Люблін аеропорт (LUZ)

Відповісти
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Люблін аеропорт (LUZ)

Повідомлення Krakowite »

Летіли ми в Голландію, цілком по-студентськи, Віззейром.
Пересадка у нас була в Любліні, проміжок між рейсами був три години, тобто вроді як все ок.

А от ніразу не ок.
Бо коли ми приїхали в Жуляни і підбігли до стійки реєстрації, улибающийся молодой человек сказав нам, шо мол можете не спішити, ваш рейс і так затримується майже на дві години.

В метаніях і сомнєніях, уже сидячи в салоні літака (який чесно спізнився на дві години), під заклики стюардеси вимкнути всі електронні пристрої я зайшов на сайт люблінського аеропорту і досить примітивною польською описав свою ситуацію в рубриці Contact us.
Я просив у них, якщо це можливо, у якості винятку затримати реєстрацію на рейс до Ейндховена на хвилин 15, а ми підбіжимо зразу після паспортного контролю.

Но яким же було наше здивування, коли в Любліні біля трапа нас зустрічала співробітниця аеропорта з аркушем з написом Svyatoslav Khomenko на ньому.
Ми трохи офонаріли, а вона спитала: вам зручніше говорити по-польськи чи по-руску.

Провела нас без черги на паспортний контроль і на контроль безпеки.
По дорозі розказала, як Люблін пишається, що у них є хоч і маленький, але міжнародний аеропорт, як це допомагає регіону.
I як вони борються за те, щоб туди заходили нові рейси і авіакомпанії.
I як вони ведуть переговори з залізницею, щоб електрички з аеропорту до Любліна ходили не у випадкові години, а були підлаштовані під рейси, які туди прилітають (тим більше, їх не так і багато).

https://www.facebook.com/xomenko/posts/ ... 2411827117
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Люблін аеропорт (LUZ)

Повідомлення popTAB »

Від безділля зробили fast pass :) будні польського задуп'я
Sleepwalker
Airbus A319
Повідомлень: 231
З нами з: 23 березня 2018, 15:07
Контактна інформація:

Re: Люблін аеропорт (LUZ)

Повідомлення Sleepwalker »

якщо і сподіватися на дива сервісу, то саме в таких не балуваних аеропортах, як LUZ ))

вставлю свої 5 копійок щодо трансферу з/до аеропорту. наскільки я зрозумів, окрім таксі є 3 способи дістатися міста. перший - електричка (PESA, здається саме таку збираються пускати до Борисполя) дуже швидко і дешево, прибуває на вокзал. мінус — курсує вкрай рідко, здається, буквально 3-4 рази на день. другий варіант — автобус з автовокзалу. таке враження, що автовокзал потрапив у це приємне в цілому місто з далеких 70-х, причому за цей час ніколи не реставрувався. просто діра часу. звідти курсують маршрутки типу Спрінтера: людей багато, а місця мало — довелося їхати стоячи. задоволення на любителя. існує інший автобусний маршрут, але я його не тестував. сподіваюся, що третій варіант найкращий, бо інакше біда.

а загалом помітно, що Люблін хоче справити позитивне враження, відвоювати свого туриста. дуже шкода, що Візз закриває цей напрямок.
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: Люблін аеропорт (LUZ)

Повідомлення cyclone »

popTAB писав: 18 серпня 2018, 15:52 Від безділля зробили fast pass :) будні польського задуп'я
Вибачте, але я просто не може не вставити цей смайл: :lol:
Їм, мабуть, пишуть електонні листи раз на місяць. Для них це свято, і всі з нетерпінням чекаюсть, кому б чим допомогти.
Але все одно плюс Люблінському аеропорту за сервіс. :smile:
Sleepwalker
Airbus A319
Повідомлень: 231
З нами з: 23 березня 2018, 15:07
Контактна інформація:

Re: Люблін аеропорт (LUZ)

Повідомлення Sleepwalker »

актуальна мапа і зараз не викликає оптимізму. з усих цих напрямків найбільш активних лише два — Лондон по 5-6 разів на день Віззом і Раяном, і Тель Авів ЛЬотом 2-3 рази на день. все решта — поодинокі рейси 2-3 рази на тиждень.
Вкладення
Знімок екрана 2018-08-19 о 02.50.31.png
AleksLes
Airbus A319
Повідомлень: 165
З нами з: 22 березня 2017, 07:19
Контактна інформація:

Re: Люблін аеропорт (LUZ)

Повідомлення AleksLes »

Sleepwalker писав: 19 серпня 2018, 02:57 актуальна мапа і зараз не викликає оптимізму. з усих цих напрямків найбільш активних лише два — Лондон по 5-6 разів на день Віззом і Раяном, і Тель Авів ЛЬотом 2-3 рази на день. все решта — поодинокі рейси 2-3 рази на тиждень.
Да Варшави 2 години на авто + як я розумію регіон не самий багатий.
Не дуже легко виживати.

ЩЕ показовий прикалад аеропорту Лодзь, в який вбухали тучу ЄС-их мільйонів, але після відкриття хайвею до Варшави (за тіж ЄС-і гроші :smile: ) аеропорт прийшов в майже занепад
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Люблін аеропорт (LUZ)

Повідомлення Krakowite »

Зображення

На днях 6 американських вертольотів Sikorsky UH-60m Black Hawk здійснили посадку в аеропорті Любліна для дозаправки


https://www.facebook.com/LublinAirport/ ... 0400528599
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей