WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Galo

Re: WizzAir

Повідомлення Galo »

Я давно живу в Португалії. А саме в місті Порто, де є прекрасний аеропорт. Сам я з Західної України і добиратися додому літаками мені не дуже зручно. Для цього потрібно їхати в Лісабон, звідти рейс до Києва, а потім... Інший маршрут. Порто - Франкфурт на Майні - Варшава. Потім автобусом до Львова. Все це досить важко і досить дорого. WizzAir проводить рейси до Лондона, наприклад. Думаю, що можливо опрацювати маршрут Львів - Порто, позаяк в північних реґіонах Португалії велика кількість західноукраїнців, які б із задоволенням літали по цьому маршруту...
Аватар користувача
Andrzej
Администратор
Повідомлень: 710
З нами з: 21 жовтня 2008, 00:21
Звідки: Polska-Ukraina
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Andrzej »

Будь ласка, зверніть увагу, що цей маршрут підлягає затвердженню урядом.
Я прочитав(ла) та зрозумів(ла) наведені вище умови та хочу продовжити процес бронювання.
рейсы уже начались, а они никак не уберут это предупреждение :)
Праздники?
Гість

Re: WizzAir

Повідомлення Гість »

Аеросвит - параша!!!!!!!!!!!!!11
Аватар користувача
Andrzej
Администратор
Повідомлень: 710
З нами з: 21 жовтня 2008, 00:21
Звідки: Polska-Ukraina
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Andrzej »

Гість писав:Аеросвит - параша!!!!!!!!!!!!!11
из новогоднего запоя вышли? А конструктивнее можно? :?
regata

Re: WizzAir

Повідомлення regata »

Всем привет!
Прошу помощи. Купили билеты на 22 яваря до Катовице/Краков н WizzAir (слава всем и вся, чо наконец-то появились в нашей стране Лоу-косты!!!!!!!)! Но вот какдобраться до г.Кракова не очень точно представляю. На сайте ( не укр.версия) написано, что обязательно бронировать места в маршрутном такси и много всяких условий .На колл-центре отвечают , что "не приделах" прилетите-сядите-поедите. Вообщем не хотелось бы остаться аэрпорту на ночь или "насэкономенные" деньги ехать на такси из аэропорта в Краков.
Может кто-то поможет с подробностями?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Olek »

regata писав:Всем привет!
Прошу помощи. Купили билеты на 22 яваря до Катовице/Краков н WizzAir (слава всем и вся, чо наконец-то появились в нашей стране Лоу-косты!!!!!!!)! Но вот какдобраться до г.Кракова не очень точно представляю. На сайте ( не укр.версия) написано, что обязательно бронировать места в маршрутном такси и много всяких условий .На колл-центре отвечают , что "не приделах" прилетите-сядите-поедите. Вообщем не хотелось бы остаться аэрпорту на ночь или "насэкономенные" деньги ехать на такси из аэропорта в Краков.
Может кто-то поможет с подробностями?
Привіт...
Доїхати з Катовіце до Кракова – дійсно певна проблема... Безумовно є ті маршрутки... але... буде мало пасажирів, вони не поїдуть... Мені так довелося чекати годин 5... потім плюнув і... Саме тому я не раджу бронювати ті маршрутки через сайт – бо забронюєте, а не поїдете... або доведеться дуже довго чекати...

Отже: по-перше, підходите до „довідки” в аеропорту Пижовіце (Катовіце), і питаєте розклад потягів на найближчі години Катовіце-Краків....
Сідаєте в великий низькопідлоговий бус до головного вокзалу Катовіц... Він курсує кожні 60 хвилин, їхати десь 35 хвилин... На вокзалі купуєте квиток на найближчий потяг... Їхати десь 2 години... Вартість: 16 злотих 2 клас и 23 злотих перший... Різниця невелика, проте в першому класі ви отримаєте пустий вагон, а ось другий клас скоріше за все буде забитим...
Ну а по-друге, можливо таки одразу вдасться сісти в ту маршрутку, і не мандрувати так, як я писав вище... Але якщо вам „маршрутники” будуть пропонувати почекати, плюйте, і їдьте, як я описав вище...

А взагалі, я 8 січня забираю візу, якщо все ок, то я 13 січня лечу в Катовіце, 17 січня повертаюся додому і можу одразу написати статтю... Де описати в деталях, як все пройшло і як доїхати до Кракова і навпаки повернутися в Катові це (аеропорт).

Взагалі то, я передбачав, що такі питання виникнуть, тому запропонував Віззам описати то все докладно на сайті... Після свят буду їм набридати з цією ідеєю...
:?
MelHimic

Re: WizzAir

Повідомлення MelHimic »

Как Вы думаете, на какие направления WizzAir поставит 3 самолёта которые ожидаються в этом году.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Olek »

MelHimic писав:Как Вы думаете, на какие направления WizzAir поставит 3 самолёта которые ожидаються в этом году.
вже казали раніше... Франція... Іспанія... Італія... Щось мені здається, що й Донецьк побачимо :)
MelHimic

Re: WizzAir

Повідомлення MelHimic »

Це добре як що Донецк з'явиться на мапі WizzAir
Гість

Re: WizzAir

Повідомлення Гість »

Привіт...
Доїхати з Катовіце до Кракова – дійсно певна проблема... Безумовно є ті маршрутки... але... буде мало пасажирів, вони не поїдуть... Мені так довелося чекати годин 5... потім плюнув і... Саме тому я не раджу бронювати ті маршрутки через сайт – бо забронюєте, а не поїдете... або доведеться дуже довго чекати...

Отже: по-перше, підходите до „довідки” в аеропорту Пижовіце (Катовіце), і питаєте розклад потягів на найближчі години Катовіце-Краків....
Сідаєте в великий низькопідлоговий бус до головного вокзалу Катовіц... Він курсує кожні 60 хвилин, їхати десь 35 хвилин... На вокзалі купуєте квиток на найближчий потяг... Їхати десь 2 години... Вартість: 16 злотих 2 клас и 23 злотих перший... Різниця невелика, проте в першому класі ви отримаєте пустий вагон, а ось другий клас скоріше за все буде забитим...
Ну а по-друге, можливо таки одразу вдасться сісти в ту маршрутку, і не мандрувати так, як я писав вище... Але якщо вам „маршрутники” будуть пропонувати почекати, плюйте, і їдьте, як я описав вище...

А взагалі, я 8 січня забираю візу, якщо все ок, то я 13 січня лечу в Катовіце, 17 січня повертаюся додому і можу одразу написати статтю... Де описати в деталях, як все пройшло і як доїхати до Кракова і навпаки повернутися в Катові це (аеропорт).

Взагалі то, я передбачав, що такі питання виникнуть, тому запропонував Віззам описати то все докладно на сайті... Після свят буду їм набридати з цією ідеєю...
:?[/quote]

Огромное спасибо за ответ!

Обязательно отпишитесь как приедете- будем ждать!
Хорошей поездки и удачи!
rEGATA

Re: WizzAir

Повідомлення rEGATA »

Извините, предыдущее письмо оказалось без имени.

Еще раз спасибки!
Жду Вашего приезда!
Alex

Re: WizzAir

Повідомлення Alex »

Все я в Кракові... їхав маршруткою з аеропорту... Їхати до Кракова маршруткою 1,2 години... підробиці пізніше як повернуся...
Regata

Re: WizzAir

Повідомлення Regata »

Чекаємо!
gast

Re: WizzAir

Повідомлення gast »

Вчора таки випробував Wizzair на маршруті Львів-Дортмунд і залишився дуже задоволеним. Заповненість біля 70%, Ніякої штовханини, все чемно, пунктуально. Сервіс на гарному рівні. Напої роздавали безплатно, за їжу потрібно доплатити, проте не так вже й то дорого за цінами в євро відносно німецьких. Вразило, що борт з Києва "перезавантажили" за 20 хв (!!!):klass: Після гарної посадки в Дортмунді пассажири влаштували овацію :klass: .
Одним словом так тримати! Більше лоукостів на Україну - гарних і різних!!!
Alexander iz Krakowa

Re: WizzAir

Повідомлення Alexander iz Krakowa »

до речі, я летів, вони теж безкоштовно роздавали воду чи сік... причина- через технічну поломку не можемо запропонувати за грощі горячі напої... тому тримайте безкоштовно сік-воду
Alexander iz Krakowa

Re: WizzAir

Повідомлення Alexander iz Krakowa »

капітаном був на рейсі в Катовіце Ігор Задворнийю... в серпні 2008 літав вже літав з ним... пасадка в Катовіцах була клас!!! Дуже м'яка...
Завтра ЛОТом з Кракова в Варшаву... але ж... блін... отримав заст ду прям перед поїздкою.. а з нежіттю літати у літаках... це жах для вух...
Taras

Re: WizzAir

Повідомлення Taras »

Народ! Маю питання треба зі Львова полетіти в Дортмунд, а от в візах нерозбираюся! Отримав вчора в Посольстві Польщі, віза PANSTWA SHENGEN, чи можуть виникнути проблеми в аеропорту Дортмунда (наприклад питання: Чого ви сюда приїхали в Німеччину, а відкривали візу через Польське Посольство, а не Німецьке???), і взагалі хто літав вже в цьому напрямку, розкажіть як проходить митний і паспортний контроль!

Дякую! Буду чекати відповіді!
Alexander iz Krakowa

Re: WizzAir

Повідомлення Alexander iz Krakowa »

Віза одноразова? можуть завернути... бо треба щоб основна країна перебування була Польща... треба буде бронювання готелів в Польщі показувати... чи ви в Польщі навіть не збираєтеся бути?
gast

Re: WizzAir

Повідомлення gast »

Дортмунд - доволі недавно збудований, невеличкий і затишний аеропорт. Рейсів небагато, все тихо спокійно. Саме
таким хочеться бачити можливий "новий" львівський термінал. На пасс. контролі два вікна, німецькі митники швиденько всіх пропускають, з шенгеном проблем не мало б бути, принаймні з французькими та іспанськими шенгенами в людей проблем не виникало, коли запитають - поясните ситуацію. Митного контролю як такого взагалі не було, проте якщо митникам здасться щось підозрілим - то вони запитають, а так вони флегматично спостерігали за тим як народ брав сумки з транспортера і нікого не чіпали.
А чай-каву давали також безплатно.
Taras

Re: WizzAir

Повідомлення Taras »

Віза багаторазова! MULT на 90 днів перебування, пів річний коридор! В Польщу поки нетреба їхати треба прямо зі Львова в Дортмунд і через 3 дні так само назад! Що в такому випадку робити???

Дякую!
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 17 гостей