Обмеження використання авіапростору України під час воєнного стану

Загальний авіафорум
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Обмеження використання авіапростору України під час воєнного стану

Повідомлення el ucranio »

Sentry, дякую за змістовну відповідь.
Стосовно "на каву у Відень" я висловив своє враження від загального хайпу щодо відкриття цивільних рейсів зі Львова вже цього року - всі заголовки рясніють згадками саме про пасажирські рейси, про Ryanair, про те, що з Тель-Авіва літають цивільні рейси, а не про необхідність прискорити доставку військової та гуманітарної допомоги (вантажні рейси) та необхідність прискорення процесів у роботі волонтерів, політиків і бізнесу.

Врешті, мій варіант з рейсами з RZE - це саме про планування, коли всі ті волонтери, політики і бізнесмени можуть розраховувати на чітку тривалість подорожі у місце призначення, а не закладати +/-1 добу у кожен бік, бо кордон можна пройти і за 30 хв., а можна застрягнути на ньому і на півдоби, і тривалість не можна передбачити заздалегідь.

Безумовно, рейси з України були б найкращим варіантом, але поки це не можливо, бек-ап варіанти потрібно мати.
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Обмеження використання авіапростору України під час воєнного стану

Повідомлення el ucranio »

Bagach, Ваша позиція зрозуміла.

Чи є у Вас якісь пропозиції, що саме потрібно робити і з орієнтовними строками виконання, окрім "я за все хороше, проти всього поганого, і вимагаю цього прямо зараз"?

Можливо, у Вас є відчуття, коли LWO відкриють для комерційних пасажирських авіарейсів - наприклад, до 31.12.2023, чи 30.06.2024, чи 31.12.2024?

Щоб моє повідомлення не складалося лише з запитань, то додаю свою думку - цього не станеться до скасування військового стану щонайменше у Львівській області. У свою чергу, це скасування буде пізніше, ніж 31.12.2024.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Обмеження використання авіапростору України під час воєнного стану

Повідомлення makor »

Bagach писав: 28 липня 2023, 11:07
Так, так, "вторая армия мира". Вже Київ за три дня "взяли", і Бахмут за 8 місяців в стилі тов. жукова, та й той буде звільнений.
А щодо "ихтамнет", то в цю гру можна грати удвох.
Мда. Уже записались в добровольцы освобождать Бахмут? Диванные эксперты считающие россию слабой но что-то не желающие штурмовать минные поля хуже русни.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Обмеження використання авіапростору України під час воєнного стану

Повідомлення Bagach »

makor писав: 29 липня 2023, 09:26
Bagach писав: 28 липня 2023, 11:07
Так, так, "вторая армия мира". Вже Київ за три дня "взяли", і Бахмут за 8 місяців в стилі тов. жукова, та й той буде звільнений.
А щодо "ихтамнет", то в цю гру можна грати удвох.
Мда. Уже записались в добровольцы освобождать Бахмут? Диванные эксперты считающие россию слабой но что-то не желающие штурмовать минные поля хуже русни.
А ви де "звільняєте" Бахмут? Десь на дивані у Таїланді?
І чому знову цей стереотип "с какова акопа пішеш"? Що, окрім піхоти чи інженерних військ, більше немає ролей у наближені нашої перемоги? Все решта це "діван"?
І я не кажу, що свинособача армія слабка, я маю на увазі, що вона просто не "вторая армія міра". Може, за рахунок великої кількості м'яса, купи радянського заліза, в т.ч. ядерного, десь і входить в першу десятку.
el ucranio писав: 29 липня 2023, 03:44 Bagach, Ваша позиція зрозуміла.

Чи є у Вас якісь пропозиції, що саме потрібно робити і з орієнтовними строками виконання, окрім "я за все хороше, проти всього поганого, і вимагаю цього прямо зараз"?

Можливо, у Вас є відчуття, коли LWO відкриють для комерційних пасажирських авіарейсів - наприклад, до 31.12.2023, чи 30.06.2024, чи 31.12.2024?

Щоб моє повідомлення не складалося лише з запитань, то додаю свою думку - цього не станеться до скасування військового стану щонайменше у Львівській області. У свою чергу, це скасування буде пізніше, ніж 31.12.2024.
Глобально - цей весь піздорєз посеред Європи в 21 столітті треба завершувати розгромом кацапів. Але це залежить перш за все від США.

А конкретно по львівському аеропорту, то потрібна дуже потужна ППО, щоб ні балістика, ні крилаті ракети, ні шахеди не становили загрози. Тобто, ППО має бути якщо не сильніша київської, то принаймні не слабкіша. Ну, і мають бути стримуючі фактори у вигляді далекобійної зброї, щоб у випадку спроби зупинки нашої цивільної авіації з боку кацапів, ми могли повністю зупитити цивільну авіацію хоча б у європейській частині мордору.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Обмеження використання авіапростору України під час воєнного стану

Повідомлення АндрейМ »

el ucranio писав: 29 липня 2023, 03:44
Щоб моє повідомлення не складалося лише з запитань, то додаю свою думку - цього не станеться до скасування військового стану щонайменше у Львівській області.

Згоден.
el ucranio писав: 29 липня 2023, 03:44У свою чергу, це скасування буде пізніше, ніж 31.12.2024.
Це якось дуже песимістично...
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Обмеження використання авіапростору України під час воєнного стану

Повідомлення Bagach »

АндрейМ писав: 29 липня 2023, 11:02
el ucranio писав: 29 липня 2023, 03:44У свою чергу, це скасування буде пізніше, ніж 31.12.2024.
Це якось дуже песимістично...
Беручи до уваги "крапельні" поставки зброї від наших союзничків, ще й з умовою не застосовувати їх зброю по кацапстану, а також, м'яко кажучи, недостатню дієвість санкцій проти мордору, це ще доволі оптимістично.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Обмеження використання авіапростору України під час воєнного стану

Повідомлення makor »

Bagach писав: 29 липня 2023, 10:26
А ви де "звільняєте" Бахмут? Десь на дивані у Таїланді?
І чому знову цей стереотип "с какова акопа пішеш"? Що, окрім піхоти чи інженерних військ, більше немає ролей у наближені нашої перемоги? Все решта це "діван"?
Рассказывать что надо "просто" поставить ПВО, просто начать стрелять по Москве, просто поставить ультиматум союзникам - это ничем не приближает победу. И при чем тут с какого окопа? Речь шла о сказках что армия россии слабая.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Обмеження використання авіапростору України під час воєнного стану

Повідомлення manjeroke »

Bagach писав: 29 липня 2023, 11:37
АндрейМ писав: 29 липня 2023, 11:02
el ucranio писав: 29 липня 2023, 03:44У свою чергу, це скасування буде пізніше, ніж 31.12.2024.
Це якось дуже песимістично...
Беручи до уваги "крапельні" поставки зброї від наших союзничків, ще й з умовою не застосовувати їх зброю по кацапстану, а також, м'яко кажучи, недостатню дієвість санкцій проти мордору, це ще доволі оптимістично.
Можна скільки завгодно казати про крапельні поставки і все інше. Але поки Українська держава не змінюється і це дуже погано. Хто нам заважає робити дрони щоб бити по москві щодня 20-30 дронами, а не раз на місяць 2-3 дрона? Ми до цього довели сами...
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Обмеження використання авіапростору України під час воєнного стану

Повідомлення Bagach »

makor писав: 29 липня 2023, 12:17 Рассказывать что надо "просто" поставить ПВО, просто начать стрелять по Москве, просто поставить ультиматум союзникам - это ничем не приближает победу. И при чем тут с какого окопа? Речь шла о сказках что армия россии слабая.
ППО потрібне - потрібне, по москві бити треба - треба.
А щодо ультиматума союзничкам, то так, давити на тих західних сцикунів потрібно. Вони забрали у нас ядерну зброю, і зараз думають закинути ногу на ногу і пити кофєйок, спостерігаючи як Україна вмивається кров'ю. Тому треба доносити їм, що відсидітись за нашою спиною не вийде, і потрібно впрягатись по-справжньому. Потрібно по дипломатичним каналам давити, а ультиматуми - це вже як крайній варіарнт.

Ніхто не говорив, що кацапська армія слабка. Просто міфи про "вторую армію міра" та "Кієв за 3 дня" трішки розвіявся.
manjeroke писав: 29 липня 2023, 13:14 Можна скільки завгодно казати про крапельні поставки і все інше. Але поки Українська держава не змінюється і це дуже погано. Хто нам заважає робити дрони щоб бити по москві щодня 20-30 дронами, а не раз на місяць 2-3 дрона? Ми до цього довели сами...
Ну я також про це говорю. Та не то що дрони мають бути. Ракети мають бути.
І так, ми проїбали у військовому плані всі 30 з гаком років незалежності. Це наша доля вини у цій ситуації. А інша доля - на наших союзничках, які у нас забрали ядерну зброю, заставили порізати навіть конвенційні ракети і дальні бомбардувальники, викормили мордорського монстра, і зараз сцють нам нормально допомагати, тому що бояться злого і страшного вовочку, тому що у нього БІМБА! Питання до союзничків: а вам нафіга бімба? Щоб, вас, 50 країн (чи скільки там на Рамштайні збирається), раком ставили чотири виродки: мордор, бульбаші, іран і чучхе? Вам не соромно? Об вас вже ноги витирають, і ви скоро дограєтесь, що всі хто може і не може почнуть пиляти собі якщо не ядерні, то грязні бімби, і ніхто більше не буде ніяких договорів з вами заключати, тому що до вас довіри немає.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Обмеження використання авіапростору України під час воєнного стану

Повідомлення alex.s »

#Ракетимаютьбути!
Завтра. Так хоче Багач.
І ППО! Треба тільки попросити.
Зелю геть, бо не просить ппо, ракети не робить, ультиматуми не ставить.
Стратег детектед.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Обмеження використання авіапростору України під час воєнного стану

Повідомлення Bagach »

alex.s писав: 29 липня 2023, 14:26 #Ракетимаютьбути!
Завтра. Так хоче Багач.
І ППО! Треба тільки попросити.
Зелю геть, бо не просить ппо, ракети не робить, ультиматуми не ставить.
Стратег детектед.
А Алекс С. не хоче ракет і ППО для України? Чи в Німеччині (чи де ви там перебуваєте) і без цього добре?
А до Зе питань багато. Насамперед, чому так легко ворог захопив південь. Чому не країна не готувався належним чином до великої війни. І т.д.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Обмеження використання авіапростору України під час воєнного стану

Повідомлення alex.s »

Bagach писав: 29 липня 2023, 16:17
alex.s писав: 29 липня 2023, 14:26 #Ракетимаютьбути!
Завтра. Так хоче Багач.
І ППО! Треба тільки попросити.
Зелю геть, бо не просить ппо, ракети не робить, ультиматуми не ставить.
Стратег детектед.
А Алекс С. не хоче ракет і ППО для України? Чи в Німеччині (чи де ви там перебуваєте) і без цього добре?
А до Зе питань багато. Насамперед, чому так легко ворог захопив південь. Чому не країна не готувався належним чином до великої війни. І т.д.
В мене достатньо такту, щоб нічого не вимагати зараз у влади. Що ще тобі наша країна винна? Людині, яка живе на чорну зп? Ракет нема? Так чого ти їх не робив?
P.S. Десь я там перебуваю:
Вкладення
Screenshot_20230729-170320_Maps.jpg
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: Обмеження використання авіапростору України під час воєнного стану

Повідомлення ABC »

Чому не країна не готувався належним чином до великої війни

https://ourworldindata.org/grapher/mili ... VK~SVN~ISR

Що ще тобі наша країна винна? Людині, яка живе на чорну зп? Ракет нема? Так чого ти їх не робив?

https://ourworldindata.org/grapher/mili ... TU~CZE~TUR
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Обмеження використання авіапростору України під час воєнного стану

Повідомлення АндрейМ »

alex.s писав: 29 липня 2023, 17:01 В мене достатньо такту, щоб нічого не вимагати зараз у влади. Що ще тобі наша країна винна? Людині, яка живе на чорну зп? Ракет нема? Так чого ти їх не робив?
А це Ви дуже влучно підмітили! Я пам'ятаю як ми тут ще до війни обговорювали податки, і багато хто з форумчан просто змагався в тому, хто менше заплатив податків, аргументуючи тим, що сам собі на старість заробить і держава йому нічого не дає. А виявляється, що дає, а багато українців їй нічого фінансово не давали. Я розумію, що зараз вже пізно щось казати, оскільки потяг, як кажуть, пішов, але дякую Вам за ці слова.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Обмеження використання авіапростору України під час воєнного стану

Повідомлення Bagach »

alex.s писав: 29 липня 2023, 17:01 В мене достатньо такту, щоб нічого не вимагати зараз у влади. Що ще тобі наша країна винна? Людині, яка живе на чорну зп? Ракет нема? Так чого ти їх не робив?
P.S. Десь я там перебуваю:
Правильно. Не вимагайте нічого у влади, яка навіть під час війни тирить бабки. Ділки із зе-команди на те й сподівається, що прикриваючись війною, будуть проводити корупційні оборудки.

І я уважно читаю пости, особливо тих, хто показує свій "патріотизм" десь з закордону.

Можете порадіти за тих, хто певний час працював на хитрожопих ФОПів. Може вам від того легше стане.

А чого ви не робили ракети? Напевно тому що так як і я не є інженером-ракетобудівником.
АндрейМ писав: 29 липня 2023, 19:28 А це Ви дуже влучно підмітили! Я пам'ятаю як ми тут ще до війни обговорювали податки, і багато хто з форумчан просто змагався в тому, хто менше заплатив податків, аргументуючи тим, що сам собі на старість заробить і держава йому нічого не дає. А виявляється, що дає, а багато українців їй нічого фінансово не давали. Я розумію, що зараз вже пізно щось казати, оскільки потяг, як кажуть, пішов, але дякую Вам за ці слова.
Якось однобоко написано. Не захищаю тих, хто намахує державу за допомогою "оптімізації налогообложенія", але чи нормально, коли чиновники при зарплаті умовно 50 тис. гривень їздять на авто за 100 тис. і живуть в особняку за пів ляма тільки уже баксів. Так що якщо вже жити по правилам, то всім без виключення.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Обмеження використання авіапростору України під час воєнного стану

Повідомлення АндрейМ »

Bagach писав: 29 липня 2023, 20:13 Так що якщо вже жити по правилам, то всім без виключення.
Так, багато хто тут так і казав - держава не лізе у мій карман, а я не контролюю державу і заплющую очі на корупцію. Звичайно, що все це пов'язані речі. І винуваті усі - і ті, хто не сплачував податки, і ті, хто розкрав бюджети на дорогі машини. І Ви праві в тому, що те, що коїться зараз - розкрадання під час війни - це взагалі епічний п***ць. :evil:
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Обмеження використання авіапростору України під час воєнного стану

Повідомлення Bagach »

alex.s писав: 29 липня 2023, 17:21 Трохи песимізму:
https://www.epravda.com.ua/publications ... 27/702637/
Все те, про що на цій гілці 100500 раз говорилось: "сцим вовочкіних вундервафєль, тому літати не будем".
krelk
Airbus A319
Повідомлень: 155
З нами з: 01 вересня 2022, 15:44
Контактна інформація:

Re: Обмеження використання авіапростору України під час воєнного стану

Повідомлення krelk »

Українці занадто україноцентричні.
Ємен? Руанда? Грузія?
Нам ще дуже пощастило, що ми в орбіті інтересів світового поліцейського, незважаючи на сина Байдена, Кольчуги, Umair, іранські Ани, Лазаренко тощо.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Обмеження використання авіапростору України під час воєнного стану

Повідомлення Bagach »

krelk писав: 29 липня 2023, 23:07 Українці занадто україноцентричні.
Ємен? Руанда? Грузія?
Нам ще дуже пощастило, що ми в орбіті інтересів світового поліцейського ...
Найбільша країна Європи, яка відстоює демократичні цінності, і протистоїть одному з головних противників цивілізованого світу. Цього мало? Чи обов'язково треба добувати нєфть або виготовляти полупроводнікі, щоб бути в сфері інтересів світового жандарма?
krelk писав: 29 липня 2023, 23:07 ... незважаючи на сина Байдена, Кольчуги, Umair, іранські Ани, Лазаренко тощо.
Серед країн колективного заходу теж не всі безгрішні.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей