Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'язаних.

Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення dmtr »

за цей час жодних змін? всіх пускають-випускають добре?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення mischko »

Так, все правильно. Згідно із законом, який регламентує консульський облік: консул веде військовий облік громадян, що тимчасово проживають за кордоном, облік громадян, що проживають за кордоном постійно не ведеться. Мій брат юрист підтвердив. На сайті Ради є закон, знайдіть і прочитайте, а ще краще - роздрукуйте. Я чому це вивчав - я вже десь 2 роки стою на тимчасовому консульському обліку в Нідерландах, а мені в Україну місяць назад прийшла повістки з'явитись на медогляд (я резервіст - військова кафедра). Ну я, як порядний громадянин, подзвонив у свій районний військомат і повідомив, що живу в Нідерландах, ніякий я не дезертир. Вони записали моє прізвище і попросили не хвилюватись. Отаке.
Аватар користувача
de-bugger
Airbus A340
Повідомлень: 999
З нами з: 21 лютого 2010, 01:41
Звідки: FKB/EDSB
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення de-bugger »

mischko писав:... облік громадян, що проживають за кордоном постійно не ведеться.
Все вірно, для отримання відмітки у закордонному паспорті для постійного проживання за кордоном необхідно знятися з обліку у військкоматі.
fiua
Airbus A330
Повідомлень: 535
З нами з: 04 липня 2012, 10:16
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення fiua »

Формально письмо генштаба о стоящих на временном консульском учете увязывалось с приказом прошлой мобилизации.
Сейчас эта рекомендация возможно и не действует.
Но заграничные призывные округи в приказах не фигурируют на данный момент.

Но даже при прошлой мобилизации я могу вообразить картину, когда выписанная повестка (неврученная повестка) ставит человека в стоп-лист из-за неоповещенного военкомата.
Правомерность повестки и вызова в военкомат - это другой вопрос. Если запрос погранцам отправлен военкоматом или милицией или паспортным столом и т.д., то интересен механизм снятия запрета на выезд.

Я звонил в военкомат Московского района г.Харькова при прошлой мобилизации. Мне сказали две вещи (примерно и в их понимании). Первое - им нужна какая-то бумага - подшить в дело - убыл - числится там-то (временный учет в консульстве напрмер). Второе - они не могут поручиться дальше за последствия и действенность таких разборок в этот тяжелый момент. Имеется ввиду, что вы приехали и находитесь в этот момент в Украине.

Наверное, все зависит от места, района, города: районного военкомата-милиции-пункта погранцов - как поставлена служба, взаимодейсвие, местная политика. Думаю, в эту мобилизацию учет, выяснение и привлечение к службе будет более плотным.
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення Alександр »

Я так понимаю, ограничить человека в пересечении границы может либо объявление в розыск (не явился в военкомат по повестке), либо решение суда. Все остальное - инсинуации пограничной службы Украины.
chulenok
Airbus A318
Повідомлень: 13
З нами з: 26 квітня 2013, 09:18
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення chulenok »

Alександр писав:Я так понимаю, ограничить человека в пересечении границы может либо объявление в розыск (не явился в военкомат по повестке), либо решение суда. Все остальное - инсинуации пограничной службы Украины.
Верно рассуждаете. Два дня назад звонил на горячую линию погранслужбы, и там ответили, что никаких дополнительных ограничений на выезд из Украины на сегодняшний день не вводилось. Как оно будет на местах, большой вопрос...
fiua
Airbus A330
Повідомлень: 535
З нами з: 04 липня 2012, 10:16
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення fiua »

Alександр писав:Я так понимаю, ограничить человека в пересечении границы может либо объявление в розыск (не явился в военкомат по повестке), либо решение суда. Все остальное - инсинуации пограничной службы Украины.
Vito здесь приводил закон и его пункты о невыезде. Прямого запрета нет.

С широкой трактовкой (прецеденты?) можно по-фонтазировать:
2) діють неврегульовані аліментні, договірні чи інші невиконані зобов'язання;
5) він ухиляється від виконання зобов'язань, покладених на нього судовим рішенням, рішенням іншого органу (посадової особи);

И где-то было, что с выписыванием повестки запрещается смена места проживания (долгие путешествия?).
fiua
Airbus A330
Повідомлень: 535
З нами з: 04 липня 2012, 10:16
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення fiua »

fiua писав:
Alександр писав:Я так понимаю, ограничить человека в пересечении границы может либо объявление в розыск (не явился в военкомат по повестке), либо решение суда. Все остальное - инсинуации пограничной службы Украины.
Vito здесь приводил закон и его пункты о невыезде. Прямого запрета нет.

С широкой трактовкой (прецеденты?) можно по-фантазировать:
2) діють неврегульовані аліментні, договірні чи інші невиконані зобов'язання;
5) він ухиляється від виконання зобов'язань, покладених на нього судовим рішенням, рішенням іншого органу (посадової особи);

И где-то было, что с выписыванием повестки запрещается смена места проживания (долгие путешествия?).
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення vito »

mischko писав:Так, все правильно. Згідно із законом, який регламентує консульський облік: консул веде військовий облік громадян, що тимчасово проживають за кордоном, облік громадян, що проживають за кордоном постійно не ведеться. Мій брат юрист підтвердив. На сайті Ради є закон, знайдіть і прочитайте, а ще краще - роздрукуйте. Я чому це вивчав - я вже десь 2 роки стою на тимчасовому консульському обліку в Нідерландах, а мені в Україну місяць назад прийшла повістки з'явитись на медогляд (я резервіст - військова кафедра). Ну я, як порядний громадянин, подзвонив у свій районний військомат і повідомив, що живу в Нідерландах, ніякий я не дезертир. Вони записали моє прізвище і попросили не хвилюватись. Отаке.
de-bugger писав:
mischko писав:... облік громадян, що проживають за кордоном постійно не ведеться.
Все вірно, для отримання відмітки у закордонному паспорті для постійного проживання за кордоном необхідно знятися з обліку у військкоматі.
Военный учет граждан, проживающих заграницей на ПМЖ - не ведется (см. Закон ниже, ст.36, п.3):

см. Закон України від 25.03.1992 № 2232-XII "Про військовий обов'язок і військову службу"
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/2232-12

"Стаття 36. Військовий облік громадян України, які перебувають за кордоном

1. Військовий облік громадян України, які тимчасово перебувають за кордоном, ведеться дипломатичними та консульськими представництвами України. Дипломатичні та консульські представництва України зобов'язані забезпечити прибуття до місця проживання на території України громадян України, які досягли повноліття і не мають відстрочки або не звільнені від призову на строкову військову службу, для проходження призовної комісії та сприяти поверненню військовозобов'язаних в Україну в разі проведення мобілізації та у воєнний час.

2. Особливості ведення військового обліку громадян, які тимчасово перебувають за кордоном, визначаються Кабінетом Міністрів України.

3. Військовий облік громадян України, які постійно проживають за кордоном, не ведеться."

Вопрос лишь в интерпретации "постійно проживають за кордоном".
Например:

* "Податковий кодекс України" (http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/275 ... 0272657450):
24.10.2013 было добавлено: Підпункт 170.11.1 пункту 170.11 статті 170 доповнити реченням такого змісту: "У випадку, якщо особа має право постійного проживання на території іноземної країни, вона вважається такою, що не проживає в Україні". (см. Закон № 657-VII http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/657-18)
но уже 13.03.2014 это было удалено: "друге речення абзацу другого підпункту 170.11.1 пункту 170.11 статті 170 виключити." (см. № 879-VII http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/879 ... 1053#n1053)
Остается определение в п. 14.1.213:
"в) фізична особа-резидент - фізична особа, яка має місце проживання в Україні.
У разі якщо фізична особа має місце проживання також в іноземній державі, вона вважається резидентом, якщо така особа має місце постійного проживання в Україні; якщо особа має місце постійного проживання також в іноземній державі, вона вважається резидентом, якщо має більш тісні особисті чи економічні зв'язки (центр життєвих інтересів) в Україні. У разі якщо державу, в якій фізична особа має центр життєвих інтересів, не можна визначити, або якщо фізична особа не має місця постійного проживання у жодній з держав, вона вважається резидентом, якщо перебуває в Україні не менше 183 днів";

** консульство: см. "Залишення на постійне місце проживання за кордоном: Прийом до розгляду клопотань громадян України про залишення на постійне проживання за кордоном" (http://uk.mfa.gov.ua/ua/consular-affair ... s/domicile ):
"подають до консульської установи України за кордоном такі документи:
...
1.1.8. Довідка з місця роботи заявника в Україні за останні п'ять років про відсутність до нього матеріальних претензій...
1.1.12 -довідка органу державної податкової служби про сплату податку на доходи фізичних осіб та про відсутність податкових зобов'язань з такого податку..."

*** возможно, гос.погран.службы и военкоматы имеют собственную интерпретацию "ПМЖ"...
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення vito »

vito писав:
mischko писав:Так, все правильно. Згідно із законом, який регламентує консульський облік: консул веде військовий облік громадян, що тимчасово проживають за кордоном, облік громадян, що проживають за кордоном постійно не ведеться. Мій брат юрист підтвердив. На сайті Ради є закон, знайдіть і прочитайте, а ще краще - роздрукуйте. Я чому це вивчав - я вже десь 2 роки стою на тимчасовому консульському обліку в Нідерландах, а мені в Україну місяць назад прийшла повістки з'явитись на медогляд (я резервіст - військова кафедра). Ну я, як порядний громадянин, подзвонив у свій районний військомат і повідомив, що живу в Нідерландах, ніякий я не дезертир. Вони записали моє прізвище і попросили не хвилюватись. Отаке.
de-bugger писав:
mischko писав:... облік громадян, що проживають за кордоном постійно не ведеться.
Все вірно, для отримання відмітки у закордонному паспорті для постійного проживання за кордоном необхідно знятися з обліку у військкоматі.
Военный учет граждан, проживающих заграницей на ПМЖ - не ведется (см. Закон ниже, ст.36, п.3):

см. Закон України від 25.03.1992 № 2232-XII "Про військовий обов'язок і військову службу"
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/2232-12

"Стаття 36. Військовий облік громадян України, які перебувають за кордоном

1. Військовий облік громадян України, які тимчасово перебувають за кордоном, ведеться дипломатичними та консульськими представництвами України. Дипломатичні та консульські представництва України зобов'язані забезпечити прибуття до місця проживання на території України громадян України, які досягли повноліття і не мають відстрочки або не звільнені від призову на строкову військову службу, для проходження призовної комісії та сприяти поверненню військовозобов'язаних в Україну в разі проведення мобілізації та у воєнний час.

2. Особливості ведення військового обліку громадян, які тимчасово перебувають за кордоном, визначаються Кабінетом Міністрів України.

3. Військовий облік громадян України, які постійно проживають за кордоном, не ведеться."

Вопрос лишь в интерпретации "постійно проживають за кордоном".
* консульство: см. "Залишення на постійне місце проживання за кордоном: Прийом до розгляду клопотань громадян України про залишення на постійне проживання за кордоном" (http://uk.mfa.gov.ua/ua/consular-affair ... s/domicile ):
"подають до консульської установи України за кордоном такі документи:
...
1.1.8. Довідка з місця роботи заявника в Україні за останні п'ять років про відсутність до нього матеріальних претензій...
1.1.12 -довідка органу державної податкової служби про сплату податку на доходи фізичних осіб та про відсутність податкових зобов'язань з такого податку..."
В укр.законодательстве (кроме налогового резиденства) удалось найти только такое определение ПМЖ:
(может быть, кому-то пригодится)

Закон від 11.12.2003 № 1382-IV "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні"
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/1382-15
Стаття 6. Реєстрація місця проживання особи
...
Облік громадян України, які проживають за межами України, ведеться закордонними дипломатичними установами України в установленому Міністерством закордонних справ України порядку.

МЗС України; Наказ від 17.11.2011 № 337 "Про затвердження Правил ведення закордонними дипломатичними установами України консульського обліку громадян України, які постійно проживають або тимчасово перебувають за кордоном, та дітей - громадян України, усиновлених іноземцями або громадянами України, які постійно проживають за кордоном"
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z1458-11

II. Прийняття на постійний консульський облік

2.1. На постійний консульський облік приймаються громадяни України, які відповідно до чинного законодавства України є такими, що постійно проживають за кордоном.

2.2. При прийнятті на постійний консульський облік громадянин України подає:
заяву (додаток 2);
заповнену облікову картку громадянина України, який постійно проживає за кордоном (додаток 3);
паспортний документ або проїзний документ дитини;
копії сторінок паспортного документа або проїзного документа дитини з написами і відомостями про пред'явника документа, відміткою про виїзд на постійне проживання за кордон;
оригінал і копію виданого компетентними органами іноземної держави дозволу, що дає право на проживання в цій іноземній державі (оригінал такого дозволу обов'язково повертається заявнику);
фотокартку розміром 35х45 мм;
документ, що підтверджує сплату консульського збору.
...

2.4. При прийнятті на постійний консульський облік у паспортному документі або проїзному документі дитини проставляються штамп: "Прийнятий на консульський облік в...", дата, підпис консульської посадової особи, мала гербова печатка.
При цьому до електронного реєстру вноситься відповідний запис.

2.5. За прийняття на постійний консульський облік стягується консульський збір, розмір якого встановлюється згідно з Положенням про консульський збір України


Кабінет Міністрів України; Постанова від 07.05.2014 № 152
"Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну... "

http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/152-2014-%D0%BF

4. Паспорт для виїзду за кордон видається:
...
4) у строк до трьох місяців - у разі одночасного подання заяви про оформлення особою виїзду на постійне проживання за кордон

15. У разі виїзду громадянина України за кордон на постійне проживання у паспорті для виїзду за кордон робиться відповідний запис із зазначенням держави виїзду.

25. Для оформлення паспорта для виїзду за кордон в разі виїзду на постійне проживання за кордоном особа додатково подає:

1) свідоцтво про народження (для дітей до шістнадцятирічного віку);

2) довідку про сплату податку з доходів фізичних осіб платником податку - резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, або про відсутність податкових зобов’язань;

3) засвідчені в установленому порядку заяви батьків, які залишаються в Україні (або копія рішення суду про позбавлення батьківських прав чи визнання їх безвісно відсутніми), а в разі наявності неповнолітніх дітей, які залишаються в Україні, також від їх законних представників - про відсутність у них вимог щодо стягнення аліментних платежів або засвідчену в установленому порядку копію постанови державного виконавця про закінчення виконавчого провадження, якщо стягнення аліментів проводилося за рішенням суду. У разі смерті зазначених осіб заявник подає копії відповідних свідоцтв, виданих органами державної реєстрації актів цивільного стану.


Кабінет Міністрів України; Постанова від 27.12.2010 № 1243
"Про затвердження Порядку отримання довідки про сплату податку на доходи фізичних осіб платником податку ..."

http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/1243-2010-%D0%BF
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення vito »

vito писав:
vito писав:
mischko писав:Так, все правильно. Згідно із законом, який регламентує консульський облік: консул веде військовий облік громадян, що тимчасово проживають за кордоном, облік громадян, що проживають за кордоном постійно не ведеться. Мій брат юрист підтвердив. На сайті Ради є закон, знайдіть і прочитайте, а ще краще - роздрукуйте. Я чому це вивчав - я вже десь 2 роки стою на тимчасовому консульському обліку в Нідерландах, а мені в Україну місяць назад прийшла повістки з'явитись на медогляд (я резервіст - військова кафедра). Ну я, як порядний громадянин, подзвонив у свій районний військомат і повідомив, що живу в Нідерландах, ніякий я не дезертир. Вони записали моє прізвище і попросили не хвилюватись. Отаке.
mischko писав:... облік громадян, що проживають за кордоном постійно не ведеться.
de-bugger писав: Все вірно, для отримання відмітки у закордонному паспорті для постійного проживання за кордоном необхідно знятися з обліку у військкоматі.
Военный учет граждан, проживающих заграницей на ПМЖ - не ведется (см. Закон ниже, ст.36, п.3):

см. Закон України від 25.03.1992 № 2232-XII "Про військовий обов'язок і військову службу"
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/2232-12

"Стаття 36. Військовий облік громадян України, які перебувають за кордоном

1. Військовий облік громадян України, які тимчасово перебувають за кордоном, ведеться дипломатичними та консульськими представництвами України. Дипломатичні та консульські представництва України зобов'язані забезпечити прибуття до місця проживання на території України громадян України, які досягли повноліття і не мають відстрочки або не звільнені від призову на строкову військову службу, для проходження призовної комісії та сприяти поверненню військовозобов'язаних в Україну в разі проведення мобілізації та у воєнний час.

2. Особливості ведення військового обліку громадян, які тимчасово перебувають за кордоном, визначаються Кабінетом Міністрів України.

3. Військовий облік громадян України, які постійно проживають за кордоном, не ведеться."

Вопрос лишь в интерпретации "постійно проживають за кордоном".
* консульство: см. "Залишення на постійне місце проживання за кордоном: Прийом до розгляду клопотань громадян України про залишення на постійне проживання за кордоном" (http://uk.mfa.gov.ua/ua/consular-affair ... s/domicile ):
"подають до консульської установи України за кордоном такі документи:
...
1.1.8. Довідка з місця роботи заявника в Україні за останні п'ять років про відсутність до нього матеріальних претензій...
1.1.12 -довідка органу державної податкової служби про сплату податку на доходи фізичних осіб та про відсутність податкових зобов'язань з такого податку..."
В укр.законодательстве (кроме налогового резиденства) удалось найти только такое определение ПМЖ:
(может быть, кому-то пригодится)

Закон від 11.12.2003 № 1382-IV "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні"
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/1382-15
Стаття 6. Реєстрація місця проживання особи
...
Облік громадян України, які проживають за межами України, ведеться закордонними дипломатичними установами України в установленому Міністерством закордонних справ України порядку.

МЗС України; Наказ від 17.11.2011 № 337 "Про затвердження Правил ведення закордонними дипломатичними установами України консульського обліку громадян України, які постійно проживають або тимчасово перебувають за кордоном, та дітей - громадян України, усиновлених іноземцями або громадянами України, які постійно проживають за кордоном"
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z1458-11

II. Прийняття на постійний консульський облік

2.1. На постійний консульський облік приймаються громадяни України, які відповідно до чинного законодавства України є такими, що постійно проживають за кордоном.

2.2. При прийнятті на постійний консульський облік громадянин України подає:
заяву (додаток 2);
заповнену облікову картку громадянина України, який постійно проживає за кордоном (додаток 3);
паспортний документ або проїзний документ дитини;
копії сторінок паспортного документа або проїзного документа дитини з написами і відомостями про пред'явника документа, відміткою про виїзд на постійне проживання за кордон;
оригінал і копію виданого компетентними органами іноземної держави дозволу, що дає право на проживання в цій іноземній державі (оригінал такого дозволу обов'язково повертається заявнику);
фотокартку розміром 35х45 мм;
документ, що підтверджує сплату консульського збору.
...

2.4. При прийнятті на постійний консульський облік у паспортному документі або проїзному документі дитини проставляються штамп: "Прийнятий на консульський облік в...", дата, підпис консульської посадової особи, мала гербова печатка.
При цьому до електронного реєстру вноситься відповідний запис.

2.5. За прийняття на постійний консульський облік стягується консульський збір, розмір якого встановлюється згідно з Положенням про консульський збір України


Кабінет Міністрів України; Постанова від 07.05.2014 № 152
"Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну... "

http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/152-2014-%D0%BF

4. Паспорт для виїзду за кордон видається:
...
4) у строк до трьох місяців - у разі одночасного подання заяви про оформлення особою виїзду на постійне проживання за кордон

15. У разі виїзду громадянина України за кордон на постійне проживання у паспорті для виїзду за кордон робиться відповідний запис із зазначенням держави виїзду.

25. Для оформлення паспорта для виїзду за кордон в разі виїзду на постійне проживання за кордоном особа додатково подає:

1) свідоцтво про народження (для дітей до шістнадцятирічного віку);

2) довідку про сплату податку з доходів фізичних осіб платником податку - резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, або про відсутність податкових зобов’язань;

3) засвідчені в установленому порядку заяви батьків, які залишаються в Україні (або копія рішення суду про позбавлення батьківських прав чи визнання їх безвісно відсутніми), а в разі наявності неповнолітніх дітей, які залишаються в Україні, також від їх законних представників - про відсутність у них вимог щодо стягнення аліментних платежів або засвідчену в установленому порядку копію постанови державного виконавця про закінчення виконавчого провадження, якщо стягнення аліментів проводилося за рішенням суду. У разі смерті зазначених осіб заявник подає копії відповідних свідоцтв, виданих органами державної реєстрації актів цивільного стану.


Кабінет Міністрів України; Постанова від 27.12.2010 № 1243
"Про затвердження Порядку отримання довідки про сплату податку на доходи фізичних осіб платником податку ..."

http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/1243-2010-%D0%BF
Кабінет Міністрів України; Постанова від 31.03.1995 № 231
"Про затвердження Правил оформлення і видачі паспортів громадянина України для виїзду за кордон ..."

http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/231-95-%D0%BF

10.
...
Для оформлення паспорта у разі виїзду на постійне проживання за кордоном додатково подаються:

копія свідоцтва про народження (для дітей до 18-річного віку);

довідка про сплату податку з доходів фізичних осіб платником податку - резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, або про відсутність податкових зобов'язань;

засвідчені в установленому порядку заяви батьків, які залишаються в Україні (або копія рішення суду про позбавлення батьківських прав чи визнання їх безвісно відсутніми), а за наявності неповнолітніх дітей, які залишаються в Україні, також від їх законних представників - про відсутність у них вимог щодо стягнення аліментних платежів або засвідчена в установленому порядку копія постанови державного виконавця про закінчення виконавчого провадження, якщо стягнення аліментів проводилося за рішенням суду. У разі смерті зазначених осіб подаються копії відповідних свідоцтв органу реєстрації актів цивільного стану.

у разі виїзду дітей з одним із батьків - засвідчена в установленому порядку заява другого з батьків, який залишається в Україні, про відсутність неврегульованих аліментних зобов'язань;

паспорт громадянина України з відміткою про зняття з реєстраційного обліку (подається у разі прийняття позитивного рішення)

12. У разі виїзду за кордон на постійне проживання у паспорті / проїзному документі робиться відповідний запис із зазначенням держави виїзду.

Додаток 2-1 до Правил
ПОРЯДОК централізованого оформлення, виготовлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон


8. Паспорт видається заявникові не пізніше ніж через 30 днів після оформлення анкети, у разі оформлення анкети в дипломатичному представництві або консульській установі України за кордоном, а також у разі виїзду на постійне проживання за кордон - протягом не більш як трьох місяців.

МЗС України; Наказ від 22.11.1999 № 201
"Про затвердження Порядку розгляду в дипломатичних представництвах або консульських установах України за кордоном клопотань громадян України, які виїхали за її межі тимчасово, про залишення на постійне проживання за кордоном"


2. Прийом до розгляду клопотань громадян України про залишення на постійне проживання за кордоном

2.1. Громадяни України, які виїхали за її межі тимчасово, при порушенні клопотання про залишення на постійне проживання за кордоном подають до дипломатичного представництва або консульської установи України за кордоном такі документи:
2.1.1. Паспорт громадянина України для виїзду за кордон чи інший документ, за яким громадянин України виїхав за її межі (після звірення даних паспорта та анкети паспорт підлягає поверненню заявнику).
2.1.2. Чотири фотокартки розміром 35 х 45 мм.
2.1.3. Заява-анкета (додаток 1).
2.1.4. Нотаріально засвідчена копія свідоцтва про народження заявника.
2.1.5. За наявності в заявника дітей віком до 18 років - нотаріально засвідчені копії свідоцтв про їх народження.
2.1.6. Нотаріально засвідчена копія свідоцтва про шлюб або розірвання шлюбу.
2.1.7. Заяви батьків, одного з подружжя заявника, які проживають в Україні (додаток 2); за наявності в заявника неповнолітніх дітей, які залишаються в Україні, - заяви їхніх законних представників про відсутність у них матеріальних претензій до заявника (додаток 3). У разі смерті зазначених осіб подаються копії свідоцтв про смерть. Якщо вони пропали безвісти, - завірена копія рішення суду про їх визнання безвісно відсутніми.
2.1.8. Довідка з місця роботи заявника в Україні за останні п'ять років про відсутність до нього матеріальних претензій (додаток 4) та три її завірені копії.
2.1.9. Нотаріально засвідчені заяви дітей віком від 14 до 18 років, які постійно проживають в Україні, про згоду на своє залишення на постійне проживання за кордоном разом з батьками або одним з них (додаток 5).
2.1.10. Якщо неповнолітні діти залишаються на постійне проживання за кордоном з одним з батьків - нотаріально засвідчена заява про згоду на це другого з батьків (додаток 6). У випадку смерті другого з батьків подається копія свідоцтва про смерть. Якщо він пропав безвісти, - завірена копія рішення суду про визнання його безвісно відсутнім.
2.1.11. Документ, що підтверджує сплату консульського збору, або документ, на підставі якого заявник звільняється від його сплати.
Документи, перераховані в пунктах 2.1.3, 2.1.4, 2.1.5, 2.1.6, 2.1.7, 2.1.9 та 2.1.10 цього Порядку, подаються у чотирьох примірниках.
Berdischev
Airbus A318
Повідомлень: 9
З нами з: 27 липня 2014, 13:41
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення Berdischev »

моего знакомого, он доктор, в Польшу не выпустили
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення dmtr »

Berdischev писав:моего знакомого, он доктор, в Польшу не выпустили
"....і одразу забрали в нацгвардію" )))
fiua
Airbus A330
Повідомлень: 535
З нами з: 04 липня 2012, 10:16
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення fiua »

Berdischev, без толковых подробностей такие сообщения при 8 коротких до этого смахивают на провокацию.
Если не будет вразумительных подробностей такие сообщения я предлагаю удалять и банить юзера.

Мои знакомые доктора ездили и ездят сейчас из Харькова и Киева свободно. Повесток не получали пока.
Аватар користувача
Bestfriend
A380
Повідомлень: 1143
З нами з: 21 вересня 2013, 12:26
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення Bestfriend »

Знакомые доктора-родственниики неделю как вернулись из Египта. Так что подробности напишите пожалуйста.
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення Alександр »

Всех выпускают, если говорить о границе. Не выпустить могли по другой причине, но не из-за мобилизации или профессии. Не надо вбрасывать...
Аватар користувача
od.andrew
Airbus A319
Повідомлень: 248
З нами з: 22 травня 2012, 16:43
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення od.andrew »

Любимая тема, продолжаем.
Как там новости? кого снимают в нацгвардию, не выпускают за границу?)
RoZOOM
Airbus A330
Повідомлень: 541
З нами з: 02 травня 2009, 22:25
Звідки: UKKK / IEV
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення RoZOOM »

od.andrew писав:Любимая тема, продолжаем.
Как там новости? кого снимают в нацгвардию, не выпускают за границу?)
Ничего смешного... В Лисичанске военком города заявил, что без их справки заграницу не выпустят.
https://www.youtube.com/watch?v=4CJRMosA2iM
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення Labiann »

даже со справкой могут за границу и не впустить...
RoZOOM
Airbus A330
Повідомлень: 541
З нами з: 02 травня 2009, 22:25
Звідки: UKKK / IEV
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення RoZOOM »

Куплены билеты у Визза на февраль... Но очень не хочется появляться в военкомате, дабы не привлечь внимание военкома... Есть шанс вернуть деньги за билеты? Кто что думает?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей