WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 671
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення nyakove »

Вже вияснили, що він ніякий не ветеран https://www.facebook.com/1090077030/pos ... z9JU9nSfl/
krelk
Airbus A319
Повідомлень: 155
З нами з: 01 вересня 2022, 15:44
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення krelk »

З трьох літаків, які ми зараз маємо в Києві, два втрачені назавжди. Нам вдалося розібрати двигуни та перевезти їх до Польщі. Тож у нас є ще один літак у Києві, який у хорошому стані, але ми не можемо безпечно вивезти його з України, – каже Йожеф Вараді в інтерв’ю Corriere della Sera.

Як так трапилося, що назавжди? Бомбили?
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення chukinson »

krelk писав: 10 жовтня 2023, 22:01 Як так трапилося, що назавжди? Бомбили?
Думаю, що незаконсервований простой в несприятливому климаті то гірше ніж "бомбили"
maxim8998
Airbus A320
Повідомлень: 307
З нами з: 16 лютого 2016, 09:14
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення maxim8998 »

Швидше за все, хто памятає обстріл Кинжалами і про "втрату Петріотів", літаки посікло уламками. То чисто моя версія.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Igoresha »

Час від часу проїжджаю повз аеропорт, і з дороги їх видно. Здалека, звісно, поганенько видно, але значних ушкоджень я не бачив. Звісно, могло посікти дрібними уламками. Але я більше схиляюсь до думки chukinson. Хоча, в такому випадку, незрозуміло, як один літак може бути в хорошому стані, а два - ні.
Тут цікаво ще й те, що той, що в хорошому стані всеодно не можуть забрати. Здогадуюсь, через заходи протидії висадки русні в Жулянах. З Борисполя ж забирали літаки
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення alex.s »

chukinson писав: 10 жовтня 2023, 23:40
krelk писав: 10 жовтня 2023, 22:01 Як так трапилося, що назавжди? Бомбили?
Думаю, що незаконсервований простой в несприятливому климаті то гірше ніж "бомбили"
Можливість консервувати була. Тут щось інше.
Наскільки я пом'ятаю, 2 літаки були на пероні біля бізнес термінала, а 1 біля старого терміналу. Може тут відповідь.
Аватар користувача
orwo
Airbus A319
Повідомлень: 195
З нами з: 03 серпня 2013, 15:41
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення orwo »

Screenshot_2023-10-12-12-10-51-084~2.jpeg
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Igoresha »

Ну я точно пам'ятаю, що з дороги бачив хвости літаків Візз. А тому вони не могли стояти аж біля музею.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення alex.s »

orwo писав: 12 жовтня 2023, 12:15 Screenshot_2023-10-12-12-10-51-084~2.jpeg
Навіщо це фото? Я казав про інший період.
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення chukinson »

апдейт на головній сайта. Нічого страшного із літаками не стало
bizerok
Airbus A318
Повідомлень: 3
З нами з: 23 жовтня 2016, 09:52
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення bizerok »

Можливо у когось є досвід.

Незабаром планується маршрут TIA (Тирана) - VIE (Відень) - Кувейт.

Обидва рейси - Wizzair, без багажу.

Приблизно 2,5 години між рейсами, тож якщо Wizzair надасть мобільний посадковий талон на другий рейс, жодних проблем, не потрібно йти на паспортний контроль, на стійку реєстрації, потім на сек'юріті та ще раз через паспортний контроль.

Але, наскільки я розумію, Wizzair не надає мобільний посадковий талон для громадян, які не є громадянами ЄЕЗ, якщо рейс здійснюється за межі Шенгенської зони, і просить громадян, які не є громадянами ЄЕЗ, підійти до стійки реєстрації, що, як ви розумієте, потребує багато часу.

Питання -

1) Чи був у когось подібний досвід в аеропорту Відня з другим транзитним рейсом Wizzair?

2) Чи можна якимось чином отримати посадковий талон для Wizzair у транзитній зоні аеропорту Відня?

3) Якісь лайфхаки в цьому випадку, щоб не ходити до стійки реєстрації?

Заздалегідь вдячний.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

З досвіду минулого року - Візз лояльніший за Раян, та видав мобільний посадковий на рейс з Шенгену до Румунії. Щоправда, я б очікував більш прискіпливих правил на рейсі до Кувейту хоча б через відсутність безвізу з Україною.
krelk
Airbus A319
Повідомлень: 155
З нами з: 01 вересня 2022, 15:44
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення krelk »

eVisa / Visa on arrival[148] 3 months
Віза по прибуттю для даної ситуації дорівнює безвізу
bizerok
Airbus A318
Повідомлень: 3
З нами з: 23 жовтня 2016, 09:52
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення bizerok »

В Кувейт українцям віза по прибуттю, це відомо)
Мене більш цікавить практичний досвід.
Теорія більш менш зрозуміла)
nix
Airbus A319
Повідомлень: 266
З нами з: 06 березня 2018, 16:12
Звідки: IEV->DUB
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення nix »

bizerok писав: 14 жовтня 2023, 00:00 Можливо у когось є досвід.

