Ryanair (FR)

Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення dtm »

Теж скасували FRA - BDS на 25 червня
подав на повернення коштів:
Once approved your refund request will be processed within 20 working days to the original form of payment and should show in your account within the next 5-7 working days. A confirmation email will be sent to the address provided in your booking.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Собакевич »

У меня бронь на 24 июня висит активной и предлагает зарегистрироваться, хотя рейс на сайте не продается (как и остальные июньские). Они отменяют по какому-то графику, чтобы не перегружать обработку этих отмен?
avalon1979
Airbus A321
Повідомлень: 463
З нами з: 04 квітня 2013, 09:32
Звідки: Полтава (PLV)
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення avalon1979 »

Собакевич писав: 17 травня 2020, 14:52 У меня бронь на 24 июня висит активной и предлагает зарегистрироваться, хотя рейс на сайте не продается (как и остальные июньские). Они отменяют по какому-то графику, чтобы не перегружать обработку этих отмен?
Письмо об отмене приходит ровно за 14 дней до вылета.
Я сегодня утром получил письмо об отмене рейса KBP-HHN на 31 мая, хотя продажа билетов была прекращена раньше, рейс пропал из системы тоже раньше.
Даже если быть более точным - в 15-й день до вылета (рейс - вечером).
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення devmind »

avalon1979 писав: 17 травня 2020, 18:55 Письмо об отмене приходит ровно за 14 дней до вылета.
Я сегодня утром получил письмо об отмене рейса KBP-HHN на 31 мая, хотя продажа билетов была прекращена раньше, рейс пропал из системы тоже раньше.
Даже если быть более точным - в 15-й день до вылета (рейс - вечером).
Не обов'язково. Мої червневі рейси вже відмінили і прислали листи. При цьому першим прийшов лист для рейсів на більш пізні дати.
yurayat
Airbus A318
Повідомлень: 67
З нами з: 07 травня 2018, 00:07
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення yurayat »

Підкажіть, будь ласка. У мене квитки на 5 чоловік Ryanair на 03 липня Барселона-Фуертевентура і назад 14 липня Vueling. Я так розумію, що квитки пропали? Адже, швидше за все, внутрішні рейси (всередині Іспаніі чи, навіть, Шенгену) виконуватимуться, а те, що власники квитків украінці і в Іспанію в принципі потрапити не можуть іх не хвилюватимуть?
Чи можна ще на щось сподіватись?
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення roger »

yurayat писав: 17 травня 2020, 19:55 Підкажіть, будь ласка. У мене квитки на 5 чоловік Ryanair на 03 липня Барселона-Фуертевентура і назад 14 липня Vueling. Я так розумію, що квитки пропали? Адже, швидше за все, внутрішні рейси (всередині Іспаніі чи, навіть, Шенгену) виконуватимуться, а те, що власники квитків украінці і в Іспанію в принципі потрапити не можуть іх не хвилюватимуть?
Чи можна ще на щось сподіватись?
Піший перехід кордону в Шегині днем раніше, далі летите з Польщі до Барселони на Вашу дату, назад так само. Потрібно деталізовувати? Це все при умові скасування поляками обсервації...
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення devmind »

yurayat писав: 17 травня 2020, 19:55 Підкажіть, будь ласка. У мене квитки на 5 чоловік Ryanair на 03 липня Барселона-Фуертевентура і назад 14 липня Vueling. Я так розумію, що квитки пропали? Адже, швидше за все, внутрішні рейси (всередині Іспаніі чи, навіть, Шенгену) виконуватимуться, а те, що власники квитків украінці і в Іспанію в принципі потрапити не можуть іх не хвилюватимуть?
Чи можна ще на щось сподіватись?
Можна сподіватись на зміни в розкладі :)
yurayat
Airbus A318
Повідомлень: 67
З нами з: 07 травня 2018, 00:07
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення yurayat »

Тобто якщо рейс не відмінять, але іспанці не відкриють кордони для нас, на отримання ваучера можна не сподіватись?
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення roger »

yurayat писав: 17 травня 2020, 21:00 Тобто якщо рейс не відмінять, але іспанці не відкриють кордони для нас, на отримання ваучера можна не сподіватись?
А як Ви планували опинитись в Барселоні? Як купували квитки?
yurayat
Airbus A318
Повідомлень: 67
З нами з: 07 травня 2018, 00:07
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення yurayat »

МАУ :) Львів-Киів-Барселона, назад Барселона-Львів.
yurayat
Airbus A318
Повідомлень: 67
З нами з: 07 травня 2018, 00:07
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення yurayat »

МАУ через trip.ua, Ryanair і Vueling на іх сайтах
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення roger »

Сконцентруйтесь над тим, щоб вчасно дістатись до Барселони, наприклад з Катовіце. Там зараз дивовижно дешеві квитки, але, можливо доведеться дві ночі пповести в готелях. Рейси з Катовіц відбуваються увечері, не знаю як Ви там стиковуватиме у Барселоні. Та й до Катовіц Ви від ранку не встигнете...
yurayat
Airbus A318
Повідомлень: 67
З нами з: 07 травня 2018, 00:07
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення yurayat »

Треба буде щось думати. Ще й готель замовлений на Фуертевентурі. Боюсь щоби не попасти на кругленьку суму. Ситуація змінюється ледь не щодня. Намагаюсь абстрагуватись, адже впливу на неі немаю, але чим ближче час, тим тривожніше.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Liubko »

dtm писав: 16 травня 2020, 17:13 Теж скасували FRA - BDS на 25 червня
подав на повернення коштів:
Once approved your refund request will be processed within 20 working days to the original form of payment and should show in your account within the next 5-7 working days. A confirmation email will be sent to the address provided in your booking.
Прийшов мені сьогодні лист про скасування рейсу. Ваучери знову не пропонували. Спробував знову подати на повернення коштів по зазначеному в листі посиланні, але error. Може тому, що перед тим подавав на компенсацію через кабінет?
maks9123
Airbus A318
Повідомлень: 91
З нами з: 30 липня 2018, 20:37
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення maks9123 »

Пришли вчера все отмены по такому маршруту на конец июня:
Киев-Варшава-Малага. Малага-Вроцлав-Киев.

По всем заполнились возвраты по ссылкам без проблем. Все 4 отмены приняли, 20 дней +5-7 дней, как обычно.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Liubko »

maks9123 писав: 17 травня 2020, 23:27 Пришли вчера все отмены по такому маршруту на конец июня:
Киев-Варшава-Малага. Малага-Вроцлав-Киев.

По всем заполнились возвраты по ссылкам без проблем. Все 4 отмены приняли, 20 дней +5-7 дней, как обычно.
А як ви дізналися, що заявки прийняті? Приходило якесь підтвердження на пошту?
maks9123
Airbus A318
Повідомлень: 91
З нами з: 30 липня 2018, 20:37
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення maks9123 »

Я имел в виду стандартное сообщение:

Once approved your refund request will be processed within 20 working days to the original form of payment and should show in your account within the next 5-7 working days. A confirmation email will be sent to the address provided in your booking.
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення denya24 »

Вот такой ответ после заполнения формы
Вкладення
IMG_20200518_003929.jpg
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення Liubko »

denya24 писав: 18 травня 2020, 00:40 Вот такой ответ после заполнения формы
Це якщо подавати заявку з особистого кабінету. Я також таке повідомлення отримав. Але на наступний день прийшов лист з пропозицією повернення коштів. Перейшовши за посиланням, з'являється інша форма і після її заповнення - error.
maks9123
Airbus A318
Повідомлень: 91
З нами з: 30 липня 2018, 20:37
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR)

Повідомлення maks9123 »

Вот так у меня.
Вкладення
Безымянный.jpg
Безымянный.jpg (47.4 Кіб) Переглянуто 2789 разів
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей