Люфтганза (LH)

krelk
Airbus A319
Повідомлень: 155
З нами з: 01 вересня 2022, 15:44
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення krelk »

НЙ був взятий за приклад простого маршрута, щоб пересвідчитися, що це саме сайт не працює, а не проблеми із шуканим багатосегментним опенджо.
Сайт сабжу до цих пір лагає і глючить, навіть закордоном.
krelk
Airbus A319
Повідомлень: 155
З нами з: 01 вересня 2022, 15:44
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення krelk »

Суттєво змінили розклад і пропонують щось вирішувати, бо:
Your response is requested by Friday 05 January 2024 to avoid a possible cancellation of your booking.

в інших а/к подібних погроз не спостерігав.
Були вже у когось подібні випадки? Якщо нічого не робити, вони мовчки, без додаткових попереджень, скасують?
Аватар користувача
ValNK
Airbus A320
Повідомлень: 327
З нами з: 06 серпня 2015, 11:16
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення ValNK »

Вони попереджають, а не погрожують. Якщо рейс скасовано, поспілкуйтесь з ними та запропонуйте заміну, використовуючи найближчі аеропорти та дочірні авіакомпанії - Air Dolomiti, Eurowings, Austrian Airlines, Swiss International Air Lines, Edelweiss Air, Brussels Airlines, Luxair. Це, якщо не задовольняє їхня пропозиція. У моєму випадку змінили авіакомпанії та аеропорт прильоту.
krelk
Airbus A319
Повідомлень: 155
З нами з: 01 вересня 2022, 15:44
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення krelk »

Це все зрозуміло.
Питання в іншому - треба потягнути час, умовно, місяць нічого не міняти
Аватар користувача
ValNK
Airbus A320
Повідомлень: 327
З нами з: 06 серпня 2015, 11:16
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення ValNK »

У будь-якому разі вони користуватимуться EU regulation 261/2004. Подивіться, що цей акт містить для вашого випадку.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Sentry »

krelk писав: 04 січня 2024, 13:58 Це все зрозуміло.
Питання в іншому - треба потягнути час, умовно, місяць нічого не міняти
Найімовірніше це буде ок. Я розумію це попередження таким чином, що мабуть вони не гарантують місце на тому рейсі, на який наразі пересадили, без Вашого підтвердження. Я б не залишав підтврдження на останні дні чи години перед подорожжю.

В мене бронювання з відміненим рейсом висіло дуже довго - нічого вони не повернули, поки я самостійно не натиснув кнопку в управлінні бронюванням.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення АндрейМ »

krelk писав: 04 січня 2024, 09:26 Якщо нічого не робити, вони мовчки, без додаткових попереджень, скасують?
Незрозуміло що саме вони скасують. Новий рейс, автоматично запропонований Вам? У Вас не має обов'язку вирішувати щось терміново. Навіть якщо вони автоматично перепишуть квиток, у Вас все одно залишається право на одну вимушену зміну в будь-який час. Гроші без Вашого відома вони не повернуть.
krelk
Airbus A319
Повідомлень: 155
З нами з: 01 вересня 2022, 15:44
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення krelk »

krelk писав: 04 січня 2024, 09:26 Суттєво змінили розклад і пропонують щось вирішувати, бо:
Your response is requested by Friday 05 January 2024 to avoid a possible cancellation of your booking.

в інших а/к подібних погроз не спостерігав.
Були вже у когось подібні випадки? Якщо нічого не робити, вони мовчки, без додаткових попереджень, скасують?
гаразд, дякую.
ще питання:
Квиток RT, А<->Б. Суттєві зміни відбулися на зворотній ділянці Б->А.
Якщо нічого не міняти/не підтверджувати і виконати А->Б, то чи означає це, що я автоматично погодився на запропоновані зміни у Б->А? Чи ще можна буде міняти?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 1 гість