Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Rel »

Я тут решил посмотреть расписание на предмет удобного дня для споттинга с летним расписанием.

Если коротко, то днём есть столько самолётов по дням: пн 4, вт 5(6), ср 4, чт 4(6), пт 3, сб 4(5), вс 5(6). В скобочках количество направлений с мая.
Если считать с ночными с мая, тогда пн 7, вт 10, ср 8, чт 9, пт 7, сб 8, вс 10.

Самые насыщенные часы, чтобы потенциально приехать:
вт 10:25-14:40 (10 взлётов+посадок, 03.05 - 11)
AZUR AIR Ukraine Анталия прилёт 10:35, вылет 11:55
UIA Борисполь прилёт 10:25, вылет 11:05
Wind Roze Анталия прилёт 12:10, вылет 13:45
Atlasjet Ататюрк прилёт 12:20, вылет 13:20
LOT Варшава прилёт 14:00, вылет 14:40
Dnepravia Бургас (03.05.2016) прилёт 14:30, вылет 15:30
вс 10:25-14:40 (10 взлётов+посадок)
UIA Борисполь прилёт 10:25, вылет 11:05
AZUR AIR Ukraine Анталия прилёт 11:35, вылет 12:55
Atlasjet Ататюрк прилёт 12:20, вылет 13:20
UIA Шарм-эль-Шейх прилёт 12:50, вылет 14:00
LOT Варшава прилёт 14:00, вылет 14:40
UIA Энфида прилёт 18:55, вылет 20:05 (с 08.05.2016)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення mischko »

Ситуація: летів МАУ за маршрутом AMS-KBP-HRK.
В HRK отримав лише одне багажне місце із двох зданих в Амстердамі. Звернувся в Lost&Found в Харкові і вони зареєстрували мою втрату в системі.
Я ще спеціально перепитав, чи багаж мені доставлять. Сказали, що якщо він загубивсь в Києві - то доставлять, а якщо він прилетить міжнародним рейсом - то я буду змушений його сам розмитнювати і забирати. Це було в п'ятницю ввечері. В суботу я їм сам подзвонив і мені сказали, що є схожа сумка без тега в Борисполі і що вони спробують її доставити вечірнім в суботу. Це не получилось, і в неділю теж не получилось. Нарешті вчора ввечері вони сказали, що багаж точно прилетить в понеділок поляками, але мені треба буде приїхати в аеропорт і розмитнити.

На мої зауваження, що це якась фігня, що пасажира примушують власноруч забирати багаж замість доставки мені відповіли, що ніякою доставкою вони не займаються і взагалі не мають контактів місцевого чувака з МАУ і щоб я сам це з ними вирішував.

Весь мій досвід авіаподорожей підказує мені, що багаж мають доставити і нікуди їхати я не повинен. А якщо й повинен - то мені це все мають оплатити.

Зараз ще буду зв'язуватись з представником МАУ в Харкові, нехай вони це вирішують. Зрештою, це ж в їхніх умовах перевезення написано:
13.2.5. Перевізник зобов'язаний вжити заходів для перевезення зареєстрованого багажу на тому самому повітряному судні, на якому перевозиться пасажир і особливо, якщо згідно з чинним законодавством вимагається присутність пасажира під час проведення митних процедур щодо зареєстрованого багажу.

У разі перевезення зареєстрованого багажу на іншому повітряному судні (з причин нестачі ємності у повітряному судні, затримкою пасажира з оформленням багажу тощо) і зареєстрований багаж не було завантажено на рейс, на якому перевозиться пасажир, такий багаж оформляється через відповідну службу розшуку багажу та позначається спеціальною багажною биркою «RUSH».

Зазначений багаж доставляється пасажиру до місця призначення найближчим можливим рейсом у найкоротший строк.

Авіакомпанія здійснює доставку такого багажу до місця, вказаного пасажиром, безкоштовно. Якщо доставка затриманого багажу неможлива та пасажир змушений власноручно отримати багаж, авіакомпанія, за зверненням пасажира, компенсує належним чином доведені транспортні витрати, що пов'язані з отриманням багажу.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення mischko »

На майбутнє - якщо на перельоті МАУ ваш багаж загубився, а потім знайшовся - не спішіть їхати в аеропорт забирати його. Спочатку подзвоніть в місцевий офіс МАУ, вони для мене домовились, щоби харківський офіс lost&found відправив за вами таксі, повністю оплачене як в так і з аеропорту.

