Хамство в аэропорту

Відповісти
Аннашимшек
Airbus A318
Повідомлень: 1
З нами з: 19 жовтня 2018, 22:57
Контактна інформація:

Хамство в аэропорту

Повідомлення Аннашимшек »

15 .10 .2018г я летела рейсом 429в Стамбул .у меня была только ручная кладь ,живу я в другом городе и никто в аэропорт меня не провожал .при регистрации на рейс я спросила могут ли быть ко мне вопросы потому что я везу крепеж для микроволновки в разобранном виде ,это 3 трубки и два угалка из металла, мне сказали нет .это не колющие и не режущие предметы .при досмотре мне не разрешили взять это с собой .я обьяснила что в аэропорту я одна и в багаж переложить не смогу так как лечу без багажа ,мне сказали выкинуть .человек ,который так сказал представился заместителем начальника смены .ему было очень смешно от этой ситуации ,он спрашивал зачем мне этот предмет в Турции .на мой вопрос почему я не могу взять с собой крепёж он сказал что может я ним буду бить людей в самолете .если следовать этой логике то нужно выбрасывать выдвижные ручки в дорожных сумках ,планшеты и ноутбуки ,у них острые углы .палки для селфи да мало ли что еще можно ассоциировать с оружием .сотрудники вели себя нагло ,смеялись ,унижали .очень странно что люди с таким уровнем интеллекта работают в такой службе .меня довели до слез ,материально я тоже пострадала .я прошу рукаводство разобраться в этой ситуации .я думаю что у кого-то из этой смены сейчас дома микроволновка висит на моем крепеже .
Аватар користувача
Oleksii
Airbus A321
Повідомлень: 430
З нами з: 25 вересня 2017, 10:54
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Хамство в аэропорту

Повідомлення Oleksii »

О Боги, что я только что прочитал?!
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Хамство в аэропорту

Повідомлення mischko »

Oleksii писав: 19 жовтня 2018, 23:36 О Боги, что я только что прочитал?!
Ти прочитав скаргу пасажира на роботу структур, які теоретично підпорядковуються аеропорту. Не знаю, чи аеропорт відслідковує тут ці коментарі, але ситуація дісно неприємна і неоднозначна. Хотілося б почути якусь реакцію. Одне діло, коли люди тягнуть бухло і доводиться виливати, а інше - це "синдром вахтера" у отаких от служивих. Навіть, якщо людина і не права, навіщо сміятися над нею?
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Хамство в аэропорту

Повідомлення Glucker »

Аннашимшек писав: 19 жовтня 2018, 23:02 15 .10 .2018г я летела рейсом 429в Стамбул .у меня была только ручная кладь ,живу я в другом городе и никто в аэропорт меня не провожал .при регистрации на рейс я спросила могут ли быть ко мне вопросы потому что я везу крепеж для микроволновки в разобранном виде ,это 3 трубки и два угалка из металла, мне сказали нет .это не колющие и не режущие предметы .при досмотре мне не разрешили взять это с собой .я обьяснила что в аэропорту я одна и в багаж переложить не смогу так как лечу без багажа ,мне сказали выкинуть .человек ,который так сказал представился заместителем начальника смены .ему было очень смешно от этой ситуации ,он спрашивал зачем мне этот предмет в Турции .на мой вопрос почему я не могу взять с собой крепёж он сказал что может я ним буду бить людей в самолете .если следовать этой логике то нужно выбрасывать выдвижные ручки в дорожных сумках ,планшеты и ноутбуки ,у них острые углы .палки для селфи да мало ли что еще можно ассоциировать с оружием .сотрудники вели себя нагло ,смеялись ,унижали .очень странно что люди с таким уровнем интеллекта работают в такой службе .меня довели до слез ,материально я тоже пострадала .я прошу рукаводство разобраться в этой ситуации .я думаю что у кого-то из этой смены сейчас дома микроволновка висит на моем крепеже .
А можете опублікувати фото речей, які у Вас вилучили, або посилання на них, наприклад, з якогось з інтернет-магазинів. А то, з Ваших слів, не дуже зрозуміло що саме у Вас було вилучено.

П.С.: ну і у межах оффтопу, не дуже зрозуміло, навіщо везти з України у Стамбул те, що Ви назвали "крепеж для микроволновки в разобранном". Мета даної "пригоди" цікава чисто зі спортивного інтересу.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Хамство в аэропорту

Повідомлення artml »

mischko писав: 19 жовтня 2018, 23:44Ти прочитав скаргу пасажира на роботу структур, які теоретично підпорядковуються аеропорту. Не знаю, чи аеропорт відслідковує тут ці коментарі, але ситуація дісно неприємна і неоднозначна. Хотілося б почути якусь реакцію.
Від якого аеропорту? ОП жодним чином не згадує місто вильоту, лише призначення.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Хамство в аэропорту

Повідомлення mischko »

artml писав: 20 жовтня 2018, 00:02
mischko писав: 19 жовтня 2018, 23:44Ти прочитав скаргу пасажира на роботу структур, які теоретично підпорядковуються аеропорту. Не знаю, чи аеропорт відслідковує тут ці коментарі, але ситуація дісно неприємна і неоднозначна. Хотілося б почути якусь реакцію.
Від якого аеропорту? ОП жодним чином не згадує місто вильоту, лише призначення.
429-й рейс же. Це Пегасік з Хрякова.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Хамство в аэропорту

Повідомлення mischko »

Glucker писав: 19 жовтня 2018, 23:55 А можете опублікувати фото речей, які у Вас вилучили, або посилання на них, наприклад, з якогось з інтернет-магазинів. А то, з Ваших слів, не дуже зрозуміло що саме у Вас було вилучено.

П.С.: ну і у межах оффтопу, не дуже зрозуміло, навіщо везти з України у Стамбул те, що Ви назвали "крепеж для микроволновки в разобранном". Мета даної "пригоди" цікава чисто зі спортивного інтересу.
Я думаю, ми маємо справу з людиною, яка може і не знає, як це опублікувати посилання. А кріплення для мікрохвильової печі як правило везуть, щоб мікрохвильову піч закріпити.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Хамство в аэропорту

Повідомлення Glucker »

mischko писав: 20 жовтня 2018, 00:14
Glucker писав: 19 жовтня 2018, 23:55 А можете опублікувати фото речей, які у Вас вилучили, або посилання на них, наприклад, з якогось з інтернет-магазинів. А то, з Ваших слів, не дуже зрозуміло що саме у Вас було вилучено.

П.С.: ну і у межах оффтопу, не дуже зрозуміло, навіщо везти з України у Стамбул те, що Ви назвали "крепеж для микроволновки в разобранном". Мета даної "пригоди" цікава чисто зі спортивного інтересу.
Я думаю, ми маємо справу з людиною, яка може і не знає, як це опублікувати посилання. А кріплення для мікрохвильової печі як правило везуть, щоб мікрохвильову піч закріпити.
Автор хотів/ла у турецькому готелі закріпити мікрохвильову піч? Неадекватність автора зашкалює в такому випадку.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Хамство в аэропорту

Повідомлення v_volf »

У якому готелі? Де написано таке? Авторка пише, що везла з собою інструмент чи предмет для меблів / побутової техніки.
Вона пише, що живе у іншому місті. Скоріш за все, вона не часто подорожує літаком.

Глузування над авторкою та медичні діагнози тут недоречні. Це лише показує примітивний рівень тих, хто таке пише.

Шановна авторка теми, на форумі є користувач, який працює в харківському аеропорті. Його нікнейм - @hrk-cd

Модераторів прошу перенести тему до гілки HRK, якщо мова дійсно про рейс з Харкова.
Аватар користувача
Sergy
Airbus A319
Повідомлень: 247
З нами з: 22 серпня 2012, 18:15
Контактна інформація:

Re: Хамство в аэропорту

Повідомлення Sergy »

Мы тут услышали позицию одной стороны. Вряд ли можно что-то обсуждать без понимания полной ситуации, которую может нам прояснить @hrk-cd, а конкретно кто и кого довел до истерики.
А если подитожить эту ситуацию без эмоций то СБ поступила абсолютно справедливо.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Хамство в аэропорту

Повідомлення mischko »

Sergy писав: 20 жовтня 2018, 10:35 Мы тут услышали позицию одной стороны. Вряд ли можно что-то обсуждать без понимания полной ситуации, которую может нам прояснить @hrk-cd, а конкретно кто и кого довел до истерики.
А если подитожить эту ситуацию без эмоций то СБ поступила абсолютно справедливо.
Можливо й справедливо, але зовсім непрофесійно, якщо справді насміхалися. І я гадаю, що таки насміхалися. Подивіться на неадекватну реакцію окремих, здавалось би, нормальних користувачів на форумі на цю подію. Було б непогано, якби виклали відео епізоду, воно в них мало би бути.
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Хамство в аэропорту

Повідомлення converj »

Зная таможенников в HRK, я верю
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Хамство в аэропорту

Повідомлення Ostap »

Sergy писав: 20 жовтня 2018, 10:35 Мы тут услышали позицию одной стороны. Вряд ли можно что-то обсуждать без понимания полной ситуации, которую может нам прояснить @hrk-cd, а конкретно кто и кого довел до истерики.
А если подитожить эту ситуацию без эмоций то СБ поступила абсолютно справедливо.
Справедливо хамили?
Тут же про хамство, а не про те, чи можна такі речі проносити на борт. Можна ж пояснити нормально чому ні. Навіть вистачить сказати 'вибачте, але згідно нашої внутрішньої інструкції...'
Щодо самого предмету і його наявності, то я б писав заздалегідь в якусь украеробезпеку. Хоча, теж вимагав би аргументації з посиланням на конкретний пункт заборони.
Аватар користувача
Sergy
Airbus A319
Повідомлень: 247
З нами з: 22 серпня 2012, 18:15
Контактна інформація:

Re: Хамство в аэропорту

Повідомлення Sergy »

Ostap писав: 21 жовтня 2018, 09:37
Sergy писав: 20 жовтня 2018, 10:35 Мы тут услышали позицию одной стороны. Вряд ли можно что-то обсуждать без понимания полной ситуации, которую может нам прояснить @hrk-cd, а конкретно кто и кого довел до истерики.
А если подитожить эту ситуацию без эмоций то СБ поступила абсолютно справедливо.
Справедливо хамили?
Тут же про хамство, а не про те, чи можна такі речі проносити на борт. Можна ж пояснити нормально чому ні. Навіть вистачить сказати 'вибачте, але згідно нашої внутрішньої інструкції...'
Щодо самого предмету і його наявності, то я б писав заздалегідь в якусь украеробезпеку. Хоча, теж вимагав би аргументації з посиланням на конкретний пункт заборони.
Ок, зайдем с другой стороны,
в данном случаи тяжело найти правду, так как для этого нужно услышать мнение другой стороны или видеозапись или еще что-то доступное и относящиеся к инциденту или.........
На данный момент у нас в доступности ваше "вели себя нагло ,смеялись ,унижали ", и увы это похоже не более чем на истерику ((((.

.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Хамство в аэропорту

Повідомлення Ostap »

Sergy писав: 22 жовтня 2018, 09:24
Ostap писав: 21 жовтня 2018, 09:37
Sergy писав: 20 жовтня 2018, 10:35 Мы тут услышали позицию одной стороны. Вряд ли можно что-то обсуждать без понимания полной ситуации, которую может нам прояснить @hrk-cd, а конкретно кто и кого довел до истерики.
А если подитожить эту ситуацию без эмоций то СБ поступила абсолютно справедливо.
Справедливо хамили?
Тут же про хамство, а не про те, чи можна такі речі проносити на борт. Можна ж пояснити нормально чому ні. Навіть вистачить сказати 'вибачте, але згідно нашої внутрішньої інструкції...'
Щодо самого предмету і його наявності, то я б писав заздалегідь в якусь украеробезпеку. Хоча, теж вимагав би аргументації з посиланням на конкретний пункт заборони.
Ок, зайдем с другой стороны,
в данном случаи тяжело найти правду, так как для этого нужно услышать мнение другой стороны или видеозапись или еще что-то доступное и относящиеся к инциденту или.........
На данный момент у нас в доступности ваше "вели себя нагло ,смеялись ,унижали ", и увы это похоже не более чем на истерику ((((.

.
Ем. Це не моє. Це топікстартера. Я ніде не оцінював.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Хамство в аэропорту

Повідомлення AlexK »

Странный спор. Нигде не написано, что в ручной клади нельзя везти крпеления для микроволновки, если они не колющие и режущие. Было какое-то официальное заключение, что они такие? Персонал секьюрити не должен себе позволять никаких комментариев в адрес пассажира, кроме как относящихся непосредственно к процедуре. Жалоба в ажропорт и в службу АБ. Что тут ещё обсуждать?
Аватар користувача
Sergy
Airbus A319
Повідомлень: 247
З нами з: 22 серпня 2012, 18:15
Контактна інформація:

Re: Хамство в аэропорту

Повідомлення Sergy »

AlexK писав: 22 жовтня 2018, 14:42 Странный спор. Нигде не написано, что в ручной клади нельзя везти крпеления для микроволновки, если они не колющие и режущие. Было какое-то официальное заключение, что они такие? Персонал секьюрити не должен себе позволять никаких комментариев в адрес пассажира, кроме как относящихся непосредственно к процедуре. Жалоба в ажропорт и в службу АБ. Что тут ещё обсуждать?
Абсолютно правильно)
Они сами поднимут видеозапись и увидят, кто и главное КАК что делал).
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей