WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Franek »

Sleepwalker писав: 26 квітня 2018, 00:15 рости їм якраз є куди і тут вже перелічували кілька цілком реальних варіантів.
варіант, де залучена РФія вважаю абсолютно неприпустимим, якщо не сказати просто нереальним. дочка - це добре. але дочка, яка літає в Казахстан чи Азербайджан особисто для мене має нульову цінність. все таки це не той варіант "туризму вихідного дня".
але треба розуміти, що рішення АК може не збігатися з нашими очікуваннями. у них є свої моменти, а з заходом Раяна, я впевнений, менджмент Візза мав не один місяць безсонних ночей. можна чекати незрозумілу на позір багатоходовочку та інші стратегічні кризові рішення. (а в реалі отримати Херсон-Ольштин :nunu: )
в будь-якому випадку не думаю, що новини будуть поганими — Візз цю галявину давно застовбив і занапастити такий ринок було б репутаційним самогубством.
Та канєшно, після того, як Раян став практично на всі їхні напрямки, вони почали звертати увагу на вашу неприпустимість залученості певних країні і на вашу нульову цінність певних напрямків. Вони літають не тільки для вас. Крім того, відкриття дочки дасть їм можливість полетіти в Італію, що вас, як істинно справжнього єуропейця, не може не тішити.
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Franek »

Sleepwalker писав: 26 квітня 2018, 00:15 рости їм якраз є куди і тут вже перелічували кілька цілком реальних варіантів.
Рости в Європу, куди через пів року на ті ж маршрути прийде Раян це дуже стратегічно. Єдино можлива опція - відкривати зі Львова всьо шо рухається, шоб Раян обламався зі знижкою. Але коли б мова йшла тільки про Львів, то для чого пресуха в Кийові?
Sleepwalker
Airbus A319
Повідомлень: 231
З нами з: 23 березня 2018, 15:07
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sleepwalker »

Franek писав: 26 квітня 2018, 00:28
Sleepwalker писав: 26 квітня 2018, 00:15 рости їм якраз є куди і тут вже перелічували кілька цілком реальних варіантів.
Рости в Європу, куди через пів року на ті ж маршрути прийде Раян це дуже стратегічно. Єдино можлива опція - відкривати зі Львова всьо шо рухається, шоб Раян обламався зі знижкою. Але коли б мова йшла тільки про Львів, то для чого пресуха в Кийові?
ну, пресуха в Києві ще не означає, що більшість сюрпризів не стосуватиметься того ж Львова. кожен може отримати свій кавалок щастя, а Київ у нас — столиця))
щодо облому Раяна, то я буду дуже здивований, якщо цього не станеться. знову повторюся — навіть якщо мені, як споживачеві їхніх послуг, нічого смачного не перепаде. зараз мене більше цікавлять менеджерські кризові рішення.
Вони літають не тільки для вас.
я, здається, зауважив, що це суто мої вподобання. я не розписуюсь за всіх і ваша іронія тут абсолютно недоречна. я розумію, що глобальні рішення, на які ми зараз сподіваємося, в будь-якому випадку стосуватимуться кожного з нас, адже стійке положення Візза на нашому ринку убезпечить вже наявні напрямки, які ми полюбили і до яких звикли.
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення syxiv_dan »

До речі, ще одне чому дочка малоімовірна. От ситуація. Відкривають дочку, відкривають Італію і Іспанію, а з весни чи осені наступної ці напрямки відкриває Раян з своїх баз і агресивною політикою виштовхує їх. Занадто ризиковано, як на мене
Аватар користувача
Niko
Airbus A321
Повідомлень: 485
З нами з: 21 травня 2017, 12:47
Звідки: AKL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Niko »

syxiv_dan писав: 26 квітня 2018, 00:39 а з весни чи осені наступної ці напрямки відкриває Раян з своїх баз і агресивною політикою виштовхує їх. Занадто ризиковано, як на мене
При такой ситуации вообще не имеет смысла открывать какие-либо европейские направления, да и вообще тогда стоит задуматься чтобы прикрывать конторку.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

Ну а от розкажіть, чому Раян нічого не відкрив в Італію? Чи вони спеціально чекають Візз, щоб той трішки політав, а потім вони зайшли?
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення syxiv_dan »

Не знаю до кого це запитання. Якщо до мене - то я не знаю чому так сталося, мені це дуже дивно. І я був би вдячний, якби знаючі люди це пояснили
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Tetris »

Еще, кстати, Мальта возможна.
А на счет, почему на итальянские маршруты не вышел Райан - большой вопрос. Не Эрнеста же они боятся. Возможно, не такие там и привлекательные маршруты, как мы думаем...
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

Tetris писав: 26 квітня 2018, 10:03 Еще, кстати, Мальта возможна.
А на счет, почему на итальянские маршруты не вышел Райан - большой вопрос. Не Эрнеста же они боятся. Возможно, не такие там и привлекательные маршруты, как мы думаем...
та ладно, Віз лупив по 7 рейсів на тиждень до Мілану і Венеції, і штук 3 в Неаполь, а на Рим не міг стати лише через обмеження... і то були візи, трішки менша зацікавленість пасажирів у авіатранспорті і так далі...
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

syxiv_dan писав: 26 квітня 2018, 08:49 Не знаю до кого це запитання. Якщо до мене - то я не знаю чому так сталося, мені це дуже дивно. І я був би вдячний, якби знаючі люди це пояснили
питання було без адресата)))
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Igoresha »

Franek писав: 26 квітня 2018, 00:28 Рости в Європу, куди через пів року на ті ж маршрути прийде Раян це дуже стратегічно. Єдино можлива опція - відкривати зі Львова всьо шо рухається, шоб Раян обламався зі знижкою. Але коли б мова йшла тільки про Львів, то для чого пресуха в Кийові?
Каждый раз читаю ваши коментарии и складывается впечатление, что вы считаете раян "идеальным лоу-костером". То есть, если он начинает летать по какому-то маршруту, тогда все, габэлла, все остальные отпадают.
Простите, но это не так. Более того, на данный момент Визз для меня является более привлекательной опцией из-за Жулян (живу в 15-20 минутах езды), поэтому даже с более дорогой ценой и менее удобным временем прилета-отлета, выберу Визз. Не говоря уже о том, что Жуляны намного приятнее Борисполя в плане терминала.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

Igoresha писав: 26 квітня 2018, 10:57
Franek писав: 26 квітня 2018, 00:28 Рости в Європу, куди через пів року на ті ж маршрути прийде Раян це дуже стратегічно. Єдино можлива опція - відкривати зі Львова всьо шо рухається, шоб Раян обламався зі знижкою. Але коли б мова йшла тільки про Львів, то для чого пресуха в Кийові?
Каждый раз читаю ваши коментарии и складывается впечатление, что вы считаете раян "идеальным лоу-костером". То есть, если он начинает летать по какому-то маршруту, тогда все, габэлла, все остальные отпадают.
Простите, но это не так. Более того, на данный момент Визз для меня является более привлекательной опцией из-за Жулян (живу в 15-20 минутах езды), поэтому даже с более дорогой ценой и менее удобным временем прилета-отлета, выберу Визз. Не говоря уже о том, что Жуляны намного приятнее Борисполя в плане терминала.
+1 до Вашого коментаря.

Також додам, що завжди віддам перевагу Візу перед Раяном із за того, що Візз вже 10 років у нашому болоті плаває і нормально собі працює, без зміни законів "під них" та інших, не менш цікавих приколів.
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення syxiv_dan »

Ну а мені просто зручніші сидіння в Віза, ніж Раяна)
Bimbo
Airbus A319
Повідомлень: 116
З нами з: 06 березня 2013, 17:36
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Bimbo »

виходячи з порівняння користування компаніями візз та раян, виберу все таки віззейр:
-програма лояльності та можливість придбати квиток за адекватну ціну за моїми напрямками
-зручний час польотів, аеропорти вильоту
-додаток в іос дуже зручний, бронювання відбувається за 1-2 хв
- власна лояльність до іміджу візза (хоча не так давно вона була негативна)
- можливість повернути кошти з надбавкою 20% за змінений рейс чи перебронювати рейс безкоштовно
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Tetris »

Визз очень любит перекративать расписание, посему надежность этой компании для еня под вопросом.
С другой стороны Райан вообще вот второй год подряд билеты в Украину продает, не имея расписания согласованного.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

Tetris писав: 26 квітня 2018, 11:54 Визз очень любит перекративать расписание, посему надежность этой компании для еня под вопросом.
С другой стороны Райан вообще вот второй год подряд билеты в Украину продает, не имея расписания согласованного.
Віз може змінити щось задовго до часу вильоту, більше 2-3 місяців. З Києва доречі з таким майже не зіштовхувався.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення shushuair »

Для меня главный минус Визза - это то, что они прилетают с опозданием. Крайние мои 4 поездки все были с опозданием от часа до трёх (Ганновер в обе стороны с самым поздним опозданием). Стыковок у меня, слава Богу, не было, однако осадок остался. Раяном, как и Визз Эйром летал более 10 раз каждым в течение 3 лет, ни разу не было опозданий, может, просто везло.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Valdys »

shushuair писав: 26 квітня 2018, 12:02 Для меня главный минус Визза - это то, что они прилетают с опозданием. Крайние мои 4 поездки все были с опозданием от часа до трёх (Ганновер в обе стороны с самым поздним опозданием). Стыковок у меня, слава Богу, не было, однако осадок остался. Раяном, как и Визз Эйром летал более 10 раз каждым в течение 3 лет, ни разу не было опозданий, может, просто везло.
таке могло статись з кожним)))

в мене, наприклад, здається немає досвіду запізнень з ними.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

Valdys писав: 26 квітня 2018, 11:58 Віз може змінити щось задовго до часу вильоту, більше 2-3 місяців. З Києва доречі з таким майже не зіштовхувався.
Вам очень повезло. Я сталкивался из Киева неоднократно, по-этому сейчас любые более-менее нужные поездки, где я не могу легко отказаться от нее или перенести даты планирую без Визза, даже если дороже. В том числе была отмена моего рейса за месяц до вылета.

При этом, Визз мне нравится гораздо больше чем Раян. В первую очередь адекватностью своего поведения и не требованием перекроить под себя все и вся, а как следствие - большей надежностью в плане планирования рейсов. Раяну не дали мегаскидку - он взял и ушел. И это не только про Украину.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення shushuair »

Valdys писав: 26 квітня 2018, 12:04 таке могло статись з кожним)))
Не спорю, просто на фоне выполненных чётко по расписанию у Раянов всех моих рейсов (я б даже сказал, что у Раяна это форсируется, причём очень высокопрофессионально, персоналом, не стесняясь торопить и подгонять пассажиров), а у Виззэйра как-то все эти крайние рейсы буднично с опозданием прилетали и было ощущение, как будто так и надо.
Опять же, это мой субъективный опыт, других нареканий особо нет, тем более, когда увеличили габариты провоза ручной клади, теперь вполне удобоваримо, обычный лоукост.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей