Події в США

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення manjeroke »

Скажите пожалуйста, в каких странах требуются маски на детей от ДВУХ лет? Кроме США Я таких не знаю. В США какие-то лучшие результаты в связи с требованием одевать маски на маленьких детей? Я не заметил. Вы так говорите просто потому что у Вас НЕТ маленького ребенка. Требование абсолютно идиотское и единственный результат это замученные дети и родители. Опять же я честно везде и всегда носил маску как требуется. У меня не было больших претензий к требованиям КРОМЕ того что в США кто-то решил указывать что делать с маленькими детьми.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення АндрейМ »

manjeroke писав: 21 квітня 2022, 12:25 Ага, очень хорошо было когда семьи вроде меня не летали принципиально из-за абсолютно идиотского требования маски на ребенка от двух лет. А ещё лучше когда их высаживали из самолета. (У меня такого не было, пронесло)
И сколько таких "принципиальных" семей было? Пять? Так, это их проблемы. Можно машиной ездить или вообще не ездить. Вопрос не в том, "идиотские" требования или нет. Проблема в том, что судья, которая не разбирается в вопросах охраны здоровья, отменяет правило, введенное теми, кому решение этих вопросов было поручено законом. Может, эта судья и мытье рук считает ненужным и чрезмерным, но это ее личное мнение. Общество где-то должно провести черту и полагаться на органы власти. Тем более, что в США есть сто лет прецедентов, когда судебная власть не влазит в решения органов здравоохранения.
manjeroke писав: 21 квітня 2022, 13:45 У меня не было больших претензий к требованиям КРОМЕ того что в США кто-то решил указывать что делать с маленькими детьми.
Я много раз уже говорил, что если Вам не нравятся законы США, то уезжайте обратно. Уважать законы страны, в которую Вы переехали, Вы обязаны. Миллионы пассажиров уже второй год летают без проблем, а Вы все делаете проблему из ничего. Ведь, не только у Вас есть маленький ребенок.

Давайте не будем опять спорить о полезности или безполезности масок. Проблема четко обозначена - не судье решать вопросы охраны здоровья.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення manjeroke »

АндрейМ писав: 21 квітня 2022, 16:16
manjeroke писав: 21 квітня 2022, 12:25 Ага, очень хорошо было когда семьи вроде меня не летали принципиально из-за абсолютно идиотского требования маски на ребенка от двух лет. А ещё лучше когда их высаживали из самолета. (У меня такого не было, пронесло)
И сколько таких "принципиальных" семей было? Пять? Так, это их проблемы.
Андрей, расскажите мне пожалуйста как объяснить ребенку двух лет что он должен сидеть в маске несколько часов. Большинству детей такого возраста - никак. То есть сделать это можно только принуждением. Но Вы же большой защитник разных групп, в том числе детей. Чтобы их с разгромным счётом не обыгрывали например. Почему участие в спорте и разгром подростков это плохо и есть проблема в тренере победившей команды, а вполне естественное не понимание ребенка двух лет зачем ему сидеть в маске это проблема ребенка и его семьи?
Да-да-да это бы имело смысл если ученные и чиновники были только в США и только они устанавливали нормы. НО мы имеем две сотни стран, которые НЕ требовали маски с настолько маленьких детей и которые получили приблизительно ТАКОЙ ЖЕ результат.

Имхо маски для детей младше как минимум 5 лет - абсолютное зло. Про непоследовательность решений CDC и прочих проговорили столько, что даже упоминать не хочется.

Опять же я глубоко убежден что защищать это могут только те у кого нет детей. Если бы Вы имели ребенка двух лет, я думаю Вы бы высказывались о масках так же как я или так же как Вы о запрете на выезд военнообязанных.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення АндрейМ »

manjeroke, Вы спорите сам с собой. Я не учавствую в обсуждении вопроса целесообразности масок или как объяснить ребенку то, что маску надо надеть (хотя почему-то дети их нормально носят). Я понимаю, что Вы довольны решением суда. Я тоже рад, что масочный мандат отменили, но не рад, что судья влезла в вопросы public health policy. Вы опять про своего сына, хотя я с Вами вообще не спорю о том, необходимы ли маски на транспорте. Я, вот, например, рад, что Администрация подала аппеляцию на решение; причем, они не требуют восстановить мандат, они просят, чтобы в будущем такие судьи-выскочки не вмешивались в их работу.
Востаннє редагувалось 21 квітня 2022, 16:43 користувачем АндрейМ, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

Sentry писав: 21 квітня 2022, 13:15 Это полная дичь, т.к. АК дает своим пассажирам определенные обещания продавая билеты, и логично ожидать, что кто-то мог купить билеты потому, что был уверен, что все на борту будут носить маски и для него это было важно. И этот человек не имеет возможности куда-то деться во время перелета.
Ну ти в курсі, що під час споживання снеків/напоїв маски можна знімати, інакше ніяк :-)
НМСД, хто боїться опинитися поруч з людиною без маски - не повинен літати взагалі, тому що навіть американські гіперанальні масочні мандати не означають, що пасажир весь час, чи навіть більшість часу сидить в масці, особливо на коротких рейсах.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Sentry »

mischko писав: 21 квітня 2022, 16:43 Ну ти в курсі, що під час споживання снеків/напоїв маски можна знімати, інакше ніяк :-)
НМСД, хто боїться опинитися поруч з людиною без маски - не повинен літати взагалі, тому що навіть американські гіперанальні масочні мандати не означають, що пасажир весь час, чи навіть більшість часу сидить в масці, особливо на коротких рейсах.
А ты в курсе, что во времена, когда ковида боялись по настоящему, не было никаких снеков\напитков на борту? В остальном, напомню, что я считаю решение о снятии масочного мандата очень перезревшим.
manjeroke писав: 21 квітня 2022, 13:45 Скажите пожалуйста, в каких странах требуются маски на детей от ДВУХ лет? Кроме США Я таких не знаю. В США какие-то лучшие результаты в связи с требованием одевать маски на маленьких детей? Я не заметил. Вы так говорите просто потому что у Вас НЕТ маленького ребенка. Требование абсолютно идиотское и единственный результат это замученные дети и родители. Опять же я честно везде и всегда носил маску как требуется. У меня не было больших претензий к требованиям КРОМЕ того что в США кто-то решил указывать что делать с маленькими детьми.
Почитайте себя. Вы ставите сейчас своего ребенка выше здоровья всех остальных людей. Это нормально для личного мнения родителя, но ненормально в социуме. Все остальные люди не должны переживать о Вас или Вашем ребенке, они должны всего лишь соблюдать законы и ожидать того же от остальных. Да, я понимаю, что любые ограничения для ребенка в таком возрасте контроллировать очень тяжело. Поэтому я бы скорее всего не полетел самолетом с ребенком в таком возрасте при таких требованиях. Но я бы не устраивал из этого скандала. Это временное ограничение, которое вполне можно обойти на внутренних рейсах (поехав на авто). С международными рейсами намного сложнее, увы.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

Так проміжок "Закон вимагає маски на борту" значно більший, ніж проміжок "Ковіда боялися".
І навіть тоді ніхто не забороняв взяти з собою свій снек, чи свою воду сьорбати. Ну і ніхто не відміняє ймовірність попасти на рейс з людиною, у якої довідка звільнення. Її домашній лікар виписує.

Ну нема у масочніків хороших аргументів на їх захист, доводиться ліпити горбатого.
Аватар користувача
doc
Airbus A321
Повідомлень: 420
З нами з: 03 липня 2013, 17:20
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення doc »

.лять, как вы зае.ли своими масками, когда в Украине люди спят в лучшем случае в ванной, а то в подвале или паркинге. Как, .лять, ребёнку объяснить. Весь Китай, вся Азия объяснила, а вы дрочите на вашего отпрыска королевской крови, никак ему маску не натянуть. Дети, при всей любви к ним, - переносчики всех "сопливых" и "дристливых" инфекций, сколько бабушек и дедушек из групп риска они отправили на тот свет.
Сори, накипело, извините, кого обидел.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення АндрейМ »

doc писав: 21 квітня 2022, 21:05 Сори, накипело, извините, кого обидел.
Не за что извиняться. Да, жестко, но справедливо. И, возможно, manjeroke и не поймет, не побывав тут (без каких-либо претезий к Вам, manjeroke. Я рад, что Вы и Ваша семья в безопасности). Мы несколько дней в машине жили, и кошка то на руках то в переноске, хотя тоже не привыкла к такому, но как-то пережила. Но мне даже кошке объяснять не пришлось - она все знала и понимала. А тут целый хомо сапиенс-ребенок. Я и каждый украинец (и некоторые американцы, как мой муж) мог бы долго рассказывать о том, к чему, к каким условиям, им пришлось привыкнуть за время войны. Маски - то такое... Блядь, я бы всю жизнь маску носил...:-( :-( :-( :-( :-(
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення manjeroke »

doc писав: 21 квітня 2022, 21:05 .лять, как вы зае.ли своими масками, когда в Украине люди спят в лучшем случае в ванной, а то в подвале или паркинге. Как, .лять, ребёнку объяснить. Весь Китай, вся Азия объяснила, а вы дрочите на вашего отпрыска королевской крови, никак ему маску не натянуть. Дети, при всей любви к ним, - переносчики всех "сопливых" и "дристливых" инфекций, сколько бабушек и дедушек из групп риска они отправили на тот свет.
Сори, накипело, извините, кого обидел.
Для меня война началась 8 лет назад. Именно поэтому моя семья вне зоны боевых действий и я регулярно доначу армии и волонтёрам все эти годы. Хотя отец в тер обороне остался, не смотря на гражданство.
UnaUnso
Airbus A319
Повідомлень: 245
З нами з: 05 липня 2012, 22:48
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення UnaUnso »

mischko писав: 21 квітня 2022, 13:14 Є такий світоч лівих інтелектуалів на заході - Ноам Хомський (або Чомські). Вчений лінгвіст, який став політичним активістом.
Він давно вже "виграв козу" і виправдовуючи анексію Криму з використанням російських наративів і по Асаду в Сирії теж.
Ось нова порція "путін-ферштандерства": https://www.currentaffairs.org/2022/04/ ... ld-war-iii
Поки ви тут про маски...

Поясніть мені, політично неосвіченій людині, чому усі ці ліві так хають свою рідну Америку та мають якийсь комплекс вини перед сересером та расією?
Це в них така фішка, щоб відрізнятись від інших, нормальних, та збирати на виборах людей голоси людей що не дуже товаришують з головою? (яких звісно доволі багато...)

Звісно і в Німеччині таких п@длів багато - звідти і термін п#тін-ферштеер...
Мені запам'ятався один - більше ніж через тиждень після початку війни стверджував що, пряма мова: "не майте надій, п#тін візьме Київ".
https://www.welt.de/politik/ausland/vid ... ehmen.html
Журнал Світ / Welt це публікував, на усіх ТБ каналах і навіть у метро це показували. І воно ще професор, працювало в німецькому міністерстві оборони, потім викладало в університетах - виключно с Лондонською Школою Економіки та іншими Оксфордами/Кембріджам.
А потім політики слухають таких - бо начебто ж воно прохвесор, як і той Хомський, інших прохвесорів не видно - і приймають рішення та кажуть українському послу в Німеччині: "вашій країні залишилось декілька годин".

От як би добре було аби після війни зібрали цих ікспердів, показали їм їхні стверджування - і сказали: "дякуємо, нам ваші послуги більше не потрібні, ви показали на що ви здатні і чого ви варті - віддавайте назад усі ваші титули та звання, а також пенсію, і п#здуйте листоношами працювати щоб на хліб заробляти - читати адреси на листах ви можете"

Отак я хочу щоб було. :bash:
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення АндрейМ »

UnaUnso писав: 21 квітня 2022, 23:37 Поясніть мені, політично неосвіченій людині, чому усі ці ліві так хають свою рідну Америку та мають якийсь комплекс вини перед сересером та расією?
Це в них така фішка, щоб відрізнятись від інших, нормальних, та збирати на виборах людей голоси людей що не дуже товаришують з головою? (яких звісно доволі багато...)
Хммм. А де Ви таких лівих знайшли? :shock: Нормалізував бункерного покидька і цілувався з ним у різні місця, а також нахвалював його, пан Трамп. Він же зробив майже ненормальним для Республіканської партії, ось, тих, «яструбів» зовнішньої політики, критикувати ху*ла і росію, якщо це не відповідає позиції Трампа. Якщо, у Вас є можливість, увімкніть Fox News - рупор правих - і послухайте що вони кажуть про Україну і фашистів з півночі.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

UnaUnso писав: 21 квітня 2022, 23:37 Поясніть мені, політично неосвіченій людині, чому усі ці ліві так хають свою рідну Америку та мають якийсь комплекс вини перед сересером та расією?
Для них в першу чергу - це хаяти Америку, її економічну, політичну еліту. Відповідно, всі, з ким ця еліта конфліктує уявляються для них союзниками.
Це дуже срачова тема, тому краще не будемо починати.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

As we continue to learn about Russian war crimes in Ukraine, those of us in Ohio stand ready to help the Ukrainian people in any way possible. Ohio has a strong Ukrainian community, and we stand behind them and their families overseas.

Саме такими словами губернатор штату Огайо Майк ДеВайн (республіканець) оголосив про те, що Національна Гвардія Огайо передає Україні певну кількість своїх гусеничних БТР М113
Аватар користувача
kiss
Airbus A319
Повідомлень: 113
З нами з: 12 жовтня 2018, 16:44
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення kiss »

UnaUnso писав: 21 квітня 2022, 23:37...
Мені запам'ятався один - більше ніж через тиждень після початку війни стверджував що, пряма мова: "не майте надій, п#тін візьме Київ".
https://www.welt.de/politik/ausland/vid ... ehmen.html
Журнал Світ / Welt це публікував, на усіх ТБ каналах і навіть у метро це показували. І воно ще професор, працювало в німецькому міністерстві оборони, потім викладало в університетах - виключно с Лондонською Школою Економіки та іншими Оксфордами/Кембріджам.
А потім політики слухають таких - бо начебто ж воно прохвесор, як і той Хомський, інших прохвесорів не видно - і приймають рішення та кажуть українському послу в Німеччині: "вашій країні залишилось декілька годин".
...
З математичної точки зору, війна – це складне рівняння. Має багатєнно значень і умов. І це не тільки кількість солдатів і зброї. Ще партизани, мотивація, інтелект солдат і командування (русня якби його мала, то не поперла б до нас), особливості рельєфу, рудий ліс, погода, допомога інших країн... Думаю це не все.
Добре то все знати щоб спрогнозувати перебіг подій може хтось місцевий. А щоб він розумів і кацапів, він має мати наприклад родичів на росії, краще там пожити з ними якийсь час.
Тому майже всі закордонні професори знати можуть приблизно нічого. Тому що мало хто з них серйозно цікавляться культурою України і мордору. Хоча і в Україні багато хто не вірили в нашу армію, візьміть хоча б всіх жопоблоківців, це ж багатєнно народу. А комплекс експерта має чи не кожен таксист і домогосподарка.
Наприклад Бертран Рассел був дуже поважною людиною, мав великий авторитет. Під час першої світової він топив за пацифізм так, що його навіть свої посадили в тюрму. Коли створили совок, він ним захоплювався, доки туди не з'їздив в 1920 році. Під час другої світової він нарешті відмовляється від своїх пацифістських поглядів. А під час холодної війни навіть пропонував першими вдарити по совку ядерною зброєю, поки вони її ще не мали.
Оскільки він був ще й математиком, він вирішував політичні питання як математичні рівняння, думаючи що має всі значення. Може тому що філософ і математик це не саме вдале поєднання.
Хороший приклад людини з авторитетом, яка щиро вірила в свої ідеї. І активно пропагувала їх, думаючи що цим врятує світ.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення v_volf »

Ультра-ліві ненавидять капіталізм як форму функціонування суспільства. Велика частина рашкіної пропаганди полягає у «дияволізації» капіталізму та усіх цивілізаційних засад Західного світу. На цій спільній ненависті до несправедливого «корпоративного раю» і базується точка погляду ультра-лівих на питання війни раши. Ще вони майже завжди приховано чи відкрито антисеміти та про-палестинці, тож це ще один фактор проти США.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Bagach »

v_volf писав: 22 квітня 2022, 23:37 Велика частина рашкіної пропаганди полягає у «дияволізації» капіталізму та усіх цивілізаційних засад Західного світу.
Але чомусь діти, яхти, вілли рашкінських можновладців та їх посіпак - саме на "загниваючому капіталістичному Заході".
v_volf писав: 22 квітня 2022, 23:37 На цій спільній ненависті до несправедливого «корпоративного раю» і базується точка погляду ультра-лівих на питання війни раши.
А чому ж ті "ліві" не переберуться до Рашки чи Північної Кореї? Подивилися б, як їх ідеї реалізуються наживо.
Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dr. K »

kiss писав: 22 квітня 2022, 23:22 Може тому що філософ і математик це не саме вдале поєднання.
Тим не менш математиків філософія приваблює. За час навчання на мехматі я зустрічав математиків які отримали філософську другу вищу освіту.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення v_volf »

Bagach писав: 23 квітня 2022, 11:15 Але чомусь діти, яхти, вілли рашкінських можновладців та їх посіпак - саме на "загниваючому капіталістичному Заході".
А чому ж ті "ліві" не переберуться до Рашки чи Північної Кореї? Подивилися б, як їх ідеї реалізуються наживо.
Вони там, тому що це саме пропаганда.

Чому ліві не переїдуть до рф - краще запитати саме у них самих.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення manjeroke »

417-10 за! Поздравляю всех! Глядишь и пророчество Бабченко окажется правдой и украинские Абрамсы будут на Тверской...

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей