Візи та все про них...

Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

chukinson писав: 01 січня 2024, 19:11 Виходить що вже не залишилось в Європі візових територій для шенгену.. Свінособак і блядорусов не рахую.
Казахстан, Азербайджан і Туреччина мають трошки території в Європі.
krelk
Airbus A319
Повідомлень: 155
З нами з: 01 вересня 2022, 15:44
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення krelk »

Там же різні варіанти поділу.
Кумо-Маничська западина рулить ще зі школи.
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення chukinson »

mischko писав: 01 січня 2024, 21:09 Казахстан, Азербайджан і Туреччина мають трошки території в Європі.
Якщо перечитати географію то Азербайджан, Арменія і Грузія то вже географічно не Європа, а Казахстан і Турція мають відносно малі клаптики терріторії в Європі відносно всієї территорії країн.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

У Грузії та Азербайджану є частина територій в Європі, у Вірменії нема.
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення chukinson »

mischko писав: 01 січня 2024, 22:17 У Грузії та Азербайджану є частина територій в Європі, у Вірменії нема.
Це якщо по Кавказскому хребту кордон проводити (як то було в совку), а якщо по Кумо-Маничской западині (як весь інший світ) то Грузія і Азербайджан вже в Азії
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1117
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення denya24 »

mischko писав: 01 січня 2024, 18:28 Від сьогодні для громадян частково визнаного 🇽🇰 Косова ЄС запустив безвіз по Шенгену. Уряд 🇽🇰 Косова вирішив попіаритися і розіграв 50 путівок по Європі, які вручав особисто прем'єр Курті в терміналі Пріштинського аеропорту (IATA: PRN).
Був у Приштині минулого року - картина виглядала десь як в Україні зразка 90-х, або навіть гірше. Мені страшно уявити, що там у них у провінції. Не розумію, за що їм дали безвіз, коли Україна виборювала це право, пройшовши через такі жертви. Чи Косово провело реформи та здихалось корупції? :grin:
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

chukinson писав: 02 січня 2024, 11:01 Це якщо по Кавказскому хребту кордон проводити (як то було в совку), а якщо по Кумо-Маничской западині (як весь інший світ) то Грузія і Азербайджан вже в Азії
Не хочу сперечатися, але якщо гуглити англомовні джерела, то там теж вказується, що обидві ці країни трансконтинентальні.
denya24 писав: 02 січня 2024, 15:14 Був у Приштині минулого року - картина виглядала десь як в Україні зразка 90-х, або навіть гірше. Мені страшно уявити, що там у них у провінції. Не розумію, за що їм дали безвіз, коли Україна виборювала це право, пройшовши через такі жертви. Чи Косово провело реформи та здихалось корупції? :grin:
Там сьогодні 4 рейси easyJet - в Україні за весь час - жодного!
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1117
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення denya24 »

mischko писав: 03 січня 2024, 10:22 Там сьогодні 4 рейси easyJet - в Україні за весь час - жодного!
Easyjet і в Єгипет літає... А Ryanair де? Чи не це індикатор справжньої європеїзації для пересічного, щоб у Відень на каву три дні в маршрутці не трястись?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

denya24 писав: 03 січня 2024, 12:11 щоб у Відень на каву три дні в маршрутці не трястись?
З Віднем у них теж проблем немає, в окремі дні 3 рейси від лоукоста і класика, і це ще до безвізу такий розклад був. Та й це віденцям на Балкани треба на каву літати, бо якраз там вона смачніше (суб'єктивно).
www.flightradar24.com_data_airports_prn_routes.png
www.flightradar24.com_data_airports_prn_routes.png (21.25 Кіб) Переглянуто 1106 разів
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

denya24 писав: 02 січня 2024, 15:14 Був у Приштині минулого року - картина виглядала десь як в Україні зразка 90-х, або навіть гірше. Мені страшно уявити, що там у них у провінції. Не розумію, за що їм дали безвіз, коли Україна виборювала це право, пройшовши через такі жертви. Чи Косово провело реформи та здихалось корупції? :grin:
За те ж саме, за що отрмали ті ж Угорщина та Польща членство в ЄС і НАТО. За географічне положення посеред Європи.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Хтось користувався US Preclearance Facility в Дубліні?
Чи вистачить 1г 25хв пересадки, щоб пересісти з європейського рейсу на трансатлантику? Які варіанти дій, якщо не встигнемо?
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення АндрейМ »

mischko писав: 21 березня 2024, 13:31 Чи вистачить 1г 25хв пересадки, щоб пересісти з європейського рейсу на трансатлантику? Які варіанти дій, якщо не встигнемо?
З деякими виключеннями (залежить від комбінації а/к) мінімальний час для пересадки на рейси до США - 2 години.

В принципі, має вистачити, але черги на паспортний контроль там великі (мабуть, залежить від часу - я літаю вранці рейсом АА до Філадельфії). Я в Дубліні завжди ночую перед рейсом до США, тому не знаю процедуру пересадки - чи потрібно проходити контроль на безпеку і т.д, але для рейсів до США там додатковий контроль на безпеку згідно американських стандартів навіть для пасажирів, які вже пройшли загальний контроль на безпеку. Якщо єдиний квиток, то я б не хвилювався особливо, оскільки а/к пересадить на наступний рейс, але якщо окремі квитки, то лише з ночівлею.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Дякую, квиток єдиний, купив на сайті перевізника, але лечу з дітьми, тому хотів би якомога менше стресу і пошвидше дістатися пункту призначення.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення АндрейМ »

mischko писав: 22 березня 2024, 12:37 Дякую, квиток єдиний, купив на сайті перевізника, але лечу з дітьми, тому хотів би якомога менше стресу і пошвидше дістатися пункту призначення.
Якщо Ви з дітьми, то майте на увазі, що там досить великі відстані. Можливо, доведеться бігти. Плюс черги. Там одночасно можуть декілька рейсів до США відлітати. Які у Вас рейси?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Я був раніше в аеропорту Дубліна, але не пересідав.

Рейси:
EI 0605 з Амстердаму та EI 0053 в Сіетл
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення АндрейМ »

mischko писав: 23 березня 2024, 09:02 Рейси:
EI 0605 з Амстердаму та EI 0053 в Сіетл
Я б не хвилювався. Якщо запізнитесь, Вас пересадять на інший рейс, але Ваш рейс не у піковий час, тому, може, і черг не буде на паспортному контролі.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Ну, будемо сподіватися.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Хтось літав в США коли в квітку ім'я та прізвище були переплутані (interchanged name)? Хотів змінити, тільки 25$ коштує. Але в квітку різні АК, тому індуси в customer support чудять. Я так розумію що система бронювання ще на мейнфреймі працює....
Квіток Swiss. Сегменти виконують helvetic, edelweiss, discover, lufthansa
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Не думаю, що тут чиясь порада буде релевантною, бо все врешті-решт залежить від ставлення людини на стійці. Я колись літав по квитку де я був Mike (а не Mykhailo, як у паспорті). Квиток бронював мій батько, може автозаповнення і він не додивився. Ані в Івано-Франківську, ані в Борисполі нікого це не схвилювало. Щоправда, зі мною летіла вагітна дружина, може це зупиняло працівників на стійці (ми мали також трохи перегрузу по вазі багажу, то ж обирали підходити до тієї стійки, де сидів молодий чоловік).
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 3 гостей