Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення nik-dem »

Alександр писав: 15 листопада 2018, 14:56 nik-dem, Вы уже отменили ЧМ по футболу в России? Или еще в процессе? Поражение в том нашем с Вами споре Вы так и не признали.
Но не суть.
Чого Ви від мене хочете?
Щоб я через таке визнання поразки покаявся за те, що наговорював на вашу святую совєтскую Росіюшку. Цього не буде. Я помилився з прогнозом, проте проблем у Москви з цим менше не стає. Якщо бажаєте продрвжити на цю тему дискусію, то перкходьте у приватні повідомлення. Дякую.
Alександр писав: 15 листопада 2018, 14:56 Я вільно володію украйнською мовою, у тому числі письмовою і діловою. Свою дисертацію кандидата наук я писав і захищав державною мовою на Західній Україні.
Но мой родной язік, язік моих предков, моей семьи - русский. И єто не значит, что мой дед, отличник народного образования Украины или моя бабушка - мать героиня, пронесшая всех своих детей через войну, меньше украинцы, чем те фанатики, которые с пеной у рта пытаются это доказать
Знати українську мову — це також повага до них.
Спілкуватися нею — також.

Кажу вам як людина, що народилася та виросла в Одесі (з відповідним набором москво-совітсько-одеських-пропаґандистських штампів), чиї пращури за материнською лінією — російськомовні кубанські козаки і яка перейшла на українську мову задовго до подій.

До речи, цікавинка.
Німкцько-американський письменник Курт Воннеґут, спілкувавшися до цього вдома німецькою мовою, після вступу США у Першу світову війну перейшов на англійську. Як гадаєте, чому?
Inguri

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Inguri »

Alександр писав: 15 листопада 2018, 15:03 Я вот что еще думаю, как это вы все, украиноязычные, сидите на русскоязысном avianews.com? Не противно?
Оце ви знатно накинули :duel:
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення shushuair »

Valdys, Вы уже не первый раз пытаетесь разжечь вражду на почве ненависти к русскому языку!
Вы же живёте в Киеве, да там 100500 человек в госорганах разговаривают на русском!!! Мало того, если я не подаю заявление о рассмотрение заседания с аудиозаписью, то хозсуд города Киева в лице судьи, как и я, как и представитель местного ответчика проводим заседание на русском, и только потом получаем на руки Рішення суду іменем України...

Может уже достаточно или Вы получаете удовольствие???
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

nik-dem писав: 15 листопада 2018, 15:07 До речи, цікавинка.
Німкцько-американський письменник Курт Воннеґут, спілкувавшися до цього вдома німецькою мовою, після вступу США у Першу світову війну перейшов на англійську. Як гадаєте, чому?
https://en.wikipedia.org/wiki/Internmen ... _Americans
DIMMka
Airbus A330
Повідомлень: 523
З нами з: 28 березня 2014, 11:35
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення DIMMka »

nik-dem писав: 15 листопада 2018, 14:47
Alександр писав: 15 листопада 2018, 14:32 Я перефразирую. Подавляющее большинство населения Украины знает и понимает русский язык. И даже тех, кого конкретно завернуло на этом мовном вопросе, зачастую, в повседневной жизни общаются на русском языке. Вот ни разу не встречал гражданина Украины, который не знает русского языка. Незнание украинского встречал, а вот русского - никогда.
Це питання має довгу історію, а отже воно не для топіка МАУ, очевидно.

Нездатність вивчити мову за 27 років на бодай прийнятному для повсякденної комунікації рівні свідчить не на користь його/її інтелектуальних здібностей.

Крім цього, варто завжди розділяти публічний та приватний простір.
Приватний простір — це спілкування вдома, з друзями тощо. Тут кожен волен спілкуватися зручною для себе мовою.
Публічний простір є ширшим. Це державний апарат і бюрократія, медія, освіта та наука, сфера торгівлі і т. п. У публічному просторі повинна використовуватися за змовчанням державна мова, за винятком навмисне зроблених цільових каналів комунікації публічного простору мовою національних меншин, наприклад, російськомовних ТБ-каналів.

Це те, як воно працює в цивілізованій спільноті.

Українська мова в Україні, до речи, є рідною для близько 2/3 населення — як за даними перепису 2001 р., так і за більш свіжими соціологічними дослідженнями.
Ці люди мають конституційне право в своїй країні, які б у ній інші проблеми не були, отримувати інформацію українською мовою.

Ролик МАУ, оскільки є офіційним і публікується на офіційному Фейсбук-каналі компанії повинен бути за такою концепцією виконаний українською мовою, причому російськомовні спікери мають бути дубльовано перекладені на українську мову.
Так само і у випадку вищезгаданих Шевченка, Коноплянки та інших.

Маячня? Ні, адекватна мовна практика в цивілізованій спільноті.

Ставлення до мови країни показує рівень ставлення до країни, її культури та народу. Замисліться, чи не є ви шовіністами.
А где вы в ролике нашли русский язык от МАУ? Там все титры либо украинским, либо английским. А язык, на котором говорят капитан и бортпроводник - это их язык, причем тут официальная позиция компании?
Inguri

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Inguri »

Alександр писав: 15 листопада 2018, 15:03 Я вот что еще думаю, как это вы все, украиноязычные, сидите на русскоязысном avianews.com? Не противно?
Сергій Жадан, пріготовіцца
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Valdys »

shushuair писав: 15 листопада 2018, 15:12 Valdys, Вы уже не первый раз пытаетесь разжечь вражду на почве ненависти к русскому языку!
Вы же живёте в Киеве, да там 100500 человек в госорганах разговаривают на русском!!! Мало того, если я не подаю заявление о рассмотрение заседания с аудиозаписью, то хозсуд города Киева в лице судьи, как и я, как и представитель местного ответчика проводим заседание на русском, и только потом получаем на руки Рішення суду іменем України...

Может уже достаточно или Вы получаете удовольствие???
правильно помітили, я розжог і відійшов у тінь :bayan:
Inguri

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Inguri »

Alександр писав: 15 листопада 2018, 15:03 Я вот что еще думаю, как это вы все, украиноязычные, сидите на русскоязысном avianews.com? Не противно?
Спостерігаємо, як шановний починає вживати "журбинка", замість "пічалька"
Ваш Конфуцій

:drunk:
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 15 листопада 2018, 15:24 "журбинка", замість "пічалька"
непозбувна бентега
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення manjeroke »

nik-dem писав: 15 листопада 2018, 14:47
Ролик МАУ, оскільки є офіційним і публікується на офіційному Фейсбук-каналі компанії повинен бути за такою концепцією виконаний українською мовою, причому російськомовні спікери мають бути дубльовано перекладені на українську мову.
Так само і у випадку вищезгаданих Шевченка, Коноплянки та інших.
надо было выпустить 2(или даже 3) ролика, с разными озвучками. Или один ролик с субтитрами, но основным в таком случае должен быть украинский все-таки.
МАУ во многом вынуждены говорить на русском из-за того что много иностранных паксов(Кавказ, Беларусь, Казахстан) говорят на русском, но не понимают украинский и не знают английский.
Если МАУ оставляют русский для этих паксов, то я их однозначно поддерживаю.
Inguri

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Inguri »

Задля справедливості, у Aer Lingus все набагато гірше.
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення nik-dem »

manjeroke писав: 15 листопада 2018, 15:43 надо было выпустить 2(или даже 3) ролика, с разными озвучками. Или один ролик с субтитрами, но основным в таком случае должен быть украинский все-таки.
Слушна ідея, насправді.
dimentiy
Airbus A321
Повідомлень: 435
З нами з: 16 січня 2013, 09:38
Звідки: KBP/IEV
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення dimentiy »

Alександр, если вы так толерантно относитесь к русскому языку, странно, что вас так бомбит от того, что кто-то другой относится к нему нетолерантно. Не понравилось человеку — окей, что теперь, доказать, что ему должно нравиться? Вам хорошо — супер, зачем кому-то что-то доказывать — мне, как говорящему на обеих языках приблизительно 50/50 — непонятно. Тем более, говорить и слушать на русском вам никто не мешает.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення devmind »

Alександр писав: 15 листопада 2018, 15:03 Я вот что еще думаю, как это вы все, украиноязычные, сидите на русскоязысном avianews.com? Не противно?
Я бы не сказал, что он русскоязычный :) Для меня avianews.com в первую очередь - это форум. А на форуме одинаково активно используются украинский и русский языки, и все друг друга понимают. Даже есть вкрапления английского, польского, нидерландского и других :flag:
Inguri

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Inguri »

Песимісти вчать російську, оптимісти українську, а реалісти - нідерландську з елементами Java
shustrik
Airbus A318
Повідомлень: 72
З нами з: 13 лютого 2013, 18:08
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення shustrik »

Alександр писав: 15 листопада 2018, 14:56 nik-dem, Вы уже отменили ЧМ по футболу в России? Или еще в процессе? Поражение в том нашем с Вами споре Вы так и не признали.
Но не суть.
Я вільно володію украйнською мовою, у тому числі письмовою і діловою. Свою дисертацію кандидата наук я писав і захищав державною мовою на Західній Україні.
Но мой родной язык, язык моих предков, моей семьи - русский. И это не значит, что мой дед, отличник народного образования Украины или моя бабушка - мать героиня, пронесшая всех своих детей через войну, меньше украинцы, чем те фанатики, которые с пеной у рта пытаются это доказать
Олександре, у вас дуже органічно виходить вихвалятися про luxury-досвід у перельотах і надавати дуже навіть слушні поради з цих питань. Тож залишайтесь у своїй стихії.

А от щодо повтирати про свої совітські наукові ступені, не кажучи вже про спроби обгрунтувати думку, у вас виходить пекельно-провінційна стидоба, яка лиш підкреслює вашу генетичну совковість.
Амінь.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

Для меня показателен уровень нетерпимости к мнению человека, который всего лишь указал на то, что язык - не самая критическая проблема в нашей стране на данный момент. И это на авиафоруме, где уровень образованности и жизненного опыта выше, чем в среднем по стране.
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Vitaliy »

Inguri писав: 15 листопада 2018, 16:01 Песимісти вчать російську, оптимісти українську, а реалісти - нідерландську з елементами Java
надерландської мови немає, є - голандська :grin:
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

Vitaliy писав: 15 листопада 2018, 16:14 надерландської мови немає, є - голандська :grin:
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D1 ... 0%B2%D0%B0
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Igoresha »

Я лично понимаю, почему обёртка кому-то важнее главного посыла компании. Но уж тогда не летайте на самолётах, в которых пилоты не разговаривают на украинском - это ниже того, чего вы стоите. Исключительно с сертификатом об успешном прохождении диктанта.
Не понимаю, к чему лепить эти язычные темы к ролику. Человек разговаривает на том языке, на котором ему удобно (и в данном случае, он лично никому ничего не должен, как некоторые написали, и компания не должна тоже, в принципе). И если бы это был индус или поляк, он бы говорил наверное на английском и я был бы очень признателен, чтобы его не дублировали, а делали субтитры.
Я воспринимаю нормально, когда претензии к отсутствию понимания украинского у живущих здесь постоянно. Но как кому разговаривать - извольте, not your ducking business
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей