Міжнародний аеропорт Львів

Аватар користувача
.:antonio:.
Airbus A318
Повідомлень: 29
З нами з: 14 січня 2009, 10:33
Звідки: Boeing-747
Контактна інформація:

Re: Міжнародний аеропорт Львів

Повідомлення .:antonio:. »

Galego писав:Хтось незацікавлений у розвитку аеропорту. Хто?.. Думаю, - в першу чергу Київ.
Всі перельоти з Європи до Львова через Київ - що може бути абсурднішим!?........
Не все...Мау летает со Львова спокойно регулярными рейсами в Европу и точно также с Европы обратно во Львов можно
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Міжнародний аеропорт Львів

Повідомлення Olek »

.:antonio:. писав:
Galego писав:Хтось незацікавлений у розвитку аеропорту. Хто?.. Думаю, - в першу чергу Київ.
Всі перельоти з Європи до Львова через Київ - що може бути абсурднішим!?........
Не все...Мау летает со Львова спокойно регулярными рейсами в Европу и точно также с Европы обратно во Львов можно
Можна список маршрутів МАУ зі Львова та регулярність/частоту?
щось мені здається, що там не більше 1 рейсу зі Львова на день у міжнародному напрямку... Ну і для цього як раз є перегонний рейс Київ-Львів...
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Міжнародний аеропорт Львів

Повідомлення Olek »

Galego писав:Хтось незацікавлений у розвитку аеропорту. Хто?.. Думаю, - в першу чергу Київ.
Всі перельоти з Європи до Львова через Київ - що може бути абсурднішим!?........
Я вас запевняю - Києву все одно... йому пасажирів вистачає з гаком... Питання в тому, що тому ж Львову заважало невеличкий термінальчик збудувати чи хочаб існуючий оптимізувати під Європейські стандарти... Це не так багато грошей потрібно... а то як якийсь коровнік... Хоча Харківський аеропорт, в якому проект термінала подібний до львівського, ситуація ще гірше :(
І не розумію, чого на маршрут до аеропорту не можна скерувати низькопідлогові тролейбуси??А то курсує там чи то 1 чи то 2 тролейбуси... А людям з валізами по сходинкам не зручно... :(
Аватар користувача
.:antonio:.
Airbus A318
Повідомлень: 29
З нами з: 14 січня 2009, 10:33
Звідки: Boeing-747
Контактна інформація:

Re: Міжнародний аеропорт Львів

Повідомлення .:antonio:. »

Alexander писав:
.:antonio:. писав:
Galego писав:Хтось незацікавлений у розвитку аеропорту. Хто?.. Думаю, - в першу чергу Київ.
Всі перельоти з Європи до Львова через Київ - що може бути абсурднішим!?........
Не все...Мау летает со Львова спокойно регулярными рейсами в Европу и точно также с Европы обратно во Львов можно
Можна список маршрутів МАУ зі Львова та регулярність/частоту?
щось мені здається, що там не більше 1 рейсу зі Львова на день у міжнародному напрямку... Ну і для цього як раз є перегонний рейс Київ-Львів...
Ну...задите на http://www.flyuia.com/ua/main.html и там посмотрите сколько есть международных рейсов со Львова
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Міжнародний аеропорт Львів

Повідомлення Olek »

.:antonio:. писав:
Alexander писав:
.:antonio:. писав:Не все...Мау летает со Львова спокойно регулярными рейсами в Европу и точно также с Европы обратно во Львов можно
Можна список маршрутів МАУ зі Львова та регулярність/частоту?
щось мені здається, що там не більше 1 рейсу зі Львова на день у міжнародному напрямку... Ну і для цього як раз є перегонний рейс Київ-Львів...
Ну...задите на http://www.flyuia.com/ua/main.html и там посмотрите сколько есть международных рейсов со Львова
я зайшов... рейсів багато... але всі через Київ :)
Окрім Львів-Київ
Львів-Франкфурт
Львів-Мадрид (1 раз на тиждень)
Львів-Мілан
Львів-Рим (1 раз на тиждень)
все
Коржик
Airbus A321
Повідомлень: 466
З нами з: 26 грудня 2008, 19:35

Re: Міжнародний аеропорт Львів

Повідомлення Коржик »

ЮТэйр уже на Москву не летает?
Аэросвит на Тельавив?
Аэросвит на Неаполь?
ЛОТовская Варшава?

Извините, лень самому лопатить. :oops:

Неужели кризис так рубанул?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Міжнародний аеропорт Львів

Повідомлення Olek »

Коржик писав:ЮТэйр уже на Москву не летает?
Аэросвит на Тельавив?
Аэросвит на Неаполь?
ЛОТовская Варшава?

Извините, лень самому лопатить. :oops:

Неужели кризис так рубанул?
мова про МАУ та їх рейси :) зі Львова
Коржик
Airbus A321
Повідомлень: 466
З нами з: 26 грудня 2008, 19:35

Re: Міжнародний аеропорт Львів

Повідомлення Коржик »

Остаётся только сказать: ОЙ! :oops: :oops: :oops:
gast

Re: Міжнародний аеропорт Львів

Повідомлення gast »

Ну я б додав ще Відень ті що є зараз (а на сайті МйАУ значиться ще додаткові рейси вранці починаючи з липня),
адже по суті то все тепер під покровом Люфтганзи. Питання в тому кого вони на цих рейсах возитимуть....
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Міжнародний аеропорт Львів

