Євроінтеграція України

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення mischko »

Sentry писав: 23 лютого 2023, 11:21 необхідна система накшталт тої, яку використовують близько східні країни (Катар, ОАЕ)
Таку систему можна тільки в Катарі і ОАЕ запровадити. З українською інституційною слабкістю таке працювати не буде.
Вони або переженяться на українках (найпростіший шлях до українського громадянства згідно з моїх джерел), або привезуть своїх дружин, а де дружини - там і діти, а дітей так просто вже не виселиш, та й не гуманно це, якщо він в Україні виріс і про Батьківщину своїх батьків нічого не знає.
Нідерланди це все проходили.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення mischko »

Оскільки тема українців в ЄС теж побічно стосується нашого обговорення:

One year of war: 82,000 Ukrainians fled to Netherlands; Third definitely want to return

Around 82,000 Ukrainians have fled to the Netherlands since the war broke out a year ago, Statistics Netherlands reported Thursday. Nearly 16,700 of them left the Netherlands again by January 1 this year. The others have found places to live across the Netherlands. Over a third definitely want to return to Ukraine when it is safe to do so.

https://nltimes.nl/2023/02/23/one-year- ... ant-return
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення Tetris »

letsfly писав: 22 лютого 2023, 17:22
Sentry писав: 22 лютого 2023, 16:26 ПМЖ має сенс давати skilled migrants, тобто ті професії, які щось дають країні на довгому проміжку часу, якісь нові знання, чи рідкісні професії.
Люто плюсую. Що власне і реалізовано в країнах першого світу.
Мені здається, узагальнювати країни першого світу не можна. Єдине співставне порівняння - ФРН.
І от вони якраз у 50-60 прийняли багато італійців і турків. І ці мігранти не повернулись назад, а лишились в країні. Знайшлась для них робота і після відбудови.
І найпопулярніші серед німців страви - це піцца і кебаб. Нічого страшного. Буде у нас плов років через 30-50.
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення chukinson »

Як тільки перестануть платити допомогу більшість тих кто сидить в UK, Німечинні та інших країнах поїдуть додому. Ті хто вже зараз працює і не залежить від соцдопомоги будуть шукати шляхи легалізації і я думаю, що керівництво цих країн буде не проти того щоб вони залишились.
Польша майже не платила допомогу і всі швиденько поїхали додому або влаштувалися на роботу. А німці балують виплатами, безплатним житлом і інше вот і мають тепер питання гуманності.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення Tetris »

Тут ще їх гуманність не дозволить швидко скасувати допомогу. Припустимо, скінчиться війна, але ж наступного дня скасувати виплати (і навіть купити квитки) цим мігрантам не вийде.
Знайдеться багато аргументів - місто має руйнування, інфраструктура не відновлена і т.і. Це будуть розказувати навіть мігранти з Тячівського району.
Та й, давайте чесно, ті, хто рік сидить на соціалці в Німеччині, навряд, будуть вагомими на ринку праці. Це жінки в декретах, пенсіонери, і т.д.
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення chukinson »

Tetris писав: 23 лютого 2023, 13:32 Та й, давайте чесно, ті, хто рік сидить на соціалці в Німеччині, навряд, будуть вагомими на ринку праці. Це жінки в декретах, пенсіонери, і т.д.
нажаль люди з мого кола які сидять на соціалці не відносятся до жодної з перелічених категорій. І на мою думку таких там багато. А сидять бо не можуть працювати за німецькими законами (потрібно знати мову на В1 мінімум). Да і все влаштовує.. Житло безплатне, ходять до школи вчать мову, отримують допомогу по 500+ евро на людину і працюють здально на українські компанії. Да, це життя не цукор, але ж жити можно.
P.S. І це люди з моєї рідної Бучи, Ірпеня, Києва.. Їм є де повертатися але не хочуть. Їздять раз на 3-4 місяці додому на тиждень..
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення Igoresha »

Tetris писав: 23 лютого 2023, 13:32 Та й, давайте чесно, ті, хто рік сидить на соціалці в Німеччині, навряд, будуть вагомими на ринку праці. Це жінки в декретах, пенсіонери, і т.д.
З Німеччиною, Нідерландами і так далі базовим є ще питання знання мови. А поскільки шансів на те, що крім англійської (яку також мало хто знає на хорошому рівні, будемо відверті) люди знають іспанську, італійську чи німецьку практично близько 0, тому працевлаштуватись в цих країнах дуже важко навіть на некваліфіковані професії. Хіба що нелегально або якщо пощастить. За рік підтягнути мову до побутового рівня, напевне, можна. Але от користуватись нею в роботі - питання. Тому я б не став так швидко робити висновок, що "рік без роботи - бо всі ліниві чи і так все влаштовує". Але знаю багатьох, хто дійсно за таким принципом там зараз живе і навіть мову, толком, не вчить
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення Sentry »

З мовою проблема в тому, що для її вивчення людина має сказати собі "я тут надовго, а може й назавжди". При чому саме тут, не планую переїжджати не тільки в Україну, але й іншу країну. Не всі готові на це зараз. А так - вивчення мови це теж робота, але в мовному середовищі без необхідності мати іншу роботу В1 можна вивчити за рік без проблем, навіть швидше. Мабуть це буде проблемою тільки для старшого покоління.

