Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Аватар користувача
УткА_в_ТаПкАх
Airbus A340
Повідомлень: 871
З нами з: 25 листопада 2014, 11:59
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення УткА_в_ТаПкАх »

jurkok писав: 31 січня 2018, 06:36
KKS писав: 31 січня 2018, 02:54
VovaS писав: 30 січня 2018, 19:10 Никто не знает будут ли 777 летать на среднемагистральных рейсах для облёта экипажей. В ноябре смотрел, что их ставили на рейсы ps777/778, со средины февраля 2018. Сейчас на этих рейсах 800-ки стоят.
Или откладывается дата поставки?
767 під МАУ перші рейси робив в Львів
Було би круто побачити 777 на внутрішніх рейсах, навіть для обкатки екіпажів. Не знаю, чи добре пам'ятаю, але той самий LOT ставив свої нові 787 на короткі маршрути, та й навіть останньо MAX до Львова прилітав
Таких рейсов не будет
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення jurkok »

А шкода, по одному разу могли б промо рейси і зробити
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Sentry »

УткА_в_ТаПкАх писав: 31 січня 2018, 12:09
jurkok писав: 31 січня 2018, 06:36 Було би круто побачити 777 на внутрішніх рейсах, навіть для обкатки екіпажів. Не знаю, чи добре пам'ятаю, але той самий LOT ставив свої нові 787 на короткі маршрути, та й навіть останньо MAX до Львова прилітав
Таких рейсов не будет
Есть ли вероятность того, что поставите 777 на какие-то более короткие (и тем более дешевые ) рейсы, чем Тель Авив? Варшава, например :) Короче плечо, быстрее обкатаете.
Аватар користувача
УткА_в_ТаПкАх
Airbus A340
Повідомлень: 871
З нами з: 25 листопада 2014, 11:59
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення УткА_в_ТаПкАх »

Sentry писав: 31 січня 2018, 12:17
УткА_в_ТаПкАх писав: 31 січня 2018, 12:09
jurkok писав: 31 січня 2018, 06:36 Було би круто побачити 777 на внутрішніх рейсах, навіть для обкатки екіпажів. Не знаю, чи добре пам'ятаю, але той самий LOT ставив свої нові 787 на короткі маршрути, та й навіть останньо MAX до Львова прилітав
Таких рейсов не будет
Есть ли вероятность того, что поставите 777 на какие-то более короткие (и тем более дешевые ) рейсы, чем Тель Авив? Варшава, например :) Короче плечо, быстрее обкатаете.
Нет
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення AQS »

Sentry писав: 31 січня 2018, 12:06 Думаю, что да, будет.

Какие еще из украинских аэропортов способны принять 777? Я бы тоже ради такого прокатился :)
Никакие. Помимо длины полосы минимум 3км., ее еще нужно сертифицировать по весу вс.
Аватар користувача
andrewcrow
A380
Повідомлень: 1234
З нами з: 21 грудня 2010, 10:15
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення andrewcrow »

AQS писав: 31 січня 2018, 12:59 Никакие. Помимо длины полосы минимум 3км., ее еще нужно сертифицировать по весу вс.
А какой тогда запасной аэродром будет вместо Борисполя?
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення jurkok »

AQS писав: 31 січня 2018, 12:59
Sentry писав: 31 січня 2018, 12:06 Думаю, что да, будет.

Какие еще из украинских аэропортов способны принять 777? Я бы тоже ради такого прокатился :)
Никакие. Помимо длины полосы минимум 3км., ее еще нужно сертифицировать по весу вс.
Чому це никакие?

Львів приймав не раз 777. Навіть зовсім недавно. Сам на власні очі бачив El Al у Львові
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Valdys »

як на мене, так гнати 777 на ці 50 хв льоту, це занадто...

он Тель Авів є, також, при бажанні, могли б у Єгипет пару раз прогнати.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Victor H »

Так, Львів може бути. Ще Гостомель теоретично, але він може бути заблизько до Борисполя щоб бути повноцінним запасним. Ну і пасажирів там нема де обслуговувати.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення manjeroke »

jurkok писав: 31 січня 2018, 13:13
AQS писав: 31 січня 2018, 12:59
Sentry писав: 31 січня 2018, 12:06 Думаю, что да, будет.

Какие еще из украинских аэропортов способны принять 777? Я бы тоже ради такого прокатился :)
Никакие. Помимо длины полосы минимум 3км., ее еще нужно сертифицировать по весу вс.
Чому це никакие?

Львів приймав не раз 777. Навіть зовсім недавно. Сам на власні очі бачив El Al у Львові
При мне во Львове Ан-124 садился
Kibeee
Airbus A340
Повідомлень: 857
З нами з: 09 листопада 2010, 18:00
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Kibeee »

Немного аналитики про МАУ
http://www.anna.aero/2018/01/31/ukraine ... l-markets/
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення artml »

Від першого ж графіка полилася кров з очей

Зображення

І це аналітичний сайт :evil:
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення AQS »

jurkok писав: 31 січня 2018, 13:13
AQS писав: 31 січня 2018, 12:59
Sentry писав: 31 січня 2018, 12:06 Думаю, что да, будет.

Какие еще из украинских аэропортов способны принять 777? Я бы тоже ради такого прокатился :)
Никакие. Помимо длины полосы минимум 3км., ее еще нужно сертифицировать по весу вс.
Чому це никакие?

Львів приймав не раз 777. Навіть зовсім недавно. Сам на власні очі бачив El Al у Львові
Ви мене не вірно зрозуміли. Малось на увазі, що окрім Києва та Львова, більш ніхто. Львів сертифікований на прийняття 777, тому й буде одним із запасних.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

МАУ росли навіть в кризові роки. Ріспект.
Блін, найбільша проблема українців - любимо одне одного закопувати в гівно. Не чужинця, а свого брата/сусіда.
Воно то наче і є за що: сервіс у МАУ дуже часто відморожений, окремі стюарди/стюардеси дуже погано знають англійську навіть на такому міжнародному рейсі, як Амстердам - Київ (сам їм перекладав), дуже погане реагування на позаштатні ситуації, недостатня робота в публічному полі.
З іншого боку, показувати ріст в країні, де національна валюта впала втричі, війна, втрата двох з п'ятірки топових аерпортів, закриття транзиту через найбільшого сусіда, швидкий перехід до гібридної моделі. Це ріспект і уважуха.

Ваш #маубот mischko.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

додам ще, що безвізовий "компенсатор", який потенційно допомагав би оговтатись від втрати ринку Свинособакістанської Федерації у нас з'явився лише в середині 2017, і то більшість громадян були до нього не готові ("да ви што вєрітє, што етат бєзвіз нам дадут"). Користуючись нагодою передаю привіт всім, хто зараз знаходиться в паспортній черзі. Ви заслуговуєте на неї!
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Victor H »

1. МАУ молодці, бо вижили, виросли і продовжують рости. Рости в 13-14 році сильно допомогло банкрутство Аеросвіту, але далі - це вже їх менеджмент вирулив. Щиро сподіваюся, що їм за це дали великі бонуси - альтернативою би був повний колапс галузі.
2. МАУ молодці, бо часто є найдешевшою опцією на ринку, що дуже важливо для країни в її стані.
3. МАУ не молодці, бо у них жахливий (буквально нижче плінтуса) сервіс в нештатних ситуаціях.
4. Власники МАУ взагалі повні мудаки, подивіться що вони роблять в аеропортах Дніпра і ІФ.

ІМО пункти 1 і 2 слабо компенсують 3 і 4. З іншого боку, я розумію, чому менеджменту і власникам на це плювати.
Kibeee
Airbus A340
Повідомлень: 857
З нами з: 09 листопада 2010, 18:00
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Kibeee »

Кстати в материале есть еще два интересных момента:
1. The only top 12 country market to experience a fall in seat numbers was Kazakhstan (highlighted in red), with the carrier cutting capacity on some airport pairs and axing the link from Boryspil to Aktau. Может я что-то пропустил, но разве МАУ летало в Актау в 2016 году?
2. The data suggests that the airline is on target to increase its available seats by a further 16% this year. anna.aero’s New Route Database does not have any new services listed as yet for UIA in 2018, but stay tuned to hear of any new developments here first. Рост заявлен в 16% на текущих направления? и странно, что Database не знает о новых направлениях. Они же не вчера были анонсированы.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

Victor H писав: 31 січня 2018, 19:10 3. МАУ не молодці, бо у них жахливий (буквально нижче плінтуса) сервіс в нештатних ситуаціях.
4. Власники МАУ взагалі повні мудаки, подивіться що вони роблять в аеропортах Дніпра і ІФ.

ІМО пункти 1 і 2 слабо компенсують 3 і 4. З іншого боку, я розумію, чому менеджменту і власникам на це плювати.
Не готовий сперечатися щодо 4), я не мешканець і не користувач аеропортів з цих міст (хоча одного разу літав з Франика, але там була заплутана історія в якій банк одного з власників МАУ відігравав не останню роль)
Але щодо 3) - одного разу на сегменті AMS-KBP-HRK в мене загубилась сумка. Я залишив запит службі розшуку багажу в HRK. За декілька днів сумку знайшли в Борисполі без бірки.

Працівники HRK дзвонять: Приїжджайте і забирайте.
Я: може б це ви привезли (я ж знаю, як ці ситуації розрулюють в Європі)
Вони: Ні, це повинні зробити ви, бо її треба ще розмитнити.
Я: А таксі ви мені оплатите?
Вони: Ні, чому б ми це мали робити.
-----
Я дзвоню в представництво МАУ в Харкові, ввічливо пояснюю, що розумію, що сумку швидше за все не вони позбавили бірки, але за багаж все ж таки за правилами відповідає а/к.

Передзвонюють працівники HRK: -Ми вам таксі викликличемо і оплатимо, приїжджайте
Я: А зворотнє таксі?
Вони: Ні.
----
Знову дзвоню в представництво МАУ.

Передвзонює HRK: Оплатимо обидва таксі.

Забрав.
Ось така історія про HRK, який теж молодці, що з ведмежого кута змогли витягнути такий ріст, але при цьому теж мають жахливий сервіс в позаштатних ситуаціях. І МАУ, яка допомагає.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення Victor H »

Я боюсь що особистий досвід тут не показовий - репутацію дуже важко заслужити і легко загубити. У мене на 22 перельоти з МАУ проблеми були лише один раз - довелося ночувати на підлозі в Бен Гуріоні з двохрічною дитиною. Це була масова затримка рейсів через снігопади по всій Україні - відверто кажучи, комунікація і поведінка з їх боку була така собі, але я не вважаю цей випадок дуже критичним.
Тим не менше, я регулярно чую про проблеми з їх сервісом від багатьох знайомих, які із ними стикалися особисто. І одночасно із цим я не чув про подібні проблеми з Люфтганза груп, ЛОТом чи Турками, якими мої знайомі і я особисто сумарно літають не менше, а може й більше. Схожий рівень незадоволення з великих компаній, якими я і мої знайомі користуються викликає хіба що Юнайтед.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины МАУ (PS)

Повідомлення mischko »

Якраз в суботу летіти 3 сегменти Юнайтедом :-(
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 26 гостей