KLM

Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення mischko »

Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: KLM

Повідомлення Valdys »

я описи ще не дивився.
гляну, напишу
Гість

Re: KLM

Повідомлення Гість »

Голандці - не німці, вони ушлі, можуть і перевірити, а потім зняти з поїзда в нацгвардію :) :grin:
zdjon

Re: KLM

Повідомлення zdjon »

Могу рассказать об этой ситуации с поездом!мы в этом году летали по такому билету!Нам в Брюссель и нужно было ехать с самого начала.в одну сторону поехали на поезде ,а назад мы не ехали на поезде,а решили на автобусе поехать !ну в аэропорту Klm запросила билеты на поезд!мы сказали что ездили в Брюссель и сказали что назад уехали на автобусе!ну мы спросили у нее!Эта типо проблема?она сказала что нет и посадили нас на самолет!в тоже самое время мой друг тоже решил сэкономить денег и купил этот билет, но в Брюссель не ездил и в кассе билет не обменивал!билет он покупал за 130 евро туда и назад из Киева в Брюссель !!у него не оказалась билетов на поезд и Klm его штрафанули на 175 евро :twisted:
Еле денег насобирали ему))
Ну лазейкой все равно можно пользоваться!!всегда можно уехать из Бельгии за 9 евро на автобусе evrolines))
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: KLM

Повідомлення Valdys »

Я думаю, в такому випадку просто потрібно отримати квитки на потяг.
От тільки цікаво, чи можна, наприклад, квиток на AccessRail з Брюселя в Амстердам отримати (роздрукувати за 72 години) у автоматі у Франції...або у Голандії!
Тобто, чи дає автомат друкувати квитки на відправлення з іншої країни?
zdjon

Re: KLM

Повідомлення zdjon »

Valdys писав:Я думаю, в такому випадку просто потрібно отримати квитки на потяг.
От тільки цікаво, чи можна, наприклад, квиток на AccessRail з Брюселя в Амстердам отримати (роздрукувати за 72 години) у автоматі у Франції...або у Голандії!
Тобто, чи дає автомат друкувати квитки на відправлення з іншої країни?


1.В поезде поставили печать контроллера на билете(не знаю важно это или нет,но билеты проверяли два раза пока ехали до Брюсселя)
2.Можно тока получить билет с места отправления в КАССЕ(в другой стране нельзя,друг тоже пробовал в Голландии получить билет на поезд из Брюсселя)Девочка с Klm сказала что автоматы не работают с этими билетами,идите в кассу!
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: KLM

Повідомлення Valdys »

Якщо порівняти по основним показникам Люфтів і КЛМ, хто кращий для польоту з Києва з пересадкою в шенген?
я просто ні тими, ні іншими не літав, а ціни у пункт призначення майже однакові...
кого краще вибрати?

задав таке ж питання у гілці люфтів
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення mischko »

Востаннє літав і тими, і тими минулого року. Все одне і те ж. Хіба що Люфтганза при вході в літак пропонує пасажирам свіжу періодику (це був рейс Мюнхен - Амстердам), в тому числі і англійською мовою. В KLM такого нема. Подивись, який тип літака. Ембраєр Люфтів, мені здалось, якось вібрував і шумів, а от в Боїнгах KLM я не помітив.
GURU
A380
Повідомлень: 1691
З нами з: 06 березня 2012, 13:30
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення GURU »

Практически равноценные варианты
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: KLM

Повідомлення Valdys »

а і ті і інші зараз в економі пропонують безкоштовне харчування?
KKS
A380
Повідомлень: 2119
З нами з: 06 березня 2013, 09:37
Звідки: T-UKKK11
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення KKS »

Olegovich писав:Смотрю рейсы КЛМ на ноябрь и думаю, кто придумал такое зимное рассписание: вылет из Амстердама в Киев в 13.15 (МАУ) и след. рейс в 14.00 (КЛМ).
Мало того, что вечерний рейс в 20.35 аннулировали зимой и оставили два рейса, так еще и с разницей в 45 мин......
нда.... у КЛМ ума - калітка.
Ладно якби це для прикладу візз був з амстердама, а так самі ж з собою конкурують кодшер і власним перевізником. Так було розбито, а так фактично в один час прилітають
Вкладення
KLM.jpg
KLM.jpg (18.44 Кіб) Переглянуто 7885 разів
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення AlexK »

Сейчас рейс KLM прилетает в Киев в 17:45 и улетает назад на следующий день в 6 утра--то есть, стоит в Киеве 12 часов. Ещё несколько месяцев назад этот рейс прилетал из Амстердама в час ночи. Интересно, почему такой странный график?
Кстати, МАУ стоит в Нью-Йорке тоже 12 часов.
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: KLM

Повідомлення Alександр »

AlexK писав:Сейчас рейс KLM прилетает в Киев в 17:45 и улетает назад на следующий день в 6 утра--то есть, стоит в Киеве 12 часов. Ещё несколько месяцев назад этот рейс прилетал из Амстердама в час ночи. Интересно, почему такой странный график?
Кстати, МАУ стоит в Нью-Йорке тоже 12 часов.
Ну, вот такое расписание. Хотят успевать стыковать вечерний прилет в Борисполь с внутрянкой по Украине
KKS
A380
Повідомлень: 2119
З нами з: 06 березня 2013, 09:37
Звідки: T-UKKK11
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення KKS »

З цим і МАУ справляєтьтся на ура :)
а вранішій KLM1382 так і залишився з "дозмінних часів KLM1387"
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: KLM

Повідомлення Valdys »

В літню навігацію все стане на свої місця і буде знову нічний приліт КЛМ в Київ о 0-20
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення AlexK »

Борт ещё успел бы разок слетать в Амстердам и вернуться. Сейчас КЛМ вечером вообще перестал в Амстердаме стыковаться с европейских прилётов на киевский вылет, а это было очень удобно.
Гість

Re: KLM

Повідомлення Гість »

Valdys писав:В літню навігацію все стане на свої місця і буде знову нічний приліт КЛМ в Київ о 0-20
C 16-го (или 17-го)февраля все вернется
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: KLM

Повідомлення Valdys »

а, навіть раніше літньої навігації)
Тим краще)))

Я думаю KLM зараз для нас сама адекватна компанія в плані польотів в НЙ, Європу, в них на багато цікавих напрямків найкраща ціна.
KKS
A380
Повідомлень: 2119
З нами з: 06 березня 2013, 09:37
Звідки: T-UKKK11
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення KKS »

та навіть в сам AMS дешевше ніж в МАУ
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: KLM

Повідомлення v_volf »

Valdys писав:а, навіть раніше літньої навігації)
Тим краще)))

Я думаю KLM зараз для нас сама адекватна компанія в плані польотів в НЙ, Європу, в них на багато цікавих напрямків найкраща ціна.
Невже значно дешевша, ніж LH? Раніше можна було їх квитки дешевше за всіх знайти + милі.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей