WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Аватар користувача
Deep
Airbus A319
Повідомлень: 275
З нами з: 24 березня 2021, 14:22
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Deep »

Вони є, дивіться не у fare finder, а на головній.
Там (у fare finder) з`являться згодом
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення makor »

3-7 апреля теперь Стокгольм.
Anatolii60
Airbus A318
Повідомлень: 25
З нами з: 18 травня 2020, 23:15
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Anatolii60 »

makor писав: 20 грудня 2021, 12:18 3-7 апреля теперь Стокгольм.
Загалом мене це влаштовує. Все рівно потрібно чекати від АК листа. Цікаво, оце що змінили, до квітня вже не будуть змінювати? Чи зміни ще цілком ймовірні?
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення AZP »

Anatolii60 писав: 20 грудня 2021, 12:30 Цікаво, оце що змінили, до квітня вже не будуть змінювати? Чи зміни ще цілком ймовірні?
Програму "Битва экстрасенсов" не здесь снимают.
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення SergeyL »

Глянул свой Стокгольм на март - пока вроде на месте. Изменение времени вылета меня б вполне устроило, но боюсь, что если что-то изменят, то это будут даты, а это мне уже не катит. Ну и как-то виззы чересчур часто расписание кроят, по сути ж сами отпугивают людей брать что-то заранее.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Bagach »

SergeyL писав: 20 грудня 2021, 12:58 Ну и как-то виззы чересчур часто расписание кроят, по сути ж сами отпугивают людей брать что-то заранее.
Если билеты по 10 Евро, то брали, берут и будут брать.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Glucker »

Bagach писав: 20 грудня 2021, 13:44 Если билеты по 10 Евро, то брали, берут и будут брать.
Але щоб були квитки по 10 євро, треба напарити багачам квитків по 100-150-200 євро.
Але ж де знайти стільки багачів якщо так часто міняють розклад і скасовують рейси?
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення makor »

по 100-150-200 евро продают всеравно перед вылетом.
Alekseyю1983
Airbus A318
Повідомлень: 11
З нами з: 15 вересня 2021, 19:07
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Alekseyю1983 »

В качестве глюка или исключения - IEV-WAW RT. Рейс туда без изменений. Обратный рейс перенесли с 07:25 на 10:35 (3 часа 10 минут), но есть кнопки чтобы запросить возврат

Другие рейсы с переносом более 3 часов - за свой счет
Аватар користувача
Deep
Airbus A319
Повідомлень: 275
З нами з: 24 березня 2021, 14:22
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Deep »

Літо-осінь також під зміни, перевіряйте
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Tetris »

SergeyL писав: 20 грудня 2021, 12:58 Ну и как-то виззы чересчур часто расписание кроят, по сути ж сами отпугивают людей брать что-то заранее.
Никого они не отпугивают. Как будто впервые они провели распродажу и сразу порезали направления. Но любителей поехать абы-куда лишь бы за 2 евро хватает. Вот только за последнюю неделю:
Rel писав: 16 грудня 2021, 03:29 Кто не понимает разницы в цене между 89 и 389 просто не понимают этого азарта покупать то же самое, но гораздо дешевле.
Rel писав: 16 грудня 2021, 03:29 Кроме того, скидка, даже небольшая, может просто послужить триггером к целой поездке.
nyakove писав: 14 грудня 2021, 23:33 Не по 2 евро, но взял вчера билеты из Рима на Канары туда 10, обратно 20 евро с человека в июле. Хочется верить, что удастся воспользоваться
Globetrotter писав: 14 грудня 2021, 11:38 Виявляється, що навіть якщо по 2 євро квитки продавати, все одно знайдуться незадоволені :grin:
grzegorz писав: 16 грудня 2021, 11:28 Так само і віззи за 2 євро - купив, а потім думаєш летіти чи ні, ні - ок. Я так колись закупився квитками по одному центу на різні напрями, в результаті полетів лише в Дубровник. Зате класно було мати такий приємний геморой.
Deep писав: 16 грудня 2021, 14:12 Взагалі склалося враження, що Багач пішов, а справа його живе.
"Не літайте дешево! Тільки дорогі квитки!"
Rel писав: 16 грудня 2021, 15:44 если поменяют расписание, то будет отлично - можно будет сдвинуть дату с февраля на более тёплые месяцы. Я не только морально готов, я даже хотел бы этого.
Deep писав: 17 грудня 2021, 10:52 Взагалі складається враження, щось люди тупо заздрять тому, що вони вимушені летіти задорого, а хтось - безкоштовно.
Напоминает автостопщиков, которые соревнуются, кто больше километров накатает. Вот Виззэир и пользуется - такие желающие дают им беспроцентное финансирвоание (на срок до полугода, а то и больше), а потом и вовсе не используют билеты.
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення SergeyL »

Tetris писав: 20 грудня 2021, 14:25
SergeyL писав: 20 грудня 2021, 12:58 Ну и как-то виззы чересчур часто расписание кроят, по сути ж сами отпугивают людей брать что-то заранее.
Никого они не отпугивают. Как будто впервые они провели распродажу и сразу порезали направления. Но любителей поехать абы-куда лишь бы за 2 евро хватает.
Ну у меня куплены где-то за 60 евро :smile: С подвязкой под трансатлантику. Понятное дело, что если мои рейсы сместят, то я отменю и полечу с пересадкой классиками. В итоге, я все-равно улечу, а визз не получит моих 60 евро. А следующий раз я на них рассчитывать не стану, и знакомых отговорю, останутся только покупатели по 2 евро (в т.ч. и я, как истинный бекпекер 8-) ). Я ж не говорю, что отмен/переносов не должно быть, они даже у классиков случаются, но не на половине ж рейсов. Осенью летал виззами четырежды, и только один сегмент по итогу не кроили. Сейчас опять понеслось. Нехорошо.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Bagach »

Glucker писав: 20 грудня 2021, 13:48 Але щоб були квитки по 10 євро, треба напарити багачам квитків по 100-150-200 євро.
Але ж де знайти стільки багачів якщо так часто міняють розклад і скасовують рейси?
Значит находят богачей, в том числе и тех, кто берет билет "на завтра".
Или как Скай, пополняют оборотные средства при помощи распродаж. Но не уверен, что солидные лоукосты таким страдают.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

SergeyL писав: 20 грудня 2021, 14:32 Ну у меня куплены где-то за 60 евро :smile: С подвязкой под трансатлантику. Понятное дело, что если мои рейсы сместят, то я отменю и полечу с пересадкой классиками. В итоге, я все-равно улечу, а визз не получит моих 60 евро. А следующий раз я на них рассчитывать не стану, и знакомых отговорю, останутся только покупатели по 2 евро (в т.ч. и я, как истинный бекпекер 8-) ). Я ж не говорю, что отмен/переносов не должно быть, они даже у классиков случаются, но не на половине ж рейсов. Осенью летал виззами четырежды, и только один сегмент по итогу не кроили. Сейчас опять понеслось. Нехорошо.
Так а сколько по итогу трансатлантика обходится? С учетом, что сейчас ЛХ из Киева предлагает за $400 с гарантированной стыковкой и без геморроя с требованиями транзитной страны.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Ferrari »

Sentry писав: 20 грудня 2021, 15:00 Так а сколько по итогу трансатлантика обходится? С учетом, что сейчас ЛХ из Киева предлагает за $400 с гарантированной стыковкой и без геморроя с требованиями транзитной страны.
На момент покупки у SAS из Швеции, из Киева таких цен не было. И ЛОТа дешевого не было. Минимально были турки по 500 евро
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Globetrotter »

Я думаю, що люди, які критикують Візз за часті скасування і перенесення рейсів, просто ніколи в житті не керували досить великими організаціями і не мають поняття, що це таке майже два роки утримувати на плаву в постійно кризових умовах таку структуру як велика авіакомпанія. Ви собі уявіть як можна щось планувати і організувувати, коли ледь не щомісяця змінюються правила в'їзду до багатьох країн, що має колосальний вплив на попит з боку клієнтів авіакомпанії. Дивно, що такі елементарні речі не всім зрозумілі. Думаю, Візз, звісно, переймається вашим роздратуванням з приводу зміни розкладу, але іншого виходу просто не має. І так буде ще довго, судячи зі всього. Треба просто звикнути, що такі зараз умови подорожей, подобається це нам чи ні.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