Повідомлення Olek »

gast писав:Ну я б додав ще Відень ті що є зараз (а на сайті МйАУ значиться ще додаткові рейси вранці починаючи з липня),
адже по суті то все тепер під покровом Люфтганзи. Питання в тому кого вони на цих рейсах возитимуть....
Львів - Відень виконує Остерайхі, з МАУ - код шер
Scorpio

Re: Міжнародний аеропорт Львів

Повідомлення Scorpio »

Летел вчера Виззом со Львовского аэропорта. Рейс в 20.25. Смешнее аэропорта не бывает - хотя сразу замечу, что другими региональными, кроме Борисполя пользоватся пока не приходилось.
Так вот. Одно дело найти где будет посадка на внутренний рейс - это сектор 3 (а сним рядом дверь - это сектор 4 :D ). Это помещение похоже на какую-то столовку или кафе. Центральный терминал совсем как и центральный ЖД вокзал и даже поменьше. Там на пластмасовом табло информация о десятке рейсов, которые осуществляются с аэропорта.
Вернёмся к сектору 3. Посадка началась с получения посадочного талона. Там за той же старой университетской партой стоит тётя - и проверяя список - заранее распечатаного с компьютера - раздаёт посадочные талоны Визз Эйр. Замечу, что все работники аэропорта - и на выдаче и при проверке - уже чуть поддатые :D :D . Передо мной стояли пассажиры с Италии, при разговоре с ними, на меня дико смотрели работники аэропорта - понимают они или нет англ. язык я не понял, но Passport у иностранца тётя смогла попросить. При разговоре я понял что итальянцы в полном ужасе от такого аэропорта!!
Потом все пассажиры (около 100 чел) разместились в зале ожидания. Хоть одно у Львова более-менее.
Посадка проходила в один автобус МАЗ в котором было холоднее, чем на улице, возле трапа в самолёт тётенька попросила сначала пассажиров с детьми, а потом по 5-6 чел пропускала остальных.
Полосу в аэропорту освечивают только при посадке и взлёте - на всё остальное время выключают. Вчерашний рейс скорее всего был последним. Интересно, после него в аэропорту всё закрывают и идут домой?
MelHimic

Re: Міжнародний аеропорт Львів

Повідомлення MelHimic »

Мне интерестно,на время реконструкции ЗПС аэропорт работать будет,или нет.Просто Визз продолжает продовать билеты.Или они только удленят, и эти 700м будут визитной карточкой аэропорта а дальше тряска и страх в глазах пасажиров :shock:
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Міжнародний аеропорт Львів

Повідомлення Olek »

закривати доведеться... якщо ретельно реконструювати смугу...
питання -коли... і в тому, чи будуть реконструкцію ту робити взагалі?
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Міжнародний аеропорт Львів

Повідомлення popTAB »

Була б реконструкція - люфти б не приходили. Навіщо накатувати маршут, якщо доведеться робити вимушену перерву?
Видно німці більше знають, ніж турки, які відмовились літати ... злякались віртуальної реконструкції?
Он минулого літа ж зробити супер реконструкцію - пандуси приробили! І цього таку ж зроблять :D

Ось вже й на офіційному рівні пішла мова про проблеми:
http://www.zik.com.ua/ua/news/2009/02/19/170330
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Міжнародний аеропорт Львів

Повідомлення popTAB »

В Амадеусі знову TK1455/1456 IST/LWO!
Правда 20 квітня мігрувалось в 15 червня!

Надіюсь хоч цього разу у них "зростеться" :)
orel

Re: Міжнародний аеропорт Львів

Повідомлення orel »

Люди, підскажіть як доїхати до аеропорту Львів з центру від Оперного?
1.Якими маршутками? і де вони стають там? (знаю де знаходиться "Магнус" і біля нього є зупинка...) все що знаю.
2. Скільки часу їхати враховуючи пропки?

дякую.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Міжнародний аеропорт Львів

Повідомлення Olek »

orel писав:Люди, підскажіть як доїхати до аеропорту Львів з центру від Оперного?
1.Якими маршутками? і де вони стають там? (знаю де знаходиться "Магнус" і біля нього є зупинка...) все що знаю.
2. Скільки часу їхати враховуючи пропки?

дякую.
був у Львові у 2008 році 3 рази... всі рази катався на тролейбусі від Університету...
тролейбус десь раз на 20 хв... іхати біля 25-30 хвилин... Тролейбус -кінцева біля Університету, там пішки 8 хвилин, спитайте у людей: а де зупинка тролейбусу до аеропорту (Університет)
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Міжнародний аеропорт Львів

Повідомлення popTAB »

Найпростіше - тролейбус №9 від Університету (кінцева), або біля того ж оперного маршутка #95.
В обох кінцева - аеропорт.
До Університету від Оперного 5-10хв хотьби в залежності від темпу.
Їхати - то вже як повезе, якщо на Тургенєва не запаковано то і за 20хв можна заїхати тролейбусом, маршутка буде їхати довше, бо вона до аеропорта туристам пів міста показує :)
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Міжнародний аеропорт Львів

Повідомлення dubno »

зрозумів. їхатиму від університету. Але ще питання, як називається цей університет і як до нього дійти від Оперного?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Міжнародний аеропорт Львів

Повідомлення Olek »

dubno писав:зрозумів. їхатиму від університету. Але ще питання, як називається цей університет і як до нього дійти від Оперного?
немає нічого легше, як спитати перехожих:
ключова фраза "зупинка біля університету на тролейбус до аеропорту".
Щодо назви Університету, не знаю :( не місцевий
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей