Уважай себя

Відповісти
Аватар користувача
cit_rus
Airbus A318
Повідомлень: 1
З нами з: 04 лютого 2012, 02:22
Контактна інформація:

Уважай себя

Повідомлення cit_rus »

Вот интересно, много ли у нас в стране людей , которые еще задумываются о Родине?)
Это я к вопросу об имидже нашей страны на Западе.
На эту тему уже миллион раз говорили и все всё об этом знают.
О том, что нас там не уважают, с нами не считаются и т.д.
Но в чем же причина этого?
Подсказка: возьмите наш достославный аэропорт KBP. К иностранным авиакомпаниям, как-то Люфтганза, КЛМ и остальным Бритишам отношение примерно такое, как будто они хрустальные и рассыпятся от одного неловкого движения. И это проявляется во всем- начиная от подачи техники по прилету-вылету, заканчивая диспетчерским сопровождением. Соответственно, свои родные авиакомпании получают все необходимое как минимум во вторую очередь.
И объясняется это каким-то подспудным желанием угодить гостям заморским, дабы они не прогневались на нас.
А со стороны этих заморских гостей это все выглядит следующим образом: они не помогают друг друга, не предоставляют каких-то даже минимальных преференций своим же соотечественникам. То есть- они не уважают их. Следовательно- не уважают себя. Почему мы должны их уважать и считать равными себе?
И это распространяется во всех сферах, самолетная область- это лишь как пример, близкий к сердцу.
Люди, давайте уважать себя, если мы хотим, чтоб нас уважали другие.
У меня все.
Cit_rus.
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: Уважай себя

Повідомлення gast »

От і я кажу - немо чого всяким Люфтганзам і КЛМмам топтати колесами нові полоси наших портів. Відправляти їх пару раз підряд через "погані погодні умови" назад з заходу на посадку - вони й самі більше не прилетять. І зауважають накінець.
І ше МАУ - не панімаю - гади продають квитки з Рассєї чи Кахахстану через Борісполь дешевше ніж для наших громадян на прямі рейси, це ж ужас. А мали б скидки по паспорту давать. І кормить наших рідних на борту лучше. От їде стюардесса з тачкой по салону і питає каждого - ду ю спік інглішь - і якшо атвєт - ти чіво? - зразу на столік вкусний хавчік, катлєтку з гарнірчіком, салатік, і водочькі в стаканчік, кієвскій торт на дєсєрт. А всяким там тіпа іностранцам - сухарікі Флінт 1 пачька і стаканьчік води.
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: Уважай себя

Повідомлення dmtr »

ну я насправді розумію про що топікстартер писав. пам'ятаю ще в школу приводили на уроки англ якихось американців старих пердунів з огайо, як нач вони селебрітіз)))
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: Уважай себя

Повідомлення gast »

А я не дуже розумію про що йдеться. Якщо справді щодо обслуговування компаній в портах, то не дивлячись на то, що все робиться не безкоштовно, якість обслуговування в тому ж Борисполі просто нижче плінтуса. Подати 1 трап до забитого вщент А321 це мабуть ознака гарного тону. Або розмова між персоналом по рації- "Саш сматрі, тут уже фріци прішлі, падгані газєль" - йдеться про то, що треба підвезьти екіпаж Люфтганзи до літака і забрати той що прилетів. Причом то чули всі хто стояв в около 50 метрів.
А совкове плазування перед іноземцями щоб вони пізнали як солодко нам живеться при соціалізмі вже давно щезло. Тепер іноземець без нагляду - живий гаманець, з я кого треба вийняти бакси і за таксі, і за готель, і за хавчик. А що, він собі ще заробить.
Я вже не раз писав - повага до себе це бажання вивчити хоч кілька слів мовою країни куди летиш, знання хоч загальних фраз англійською і хоча б спроби розуміння. Це нормальна і ввічлива поведінка, без істерик і хватань за серце коли щось не по твоєму, це не пакування в ручну кладь всього що вдалось винести з дьютіка, це розмова без мату і не на таких тонах, щоб не було чути за 100 метрів.
Аватар користувача
Grover
Airbus A318
Повідомлень: 16
З нами з: 31 січня 2012, 13:36
Контактна інформація:

Re: Уважай себя

Повідомлення Grover »

У меня есть пару знакомых которые уехали жить в Украину. Хотя думаю что Россия и Украина одно и тоже.
Гість

Re: Уважай себя

Повідомлення Гість »

Не знаю как у вас,но в Москве аэропорты на 2 порядка выше чем зарубежные....Давайте уважать себя и свою страну...
Аватар користувача
XII
A380
Повідомлень: 1917
З нами з: 24 січня 2011, 22:48
Контактна інформація:

Re: Уважай себя

Повідомлення XII »

Гость писав:Не знаю как у вас,но в Москве аэропорты на 2 порядка выше чем зарубежные....Давайте уважать себя и свою страну...
интересно, в каких зарубежных аэропортах Вы бывали... в Москве неплохие порты, но они вполне на уровне другими крупными европейскими аэровокзалами, где-то немного лучше, где-то чуть хуже.
SammoLove
Airbus A340
Повідомлень: 722
З нами з: 25 жовтня 2011, 00:10
Контактна інформація:

Re: Уважай себя

Повідомлення SammoLove »

Порты это всего лишь обложка, создание мнимой благополучности в глазах иностранцев. У нас в СНГ старательно работают над всяческими обложками, а начинка та же.
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: Уважай себя

Повідомлення dmtr »

Гість писав:Не знаю как у вас,но в Москве аэропорты на 2 порядка выше чем зарубежные....Давайте уважать себя и свою страну...
.

"а всє остальніє нам завідуют" ггг

пс на 2 порядка = в 20 разів
Коржик
Airbus A321
Повідомлень: 466
З нами з: 26 грудня 2008, 19:35

Re: Уважай себя

Повідомлення Коржик »

dmtr, хоть не программистом в Праге-то?
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: Уважай себя

Повідомлення dmtr »

Коржик писав:dmtr, хоть не программистом в Праге-то?
нє-нє. хоч і в ІТ корпорації.
Аватар користувача
E-145
A380
Повідомлень: 1619
З нами з: 25 січня 2011, 21:57
Звідки: UKKK
Контактна інформація:

Re: Уважай себя

Повідомлення E-145 »

dmtr писав:
Коржик писав:dmtr, хоть не программистом в Праге-то?
нє-нє. хоч і в ІТ корпорації.
коллєга)) 8-)
Аватар користувача
uahero
Airbus A340
Повідомлень: 890
З нами з: 02 листопада 2010, 10:05
Звідки: ARN <- KBP <- HRK
Контактна інформація:

Re: Уважай себя

Повідомлення uahero »

dmtr писав:
Гість писав:Не знаю как у вас,но в Москве аэропорты на 2 порядка выше чем зарубежные....Давайте уважать себя и свою страну...
.

"а всє остальніє нам завідуют" ггг

пс на 2 порядка = в 20 разів
Нифига - на 2 порядка это в 100 раз :facepalm:
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: Уважай себя

Повідомлення dmtr »

uahero писав:
dmtr писав: пс на 2 порядка = в 20 разів
Нифига - на 2 порядка это в 100 раз :facepalm:
:flag:
йоптіть, пішов назад в школу вчити математику))))
Коржик
Airbus A321
Повідомлень: 466
З нами з: 26 грудня 2008, 19:35

Re: Уважай себя

Повідомлення Коржик »

dmtr писав:
uahero писав:
dmtr писав: пс на 2 порядка = в 20 разів
Нифига - на 2 порядка это в 100 раз :facepalm:
:flag:
йоптіть, пішов назад в школу вчити математику))))
Забей, ты же не программист. Зачем оно тебе надо.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Уважай себя

Повідомлення popTAB »

спакуха, в програмістів порядки зовсім інші :)
0x2 це 2, а 0x20 це 32 .... 0x200 = 512 :-D
Коржик
Airbus A321
Повідомлень: 466
З нами з: 26 грудня 2008, 19:35

Re: Уважай себя

Повідомлення Коржик »

Не ну если с десятичными порядками такие нюансы, то за двоичные... :bayan:
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей