WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Maria
Airbus A318
Повідомлень: 5
З нами з: 05 травня 2018, 12:21
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Maria »

Мені не потрібно на візз рахунок. ..мені потрібно саме на карту і саме у євро ) і вперше почула від співробітниці компанії що саме громадянам України повертають тільки в гривні і на гривневий рахунок. ...як на мене це повна нісенітниця. ..і на сайті компанії ніде таке не вказано
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Ostap »

Maria писав: 05 травня 2018, 14:44 Дуже неприємна ситуація склалася з компанією Wizzair. Компанія відмовляється повернути кошти за скасований рейс на карту яка була використана при бронюванні у тій валюті якою був оплачений квиток. Співробітниця намагається переконати мене, що гроші можуть повернути тільки у гривні і тільки на гривневий рахунок, не зважаючи на те що я оплатила вартість квитка валютною картою у євро. Жодного офіційного документа по якій причині це здійснити неможливо відмовилась надати. На жаль не знаю куди ще можна звернутися. ..адже згідно правил компанії таке ніде не зазначено.
Тут, нмсд, залежить не те, в якій валюті ви платили, а в якій валюті він був виставлений. Тобто чи ваш банк робив конвертацію. Якщо так, то означає, що на рахунок (нехай навіть умовний) отримувача прийшли гроші в іншій валюті, відповідно, він не може повернути стільки, скільки ви заплатили.
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення ant0xa »

вернуть должны ровным счетом то, что с вас списали. про "только гривни" - это некомпетентность, скорее всего. смотрите выписку своего банка.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення makor »

самое смешное что если карты с которой покупалось уже нет, то могут вернуть только на счет в евро, и это обычно гемор
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення ant0xa »

makor писав: 05 травня 2018, 16:24 самое смешное что если карты с которой покупалось уже нет, то могут вернуть только на счет в евро, и это обычно гемор
это вы какие-то ужасы рассказываете. возврат идет не на номер карты, а на счет, и истечение срока действия карты никакого отношения к этому не имеет.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення makor »

и закрытие карты тоже?)
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення ant0xa »

я не знаю, что вы имеете в виду под "закрытием карты".
если вы счет закрыли в банке - то конечно да, вернуть то некуда.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення makor »

так я и не говорил про закрытие карты. А только то что карты уже нет. А дальше была эпопея на 2 месяца с реквизитами, выяснениями и прочим, в результате на счет визза пришлось вернуть потому что это был бесконечный треш с возвратом.
Maria
Airbus A318
Повідомлень: 5
З нами з: 05 травня 2018, 12:21
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Maria »

Насправді мені був виставлений рахунок при купівлі квитка 49.99 євро. ..я оплатила валютню картою в євро. ..і жодної конвертації при цьому не було здійснено . Коли надіслала запит на повернення. ..мені сказали що гроші будуть повернені протягом 7 днів на той самий рахунок. ..протягом місяця в кол центрі мене запевняли що гроші повернули на карту. ..В банку цю інформацію не підтвердили . Тоді я написала скаргу у відділ роботи з клієнтами. ..От власне їхній агент попросила в мене реквізити рахунку в банку. ..я їх надіслала. ...На що вона попросила гривневий рахунок. ...стверджуючи що громадянам України кошти повертаються у національній валюті. ...На що я її запевнила що надіслала необхідну кількість реквізитів для отримання коштів у тій валюті якою розрахувалась. ..попросила офіційне підтвердження її слів ...На що вона відповіла що мої сперечання недоречні. ..і кошти можуть бути повернені тільки у гривні
Аватар користувача
DimonK
Airbus A340
Повідомлень: 762
З нами з: 19 жовтня 2010, 17:12
Звідки: ZP
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення DimonK »

Мария, боритесь до конца! Сумма серьезная, разница конвертации - так вообще зашкаливает! Ну а время, время - оно ничего не стоит, оно "бесплатно" ведь.
Maria
Airbus A318
Повідомлень: 5
З нами з: 05 травня 2018, 12:21
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Maria »

В тому і справа що різниця в конвертації. ..а їхній агент так спілкується зі мною наче б це я їм щось винна а не вони мені. ..і основне що більше немає куди звернутись в Україні. ..Їх відділ по роботі з клієнтами це максимум куди можна подати скаргу у електронному вигляді
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Labiann »

Maria писав: 05 травня 2018, 22:28 В тому і справа що різниця в конвертації. ..а їхній агент так спілкується зі мною наче б це я їм щось винна а не вони мені. ..і основне що більше немає куди звернутись в Україні. ..Їх відділ по роботі з клієнтами це максимум куди можна подати скаргу у електронному вигляді
Я не понимаю почему Вы ещё в суд не подали, а тут писулькамии занимаетесь ?!
Inguri

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Inguri »

Скористайтеся чарджбеком
Аватар користувача
antey718
Airbus A319
Повідомлень: 259
З нами з: 20 січня 2016, 17:29
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення antey718 »

Maria писав: 05 травня 2018, 16:57 Насправді мені був виставлений рахунок при купівлі квитка 49.99 євро. ..я оплатила валютню картою в євро. ..і жодної конвертації при цьому не було здійснено . Коли надіслала запит на повернення. ..мені сказали що гроші будуть повернені протягом 7 днів на той самий рахунок. ..протягом місяця в кол центрі мене запевняли що гроші повернули на карту. ..В банку цю інформацію не підтвердили . Тоді я написала скаргу у відділ роботи з клієнтами. ..От власне їхній агент попросила в мене реквізити рахунку в банку. ..я їх надіслала. ...На що вона попросила гривневий рахунок. ...стверджуючи що громадянам України кошти повертаються у національній валюті. ...На що я її запевнила що надіслала необхідну кількість реквізитів для отримання коштів у тій валюті якою розрахувалась. ..попросила офіційне підтвердження її слів ...На що вона відповіла що мої сперечання недоречні. ..і кошти можуть бути повернені тільки у гривні
Подозреваю что по какой-то причине реверс карточной операции не отработал, и они не смогли вернуть деньги вам напрямую на карту. А возвращать деньги просто по реквизитам счета в евро (без карты) это может и не совсем законно если возврат идет со счетов украинского офиса Wizzair, поскольку внутри Украины между резидентами расчеты осуществляются только в гривне (есть какие-то исключения, но это надо разбираться в теме).
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення artml »

makor писав: 05 травня 2018, 16:34 так я и не говорил про закрытие карты. А только то что карты уже нет. А дальше была эпопея на 2 месяца с реквизитами, выяснениями и прочим, в результате на счет визза пришлось вернуть потому что это был бесконечный треш с возвратом.
У мене була аналогічна ситуація, повернув гроші на іншу гривневу картку. Вирішилося через форму на сайті + подальше листування з сапортом, десь також 2 місяці на все пішло
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення roger »

У сумнозвісному 2015 році я також повертав гривні близько двох місяців і таки вони не все повернули! Хоча на знеціненні гривні я і так трішки програв. Скуповаті вони на таких поверненнях і прибріхують непогано. Прикол ще й в тому, що у мене було лише бронювання і суддя починав розгляд справи, то хотів саме квитки, а не імейл з бронюванням. Суд фактично самоусунувся від вирішення проблеми. Суддя взагалі не розумів про що йдеться, на його думку у мене мали бути якісь квитки, такі як Укрзалізниця видає. Подібні повернення будуть і в майбутньому, потрібно щоб ці скандали були гучними і щоб хоч якось зважали на права споживача! :twisted:
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення devmind »

roger писав: 07 травня 2018, 08:52 Суддя взагалі не розумів про що йдеться, на його думку у мене мали бути якісь квитки, такі як Укрзалізниця видає.
Переклад e-mail адрес на українську не вимагав?
Maria
Airbus A318
Повідомлень: 5
З нами з: 05 травня 2018, 12:21
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Maria »

На жаль в суд мені немає сенсу звертатися. ..тільки витрачу час і нерви. ..цікаво чи така ситуація є лише в Україні з поверненням коштів. ..оскільки мені їх працівник запевнив що громадянам України повертають лише у гривні
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Собакевич »

Подозреваю что по какой-то причине реверс карточной операции не отработал, и они не смогли вернуть деньги вам напрямую на карту. А возвращать деньги просто по реквизитам счета в евро (без карты) это может и не совсем законно если возврат идет со счетов украинского офиса Wizzair, поскольку внутри Украины между резидентами расчеты осуществляются только в гривне (есть какие-то исключения, но это надо разбираться в теме).
Согласен с этой версией. Было у меня несколько возвратов на карту в евро лет 5-6 назад. Все прошло нормально (кроме сроков).
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Tetris »

Тут недавно писали об опыте вылета из Братиславы. Интересует вопрос, принимают ли ручную кладь в багаж на стойке?
В колл-центре Виззэира говорят, что ручную кладь в багаж во всех аэропортах принимают только на гейте.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей