Євроінтеграція України

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Відповісти
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення artml »

Sentry писав: 07 жовтня 2022, 20:30Сколько вы готовы за это платить?
У мене немає готової відповіді бо справа не в тому скільки готовий платити особисто я, а скільки будуть платити всі разом. Це треба акуратно рахувати спираючись на дані по розподілу доходів, при чому не тільки особистих а й корпоративних + дані про володіння нерухомістю та землею.

Якщо прикинути на серветці то вбачаю шось таке для 1 особи (для сімейних пар все те саме тільки x2):
- найменші доходи (до 12к на рік) не оподатковуються взагалі
– на суму доходів з 12к до умовних 50к (медіана в Штатах) нараховується 10%
– на суму від 50к до 150к (90-й персентіль) нараховується 20%
- на суму від 150к до 500к (99.5 персентіль) нараховується 40%
- на суму з 500к до 2М нараховується 60%
- все шо більше 2М на рік оподатковується на 80%

За такою схемою наша родина заплатить десь 15% федерального податку (медікер та Social Security я не чіпаю для простоти), тобто приблизно стільки ж скільки ми і зараз платимо. Сукупне податкове навантаження у нас виходить близько 23–25%, це з рештою податків обох держав. Я чесно готовий підняти цю ефективну ставку до 30%, але тіки за умови збільшення навантаження на всіх багатших за нас платників податків.

І я тотально згоден з вами: 50% для середнього класу — це прям дофіга. Це при тому шо ми не середній клас та теоретично могли б собі дозволити.

P.S. корпоративне оподаткування має бути окремою темою де закопані значно більші гроші. Але там я точно не володію достатньою інформацією, тому і не готовий навіть думку сформулювати а як хотілося б.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення v_volf »

Tetris писав: 07 жовтня 2022, 11:35
v_volf писав: 07 жовтня 2022, 05:30 Тому що вона є.
Ага, а після перемоги Трампа впав сайт, присвячений еміграції в Канаду. Я казав саме про масову міграцію, а не кількох людей, про яких ви знаєте. Коли якщо міграція зі США в КАнаду набуде масштабів міграції з Мексики в США (помножити на 3, адже населення США тричі більше), то Канада просто закриє кордон, бо потоне в мігрантах.
Google: Irregular border crossing Canada. З часу обрання трампа кількість таких людей все росте й росте.

https://www.ctvnews.ca/canada/number-of ... -1.5876280
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення artml »

Tetris писав: 07 жовтня 2022, 11:35Коли якщо міграція зі США в КАнаду набуде масштабів міграції з Мексики в США
Пане Тетріс, ви можливо не в курсі — але з 2005 по 2013 роки сальдо міграції з Мексики до США було від‘ємним. Більше мексиканців повернулося додому ніж приїхало до Штатів.

Зображення

Зараз це сальдо трошки хитнулося в инший бік, але це все коливання близько нуля. Велика масштабна хвиля пройшла і більше не повернеться.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення Tetris »

artml писав: 07 жовтня 2022, 17:57 :grin: вибачте, це дуже ржачно. Щодо Безоса я ще готовий з вами погодитися — він дійсно до біса працював і вийшов з середнього класу — але Ілон Маск? Який багатий в першу чергу через те що в його татка випадково знайшлася смарагдова копальня в Замбії? Оце конєшно да, неймовірний селф-мейд на рівні Дмитра Дубілета чи там Олексія Порошенка.
Відповід на цю вашу репліку надано в Новому Заповіті - в Притчі про таланти. Якщо коротко, то переважна більшість людей, отримавши навіть не астрономічну, а просто велику суму грошей (припусти мо, мільйон доларів), не зможе за кілька років навіть їх зберегти. Не те, що примножити.
Це, насправді, нетривіальна задача. Уявіть, що ви разово отримали, наприклад 20-30 ваших річних доходів і ТЗ принаймні не втратити з цих грошей нічого за, припустимо, 5 років. Що ви зробите? Чи знаєте ви куди їх вкласти?
От Маск знав, а чи знає умовний Дамір Ахметов - побачимо.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення manjeroke »

Хочу навести приклад того як працює система у Америці.
Дружина була на узи. Нам дали estimate. Як бачите шпиталь хоче 2825$ :grin:
Страхова каже що на їх думку максимальна вартість 546$. Далі буде бій жаби з гадюкою скільки це повинне коштувати. Але вже зараз шпиталь бачить що мій deductible 500$ і хоче його стягнути.
Тим часом я зателефонував по телефону шпиталю і запитав скільки це коштує для людини без страховки. Там я отримав 346$...