Globetrotter писав: 20 грудня 2021, 15:18 Я думаю, що люди, які критикують Візз за часті скасування і перенесення рейсів, просто ніколи в житті не керували досить великими організаціями і не мають поняття, що це таке майже два роки утримувати на плаву в постійно кризових умовах таку структуру як велика авіакомпанія. Ви собі уявіть як можна щось планувати і організувувати, коли ледь не щомісяця змінюються правила в'їзду до багатьох країн, що має колосальний вплив на попит з боку клієнтів авіакомпанії. Дивно, що такі елементарні речі не всім зрозумілі. Думаю, Візз, звісно, переймається вашим роздратуванням з приводу зміни розкладу, але іншого виходу просто не має. І так буде ще довго, судячи зі всього. Треба просто звикнути, що такі зараз умови подорожей, подобається це нам чи ні.
Но ведь Раян в такой же ситуации, а их расписание сильно стабильнее. Так что думаю тут дело в подходе: Визз изначально ставит более рискованное расписание, и пытается более активно приспосабливаться к любым изменениям.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Tetris »

Globetrotter писав: 20 грудня 2021, 15:18 Я думаю, що люди, які критикують Візз за часті скасування і перенесення рейсів, просто ніколи в житті не керували досить великими організаціями і не мають поняття, що це таке майже два роки утримувати на плаву в постійно кризових умовах таку структуру як велика авіакомпанія.
Да-да, кращий спосіб виграти суперечку - класифікувати опонента...
Globetrotter писав: 20 грудня 2021, 15:18 Ви собі уявіть як можна щось планувати і організувувати, коли ледь не щомісяця змінюються правила в'їзду до багатьох країн, що має колосальний вплив на попит з боку клієнтів авіакомпанії.
Менеджменту Раяна непогано вдається все планувати і організовувати. І, помітьте, вони не кинулись анансувати напрямки відразу після підписання відкритого неба, хоча прекрасно знали, що воно готується, а перед цим ОЛірі говорив, що у них амбітні плани щодо нього і українського ринку.
Globetrotter писав: 20 грудня 2021, 15:18 Треба просто звикнути, що такі зараз умови подорожей, подобається це нам чи ні.
Ага, точно, часу звикнути, тим паче, було достатньо. Візз років 5 займається такими продажами: розпродаж-зміни розкладу-анонс-зміни розкладу-розпродаж-...
Вам пишуть саме такі люди. Не тому що заздрять вашій здатності купити квитки за 2 євро, а тому що звикли до такої політики віззейру за останні років 5 і по-дружньому закликають вас не вестись на цей розвод :)
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Ferrari »

Globetrotter писав: 20 грудня 2021, 15:18 Я думаю, що люди, які критикують Візз за часті скасування і перенесення рейсів, просто ніколи в житті не керували досить великими організаціями і не мають поняття, що це таке майже два роки утримувати на плаву в постійно кризових умовах таку структуру як велика авіакомпанія. Ви собі уявіть як можна щось планувати і організувувати, коли ледь не щомісяця змінюються правила в'їзду до багатьох країн, що має колосальний вплив на попит з боку клієнтів авіакомпанії. Дивно, що такі елементарні речі не всім зрозумілі. Думаю, Візз, звісно, переймається вашим роздратуванням з приводу зміни розкладу, але іншого виходу просто не має. І так буде ще довго, судячи зі всього. Треба просто звикнути, що такі зараз умови подорожей, подобається це нам чи ні.
Как выше уже отметили, есть Wizz, а есть Rayan.
Также есть МАУ с довольно стабильным расписанием, и есть SkyUp, занимающийся пополнение оборотных средств за счет пассажиров.

Wizz в этом году перекроил расписание по 75% билетов, купленных у них. Относительно спокойно можно покупать за месяц до вылета.

ИМХО, нужно изначально взвешено подходить к формированию расписания.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення grzegorz »

Ну, варто ще згадати, що донедавна Візз давав змогу повернути кошти чи змінити маршрут навіть при зміні в 5 хвилин, не пам'ятаю, щоб у Раянів чи класиків таке було.
Востаннє редагувалось 20 грудня 2021, 16:19 користувачем grzegorz, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей