Ryanair (FR) відгуки/отзывы

Оцените авиакомпанию

1
11
19%
2
0
Немає голосів
3
1
2%
4
3
5%
5
5
9%
6
2
4%
7
5
9%
8
7
12%
9
10
18%
10
13
23%
 
Всього голосів: 57
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Ryanair (FR) відгуки/отзывы

Повідомлення dubno »

3 рази літав раянами по маршуту:
1. Малага-Жірона (Барселона)
2. Реус (Барселона) – Сантандер
3. Сантандер – Аліканте

Мої враження про авіакомпанію.
Зручний Інтернет-сервіс для купівлі авіаквитка. Постійне нагадування про необхідність он-лайн чекіну на мило. Чітко і роздупливо написано скільки багажу брати.
В аеропорту для громадян не ЄС необхідно отримати паспорт-перевірку (отримати штамп на квитку). Без всіякої бюрократії, швидко, без лишніх питань.
На чек-іні, стоїть рамка в яку можна поміряти чи влазить сумка по розмірах. Та рамка є скрізь де є якесь представництво раянів. Зручно.
2 рази з трьох, літак запізнювався, на 1 год. і інший на 30 хв. що для мене як пасажира ще допустимо. Щоб з економити час посадки, працівники одного разу самі шукали пасажирів на гейті і у дюті фрі, і відривали посадочний, і коли літак прилітав, відразу люди з готовими посадочними, заходили у літак. Відповідно економія часу як для пасажирів так і для авіакомпанії.
Посадка у літак, швидко, виховано, без штовханини. (на фото у додатку)
Можливо суб’єктивне враження, але здається зліт був дуже швидким у всіх трьох випадках (можливо через коротку смугу, не знаю, але чомусь так здавалось)
Стюардеси, відношення чудове, різниці між не лоукостом і не відчувається. Єдине, що не дуже симпатичні
Літак, боїнг 737-800. Мінус, стільчики не відкидаються, тобто у сталому положенні, відповідно спати не можливо. Місця для ніг, малувато, тобто як у аеросвітівських боїнгів.
Реус-Сантандер пакси вийшли, літак заправили, і через 10 хв. нас запустили. Літак був не прибраний. (мінус)
Ціни на борту.
Вода, соки, 3-4 євро за маленьку пляшечку мінітіатюрну.
4-5 євро сендвічі гарячі.
Розваги і тощо.
З розваг, лише рекламний журнал райн ейр, який стюардеси роздають, а потім забирають.
Під час польоту, у продажі: «жуйки від куріння», лотерея «Євро-хрень виграй авто» на запитання одного з пасажирів про жуйки і ту лотерею, стюардеса йому так тихенько, «я там знаю, я продаю, фігня якась, може щось і виграєте»))))))))))) (я мало зі сміху не впав
Загрузка рейсів була біля 90-95%. Рейс Сантандер-Аліканте був заповнений на 99%, було 2 вільних місця біля мене, я зайняв і усім сказав, що зайнято, відповідно спав на тьох кріслах, весь інший літак був заповнений повістю
Коли прилетів у Жирону, то трапу не було, відповідно була майже ніч, пасажири не знали куди іти з літака. До аеропорту було метрів 200, якщо не більше, відповідно була гарна прогулянка між 4-5 літаками інших раянів, які чекали на паксів. Лише на горизонті був дядько який махав ліхтарем, відповідно на нього всі пасажири і йшли.
Загальне враження: жирне добре.

(фото з аеропорту Реус, працівники аеропорту мені забороняли фоткати на злітній смузі, я говорив, що ОК, але продовжував робити своє:)))
Вкладення
P3270030.JPG
P3300270.JPG
P3300278.JPG
P3300283.JPG
P3300288.JPG
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: RyanAir

Повідомлення dubno »

фото далі
Вкладення
P3300289.JPG
P3300290.JPG
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR) відгуки/отзывы

Повідомлення Glucker »

dubno писав:Коли прилетів у Жирону, то трапу не було, відповідно була майже ніч, пасажири не знали куди іти з літака.
Я так розумію, вам не подали автобус а не трап :). Інакше, у випадку, якщо б вам не подали трап, ви б не знали куди стрибати з літака :).

П.С.: У Раянів розсадка вільна як у Віззів?
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR) відгуки/отзывы

Повідомлення dubno »

oj.sorri, tobto tak, bez avtobusa, i vsi pishachka ishly.
У Раянів розсадка вільна як у Віззів?
tak, povnistu. ja chomus gadav shp bude dyko, ale vse vyxovano, nixto nikudy ne spishyv.
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR) відгуки/отзывы

Повідомлення dmtr »

до речі, про штамп для негромадян ЕС - реальн мене здивувало коли побачив це - вчора якраз їхній квиток купив.
це виходить що штампи перевірки потрібні навіть якщо всередині шенгена літаєш? моя не розуміти.
kakax0
Airbus A318
Повідомлень: 2
З нами з: 19 квітня 2010, 18:48
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR) відгуки/отзывы

Повідомлення kakax0 »

Летала неделю назад самолётами авиакомпании Ryanair в направлениях Франкфуркт-Валенсия и соответственно Валенсия-Франкфурт.
Сначала меня очень поразила история с онлайн-регистрацией.Дело в том,что мы не совсем внимательно прочитали условия полёта и не сделали онлайн-регистрацию за 4 часа до вылета.Билеты туда и обратно на троих стояли 103 евро,но из-за того,что вышло такое недоразумение, мы вынужденны были платить 120 евро в кассу Ryanair, чтоб нам распечатали регистрацию на обычном принтере на обычной бумаге, чтоб мы смогли улететь в Валенсию.
Но на этом приключения не закончились, когда открыли выход к самолёту, я просто, извиняюсь за выражение, офигела.Из нашего самолёта выходят пассажиры, только что прилетевшие из Испании, это ещё не вся беда,мы шли пешочком до самолёта между остальными лайнерами, трапами и т.д.
Потом,когда мы уже заняли свои места,то заметили,что перед нами нету кармашка,где обычно лежат инструкции и пакетик для тошноты.Вместо всего этого на спинке переднего стула был прикреплён инструктаж в случаи неблагоприятных ситуаций и жилет безопасности был там,где обычно лежат кислородные маски.
Ещё поразило то,что спинки кресел не откидываются и между сидениями мало места,да и сами по себе они не большие.

Но были и положительные моменты: большой ассортимент напитков,еды, большие "окна".

це виходить що штампи перевірки потрібні навіть якщо всередині шенгена літаєш? моя не розуміти.
Да,мы тоже были "приятно" удивлены, бегали искали окошко для штампа,хотя в паспорте красовалась шенгенка.
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR) відгуки/отзывы

Повідомлення dubno »

Дело в том,что мы не совсем внимательно прочитали условия полёта и не сделали онлайн-регистрацию
висновок, читати листи від раянів які приходять на мило 25 разів до польоту з жирним шрифтом он-лайн чекінг корисно:)))) :D
мы шли пешочком до самолёта между остальными лайнерами, трапами
Це як кому. Коли це ніч, ідете повз 10 лайнерів, це ж... романтика:)
Ещё поразило то,что спинки кресел не откидываются и между сидениями мало места,да и сами по себе они не большие.
Кашмар какой :D

P.S тепер берж жартів, що ж ви хочете за "25 копійок"?

не підходить, беріть Люфтів, платіть 800 євро, і будуть вам пакетики для блювання лежати на місці.
kakax0
Airbus A318
Повідомлень: 2
З нами з: 19 квітня 2010, 18:48
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR) відгуки/отзывы

Повідомлення kakax0 »


P.S тепер берж жартів, що ж ви хочете за "25 копійок"?

не підходить, беріть Люфтів, платіть 800 євро, і будуть вам пакетики для блювання лежати на місці.
Сравнивала с самолётами WizzAir (летала 2 недели назад).И за "25" копеек это всё там было)
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR) відгуки/отзывы

Повідомлення dmtr »

спинки, котрі не відкидуються - майбутнє у AirFrance наприклад. вже давно прийшли до висновку, що краще вузькі сидіння (в плані шо спинка вузька)- щоб більше місця для ніг, але при цьому ен відкидувалася - для рейсів до 3х годин. це краще ніж трошки мати можливість "прилягти", але при цьому ноги закидувати на спинку попереду
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR) відгуки/отзывы

Повідомлення dubno »

Знову раяни.

Виліт був в 6:30 ранку. Аліканте-Краків(Баліце) Посадка норма, без ексцесів, загрузка десь на око так 95%. Посадка в літак була з автобуса. Посадка в літак виховано, без нервів і штовханини (це при тому що на рейсі більшість була поляків). Я як завжди зайшов перший в літак хоч і не мав пріоритетної посадки:))) зайняв на початку літака 3 місця і влаштував собі спляче ліжко на трьох кріслах:))
Ще до відльоту літака стюардеси вже почали втюхувати різні жуйки від куріння і різні лотереї. Хоч ми ще і не злетіли я вже влігся спати:))
Пілоти були польські і під час польоту залишили кабіну і вийшли до стюардес теревенити:) так на 1 годину добру. Стюардеси іспанки:)
З розваг на борту як завжди один журнал раянівський (див фото). І карта меню з дрінків по 3-5 євро. Проснувся побачив затоплений Краків з неба. (розлита Вісла). Посадка норма, люди хлопали.

Назад Краків-Аліканте, теж норма, тільки що в Іспанії по прильоту була шалена злива і прийшлось добряче змокнути чекаючи на автобус до терміналу. Люди почали ховатись від дощу під крилом літака:))
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR) відгуки/отзывы

Повідомлення dubno »

фото з аеропортів Аліканте та Кракова (Баліце)
Вкладення
P6050037.jpg
P6050041.jpg
P6050047.jpg
P6050049.jpg
P6050056.jpg
P6050058.jpg
P6050064.jpg
P6050071.jpg
P6050072.jpg
P6050074.jpg
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR) відгуки/отзывы

Повідомлення dubno »

далі
Вкладення
P6050076.jpg
P6050079.jpg
P6050080.jpg
P6050082.jpg
P6050084.jpg
P6050087.jpg
P6050089.jpg
P6050091.jpg
P6120150.jpg
P6120153.jpg
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR) відгуки/отзывы

Повідомлення dubno »

далі 2
Вкладення
P6120155.jpg
P6120157.jpg
P6120159.jpg
P6120160.jpg
P6120161.jpg
P6120167.jpg
P6120169.jpg
P6120171.jpg
P6120174.jpg
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR) відгуки/отзывы

Повідомлення dubno »

далі 3
Вкладення
P6120176.jpg
P6120177.jpg
P6120178.jpg
P6120179.jpg
P6120182.jpg
P6120183.jpg
P6120184.jpg
P6120185.jpg
P6120186.jpg
P6120187.jpg
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR) відгуки/отзывы

Повідомлення dubno »

Посадка була у велику зливу. При гальмуванні був шалений писк ризини.... відчуття прикольні:)
Вкладення
P6120224.jpg
P6120225.jpg
P6120226.jpg
P6120227.jpg
Юля-13
Airbus A318
Повідомлень: 25
З нами з: 19 травня 2010, 21:27
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR) відгуки/отзывы

Повідомлення Юля-13 »

Летела ирландцами 30.11 из Севильи в Фес. Ровно за два часа до вылета я уже стояла у пустующей стойки Ryanair и предъявляла свой распечатанный посадочный билет. Как оказалось, этого было достаточно и мне нужно было пройти лишь пограничный контроль у окошка напротив. С опаской и незнанием девушка посмотрела на мой пасторт и визу в частности: видимо не так много украинцев летает из Испании в Марокко :) А после этого все как обычно: багажная проверка, прогулка по Дьютику с покупкой последних Киндеров для детей, еще один паспортный контроль перед отстойником и ожидание. Ручную кладь проверяли избирательно и уже непосредсвенно перед посадкой с помощью картонной формы, которая соответствует параметрам багажа. В самолет шли по летному полю, после того как все уселись и был проведен инструктаж по безопасности, взлетели с 30 минутным опозданием (что для лоу-костов в таких пределах считаю нормой). В Фесе были на 20 минут позже заявленного. Итог: за 7 евро - отличная оценка!

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Аэропорт Севильи
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR) відгуки/отзывы

Повідомлення Собакевич »

Классный терминал. Мавританский стиль выдержали до конца.
Можно вас про марокканскую визу спросить? Получали в Киеве? Какие документы потребовались и сколько времени ушло на оформление?
Юля-13
Airbus A318
Повідомлень: 25
З нами з: 19 травня 2010, 21:27
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR) відгуки/отзывы

Повідомлення Юля-13 »

Собакевич писав:Классный терминал. Мавританский стиль выдержали до конца.
Можно вас про марокканскую визу спросить? Получали в Киеве? Какие документы потребовались и сколько времени ушло на оформление?
Да, аэропорт симпатичный, маленький, легко в нем ориентироваться, людей не много...

А по поводу визы: получала ее в консульстве в Севилье, так как живу сейчас в Испании. Если документы по списку в наличии, то с визой никаких проблем. Важны билеты туда и обратно, бронь гостиницы. Копию паспорта, их анкету заполнить - все это тоже не составило труда. А со временем оформления мне как-то даже повезло: пришла в консульство, посмотрели все доки и сразу поставили штампик. Стоило все это 20 евро. Очень вежливо, культурно и приветливо.
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR) відгуки/отзывы

Повідомлення dubno »

Юля-13, Собакевич

тема про Візи:
http://www.avianews.com/forum/viewtopic ... 9&start=30
Taras
Airbus A319
Повідомлень: 154
З нами з: 28 грудня 2010, 11:07
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ryanair (FR) відгуки/отзывы

Повідомлення Taras »

користувався послугами даної авіакомпанії на наступних маршрутах
KRK-PMI
PMI-VLC
VLC-BLG
Усюди приємний персонал. До сумок не домахувалися, хіба пасажир пробував пронести очевидно великі валізи. Жодних запізнень не було. Завантаженість 80-98% Літаки нові. Як на мене, то по комфорту rayan то та сама lufthansa, тільки хавка платна.
Visa Check у Кракові відразу на стійці реєстрації; на Майорці і у Валенсії оремі "кіоски" 15метрів від реєстрації.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей