Antonov Airlines - новости Антонова

maxim8998
Airbus A320
Повідомлень: 307
З нами з: 16 лютого 2016, 09:14
Контактна інформація:

Re: Antonov Airlines - новости Антонова

Повідомлення maxim8998 »

katso писав: 12 серпня 2023, 16:20
maxim8998 писав: 11 серпня 2023, 11:52
На скільки я памятаю, 23 лютого вечірній рейс Рози в Харків з Києва не вилетів, значить щось та й знали.
Ага, "щось знали" и оставили в Киеве самолет вместо того чтоб перегнать за границу. И МАУ "щось знало" и оставило почти все борты в КВР. И Скай Ап, но там бортов поменьше. И турки оставив в КВР два А400М "щось знали".
МАУ і Скайап і Азур і ще купа авіакомпаній, літаки яких залишились в Україні, це комерційні структури, вони можливо якби і взнали, то зібрати екіпаж і знайти аеропорт куди перебазувати літаки, це не хвилинні справи. Їм повезло, що деякі їхні літаки розвернули над Україною і вони полетіли на запасні аеропорти. В Антонова ж є своя база в Лейпцигу, і екіпаж, зі слів Дмитра Антонова, був готовий і мав вилітати зранку. Тому, я вважаю, притримання Мрії було зроблено навмисно.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11285
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Antonov Airlines - новости Антонова

Повідомлення mischko »

Ан-178? Ні, показалося...

https://simpleflying.com/kawasaki-c-2-guide/
Аватар користувача
katso
Airbus A340
Повідомлень: 921
З нами з: 11 листопада 2015, 13:44
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Antonov Airlines - новости Антонова

Повідомлення katso »

Всё, АНТОНОВ корпоратизировали-приватизировали, видимо самое время
Державне підприємство "Антонов" перетворено на акціонерне товариство, яке і надалі входитиме до структури Акціонерне товариство "Українська оборонна промисловість"

Про це повідомила прес-служба "Антонова"

Офіційно у новий статус "АНТОНОВ" переходить сьогодні, 12 квітня 2024 року. Нова повна назва звучатиме як Акціонерне товариство "АНТОНОВ", скорочена – АТ "АНТОНОВ". Зміни жодним чином не впливають на форму державної власності – 100% акцій АТ "АНТОНОВ" є власністю держави.

Корпоратизація "Антонова" – рішення, яке відкриває перед стратегічним підприємством оборонної галузі нові можливості для розвитку та корпоративного управління, впровадження нових технологій та сучасних стандартів. Перехід до корпоративної структури забезпечить більш гнучкий та ефективний підхід у всіх робочих процесах та управлінні ресурсами. Це може сприяти залученню додаткових фінансових ресурсів для модернізації та розвитку підприємства.

Перетворення "Антонова" в акціонерне товариство – це стратегічний крок і частина загальної програми реформування української оборонно-промислової індустрії. Зміни спрямовані на підвищення ефективності, гнучкості та конкурентоспроможності підприємства на ринку.

"Це історичний момент і новий розділ в історії нашого підприємства. Перехід до статусу акціонерного товариства забезпечить нові можливості для нас: залучати інвестиції, розширювати партнерства, оптимізовувати управлінські процеси. Ця трансформація дозволить нам більш гнучко реагувати на зміни ринкових умов та потреби наших партнерів. Ми залишаємося вірними нашим цілям та принципам, зобов?язуємось продовжувати свою діяльність, враховуючи соціальну відповідальність та етичну поведінку щодо наших працівників, зберігаючи та розвиваючи довіру наших замовників", – зазначив в.о. генерального директора ДП "Антонов" Євген Гаврилов.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість