SkyUp - чартерный лоу-кост

Аватар користувача
Niko
Airbus A321
Повідомлень: 485
З нами з: 21 травня 2017, 12:47
Звідки: AKL
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Niko »

AQS писав: 06 червня 2018, 16:19
Так все ок, Ви праві. Я дивився не той рік, тому цифри різняться. В 2017 через турагентства за кордоном відпочили 2,5млн. туристів - 6% від всього населення, десь ще 1-2% - самостійно відпочиваючі туристи.
Не впевнен, що кожен турист лише раз за рік відпочивав і думаю що статистика туристів-"дикунів" трохи вище.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення artml »

Власне, у тому самому опитуванні, де 70% «ніколи не виїжджали», приблизно 15% виїжджали упродовж останнього року, тобто регулярних має бути ще менше, десь відсотків 10.

Це в принципі відповідає статистиці доходів домогосподарств — у нас 85% людей заробляють менш ніж 5000 грн на особу на місяць, тут не до подорожей. (Це офіційна статистика, насправді трохи краще через неофіційні доходи — але все одно, для регулярних подорожей треба дещо більше грошей.)
Аватар користувача
ValNK
Airbus A320
Повідомлень: 327
З нами з: 06 серпня 2015, 11:16
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення ValNK »

На мою думку треба розрізняти пакетні тури до Єгипту-Анталії-Кіпру з іншими. У першому випадку - це пляж. В інших - подивитись на світ. Маврікій, Сейшели, Кариби - це не для пересічного громадянина. Більшість країн Європи маємо відкривати для себе без турагенції, тобто самі плануємо і самі відповідаємо за якість.
РS. Якщо хтось вважає, що Єгипет це не лише пляж, а й піраміди, то краще організувати поїздку не з пляжів Шарма. Задоволення від пляжів переважає задоволення від поїздки на пірамиди.
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення AQS »

ValNK писав: 06 червня 2018, 20:39 На мою думку треба розрізняти пакетні тури до Єгипту-Анталії-Кіпру з іншими. У першому випадку - це пляж. В інших - подивитись на світ. Маврікій, Сейшели, Кариби - це не для пересічного громадянина. Більшість країн Європи маємо відкривати для себе без турагенції, тобто самі плануємо і самі відповідаємо за якість.
РS. Якщо хтось вважає, що Єгипет це не лише пляж, а й піраміди, то краще організувати поїздку не з пляжів Шарма. Задоволення від пляжів переважає задоволення від поїздки на пірамиди.
Ви дужи звузили географію пакетних турів. Багато із варіантів пляжного і не тільки відпочинку в Греції, Іспанії, Хорватії, Чорногорії, Болгарії, Тунісу вигідно брати пакетом. Туроператори досить активні на цих напрямках. Не правильно розрізняти пакет - це тільки пляж, а інше відкривати світ. Як приклад берете пакетний тур в Табу (Египет), відпочиваете на пляжі, але поруч з цим відкриваєте для себе Ізраїль, чи Йорданію, бо вони поруч.
Самостійно можна планувати, коли хоча б знаєш англійську. За статистикою лише 18% населення знає англійську, а який відсоток із цих 18% може фінансово вільно подорожувати іншими країнами та ще й бути обізнаним в тому, де відзнайти потрібну інформацію, це не відомо. За років 5-10 статистика самостійних туристів збільшиться, але точно не буде переважати пакетних туристів. Аналізуйте приклади розвинених країн, які років на 10 від нас попереду.
Inguri

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Inguri »

AQS писав: 06 червня 2018, 21:05 Самостійно можна планувати, коли хоча б знаєш англійську.
Досить таки спірне твердження.
AQS писав: 06 червня 2018, 21:05 За статистикою лише 18% населення знає англійську, а який відсоток із цих 18% може фінансово вільно подорожувати іншими країнами та ще й бути обізнаним в тому, де відзнайти потрібну інформацію, це не відомо.
Я б сказав, що проблема самостійних подорожей не стільки і не скільки фінансова, скільки світоглядна(?)
На Моцарта в місцеву консерваторію мало ходить пересічних не тому що дорого.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Valdys »

Скажу Вам, що особливо Іспанію та Італію (не Ріміні, а нормальне море) набагато дешевше самому напланувати можна.

Я Вам побережжня Барси, Пальму від 800 євро на 2-х за 7 ночей з HB легко організую в самий сезон...

До Туреччини, Єгипту, Болгарії і напевно Греції самому немає сенсу планувати.
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення AQS »

Valdys писав: 06 червня 2018, 22:59 Скажу Вам, що особливо Іспанію та Італію (не Ріміні, а нормальне море) набагато дешевше самому напланувати можна.

Я Вам побережжня Барси, Пальму від 800 євро на 2-х за 7 ночей з HB легко організую в самий сезон...

До Туреччини, Єгипту, Болгарії і напевно Греції самому немає сенсу планувати.
Про Італію, я нічого не казав. На рахунок Іспанії, дякую, мені не треба організовувати, сам можу. Я зауважив, що на цьому напрямі туроператори стали досить активними.
Аватар користувача
УткА_в_ТаПкАх
Airbus A340
Повідомлень: 871
З нами з: 25 листопада 2014, 11:59
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення УткА_в_ТаПкАх »

Valdys писав: 06 червня 2018, 22:59 Скажу Вам, що особливо Іспанію та Італію (не Ріміні, а нормальне море) набагато дешевше самому напланувати можна.

Я Вам побережжня Барси, Пальму від 800 євро на 2-х за 7 ночей з HB легко організую в самий сезон...

До Туреччини, Єгипту, Болгарії і напевно Греції самому немає сенсу планувати.
О, можно мне, Барсу, на июль организовать за 800 евро? :)
Inguri

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Inguri »

На липень 2019 без проблем.
Аватар користувача
УткА_в_ТаПкАх
Airbus A340
Повідомлень: 871
З нами з: 25 листопада 2014, 11:59
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення УткА_в_ТаПкАх »

Inguri писав: 06 червня 2018, 23:54 На липень 2019 без проблем.
Тут бы дожить до 2019....
Inguri

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Inguri »

Ви щось знаєте?
Стан гірше, ніж у Alitalia?
Аватар користувача
УткА_в_ТаПкАх
Airbus A340
Повідомлень: 871
З нами з: 25 листопада 2014, 11:59
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення УткА_в_ТаПкАх »

Inguri писав: 07 червня 2018, 00:01 Ви щось знаєте?
Стан гірше, ніж у Alitalia?
Не проецируйте мое дожить на дожить авиакомпании ))))
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Valdys »

УткА_в_ТаПкАх писав: 06 червня 2018, 23:05
Valdys писав: 06 червня 2018, 22:59 Скажу Вам, що особливо Іспанію та Італію (не Ріміні, а нормальне море) набагато дешевше самому напланувати можна.

Я Вам побережжня Барси, Пальму від 800 євро на 2-х за 7 ночей з HB легко організую в самий сезон...

До Туреччини, Єгипту, Болгарії і напевно Греції самому немає сенсу планувати.
О, можно мне, Барсу, на июль организовать за 800 евро? :)
А Ви полетите іншими ак? :plane:
koala
Airbus A319
Повідомлень: 195
З нами з: 17 травня 2012, 19:49
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення koala »

Valdys писав: 06 червня 2018, 22:59 Скажу Вам, що особливо Іспанію та Італію (не Ріміні, а нормальне море) набагато дешевше самому напланувати можна.

Я Вам побережжня Барси, Пальму від 800 євро на 2-х за 7 ночей з HB легко організую в самий сезон...

До Туреччини, Єгипту, Болгарії і напевно Греції самому немає сенсу планувати.
с Грецией на островах не соглашусь. Только самому и только airbnb/booking плюс прокат лодки/авто и т.д.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Valdys »

koala писав: 07 червня 2018, 09:38
Valdys писав: 06 червня 2018, 22:59 Скажу Вам, що особливо Іспанію та Італію (не Ріміні, а нормальне море) набагато дешевше самому напланувати можна.

Я Вам побережжня Барси, Пальму від 800 євро на 2-х за 7 ночей з HB легко організую в самий сезон...

До Туреччини, Єгипту, Болгарії і напевно Греції самому немає сенсу планувати.
с Грецией на островах не соглашусь. Только самому и только airbnb/booking плюс прокат лодки/авто и т.д.
туди проблема долетіти. Регулярного нічого не літає, рейси з пересадками часом досииить дорогі.
а букінг страааашно дорогий ресурс.
koala
Airbus A319
Повідомлень: 195
З нами з: 17 травня 2012, 19:49
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення koala »

Valdys писав: 07 червня 2018, 09:41
koala писав: 07 червня 2018, 09:38
Valdys писав: 06 червня 2018, 22:59 Скажу Вам, що особливо Іспанію та Італію (не Ріміні, а нормальне море) набагато дешевше самому напланувати можна.

Я Вам побережжня Барси, Пальму від 800 євро на 2-х за 7 ночей з HB легко організую в самий сезон...

До Туреччини, Єгипту, Болгарії і напевно Греції самому немає сенсу планувати.
с Грецией на островах не соглашусь. Только самому и только airbnb/booking плюс прокат лодки/авто и т.д.
туди проблема долетіти. Регулярного нічого не літає, рейси з пересадками часом досииить дорогі.
а букінг страааашно дорогий ресурс.
вот именно, дешевле лететь в Афины за 75 евро и брать авто и на переправу. почему букинг дорогой? в сравнении на hotelscombined там бывают очень хорошие варианты. Кто хочет жить в квартире - конечно, не сравниться по цене
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Valdys »

koala писав: 07 червня 2018, 09:54
Valdys писав: 07 червня 2018, 09:41
koala писав: 07 червня 2018, 09:38

с Грецией на островах не соглашусь. Только самому и только airbnb/booking плюс прокат лодки/авто и т.д.
туди проблема долетіти. Регулярного нічого не літає, рейси з пересадками часом досииить дорогі.
а букінг страааашно дорогий ресурс.
вот именно, дешевле лететь в Афины за 75 евро и брать авто и на переправу. почему букинг дорогой? в сравнении на hotelscombined там бывают очень хорошие варианты. Кто хочет жить в квартире - конечно, не сравниться по цене
я про ейрбнб взагалі не кажу, я його ніколи не розглядав. мені такий варіант проживання взагалі не подобається.

я кажу, що можна десь у 90% випадків забронювати готель не на букінгу мінімум на 15-20% дешевше, а часом і більше)
antoher
Airbus A319
Повідомлень: 104
З нами з: 12 квітня 2016, 18:06
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення antoher »

Кстати. Раз тема зашла за бронирование. Хотел узнать мнение по одному вопросу. Сейчас смотрю отель в Париже. И нашел один отель, который на букинге и прочих агрегаторах стоит около 100 евро за ночь. А вот на сайте самого отеля этот номер продают за 45 евро. Это вообще ок? Я просто почему-то подвох какой-то в этом ищу. Что на сайте, что на букинге и прочих это цена с оплатой сразу и невозможномтью вернуть средства в случае отмены.
krock
Airbus A330
Повідомлень: 508
З нами з: 30 липня 2012, 15:42
Контактна інформація:

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення krock »

antoher писав: 07 червня 2018, 11:28 Кстати. Раз тема зашла за бронирование. Хотел узнать мнение по одному вопросу. Сейчас смотрю отель в Париже. И нашел один отель, который на букинге и прочих агрегаторах стоит около 100 евро за ночь. А вот на сайте самого отеля этот номер продают за 45 евро. Это вообще ок? Я просто почему-то подвох какой-то в этом ищу. Что на сайте, что на букинге и прочих это цена с оплатой сразу и невозможномтью вернуть средства в случае отмены.
теоретически букинг такое не приветствует :)
Но я сталкивался с подобным в Германии, там часто дешевле на сайте напрямую (причем без какой-либо регистрации в партнерской программе)
Правда разница 5-7-10, ну 15%, не более.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: SkyUp - чартерный лоу-кост

Повідомлення Valdys »

antoher писав: 07 червня 2018, 11:28 Кстати. Раз тема зашла за бронирование. Хотел узнать мнение по одному вопросу. Сейчас смотрю отель в Париже. И нашел один отель, который на букинге и прочих агрегаторах стоит около 100 евро за ночь. А вот на сайте самого отеля этот номер продают за 45 евро. Это вообще ок? Я просто почему-то подвох какой-то в этом ищу. Что на сайте, что на букинге и прочих это цена с оплатой сразу и невозможномтью вернуть средства в случае отмены.
якщо це ібіс, або його мережа аккор, то цілком реально.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot], Google [Bot] і 15 гостей