Ось вам і "ринок". Все дуже "прозоро і зрозуміло". Думаю що за 2-3 тижня сплачу приблизно 100$, і 200-300 сплатить страхова.
Вкладення
IMG-20221012-WA0001.jpg
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення artml »

manjeroke писав: 12 жовтня 2022, 23:08Як бачите шпиталь хоче 2825$
це у вас комуністичні ідеї в голові, не хочете щоб підприємець отримав прибуток за свою важку інновативну працю, а хочете на пару зі страховою цей прибуток забрати та поділити :grin:
sashakiev
Airbus A318
Повідомлень: 17
З нами з: 29 січня 2022, 10:29
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення sashakiev »

manjeroke писав: 12 жовтня 2022, 23:08 Хочу навести приклад того як працює система у Америці.
Дружина була на узи. Нам дали estimate. Як бачите шпиталь хоче 2825$ :grin:
дешевше додому зганяти і назад
штуку зекономить
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення Tetris »

manjeroke писав: 12 жовтня 2022, 23:08 Ось вам і "ринок". Все дуже "прозоро і зрозуміло". Думаю що за 2-3 тижня сплачу приблизно 100$, і 200-300 сплатить страхова.
Пару років тому я платив за газ 5 грн за кубометр, колі всі мої сусіди платили 8 (а у будинку двоконтурний котел, тож газ = опалення + гаряча вода). Просто я не полінився підняти жопу і пошукати альтернативних постачальників з можливістю зафіксувати ціну на сезон на ринку, де ве прозоро та зрозуміло. Але 90% людей чомусь не заморочувалось дізнатись, чи все зрозуміло.
Для тих, хто хоче "оллінклюзів і ні про що не турбуватись" ціни вище - це і називаєтьс ринок.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення Tetris »

Ще в Україні дуже схожа ситуація з медстраховками для виїзду за кордон. Якщо зателефонувати чи зайти на сайт більшості страхових компаній, вам запропонують страховку за кількасот гривень/день при короткій страховці і за кілька тисяч, якщо захочете на рік.
Я собі і своїй родині купую (купував до війни, звісно) за 400-500 грн/рік. І це не папірець - страховка реально працює, нажаль довелось звертатись.
І так, це теж простий і зрозумілиуй ринок.
Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення Dr. K »

Tetris писав: 17 жовтня 2022, 10:58 Ще в Україні дуже схожа ситуація з медстраховками для виїзду за кордон. Якщо зателефонувати чи зайти на сайт більшості страхових компаній, вам запропонують страховку за кількасот гривень/день при короткій страховці і за кілька тисяч, якщо захочете на рік.
Я собі і своїй родині купую (купував до війни, звісно) за 400-500 грн/рік. І це не папірець - страховка реально працює, нажаль довелось звертатись.
І так, це теж простий і зрозумілиуй ринок.
А що це за страхова?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення manjeroke »

Tetris писав: 17 жовтня 2022, 10:55
manjeroke писав: 12 жовтня 2022, 23:08 Ось вам і "ринок". Все дуже "прозоро і зрозуміло". Думаю що за 2-3 тижня сплачу приблизно 100$, і 200-300 сплатить страхова.
Пару років тому я платив за газ 5 грн за кубометр, колі всі мої сусіди платили 8 (а у будинку двоконтурний котел, тож газ = опалення + гаряча вода). Просто я не полінився підняти жопу і пошукати альтернативних постачальників з можливістю зафіксувати ціну на сезон на ринку, де ве прозоро та зрозуміло. Але 90% людей чомусь не заморочувалось дізнатись, чи все зрозуміло.
Для тих, хто хоче "оллінклюзів і ні про що не турбуватись" ціни вище - це і називаєтьс ринок.
Те що ви кажете свідчить тільки про те що у вас немає жодного уявлення як працює система медицини та страхування у США.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення Tetris »

