Беженство от войны. Куда? Как?

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Закрито
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення mischko »

VItalii писав: 16 березня 2022, 16:57 Ни кто не может ограничивать свободу в 21 веке по половому признаку!
Можуть і роблять. Хоча в тому ж Ізраїлі взагалі рівність - там і жінок би не випускали, а мобілізовували.
VItalii писав: 16 березня 2022, 16:57 Во вторых каждый муж и отец первоочередно должен заботиться о своей семье.
Так, тому багато сімей приймають рішення не виїжджати окремо, а виїхати вже тоді, коли зможуть всі. Хтось робить документи, хтось шукає можливості виїхати через хабар і т.д. Якщо зараз випустити чоловіків - буде ой!
VItalii писав: 16 березня 2022, 16:57 И в третьих вот вы мне скажите как жена с маленькими детьми до 2 лет (без разницы один или два ребенка) сможет существовать в чужой стране без мужа ? Как Карл
Це нагадує мені клікушество - "як пенсіонеру вижити на 3.000грн". Якось виживають. Допомагають місцеві, Червоний Хрест, родичі, діаспора.
Таких сімей сотні тисяч зараз в Європі. Не розумію, чому ви сумніваєтеся, що вони можуть існувати.
makor писав: 16 березня 2022, 16:59 На минутку у друзей на блокпосту пулемет дегтярьова 1945 года рождения в качестве пулеметчика,
Там по планах взагалі станкові кулемети 56П421 «Максим» у кулеметних взводах рот вогневої підтримки. Але це можуть бути застарілі дані (2018р).
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення Igoresha »

mischko писав: 16 березня 2022, 16:51 Ви взагалі в курсі про штатну структуру бригад ТрО?
Штатна структура бригад територіальної оборони (ТрО) базується на штатах радянських мотопіхотних бригад на автомобілях, які також були кадровані та мали розгортатися на воєнний час. Бригади ТрО складаються з шести батальйонів та окремих підрозділів:

управління (штаб, служби);
6 окремих батальйонів (по 4 роти);
рота вогневої підтримки (кулеметний, протитанковий і зенітно-ракетний взводи);
рота контрдиверсійної боротьби (3 взводи, снайперське і кулеметне відділення);
мінометна батарея (2 взводи);
інженерно-саперна рота;
польовий вузол зв'язку;
рота матеріального забезпечення (МТЗ);
комендантська рота;
медичний пункт;
клуб.
Это всё на бумаге. На практике, ТрО только начали формировать и ни о каком хоть сколько-либо серьёзном обеспечении и речи не было. Что говорить, Бирюков опять, как в 2014 году, везёт бронежилеты в 79 бригаду (на секундочку, ЗСУ!) в Николаев. Опять волонтёры ищут каски, броники, потому что не хватает. А вы о миномётах, пулемётах и прочих вещах. Много видел сообщений от ТрО-шников, которым и автомата не досталось (потом то ли налутали, то ли где-то расконсервировали)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення mischko »

Igoresha писав: 16 березня 2022, 17:18 Это всё на бумаге. На практике, ТрО только начали формировать и ни о каком хоть сколько-либо серьёзном обеспечении и речи не было. Что говорить, Бирюков опять, как в 2014 году, везёт бронежилеты в 79 бригаду (на секундочку, ЗСУ!) в Николаев. Опять волонтёры ищут каски, броники, потому что не хватает. А вы о миномётах, пулемётах и прочих вещах. Много видел ТрО-шников, которым и автомата не досталось
Я навів структуру станом на 2018р. Що там з нею потім зробило "Велике Будівництво" я хз. Задумувалося так і це було раціонально, нмсд.
Бронежилети - це окрема історія, до того ж це ЗСУ, а не ТрО.

Це тут офтоп.

Я не про "чоловік на фронті буде корисніший, ніж в еміграції", я про "в еміграції не вистачає місць для жінок, дітей і пенсіонерів". А мені чомусь ліплять перше.
VItalii
Airbus A318
Повідомлень: 68
З нами з: 14 червня 2018, 21:38
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення VItalii »

mischko писав: 16 березня 2022, 17:21
Igoresha писав: 16 березня 2022, 17:18 Это всё на бумаге. На практике, ТрО только начали формировать и ни о каком хоть сколько-либо серьёзном обеспечении и речи не было. Что говорить, Бирюков опять, как в 2014 году, везёт бронежилеты в 79 бригаду (на секундочку, ЗСУ!) в Николаев. Опять волонтёры ищут каски, броники, потому что не хватает. А вы о миномётах, пулемётах и прочих вещах. Много видел ТрО-шников, которым и автомата не досталось
Я навів структуру станом на 2018р. Що там з нею потім зробило "Велике Будівництво" я хз. Задумувалося так і це було раціонально, нмсд.
Бронежилети - це окрема історія, до того ж це ЗСУ, а не ТрО.

Це тут офтоп.

Я не про "чоловік на фронті буде корисніший, ніж в еміграції", я про "в еміграції не вистачає місць для жінок, дітей і пенсіонерів". А мені чомусь ліплять перше.
Для того щоб в еміграції було легше сім'ї тим більше якщо щей з літніми людьми в ситуації яка склалась держава повинна випускати рушійну силу цієї сім'ї - чоловіка.
А зараз це виглядає як обмеження волі
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення mischko »

VItalii писав: 16 березня 2022, 17:28 Для того щоб в еміграції було легше сім'ї тим більше якщо щей з літніми людьми в ситуації яка склалась держава повинна випускати рушійну силу цієї сім'ї - чоловіка.
А зараз це виглядає як обмеження волі
Під час війни немає хороших рішень. Ці "обмеження волі" передбачені в Конституції, це не щось, що придумали недавно. Так завжди було. Це досить старий механізм.
Я розумію мотивацію сім'ї, але зараз така ситуація, що треба йти на певні жертви заради суспільного блага.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення Sentry »

mischko писав: 16 березня 2022, 17:21 Я не про "чоловік на фронті буде корисніший, ніж в еміграції", я про "в еміграції не вистачає місць для жінок, дітей і пенсіонерів". А мені чомусь ліплять перше.
Как не хватает? Кто их занял? Открываю букинг и эйрбнб - куча мест в эмиграции для кого угодно, включая мужчин.
mischko писав: 16 березня 2022, 17:32 Під час війни немає хороших рішень. Ці "обмеження волі" передбачені в Конституції, це не щось, що придумали недавно. Так завжди було. Це досить старий механізм.
Я розумію мотивацію сім'ї, але зараз така ситуація, що треба йти на певні жертви заради суспільного блага.
По законам все ок, они писались в то время, когда такое поведение было нормой. А вот по человечески - не ок, о чем и речь. Вот эти все "ради общественного блага" оставьте, пожалуйста, временам второй мировой. Каждый должен быть в праве сам решать, на какие жертвы он готов пойти.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення Igoresha »

mischko писав: 16 березня 2022, 17:21 Я навів структуру станом на 2018р. Що там з нею потім зробило "Велике Будівництво" я хз. Задумувалося так і це було раціонально, нмсд.
Бронежилети - це окрема історія, до того ж це ЗСУ, а не ТрО.

Це тут офтоп.

Я не про "чоловік на фронті буде корисніший, ніж в еміграції", я про "в еміграції не вистачає місць для жінок, дітей і пенсіонерів". А мені чомусь ліплять перше.
Вы сами запутались. Напомню, что изначально вы коментировали под попросом "Что сегодня увидевшие автомат ТрО Бучи сделали бы с танками и бтр?", мол в ТрО есть чем. А я вам говорю - нет там и 50% того, о чём вы написали.
Касательно миграции - ну так с логикой "мест не хватает" можно уже и стариков прекратить пускать. И молодых женщин. Потому что уже хватит
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення mischko »

Igoresha писав: 16 березня 2022, 17:38 Касательно миграции - ну так с логикой "мест не хватает" можно уже и стариков прекратить пускать. И молодых женщин. Потому что уже хватит
І таке може бути нажаль.
Sentry писав: 16 березня 2022, 17:38 Как не хватает? Кто их занял? Открываю букинг и эйрбнб - куча мест в эмиграции для кого угодно, включая мужчин.
Я й забув, що українські біженці живуть в готелях і зйомних апартаментах. А оці забиті центри для розміщення біженців в Нідерландах - це наша колективна галюцинація (під грибами, очевидно).