Англомовні країни в цьому сенсі мають перевагу.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення mischko »

Tetris писав: 23 лютого 2023, 13:32 Тут ще їх гуманність не дозволить швидко скасувати допомогу. Припустимо, скінчиться війна, але ж наступного дня скасувати виплати (і навіть купити квитки) цим мігрантам не вийде.
Знайдеться багато аргументів - місто має руйнування, інфраструктура не відновлена і т.і. Це будуть розказувати навіть мігранти з Тячівського району.
Та й, давайте чесно, ті, хто рік сидить на соціалці в Німеччині, навряд, будуть вагомими на ринку праці. Це жінки в декретах, пенсіонери, і т.д.
В мене є стаття на голландській мові про міграційну політику Данії, яка не продовжила сирійцям вид на проживання. Мовляв, наші звіти вказують на те, що біля Дамаска вже спокійно. Єдине, що стримує уряд Данії від депортації їх в Сирію - відсутність зносин між обома країнами. Тому їх просто закривають в таборах. Навіть тих, хто відносно непогано вже інтегрувався. В той же час Нідерланди вже давно видають сирійцям паспорти: 5 років + екзамен на рівень А2 + тест на інтеграцію і вміння орієнтуватися на ринку праці.

Я б не узагальнював Європу.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення alex.s »

Tetris писав: 23 лютого 2023, 13:25
letsfly писав: 22 лютого 2023, 17:22
Sentry писав: 22 лютого 2023, 16:26 ПМЖ має сенс давати skilled migrants, тобто ті професії, які щось дають країні на довгому проміжку часу, якісь нові знання, чи рідкісні професії.
Люто плюсую. Що власне і реалізовано в країнах першого світу.
Мені здається, узагальнювати країни першого світу не можна. Єдине співставне порівняння - ФРН.
І от вони якраз у 50-60 прийняли багато італійців і турків. І ці мігранти не повернулись назад, а лишились в країні. Знайшлась для них робота і після відбудови.
І найпопулярніші серед німців страви - це піцца і кебаб. Нічого страшного. Буде у нас плов років через 30-50.
Наши німці кажуть що Німеччина 20 років тому і зараз - це іньши країни. Зараз це арабаська республика.
Плов в Україні буде набагато раніше. Ще до війни середня Азія с рашки до нас їхала. Є багато знайомих по бізнесу.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення mischko »

alex.s писав: 23 лютого 2023, 16:10 Наши німці кажуть що Німеччина 20 років тому і зараз - це іньши країни. Зараз це арабаська республика.
Плов в Україні буде набагато раніше. Ще до війни середня Азія с рашки до нас їхала. Є багато знайомих по бізнесу.
Місцеве населення дуже часто переоцінює в декілька разів відсоток мусульман. Для прикладу: в Німеччині 5.4-5.7% мусульман.
Зрозуміло, що не всі араби - мусульмани. Але ж і не всі мусульмани - це араби.

Тут ми повертаємося до розуміння для чого потрібно пускати мігрантів - не лише, щоб вони працювали, але й щоб вони споживали. Від цього теж залежить економічне зростання. А німці серед європейців мають дуже низький коефіцієнт фертильності, хоча там і дуже хороші виплати на дітей. От і доводиться імпортували людей.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення Tetris »

mischko писав: 23 лютого 2023, 16:21 Місцеве населення дуже часто переоцінює в декілька разів відсоток мусульман. Для прикладу: в Німеччині 5.4-5.7% мусульман.
Зрозуміло, що не всі араби - мусульмани. Але ж і не всі мусульмани - це араби.
Випередив мене)
Насправді, так. Якщо мешканець Жмеринки в суботу по дорозі на ринок побачить трьох темношкірих людей, він рік буде всім знайомим розповідати, що "нєгри заполонілі Жмеринку".
mischko писав: 23 лютого 2023, 16:21 Тут ми повертаємося до розуміння для чого потрібно пускати мігрантів - не лише, щоб вони працювали, але й щоб вони споживали. Від цього теж залежить економічне зростання. А німці серед європейців мають дуже низький коефіцієнт фертильності, хоча там і дуже хороші виплати на дітей. От і доводиться імпортували людей.
Я не зовсім розумію, формулювання "пускати" чи "імпортувати". Подібний підхід може собі дозволити хіба що Сингапур.
Ну от вирішить Німеччина "не пускати" і що? Як вона це реалізує? Вийде з Шенгену? Думаю, навіть це не допоможе.
Блін, ну в такому мобільному світі, як зараз, люди їдуть туди, де жити краще (я зараз саме про масову міграцію "простих людей"). Це можливо зупинити лише тотальною ізоляцією країни. Ну, або якщо ти маленька острівна країна з жорсткими законами і сталінським режимом на чолі, як я і написав на початку.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення artml »

mischko писав: 23 лютого 2023, 16:21Місцеве населення дуже часто переоцінює в декілька разів відсоток мусульман. Для прикладу: в Німеччині 5.4-5.7% мусульман.
дуже люблю ці графіки

Зображення

Зображення
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення mischko »

Tetris писав: 23 лютого 2023, 17:50 Ну, або якщо ти маленька острівна країна з жорсткими законами і сталінським режимом на чолі, як я і написав на початку.
Ну от Данія - острівна країна, і закони там одні з найгуманістичніших в світі, але резіденс там отримати дуже важко.

Запити (тобто, навіть не наданий статус, але запит) на статус біженця в деяких країнах ЄС на 100тис. населення:

Зображення

В країнах, де закони працюють і громадська думка не на боці "refugees welcome" публіки - цілком собі обмежують.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення Sentry »

Tetris писав: 23 лютого 2023, 17:50 Я не зовсім розумію, формулювання "пускати" чи "імпортувати". Подібний підхід може собі дозволити хіба що Сингапур.
Ну от вирішить Німеччина "не пускати" і що? Як вона це реалізує? Вийде з Шенгену? Думаю, навіть це не допоможе.
Блін, ну в такому мобільному світі, як зараз, люди їдуть туди, де жити краще (я зараз саме про масову міграцію "простих людей"). Це можливо зупинити лише тотальною ізоляцією країни. Ну, або якщо ти маленька острівна країна з жорсткими законами і сталінським режимом на чолі, як я і написав на початку.
Просто змінить закони так, щоб не допомагати імміграції. І люди поїдуть в інші, більш гостинні країни. Способів дуже багато. Ускладнення умов працевлаштування, отримання permanent residency, відміна соціальних виплат для temporary residents. Але для цього також потрібно буде змінювати гуманітарні погляди.

Насправді, люди масово їдуть саме в ті країни, де їх раді бачити, де вони потрібні місцевій економіці. Спробуйте іммігрувати не тільки в Сингапур, але й в Австралію, США, Японію, ОАЕ. Відмінність цих країн не в тому, що вони майже острови, а в тому, що жорстко контролюють власний ринок праці, на відміну від ЄС, який заохочує імміграцію.
krelk
Airbus A319
Повідомлень: 155
З нами з: 01 вересня 2022, 15:44
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення krelk »

Хех, при деяких позитивних для України сценаріях, проблемою може стати міграція/біженство з північного сходу. Враховуючи безліч всім відомих (зокрема, до 2022р., до 2014р.) обставин, це буде великим викликом державі.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення artml »

Sentry писав: 23 лютого 2023, 20:09 Спробуйте іммігрувати не тільки в Сингапур, але й в Австралію, США, Японію, ОАЕ. Відмінність цих країн не в тому, що вони майже острови, а в тому, що жорстко контролюють власний ринок праці, на відміну від ЄС, який заохочує імміграцію.
Японія вже ні, життя примусило. Заохочують та запрошують, втч і страшних муслімів.

https://foreignpolicy.com/2020/06/23/ja ... migration/

Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення Tetris »

Sentry писав: 23 лютого 2023, 20:09 Спробуйте іммігрувати не тільки в Сингапур, але й в Австралію, США, Японію, ОАЕ. Відмінність цих країн не в тому, що вони майже острови, а в тому, що жорстко контролюють власний ринок праці, на відміну від ЄС, який заохочує імміграцію.
Усі ці країни, окрім Японії, маюь дуже багато мігрантів в структурі населення. Мені пробувати не треба, я не будівельник і не сантехнік - не типовий мігрант.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення АндрейМ »

Tetris писав: 24 лютого 2023, 10:00 Усі ці країни, окрім Японії, маюь дуже багато мігрантів в структурі населення. Мені пробувати не треба, я не будівельник і не сантехнік - не типовий мігрант.
Типовий легальний мігрант - не сантехнік або будівельник. Економістам, юристам і т.п. легально емігрувати найскладніше, якщо не неможливо.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення manjeroke »

Sentry писав: 23 лютого 2023, 20:09 Спробуйте іммігрувати не тільки в Сингапур, але й в Австралію, США, Японію, ОАЕ. Відмінність цих країн не в тому, що вони майже острови, а в тому, що жорстко контролюють власний ринок праці, на відміну від ЄС, який заохочує імміграцію.
Вибачте, а чого складного імміграції до Австралії? Там приблизно така система як в Канаді якщо не помиляюсь.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 43 гостей