Dr. K писав: 17 жовтня 2022, 15:23 А що це за страхова?
Вони там різні, головне — канал продажів. Треба звертатись у відділення банку ПУМБ. Вони як агенти продають такі страховки. Компанії і наповнення різні, але ціни в них найдешевші. Я завжди купував найдешевшу і вона норм спрацювала в Туреччині з дитиною.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення manjeroke »

manjeroke писав: 12 жовтня 2022, 23:08 Хочу навести приклад того як працює система у Америці.
Дружина була на узи. Нам дали estimate. Як бачите шпиталь хоче 2825$ :grin:
Страхова каже що на їх думку максимальна вартість 546$. Далі буде бій жаби з гадюкою скільки це повинне коштувати. Але вже зараз шпиталь бачить що мій deductible 500$ і хоче його стягнути.
Тим часом я зателефонував по телефону шпиталю і запитав скільки це коштує для людини без страховки. Там я отримав 346$...

Ось вам і "ринок". Все дуже "прозоро і зрозуміло". Думаю що за 2-3 тижня сплачу приблизно 100$, і 200-300 сплатить страхова.
Прийшов лист від страхової.
Загальна вартість - 218$
Страхова сплатила - 126.24$
Ми сплачуємо - 91.76$

Знову кажу: все дуже "прозоро і зрозуміло"
Montana
Airbus A319
Повідомлень: 168
З нами з: 09 лютого 2019, 22:19
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення Montana »

manjeroke писав: 26 жовтня 2022, 01:11
manjeroke писав: 12 жовтня 2022, 23:08 Хочу навести приклад того як працює система у Америці.
Дружина була на узи. Нам дали estimate. Як бачите шпиталь хоче 2825$ :grin:
Страхова каже що на їх думку максимальна вартість 546$. Далі буде бій жаби з гадюкою скільки це повинне коштувати. Але вже зараз шпиталь бачить що мій deductible 500$ і хоче його стягнути.
Тим часом я зателефонував по телефону шпиталю і запитав скільки це коштує для людини без страховки. Там я отримав 346$...

Ось вам і "ринок". Все дуже "прозоро і зрозуміло". Думаю що за 2-3 тижня сплачу приблизно 100$, і 200-300 сплатить страхова.
Прийшов лист від страхової.
Загальна вартість - 218$
Страхова сплатила - 126.24$
Ми сплачуємо - 91.76$

Знову кажу: все дуже "прозоро і зрозуміло"
А цей deductible на рік чи за кожну послугу?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення manjeroke »

Montana писав: 26 жовтня 2022, 07:12
А цей deductible на рік чи за кожну послугу?
500$ це deductible в рік для одної людини. Тобто якщо моя дружина його досягне, то для неї він закінчився. Але далі вона ще повинна сплачувати co-pay. Загальний deductible на всю родину 1000$. А Maximum out of pocket 1500$ на людину та 3000$ на родину.

P.s. це дуже гарна страховка від дуже великої корпорації
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення Igoresha »

manjeroke писав: 26 жовтня 2022, 01:11 Прийшов лист від страхової.
Загальна вартість - 218$
Страхова сплатила - 126.24$
Ми сплачуємо - 91.76$

Знову кажу: все дуже "прозоро і зрозуміло"
Тобто, в цілому сума із перших 2+к доларів всього за послугу і 500+ доларів для дружини перетворився на 218 доларів всього і 92 долара - для дружини? Цікаве ціноутворення у клініки :shock:
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення manjeroke »

Igoresha писав: 26 жовтня 2022, 17:03
manjeroke писав: 26 жовтня 2022, 01:11 Прийшов лист від страхової.
Загальна вартість - 218$
Страхова сплатила - 126.24$
Ми сплачуємо - 91.76$

Знову кажу: все дуже "прозоро і зрозуміло"
Тобто, в цілому сума із перших 2+к доларів всього за послугу і 500+ доларів для дружини перетворився на 218 доларів всього і 92 долара - для дружини? Цікаве ціноутворення у клініки :shock:
Це загальна практика. Треба дочекатися ще лист від клініки, але там не повинно бути сюрпризів.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення manjeroke »

manjeroke писав: 26 жовтня 2022, 01:11
manjeroke писав: 12 жовтня 2022, 23:08 Хочу навести приклад того як працює система у Америці.
Дружина була на узи. Нам дали estimate. Як бачите шпиталь хоче 2825$ :grin:
Страхова каже що на їх думку максимальна вартість 546$. Далі буде бій жаби з гадюкою скільки це повинне коштувати. Але вже зараз шпиталь бачить що мій deductible 500$ і хоче його стягнути.
Тим часом я зателефонував по телефону шпиталю і запитав скільки це коштує для людини без страховки. Там я отримав 346$...

Ось вам і "ринок". Все дуже "прозоро і зрозуміло". Думаю що за 2-3 тижня сплачу приблизно 100$, і 200-300 сплатить страхова.
Прийшов лист від страхової.
Загальна вартість - 218$
Страхова сплатила - 126.24$
Ми сплачуємо - 91.76$

Знову кажу: все дуже "прозоро і зрозуміло"
Виявилось що це було тільки за послуги медсестри...
Шпиталь виставив рахунок - 2401.73$
Ми сплачуємо - 432.03$

:evil:
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення Tetris »

Слухайте, я дійсно не експерт в американській медичній системі, але ж в країні більш-менш ефективно діє антимонопольне законодавство і органи, що контролюють його дотримання.
Так, для іноземця правила виглядають, м'яко кажучи, дивно. Але наша думка американців не має цікавити.
Власне, питання, чи турбує це американців і, якщо так, то чи турбує настільки, що в суспільстві є запит на зміни.
Тут я б вам відповів те саме, що говорили про антиковідні обмеження. Якщо вам не подобаються правила якоїсь (не вашої) країни - ви можете не жити там.

Ну і в якості PS: якщо на ринку склалась ситуація, яка нам (справедливо) здається незручною і штучною, насправді може бути цілком природньою і створеною вільним ринком.
Більш зрозумілим тут може бути приклад з оплатою праці офіціантів. Чомусь в країнах т.з. західної цивілізації так склалось, що офіціантам здебільшого платят копійки, а основний дохід вони отримують від чайових. Це не логічно, не справедливо і багато в чому залежить від випадку (знайомі, що колиь працювали офіціантами, незалежно один від одного говорили, що наперед неможливо визначити розмір чайових, що лишить клієнт). Набагато більш логічним було б збільшити ціни в меню на 5-10% (в америці, може, більше) і платити людям нормальну зарплату. Але ж цього не робиться. І це точно не змова рестораторів, адже їх надто велика кількість, щоб змовитись для дискримінації персоналу. Просто так склалось, і люди цим живуть і не сильно горять бажанням це змінювати.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення Igoresha »

Так а ніхто і не каже, що ситуація склалась "штучною і неприродньою". Дискусія почалась із того, що система не є прозорою і зрозумілою. Більше того, оскільки із самого початку manjeroke написав, що якби його сім'я звернулась за тією ж послугою в клініку без страховки, це їм коштувало б 346$. А зі страховкою їм уже виставили рахунок на 432,03$ + більше 2к$ ще повинна сплатити страхова.
Можливо, звісно, що таким чином більш заможні люди (тобто ті, хто може платити за страховку) "субсидують" тих, хто не має страховки (в моєму розумінні, бідніші верстви населення). Але знову ж таки: я би не назвав це прозорим чи зрозумілим.
Щодо офіціантів, ситуації є різні. В дешеві кафе-ресторани, звісно, зарплати не весикі - тому що офіціантами працюють тимчасово, зазвичай (нерідко - студенти). Взяти замовлення і принести їжу - робота нескладна. А там, де від офіціанта вимагають трохи більше, ніж взяти замовлення і принести їжу - зарплата уже явно не мінімалка. Відкрив сайт з вакансіями в Києві: офіціантам обіцяють платити від 15 тисяч за роботу в кав'ярні, бачу зарплати і 20-25 тисяч. Хоча, здогадуюсь, туди часто включають і чайові. Тим не менше, заклади, які навчають людей і цінують їхна навички не будуть щасливі при шаленій "тєкучці". А вона буде, звісно, коли людині говорити, що вони повинні чекати свою оплату від клієнтів, які в принципі не зобов'язані платити чайові
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей