Vueling (VY)

Відповісти
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Vueling (VY)

Повідомлення dubno »

Хто літав Vueling.com ? Як авіакомпанія? маю рейс Валенсія-Рим.
Як там з багажем, сильно чіпляються до перевесу? (як не як лоу кост)
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Vueling

Повідомлення dubno »

Прийшлось юзати один раз.
Відгук про Vueling тут:
http://www.avianews.com/forum/viewtopic.php?f=15&t=827
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Vueling

Повідомлення Olek »

Рейс Валенсія-Рим.
Лоу костик Vueling.
Літак А320. Ціна 80 євро. час польоту 1,55.

Компанія дозволяє мати 23 кг основнго багажу і 10 ручного. Але 23 кг має бути одна сумка. У мене їх було 3 що у сумі 23. Тому прийшлось доплатити у аеропорту 20 євро, за розділення сумок... але то таке. (сам винен, тре було читати сайт) на чек іні, я мав перегруз 1 кг. і тьотя вже хотіла з мене чаржити гроші, але не знала як і скільки коштує, тому почала дзвонити у офіс авіакомпанії так разів 15... але там ніхто трубки не брав воно питає свого компанєру по реєстрації на стійці, а вона також не знає коротше я прочекав так 7-10 хв. (за мною велика черга) і тьотя вирішує не затримувати чергу і зареєструвати мій багаж, без перевесу. (повезло)

Загрузка в літак через автобус. Літачок аербасік 320, трохи по юзаний в середині, видно що сидіння вже такі не нові... але в цілому норма. Стаф дуже вихований, я хотів зробити фото в середині літака, вони то помітити, сказали, щоб я видалив. Я то зробив, мені 2 борт провідники сказали щире Gracias. Харчування платне на борту і вибір там не великий. Стільчики відкидаються, можна спати + шкіряні. одним словом перше враження, зручно, без стресу, непоганий лоу костик, ціни трішки вищі, ніж у раянів.

Загрузка була десь 50%, якщо не менше, знову я сидів один:)
тема обговорення)) я її почистив...
і питання))
я так розумію, багаж безкоштовний?? а якшо його просто запаковати?? тобто три сумки покрити пластиком і сформувати 1)))
до речі, як корм? І дивно було, що заборонили фоткати. Фоткав на МАУ і Ер Берлін з місця, де тусуються бортпроводники у відкриту - ніяких проблем... У Віззів фоткати не дозволяють на зльоті посадці... але то таке)) То їхня фіча, що всі, навіть маленькі речі під час зльоту та посадки, мають бути під сидінням або на багажних полицях.

Як посадку відбуалась? Тобто посадкові з місцями? Чи хто встигне, той і правий?))
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Vueling

Повідомлення dubno »

я так розумію, багаж безкоштовний??
відносно. Тобто так, але за кожну сумку треба платити в тому плані, що одна сумка 10 євро, 2 то вже 20 і так далі. хоча в сумі може бути хоч і 2-3 кіло, але сумку треба платити як я річ.
а якшо його просто запаковати?? тобто три сумки покрити пластиком і сформувати 1)))
не додумався :D
до речі, як корм?
якщо корм, це хавка, то платна, наприклад маленька кока кола, 0.33 від 2-3 євро. менше 2 євро нічого немає. гарячі страви (чи якісь салати) 7-8 десь так, по памяті кажу. але те що там було в меню, якось не надихає. алгоголь, віскі, тощо десь від 7 до 15. Хоча люди особливо люди нічого не замовляли, крім напоїв.
І дивно було, що заборонили фоткати. Фоткав на МАУ і Ер Берлін з місця, де тусуються бортпроводники у відкриту - ніяких проблем... У Віззів фоткати не дозволяють на зльоті посадці... але то таке))
власне! мені також то дивно. спокійно летіли, я спав, проснувся, думав сфоткаю сидіння, просто прохід, щоб щось мати на сайт, як тільки побачили то провідники, підійшли двоє (чоловік і жінка) і вічливо попросили "видалити фото" ну я не пручався:) видалив.
У Мау фоткав і при зльоті і посадці, провідники бачили, всім пофіг на то:))))
Як посадку відбуалась? Тобто посадкові з місцями? Чи хто встигне, той і правий?))
Ні, я на чек-іні попросив біля вікна. Тобто в кожного фіксоване місце. тобто в мене є посадковий квиток (той що відривають). Посадка вічливо, ніхто нікуди не спішить, не пхається, можливо через те, що українців там не було :bike:

P.S стюардеси такі негарні були, жах, ще таких не бачив, у раянів і то кращі :drunk:
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Vueling

Повідомлення Hoaxer »

я фоткав у вуелінгу без проблем (Лісабон-Мадрид), якщо цікаво можу викласти фото.
Літак ззовні був у фарбі від Clickair (яка влилася у веулінг), всередині все буле вже вуелінгове.
Аватар користувача
Dima
Airbus A319
Повідомлень: 162
З нами з: 21 квітня 2009, 01:50
Контактна інформація:

Re: Vueling

Повідомлення Dima »

Hoaxer писав:я фоткав у вуелінгу без проблем (Лісабон-Мадрид), якщо цікаво можу викласти фото.
Літак ззовні був у фарбі від Clickair (яка влилася у веулінг), всередині все буле вже вуелінгове.
конечно интересно. выкладывайте :)
aviagopstop
Airbus A318
Повідомлень: 50
З нами з: 17 грудня 2010, 10:57
Контактна інформація:

Re: Vueling (VY)

Повідомлення aviagopstop »

Два новых европейских бюджетных авиаперевозчика - Vueling Airlines (Испания) и Norwegian Air Shuttle ASA (Норвегия) в летний период навигации (25 марта - 27 октября – ИФ) могут появиться в Украине.

Как сообщили агентству "Интерфакс-Украина" в пресс-службе Государственной авиационной службы, заявки от указанных авиаперевозчиков находятся на рассмотрении в Госавиаслужбе.

В пресс-службе также уточнили, что на период зимней навигации (30 октября 2011 года - 24 марта 2012 года) в Украине присутствуют Wizz Air (Венгрия), Air Arabia и flydubai (ОАЭ), Wind Jet (Италия), Cimber Sterling (Дания), Onur Air (Турция), а также "Визз Эйр Украина".

http://www.interfax.com.ua/rus/eco/97109/
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Vueling

Повідомлення Hoaxer »

Olek писав: Теперь 100% понимаю, что решение ввести запрет на публикацию фото на сторонних сервисах было правильным.
згоден!
ну там особливо немає що показувати. нормальних фоток в мене тоді не вийшло (див. аттач) - на нього краще дивитись тут
http://www.planepictures.net/netsearch4 ... rch=EC-GRH
Вкладення
EC-GRH
EC-GRH
IMG_0099.JPG
tarzan90
Airbus A319
Повідомлень: 157
З нами з: 08 лютого 2009, 11:10
Звідки: Kyiv city
Контактна інформація:

Re: Vueling

Повідомлення tarzan90 »

Olek писав:
Рейс Валенсія-Рим.
Лоу костик Vueling.
Літак А320. Ціна 80 євро. час польоту 1,55.

Компанія дозволяє мати 23 кг основнго багажу і 10 ручного. Але 23 кг має бути одна сумка. У мене їх було 3 що у сумі 23. Тому прийшлось доплатити у аеропорту 20 євро, за розділення сумок... але то таке. (сам винен, тре було читати сайт) на чек іні, я мав перегруз 1 кг. і тьотя вже хотіла з мене чаржити гроші, але не знала як і скільки коштує, тому почала дзвонити у офіс авіакомпанії так разів 15... але там ніхто трубки не брав воно питає свого компанєру по реєстрації на стійці, а вона також не знає коротше я прочекав так 7-10 хв. (за мною велика черга) і тьотя вирішує не затримувати чергу і зареєструвати мій багаж, без перевесу. (повезло)

Загрузка в літак через автобус. Літачок аербасік 320, трохи по юзаний в середині, видно що сидіння вже такі не нові... але в цілому норма. Стаф дуже вихований, я хотів зробити фото в середині літака, вони то помітити, сказали, щоб я видалив. Я то зробив, мені 2 борт провідники сказали щире Gracias. Харчування платне на борту і вибір там не великий. Стільчики відкидаються, можна спати + шкіряні. одним словом перше враження, зручно, без стресу, непоганий лоу костик, ціни трішки вищі, ніж у раянів.

Загрузка була десь 50%, якщо не менше, знову я сидів один:)
тема обговорення)) я її почистив...
і питання))
я так розумію, багаж безкоштовний?? а якшо його просто запаковати?? тобто три сумки покрити пластиком і сформувати 1)))
до речі, як корм? І дивно було, що заборонили фоткати. Фоткав на МАУ і Ер Берлін з місця, де тусуються бортпроводники у відкриту - ніяких проблем... У Віззів фоткати не дозволяють на зльоті посадці... але то таке)) То їхня фіча, що всі, навіть маленькі речі під час зльоту та посадки, мають бути під сидінням або на багажних полицях.

Як посадку відбуалась? Тобто посадкові з місцями? Чи хто встигне, той і правий?))
Я у Виззов снимал на видео при взлёте и посадке, типа без палева, всё прошло на ура))))
Аватар користувача
Pan Am
Airbus A340
Повідомлень: 948
З нами з: 26 жовтня 2010, 16:27
Звідки: IFO
Контактна інформація:

Re: Vueling (VY)

Повідомлення Pan Am »

Демпинга по Испании не будет?
У Vueling и «Натали Турс» – не сложилось

Испанский лоукостер, о приходе которого еще месяц назад говорили как о деле решенном, в ближайшие полгода летать из Украины не будет. Как пояснил президент группы компаний «Натали Турс» Владимир Воробьев (а именно его компания собиралась привести к нам испанца), МАУ сделала туроператору более выгодное предложение. И в ближайшие пять-шесть месяцев украинцы продолжат летать в Испанию на самолетах «Международных авиалиний». По словам господина Воробьева, уровень цен на туры в этом направлении у компании снизится на 10% (даже с учетом повышения цен в отелях).
На рынке есть мнение, что в последний момент Vueling просто не пустили в Украину. Впрочем, предполагают, что «Натали» весьма грамотно провела свою партию, получив у напуганного конкурентами МАУ условия гораздо более выгодные, чем предполагалось вначале. «Шаги навстречу могут быть разными, – на условиях анонимности поясняет один из экспертов, – они могут быть связаны с ценами или с объемами…». Наблюдатели напоминают, что привести с собой перевозчика – большая ответственность: придется обеспечивать ему пассажиров и в низкий сезон. В качестве примера приводят Fly Dubai, с которым «Натали» обещает делать этим летом те же объемы, что и зимой. Иметь дело с регулярными самолетами, говорят эксперты, гораздо менее хлопотно.
Кстати, количество рейсов в Испанию и без того выросло за счет Wizz Air, продолжающего летать в Жирону три раза в неделю. «Сейчас туроператоры довольно плотно сидят на самолетах МАУ», – оценивает обстановку директор по туризму «ТУИ Украина» Татьяна Щупак. По ее мнению, приход испанского лоукостера создал бы здоровую конкуренцию в среде авиакомпаний. Однако и то, что избытка перевозки на направлении не появится, тоже можно считать положительным результатом. В Барселону на это лето запланировано 7 рейсов в неделю из Киева , два из Донецка (один раз в неделю и один раз в десять дней), и два рейса из Харькова (аналогично). Так что лютого демпинга, возможно, и не будет, но конкуренция явно серьезная.
Что же касается очередных громких заявлений «Натали Турс Украина» об отправке этим летом в Испанию 30 тысяч украинцев, то большинство экспертов уверяют, что это пиар-кампания, мол, столько пассажиров у них просто не поместится в самолеты…
budwar

Re: Vueling (VY)

Повідомлення budwar »

Очень жаль... У Vueling хорошая сеть маршрутов из Барселоны и приятные цены. Летал ими из Барселоны в Лиссабон
Аватар користувача
XII
A380
Повідомлень: 1917
З нами з: 24 січня 2011, 22:48
Контактна інформація:

Re: Vueling (VY)

Повідомлення XII »

значит ли это, что Vueling, на который намекали в ветке про харьковский аэропорт, в ХАрьков не придет?
Аватар користувача
uahero
Airbus A340
Повідомлень: 890
З нами з: 02 листопада 2010, 10:05
Звідки: ARN <- KBP <- HRK
Контактна інформація:

Re: Vueling (VY)

Повідомлення uahero »

XII писав:значит ли это, что Vueling, на который намекали в ветке про харьковский аэропорт, в ХАрьков не придет?
Скорее всего туда вообще никто не придет :))))
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Vueling (VY)

Повідомлення Olek »

Vueling таки летит в Украину. Цены от 240 евро без багажа http://www.avianews.com/ukraine/2013/02 ... lona.shtml
UR-SAN
Airbus A321
Повідомлень: 404
З нами з: 25 травня 2012, 18:14
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Vueling (VY)

Повідомлення UR-SAN »

Вроде в Жуляны!
BEOWULF
Airbus A319
Повідомлень: 182
З нами з: 22 березня 2012, 21:16
Контактна інформація:

Re: Vueling (VY)

Повідомлення BEOWULF »

Кстати, на сайте выдаёт и транзитные перелёты. Например, Киев-Тенерифе.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Vueling (VY)

Повідомлення Olek »

UR-SAN писав:Вроде в Жуляны!
Код IEV, но такое же обозначение имеет город Киев. Хм.
Mr. D
Airbus A319
Повідомлень: 260
З нами з: 13 лютого 2013, 16:19
Контактна інформація:

Re: Vueling (VY)

Повідомлення Mr. D »

Vueling - прекрасная компания!
Имеет некоторое отношение к Iberia.

Летал из Барселоны в Амстердам и из Парижа в Барселону. Понравилось значительно больше, чем внутриевропейский рейс Wizzair, что уж говорить про украинские рейсы Wizzair.
По ощущениям это было даже лучше, чем KLM (Мюнхен - Амстердам).

Обратил внимание, что на рейсе из Парижа были пассажиры или с посадочному Iberia, или с код-шар билетами Iberia.
Предполагаю, что у Vueling и Iberia совместные рейсы. А ведь Iberia - это уже компания другого класса.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Vueling (VY)

Повідомлення AlexK »

Mr. D писав:Vueling - прекрасная компания!
Имеет некоторое отношение к Iberia.

Летал из Барселоны в Амстердам и из Парижа в Барселону. Понравилось значительно больше, чем внутриевропейский рейс Wizzair, что уж говорить про украинские рейсы Wizzair.
По ощущениям это было даже лучше, чем KLM (Мюнхен - Амстердам).

Обратил внимание, что на рейсе из Парижа были пассажиры или с посадочному Iberia, или с код-шар билетами Iberia.
Предполагаю, что у Vueling и Iberia совместные рейсы. А ведь Iberia - это уже компания другого класса.
http://www.espanarusa.com/article.sdf/r ... mia/323686
15 февраля 2013 г.
Президент “Vueling” не исключает ликвидации “Iberia”
Mr. D
Airbus A319
Повідомлень: 260
З нами з: 13 лютого 2013, 16:19
Контактна інформація:

Re: Vueling (VY)

Повідомлення Mr. D »

AlexK писав:Президент “Vueling” не исключает ликвидации “Iberia”
На тех же маршрутах Iberia предлагала (не рискую писать "предлагает сейчас") кординально другие тарифы.
Vueling в основном летает в основные аэропорты, а это очень удобно для того, кто путешествует по рабочим вопросам или, скажем, без машины.

Из центра Барселоны до центра Амстердама на общественном транспорте не более 5 часов без спешки и суеты.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 23 гостей