Незабаром планується маршрут TIA (Тирана) - VIE (Відень) - Кувейт.

Обидва рейси - Wizzair, без багажу.

Приблизно 2,5 години між рейсами, тож якщо Wizzair надасть мобільний посадковий талон на другий рейс, жодних проблем, не потрібно йти на паспортний контроль, на стійку реєстрації, потім на сек'юріті та ще раз через паспортний контроль.

Але, наскільки я розумію, Wizzair не надає мобільний посадковий талон для громадян, які не є громадянами ЄЕЗ, якщо рейс здійснюється за межі Шенгенської зони, і просить громадян, які не є громадянами ЄЕЗ, підійти до стійки реєстрації, що, як ви розумієте, потребує багато часу.

Питання -

1) Чи був у когось подібний досвід в аеропорту Відня з другим транзитним рейсом Wizzair?

2) Чи можна якимось чином отримати посадковий талон для Wizzair у транзитній зоні аеропорту Відня?

3) Якісь лайфхаки в цьому випадку, щоб не ходити до стійки реєстрації?

Заздалегідь вдячний.
Реєстрація на рейси з VIE до AUH/KWI/JED/RUH зачиняється за годину до вильоту. Зазвичай черги невеликі, тому 2.5 години повинно з головою вистачити
Віза в Кувейті до речі теж швидко, лише заповнити бумажку треба з особистими даними та про те де будете перебувати, їх внесуть в систему, зроблять фото та знімуть відбитки та штамп вже в паспорті, хвилин 10 максимум
jfk-lwo
Airbus A318
Повідомлень: 13
З нами з: 19 квітня 2019, 22:26
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення jfk-lwo »

Wizz офіційно забили на літаки, і просто вирішили хоть двигуни забрати.

https://www.aerotime.aero/articles/wizz ... em%20again.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення alex.s »

jfk-lwo писав: 26 листопада 2023, 03:35 Wizz офіційно забили на літаки, і просто вирішили хоть двигуни забрати.

https://www.aerotime.aero/articles/wizz ... em%20again.
Цій "новині" півтора місяця. Треба було гілку продивитись спочатку.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Glucker »

Доброго дня!
Рік тому для того, щоб не згоріли кошти на рахунку Візз я купив квиток з послугою Флекс. Протягом цього часу рейс було відмінено і автоматично переброньовано на іншу дату. А згодом були ще зміни розкладу. В зв'язку з тим, що наближається дата рейсу а зі зрозумілих причин летіти не можу, вирішив відмінити квиток і повернути кошти на візз-рахунок. Але у профілі не було опції відміни в зв'язку з відміною рейсу, а тільки інформування про нову дату та час вильоту. Відповідно, у профілі залишалася можливість тільки скористатися послугою флекс. Я написав скаргу з проханням повернути кошти в зв'зку з відміною рейсу з боку авіакомпанії.
У відповідь отримав такі варіанти:
(1) ви можете перебронювати квиток на інший рейс, що виконується компанією Wizz Air за тим самим або, за необхідності, порівнянним маршрутом, протягом 14 днів до або 30 днів після запланованої дати відправлення затриманого/скасованого рейсу, за умови наявності вільних місць;
або (2) Ви можете скасувати своє бронювання, і ми стягнемо повну вартість оплати за скасований рейс і, якщо застосовно, за зворотний сектор, плюс 20% від тарифу, сплаченого за скасований рейс, на ваш "рахунок клієнта" у Wizz Air (Кредити на вашому акаунті WIZZ також можуть бути використані власником акаунта WIZZ і ще чотирма особами для оплати рейсів та інших послуг Wizz Air Угорщина без обмежень у часі. Власник акаунта завжди повинен бути одним із пасажирів. Такі бронювання можна здійснити онлайн);
або (3) Ви можете скасувати своє бронювання, і ми відшкодуємо повний тариф за скасований рейс і, якщо застосовно, за зворотний сектор (включно з податками та зборами) відповідно до пункту 16.1.3. Зверніть увагу, що зарахування коштів на рахунок Wizz може бути здійснено через наш відділ одразу після отримання запиту від пасажира. Зверніть увагу, що для повернення коштів з кредитної картки може знадобитися приблизно 14 робочих днів.
Тут є цікаві моменти щодо варіантів 2 та 3:
У другому варіанті зазначено що термін дії коштів на візз-рахунку буде необмежений. У них щось змінилося? Начебто раніше у таких випадках строк дії був 1 рік. Також цікаво що пропонують +20% до вартості квитка при даному варіанті. У них же давно повернення без додаткових 20% якщо квиток куплено з балансу візз-рахунку.
Ще більш цікавий варіант 3. Квиток було куплено з балансу візз-рахунку і, відповідно, згідно їх правил, такий варіант має бути неможливим.
Вони просто скопіювали загальні правила чи є реально сенс запросити варіант 3?
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Igoresha »

Я думаю, що у них це просто заготовка. Але напишіть, що в результаті
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей