Беженство от войны. Куда? Как?

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Закрито
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення mischko »

Концтабір, м'ясо. Хлопці, послухайте себе - це ж неправда. От візьміть приклад з Rel - робить людина корисну справу на заході України.
Ви як завжди перебільшуєте. І близько такого нема. Почніть ще писати геноцид, ну камон.
ZGR
Airbus A318
Повідомлень: 18
З нами з: 13 квітня 2021, 22:34
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення ZGR »

mischko писав: 17 березня 2022, 10:40 Концтабір, м'ясо. Хлопці, послухайте себе - це ж неправда. От візьміть приклад з Rel - робить людина корисну справу на заході України.
Ви як завжди перебільшуєте. І близько такого нема. Почніть ще писати геноцид, ну камон.
Було б справедливо, якби Ви повернулися в Україну саме зараз. І вже звідси розповідали нам хто і як має захищати Україну, хто має право евакуюватись, а хто має бути позбавлений такого права.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення mischko »

ZGR писав: 17 березня 2022, 11:21 Було б справедливо, якби Ви повернулися в Україну саме зараз. І вже звідси розповідали нам хто і як має захищати Україну, хто має право евакуюватись, а хто має бути позбавлений такого права.
Ну тут є люди, які зараз в Україні, не побоялися "закарпатського воєнкома", але щось я не бачив, щоб ви їм лайки ставили.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення АндрейМ »

mischko писав: 17 березня 2022, 11:24 Ну тут є люди, які зараз в Україні, не побоялися "закарпатського воєнкома", але щось я не бачив, щоб ви їм лайки ставили.
Мова була про Вас і про Вашу поведінку на форумі, а не про інших людей. Відповідайте, будь ласка, за себе.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення Sentry »

mischko писав: 17 березня 2022, 11:24 Ну тут є люди, які зараз в Україні, не побоялися "закарпатського воєнкома", але щось я не бачив, щоб ви їм лайки ставили.
Эти люди, в отличии от вас не кричат громко о том, что "нужно дверь закрыть покрепче" ради сохранения имиджа Украины.
Inguri

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення Inguri »

Втішаю себе тим, що наявність на форумі одних лише цивілів пояснюється приписами воєнної таємниці.
Inguri

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення Inguri »

АндрейМ писав: 17 березня 2022, 11:29 Мова була про Вас і про Вашу поведінку на форумі
- викличте батьків до школи! (тікає)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення mischko »

Логічно, вони ж не бачать ситуації з українськими біженцями в Європі.

А я бачу.

А те, що ви не хочете зрозуміти цю позицію, нмсд, свідчить лише про ваш егоїзм (і страх).
Раціональних (а не емоційних) аргументів у вас не залишилось - лише перехід на особистості.
Мені таке в 2014-му антимайданівці писали - "легко в Європі бути європейцем, а у нас своя правда".
ZGR
Airbus A318
Повідомлень: 18
З нами з: 13 квітня 2021, 22:34
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення ZGR »

mischko писав: 17 березня 2022, 11:24
ZGR писав: 17 березня 2022, 11:21 Було б справедливо, якби Ви повернулися в Україну саме зараз. І вже звідси розповідали нам хто і як має захищати Україну, хто має право евакуюватись, а хто має бути позбавлений такого права.
Ну тут є люди, які зараз в Україні, не побоялися "закарпатського воєнкома", але щось я не бачив, щоб ви їм лайки ставили.
В мене абсолютно немає бажання вступати з Вами в суперечку. Просто усвідомте на кінець, що Ви зараз не в рівних умовах з тими, кому роздаєте поради. Я без сарказму радий, якщо Ви та ваша сім'я зараз у безпеці. Але це ж і є причиною того чому Ви не усвідомлюєте що не є нормальним розділяти сім'ї, в яких батько не потенційний військовослужбовець, не є нормальним забирати у військо людину, яка сплачує податки, які перевищують зарплату того ж військового, а паралельно ще й донатить армію на тисячі доларів. І точно не є нормальним укомплектовувати військо немотивованими військовослужбовцями. Як вони виглядають і яка від них користь думаю Ви вже бачили.
Ви можете наводити десятки аргументів чому Ви праві. Але, доки Ви ТАМ, а ми ТУТ - повірте, Ваші слова виглядають мінімум як неповага до нас.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення mischko »

ZGR писав: 17 березня 2022, 11:40 Але, доки Ви ТАМ, а ми ТУТ - повірте, Ваші слова виглядають мінімум як неповага до нас.
Це називається Argumentum ad hominem

https://uk.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_hominem

Цю фразу вживають, коли замість спроби довести неістинність вислову, вдаються до нападок на опонента. Наприклад, якщо твердять, що філософські погляди Френсіса Бекона хибні, оскільки він був усунутий з посади канцлера за нечесність. Або якщо хибність тверджень встановлюється на підставі того, що вони належать комуністам, католикам або «западенцям». Причиною, чому ця хибна аргументація може бути тим не менше переконливою, є психологічний процес переносу. Якщо вдається викликати почуття осуду стосовно особи опонента, воно може переноситися на слова та погляди цієї людини.
ZGR
Airbus A318
Повідомлень: 18
З нами з: 13 квітня 2021, 22:34
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення ZGR »

mischko писав: 17 березня 2022, 11:42
ZGR писав: 17 березня 2022, 11:40 Але, доки Ви ТАМ, а ми ТУТ - повірте, Ваші слова виглядають мінімум як неповага до нас.
Це називається Argumentum ad hominem

https://uk.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_hominem

Цю фразу вживають, коли замість спроби довести неістинність вислову, вдаються до нападок на опонента. Наприклад, якщо твердять, що філософські погляди Френсіса Бекона хибні, оскільки він був усунутий з посади канцлера за нечесність. Або якщо хибність тверджень встановлюється на підставі того, що вони належать комуністам, католикам або «западенцям». Причиною, чому ця хибна аргументація може бути тим не менше переконливою, є психологічний процес переносу. Якщо вдається викликати почуття осуду стосовно особи опонента, воно може переноситися на слова та погляди цієї людини.
в першій своїй репліці ви перевели увагу від себе до людей які "не побоялись закарпатського воєнкома", в наступній порівняли мене(нас?) з антимайданівцями з 2014го. Ви маніпулюєте свідомо чи випадково?
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення АндрейМ »

mischko писав: 17 березня 2022, 11:33 …свідчить лише про ваш егоїзм (і страх).
А про що свідчить Ваше небажання повертатися до України? :oops:

Замість того, щоб давати поради іншим, відповідайте за себе. І припиніть називати себе «європейцем». Це зовсім не про Вас. Європейці думають про те, як витягти з війни якомога більше людей, закидують пропозиціями прийняти в себе українців, спонсорувати візи (Британія) і т.д.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення Sentry »

mischko писав: 17 березня 2022, 11:33 Логічно, вони ж не бачать ситуації з українськими біженцями в Європі.

А я бачу.

А те, що ви не хочете зрозуміти цю позицію, нмсд, свідчить лише про ваш егоїзм (і страх).
Раціональних (а не емоційних) аргументів у вас не залишилось - лише перехід на особистості.
Мені таке в 2014-му антимайданівці писали - "легко в Європі бути європейцем, а у нас своя правда".
Мы уже 10й раз идем по этому кругу. Рациональных аргументов достаточно, но суть в том, что обе стратегии возможны. Это не тот случай, когда правда только одна. Это вопрос ценностей. Правительство выбирает одну из стратегий, применяя ценности ХХ ст. Мы с этим не согласны, т.к. живем в XXI ст. Просто другие ценности и ожидания от взаимотношений в обществе.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення mischko »

АндрейМ писав: 17 березня 2022, 11:46 Європейці думають про те, як витягти з війни якомога більше людей, закидують пропозиціями прийняти в себе українців, спонсорувати візи (Британія) і т.д.
Тому і закидують, що бачать, хто їде. Але повірте, "на глазок" - репутація біженців-українців вже падає, додавати до вже існуючих груп, які можуть виїхати ще більше людей зараз буде шкідливо для всіх.
Тому краще дати можливість європейцям розмістити представників більш вразливих категорій, а вже потім, коли (якщо) буде змога (і потреба) - всіх інших.
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення AZP »

Sentry писав: 17 березня 2022, 11:29ради сохранения имиджа Украины.
Имидж Украины с которая хочет сохранить максимум жизней и судеб никак не подходит? :(
Обязательно побольше фотографий, где отец целует вагон поезда, в котором его жена с детьми уезжает? :(
Все в слезах, зато с имиджем порядок. Условный Ганс из Дюссельдорфа посмотрит и ещё больше макарон кинет в корзинку для помощи украинцам.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення mischko »

Sentry писав: 17 березня 2022, 11:48 Это не тот случай, когда правда только одна. Это вопрос ценностей.
Це не питання цінностей, це питання перерозподілу дефіцитного ресурсу. Це інженерна задача. Математика. Цифри.

Нідерланди зголосилися прийняти 50.000
Це число може (і майже напевно) зросте, але все ж таки є скінченним.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення mischko »

AZP писав: 17 березня 2022, 11:51 Условный Ганс из Дюссельдорфа посмотрит и ещё больше макарон кинет в корзинку для помощи украинцам.
Не тільки макарони, а й підтримає рішення дати (нарешті) Україні летальну зброю, або хоча б каски і броніки. ПІдтримає рішення про посилення санкцій. Візьме в свій дім маму з дитиною.
yurayat
Airbus A318
Повідомлень: 67
З нами з: 07 травня 2018, 00:07
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення yurayat »

Не думав, що буду підтримувати mischko. Не в усьому з ним погоджувався. Аналогічно не чекав таких дописів від інших учасників, яких підтримував. Що з людьми страх робить...
P.S. і давайте не будемо тут переходити на западенців, бо я Вам дуже багато про "понаєхавших" можу розказати. Достатньо прочитати пост Rel'а вище.
P.P.S. є серед жителів Західної України, як і зі Східної України і, борони Боже, навіть серед росіян як адекватні, патріотичні ширі люди так і нелюди. Тому давайте не рівняти всіх
Аватар користувача
katso
Airbus A340
Повідомлень: 919
З нами з: 11 листопада 2015, 13:44
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення katso »

mischko писав: 17 березня 2022, 10:23 Зауважте, що це "договорняк" в інтересах:

а) тих, хто все таки зможе виїхати - їм більше місця і краще ставлення буде. А це жінки, діти, пенсіонери, багатодітні батьки.
б) України - більша підтримка країни, яка воює, а не тікає.
в) Країн ЄС що після ковіду зіштовхнулися з нестачею працівників на робочих місцях нижньої ланки, чи не так?
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення АндрейМ »

mischko писав: 17 березня 2022, 11:50 Але повірте, "на глазок"
Мені не потрібен Ваш спотворений «глазок». В мене є свої, і не в одній країні. Ви занадто багато про себе думаєте, щоб розповідати про стан речей в інших країнах. І без Вас знаємо, тому і кажу, що між Вами і європейцями - прірва.

Перепитаю ще раз - чому Ви не в Україні? Звільнили б місце для біженців з уразливих категорій. І Ваші «поради» сприймались би інакше.
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей