Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Inguri

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Inguri »

mischko писав: 11 жовтня 2018, 10:55 По справжньому хороші вчителі і лікарі заробляють добре. Просто не всі випускники педуніверситетів і медакадемій можуть називати себе лікарями чи вчителями.
Добре - це скільки?
"Добре заробляють" - законно заробляють?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

Inguri писав: 11 жовтня 2018, 11:39 Але, коли конкретно з вами станеться медична ситуація на трасі Вапнярка - ODS, то в критичну першу годину вам допомагатиме фельдшер із зарплатнею у 3,5 кГрн, із зашкарублими від лопати руками, у якого ще корова недоєна, а вам ще тут дефібріляцію робити хз якого року повіреним за гроші аппаратом.
Все правда. Но давайте уж прямо скажем - плохо жить в бедной стране. Где хорошее оборудование (и не только медецинское) может быть только там, где есть платежеспособный спрос: мегаполисы, избранные курорты и города\поселки рядом.

Мы не можем сейчас иметь уровень жизни и качество услуг\оборудования и т.д. как в Канаде. И если каждый будет пытаться жить как можно лучше при этом развиваясь, а не воруя, то мы все будем жить лучше. Даже тот продавец в магазине, который не развивался будет жить лучше, т.к. остальные будут у него больше покупать :)
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Igoresha »

Rel писав: 11 жовтня 2018, 10:20 За что ж вы так ненавидите людей? Я за те 98% людей, которые условные, выше которых вы себя ставите.
Я, например, не люблю власть и нашу страну в целом. Но люди, они просто приспособленцы.
Подумайте сами, что, люди в Швейцарии или Канаде чем-то достойнее, чем-то больше заслужили? Нет, они родились все одинаковыми. Единственная их заслуга, что они там родились, и для них расходы на поесть, полетать это даже не расходы, а пустяки. А у нас в Киев слетать нужна вся зарплата. В чём здесь вина условной учительницы? В том, что она ещё не свалила или не стала программисткой? Почему она не достойна долететь, а не экономить в общем сидячем вагоне всю ночь, на 775м поезде?
Потому что я вижу в массе ленивых и не хотящих думать людей, которым вот вынь и положи. Варианты есть всегда. Даже обыкновенный пример: я работаю в достаточно узкоспецифической сфере, которая кроме как госсектору практически нигде не надо пока-что (с соответствующими не очень высокими з/п). Но в силу того, что дополнительно учился, делал свыше того, что мне было "положено", сейчас и летаю в командировки, и соответственно имею возможность что-то отложить на отдых. Знаете, что мне отвечают сотрудники, которым я предлагаю пройти те же курсы и время от времени тоже быть консультантом, как я (и соответственно летать заграницу), но логично, что нужно потрудится больше? А ничего не отвечают. Не интересно. Зато часто слышу разговоры о минимальной з/п, например (кстати, у которых з/п далеко не минимальная).
Посему офф-топ заканчиваю. Авиация - не благотворительность. Конечно, на линиях, где перевозчик не один, конкуренция заставляет а/к искать пути для заработка. Но как показывает практика (Визз, Браво), пока р2р на внутреннем рынке не очень прибыльный. Мотор Сич тоже не по 500 гривен билеты продает. Почему МАУ должно?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 11 жовтня 2018, 11:42 Добре - це скільки?
"Добре заробляють" - законно заробляють?
я поняття не маю скільки це в грошовому вимірі, але от приклад із моїм українським стоматологом. Це сестра мого одногрупника. Її батьки - прості селяни з Буковини. Я бував у них в гостях кілька разів, навіть маланкував в тому селі. Звертаюсь до неї вже років 12, щоб не збрехати. Спочатку вона була асистентом стоматолога в приватній клініці, потім розжилася влаcним кабінетом на першому поверсі новобудови. Найняла асистентку. Зараз прийшов до неї, а там уже 3 асистентки (одна з яких і чистила мені зуби) + окремий кабінет для ще одного стоматолога. Раніше їздила на курси підвищення кваліфікації в Полтаву, зараз їздить у Стокгольм. Але їздить, старається, в неї сучасне обладнання і приємний ввічливий персонал. Чисто, всі ходять в бахілах (це чисто українська мулька якась, в Європі такого нема, але тут і на вулицях чистіше). При цьому в неї четверо дітей, а обидва її чоловіка загинули трагічною смертю.
А ви мені розповідаєте про зубожіння.
Inguri

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Inguri »

Sentry писав: 11 жовтня 2018, 11:45 И если каждый будет пытаться жить как можно лучше при этом развиваясь, а не воруя, то мы все будем жить лучше. Даже тот продавец в магазине, который не развивался будет жить лучше, т.к. остальные будут у него больше покупать :)
Гаразд, і як було розвиватися умовному ДАЇшнику? Чи пожежнику? Чи іншому робітнику низової ланки, який має забезпечувати наші потреби? Нема нормального слюсаря, бо всі айтішниками в Амстердамі. Мені не треба міністра МНС, мені треба пожежник для мого сарая з десятком курок.

Народна ненависть до ДАЇшників була цинічним примітивним зрадофільством. Бо ніхто не думав, скільки вони заробляють, і ніхто не вимагав підвищення зарплат для них.
Inguri

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Inguri »

mischko писав: 11 жовтня 2018, 11:59
Inguri писав: 11 жовтня 2018, 11:42 Добре - це скільки?
"Добре заробляють" - законно заробляють?
я поняття не маю скільки це в грошовому вимірі, але от приклад із моїм українським стоматологом. Це сестра мого одногрупника. Її батьки - прості селяни з Буковини. Я бував у них в гостях кілька разів, навіть маланкував в тому селі. Звертаюсь до неї вже років 12, щоб не збрехати. Спочатку вона була асистентом стоматолога в приватній клініці, потім розжилася влаcним кабінетом на першому поверсі новобудови. Найняла асистентку. Зараз прийшов до неї, а там уже 3 асистентки (одна з яких і чистила мені зуби) + окремий кабінет для ще одного стоматолога. Раніше їздила на курси підвищення кваліфікації в Полтаву, зараз їздить у Стокгольм. Але їздить, старається, в неї сучасне обладнання і приємний ввічливий персонал. Чисто, всі ходять в бахілах (це чисто українська мулька якась, в Європі такого нема, але тут і на вулицях чистіше). При цьому в неї четверо дітей, а обидва її чоловіка загинули трагічною смертю.
А ви мені розповідаєте про зубожіння.
Некорректний приклад. Йшлося про бюджетників, яких - мільйони.
Розкажіть про дільничого терапевта, бібліотекаря, медсестру з кабінета щеплення. Які мають лишитися дільничними терапевтами, бібліотекарями і т.д.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 11 жовтня 2018, 12:13 Які мають лишитися дільничними терапевтами, бібліотекарями і т.д.
я щось пропустив і СРСР повернувся?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

Inguri писав: 11 жовтня 2018, 12:06 Гаразд, і як було розвиватися умовному ДАЇшнику? Чи пожежнику? Чи іншому робітнику низової ланки, який має забезпечувати наші потреби? Нема нормального слюсаря, бо всі айтішниками в Амстердамі. Мені не треба міністра МНС, мені треба пожежник для мого сарая з десятком курок.

Народна ненависть до ДАЇшників була цинічним примітивним зрадофільством. Бо ніхто не думав, скільки вони заробляють, і ніхто не вимагав підвищення зарплат для них.
Да, я в курсе, что нет нормального слесаря. Ах да, слесари все-таки есть. Отличные, с руками. Вот только им нужно платить за работу, и платить много. И они еще и имеют возможность перебирать работой, т.к. их мало. Так что любой человек с руками в нашей стране может зарабатывать очень, очень много: слесарь, плиточник, кто угодно. Если хорошо делает свою работу и развивается, учиться.

С пожарными и милицей сложнее. Единственный выход, который я вижу для этих работников - уходить в знак протеста против такой зарплаты. Что в итоге профессионалы в основном и сделали, и на их место пришли известно кто и с какими целями.
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Alександр »

Ни один библиотекарь, ни одна медсестра или участковый терапевт не получает меньше, чем он заслуживает, к сожалению. Понятно, что эту работу тоже нужно делать, но кто-то становится условным Комаровским, а кто-то врачом сельской амбулатории. А учились они вместе на одном курсе.
Да, есть проблема в том, что у нас низкие зарплаты. Слесарь в США зарабатывает в разы больше слесаря у нас и может достойно существовать. Однако толковые слесари у нас уже давно перешли в бригады и, делая ремонты в частных домах, очень неплохо себя чувствуют.
Пожарники? Кто-то может всю жизнь на посту просидеть, а кто-то становится руководителем тех или иных подразделений.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 11 жовтня 2018, 12:13
Йшлося про бюджетників, яких - мільйони.
Розкажіть про дільничого терапевта
звітує Уляна Супрун
Inguri

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Inguri »

Це як на педагогічному форумі цитувати Омеляна
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Bagach »

Вибачте, що відволікаю від теми зарплат. :)
У мене запитання. Збільшений крок крісел у перших п'ятьох рядах є на усіх Боїнгах 737-800 МАУ?
Inguri

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Inguri »

Одним словом, під уламками Лексуса на трасі біля Вапнярки всі чекатимуть свого Комаровського, бо хірург з райлікарні невдаха і нікчема.
Ну а як назвати того, хто працює за 4 тисячі?
Аватар користувача
УткА_в_ТаПкАх
Airbus A340
Повідомлень: 871
З нами з: 25 листопада 2014, 11:59
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення УткА_в_ТаПкАх »

Bagach писав: 11 жовтня 2018, 13:35 Вибачте, що відволікаю від теми зарплат. :)
У мене запитання. Збільшений крок крісел у перших п'ятьох рядах є на усіх Боїнгах 737-800 МАУ?
да
Аватар користувача
katso
Airbus A340
Повідомлень: 919
З нами з: 11 листопада 2015, 13:44
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення katso »

Inguri писав: 11 жовтня 2018, 11:39 Але, коли конкретно з вами станеться медична ситуація на трасі Вапнярка - ODS, то в критичну першу годину вам допомагатиме фельдшер із зарплатнею у 3,5 кГрн, із зашкарублими від лопати руками, у якого ще корова недоєна, а вам ще тут дефібріляцію робити хз якого року повіреним за гроші аппаратом.
И что самое примечательное - в этот момент мимо будут проноситься дорогущие тачки которых днем с огнем не сыщешь ни в Европе ни в Канаде. Точнее сыщешь конечно если "места знать" - но не в таких количствах и не на таких дорогах, это точно :oops:
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 11 жовтня 2018, 13:43 Ну а як назвати того, хто працює за 4 тисячі?
Мова про те, що люди, які свідомо йдуть працювати за 4 тисячі - або ліниві, або подвижники. Лінивий не повинен скаржитися, а краще ворушити булками.
А подвижник повинен відчувати благодать від своєї роботи, від користі, яку приносить іншим (або Богу) його служіння, а не від грошової винагороди.

Хірург - це екстремальний випадок. Більшість низькооплачуваних робіт як правило низькокваліфіковані.
Inguri

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Inguri »

В чому екстремальність хірурга? А терапевт - не екстремал?
В медицину не йдуть на 4тис. Йшло 17-20 річне юнацтво, з широко відкритими очима вчитися на людей в білих халатах блаблабла. Погано це чи добре, зараз не важливо, бо маємо купу досвідчених, але бідних бюджетників, в руках яких ваше життя.
Inguri

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Inguri »

А вказувати їм іти вчитися на кодерів, це той самий цинізм, як радити майданщикам 2014 валити в Гейропу.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 11 жовтня 2018, 16:04 А вказувати їм іти вчитися на кодерів, це той самий цинізм, як радити майданщикам 2014 валити в Гейропу.
Тепер ти маніпулюєш. Їх ніхто не примушував ставати лікарями. Це був їх усвідомлений вибір, в 17 років все ж таки треба мати голову на плечах і думати про майбутнє. Це вже не дитячий вік.
А майданщики Україну не вибирали.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

Щоб закрити цю тему: я не вважаю нормальною ситуацію в якій є низькі зарплати певних категорій бюджетників. Повинна бути колективна відповідальність громадян України за якість державних послуг і добробуту людей, які їх надають. Але перш ніж говорити про колективну відповідальність - кожен громадянин повинен визнати, що він відповідальний в першу чергу за свою власну долю. Бог дав голову не для того, щоб на ній білу медичну шапочку носити під колір білого халату. Якось так.

По темі розмови: на головній новина, що МАУ вже перевозить більше 54% трансферних пасажирів. Це дуже і дуже круто, і це єдине, що може врятувати їх від лоу-кост конкуренції після відкритого неба.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 18 гостей