МАУ ріспект.

п.с. контакт центр МАУ в Києві виявився абсолютно безпорадним в цьому питанні. Так що дзвоніть зразу в харківське представництво - вони рулять.
dimm1971

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення dimm1971 »

mischko писав: п.с. контакт центр МАУ в Києві виявився абсолютно безпорадним в цьому питанні. Так що дзвоніть зразу в харківське представництво - вони рулять.
Не можу сказати як зараз, але коли МАУ загубила мій багаж три роки тому, то займався цим Swissport від того самого моменту як я подав в Борисполі заяву. Якщо ситуація не змінилася, то пам"ятаю що представники МАУ так само виглядали безпорадно і тільки вказували на офіс - вам туди. Забирав я багаж сам, але квиток в мене був до Києва, тому вже те що валізу привезли до Харківа було для мене чудовим рішенням. Заїхати на машині та забрати речі проблемою не було. Що цікаво - ніяких митних питань не було, мене просто провели в якусь кімнату в аеропорту, віддали багаж, спитали чи не маю я до них претензій, я підписав відповідні папери - і все.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення mischko »

просто мій багаж летів до мене міжнародним рейсом - поляками. А так - розшуком займається хендлінгова компанія, але вони також зобов'язані відвезти куди ти скажеш. На практиці мені сказали, що якби я сам не забрав, то віддали б тільки люди по нотаріальній довіреності. В будь-якому разі я вдячний МАУ, що вони домовились з хендлінговою компанією.
dimm1971

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення dimm1971 »

Але за інформацію щодо таксі - дякую... Буду мати на увазі на майбутє ;)
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення v_volf »

У 2013 на рейсі ЛХ не прийшов мій Багаж до Борисполя. Оформив репорт, жіночки не змогли відповісти, чи валіза ще у Женеві, чи у Дюсельдорфі (такий маршрут був), і я поїхав собі на вокзал. Вже у поїзді до Харкова мені подзвонили та сказали, що валіза приїхала. Я попросив доставити її мені додому, і на наступний (здається) день кур'єр привіз Багаж. Він був у пластиковій сумці з пломбою.
Аватар користувача
Liska77
Airbus A318
Повідомлень: 6
З нами з: 25 березня 2016, 16:52
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Liska77 »

Здравствуйте, хотел поинтересоваться какие условия в зале ожидания в Харькове??
Востаннє редагувалось 25 березня 2016, 17:27 користувачем Liska77, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Alександр »

Летите, все будет хорошо
Kibeee
Airbus A340
Повідомлень: 857
З нами з: 09 листопада 2010, 18:00
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Kibeee »

Liska77 писав:Здравствуйте, хотел поинтересоваться какие условия в зале ожидания в Харькове??
Как по мне то хорошие. Плюс есть розетки )).
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення mischko »

там є дві різні зони: внутрішніх вильотів і зовнішніх вильотів.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення artml »

У внутрішній краще: там є кофеїн з пристойними цінами. А у міжнародній тільки якесь аеропортове кафе з бориспільськими.

Сидіти однаково комфортно що там, що там.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення mischko »

у зовнішній є д'ютік зате
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення makor »

Я бы не назвал цены там приемлемыми. На ваучер МАУ на 100 грн я там смог взять кофе и чизкейк только.

И там всего +-3 столика, которые очень быстро занимаются
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення mischko »

makor писав:Я бы не назвал цены там приемлемыми. На ваучер МАУ на 100 грн я там смог взять кофе и чизкейк только.

И там всего +-3 столика, которые очень быстро занимаются
от бачите який парадокс української економіки: дорого, але попит перевищує пропозицію!
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення makor »

ну там в основном все сидели просто.) особого спроса не видел.
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Alександр »

В худшую сторону точно не изменился
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Alександр »

А что сегодня с ЛОТом случилось? К нам прилетел, а от нас не улетел...
Shummi_1925
Airbus A330
Повідомлень: 647
З нами з: 25 липня 2015, 14:46
Контактна інформація:

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення Shummi_1925 »

Ага, у самого тот же вопрос :)
dimm1971

Re: Аэропорт Харьков (IATA: HRK)

Повідомлення dimm1971 »

похоже, проблема в ЛОТе... у них сегодня в Варшаве несколько отмененных рейсов помимо Харькова - Милан, София, Таллинн, Афины...
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 53 гостей