Пропонуєте випускати лише тих чоловіків, у яких є резервація на Букінгу і 100євро кеша на проживання? Які реалістичні варіанти проживання?
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення dtm »

Весь суспільний договір побудований на делегуванні певних прав державі. Яка забезпечує контроль і рівний або конкурентний доступ до благ цивілізації.
Люди делегували державі право охороняти кордони. І розмитнюввти вантажі. В певний час для досягнення спільних благ правила функціонування цих речей змінюються.
Те саме стосується правосуддя. Суспільство відповідно до рівня свого розвитку делегує це право. А потім держава може робити більш жорсткими чи мякими закони. Для того щоб основній частині населення це було комфортно.
Обмежує ці можливості лише хартія про права людини.
Я не бачив там права на безперешкодний виїзд за межі країни.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення Igoresha »

dtm писав: 16 березня 2022, 17:46 Обмежує ці можливості лише хартія про права людини.
Я не бачив там права на безперешкодний виїзд за межі країни.
Извините, но вы не правы. В Хартии (http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/l ... 01816.html) существует такой документ, как Загальна Декларація прав людини, в которой в статье 13 (http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/l ... 8001D.html) говорится
Статья 13
1. Каждый человек имеет право свободно передвигаться и выбирать себе местожительство в пределах каждого государства.
2. Каждый человек имеет право покидать любую страну, включая свою собственную, и возвращаться в свою страну.
Конечно, юридически эта декларация не имеет обязующего характера. Но если вы упоминаете Хартию в ключе "нет там чего-то", то я вам привожу аргумент, что там такое есть
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення mischko »

Новини з Амстердаму (і околиць).
В Нідерландах є таке поняття "регіони безпеки" чи може правильно перекласти "регіони цивільної оборони" - це об'єднання громад в цих цілях.
Уряд вирішив, що саме ці адміністративні утворення будуть відповідальні за розміщення біженців з України. Поки що планують прийняти 50.000 українців.
Нагадую, що у нас житлова криза, біженці з Сирії, з Афганістану - невесело.
Так от - першочергово усіх біженців до розподілу по родинам місцевих і т.д. приймає виставковий експо-центр RAI. Всього наш регіон цивільної оборони Amsterdam-Amstelland має виконати план в 2000 ліжок, з них уже зайнято 1800, з них 1400 в Амстердамі...
Щодня на Центральну Станцію прибуває 700 біженців, звідти їх везуть на RAI, там уже з ними розбираються.
Я там вчора був - робив прописку своєму біженцю, який у мене живе. Все працює чудово. Всі дуже великі молодці. Бачив лише одного молодого чоловіка - все решта жінки з дітьми і батьки резидентів Амстердаму. Сьогодні там була королева і бургомістерка Амстердаму. Ми правильно зробили, що приїхали зранку, то був лише один автобус з біженцями, а під вечір їх там, я гадаю - більше.

отаке.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення АндрейМ »

Igoresha писав: 16 березня 2022, 18:11 Конечно, юридически эта декларация не имеет обязующего характера. Но если вы упоминаете Хартию в ключе "нет там чего-то", то я вам привожу аргумент, что там такое есть
Так, и в Конституции Украины нет ни слова о том, что в условиях военного положения все граждане мужского пола должны оставаться в Украине. Закон, который содержит это безумное ограничение, достался нам от СССР, варварского государства, где жизнь человека не представляла никакой ценности.
Аватар користувача
katso
Airbus A340
Повідомлень: 921
З нами з: 11 листопада 2015, 13:44
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення katso »

VItalii писав: 16 березня 2022, 16:57 Смотрю кое кому из Европы виднее кого нужно выпускать и почему мужчины которые ни как не связаны с военной сферой должны погибать.
Это цинизм человека которого это "счастье" не коснется лично. По факту же в стране двойные стандарты налицо - десять лет лили в уши про гендерное равенство а потом оппа и оказывается все таки твои права зависят от того что оказалось между ног при рождении.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення mischko »

Жінка розповіла про волонтерство в хостелі, де розмістили біженців. Вона там перекладає. Їй неприємно про це говорити, але багато українських біженців ганьблять Україну своєю нахабною поведінкою і забаганками. Голландці дуже стараються, а деяким нашим все не так. А деякі навпаки з вдячністю.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення alex.s »

mischko писав: 16 березня 2022, 23:28 Жінка розповіла про волонтерство в хостелі, де розмістили біженців. Вона там перекладає. Їй неприємно про це говорити, але багато українських біженців ганьблять Україну своєю нахабною поведінкою і забаганками. Голландці дуже стараються, а деяким нашим все не так. А деякі навпаки з вдячністю.
Да, есть такая проблема и в других странах ЕС. Требуют условий отеля олл инклюзив. А также, развоза по городам, куда хотят попасть
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення АндрейМ »

alex.s писав: 16 березня 2022, 23:38 Да, есть такая проблема и в других странах ЕС. Требуют условий отеля олл инклюзив. А также, развоза по городам, куда хотят попасть
И при этом жизни таких неблагодарных людей украинское государство считает более ценными, чем жизни тех, кто просто хотел бы выехать и ничего ни у кого не просить. Я бы таких отправлял обратно. Стыдно слышать рассказы от Румынии до Польши и Германии, что люди не жизни хотят сохранить, а на курорте отдохнуть. Особенно удивляют те, кто побросал свои уютные дома в Западных областях Украины и поехал в Польшу беженцем.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення Rel »

Да, причём именно с Западной мужики в первый день успели повыезжать, в первые 6 часов после начала бомбёжек, пока ещё пускали.

И это не только в ЕС такие бесящие беженцы. В Луцке вообще капец в центре бывало. Приедут, такие, ой, я не собираюсь ночевать в спортзале, вызовите мне такси, у вас же есть такси? Или насорят тут, пожрут, и даже за собой не поубирают мусор и грязь, а когда прямо на это укажешь, огрызаются, их величеству сейчас не до этого. Одна мне прямо сказала: ты не сидел в подвале пять дней, тебе не понять. Короче, часть людей приезжают как в отель, они бедненькие, их все должны обслужить, могут даже слезу пустить.
Волонтеры тут крутятся, домашняя еда, купили за свой счёт матрасы, постельные принадлежности, средства гигиены, нашли еду и кучу вещей с гумпомощи, а люди приезжают и позволяют детям убивать инвентарь в спортзале, возбухают, что не все размеры вещей есть, что плохо отапливается.
Есть возмущающиеся, что процесс плохо организован, что едешь в никуда, что надо знать языки, и никто их не проведёт на машине персонально в отель в Европе, где им оформят беженство на ресепшене и где их будет ждать пособие на тумбочке у кровати.
Один вообще набухался, и громко на всех орал, потом еду дали по роже, он оделся и ушел куда-то. Его ребенок, мальчик лет 10 бил кулаками девочек помладше со всей дури. Когда ему делаешь замечание, он только улыбается.
А ещё я узнал, что Зеленский гад, сам напросился на эту войну.
Я многое узнал о людях.

Так что по принципу ложки дёгтя скоро мы понесём большие репутационные уроны на европейском фронте. Россияне помогут распространить видео вопиющих случаев, и там очень скоро поймут, что зря были настолько добрые к украинцам.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення mischko »

Rel, ти говориш як цинічний європеєць, якого це не торкнеться.

Уже до всіх мало би дійти, чому по максимуму треба стримувати потік людей з 🇺🇦 в 🇪🇺, aka "бросіть людєй умірать пад 💣
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення AZP »

AZP писав: 12 березня 2022, 03:06
Может, договорняк с Европой?
Сейчас уехало, грубо, 2.5 миллиона, и уже становится плохо. Варшава и Краков уже, как читал, сказали, что нам хватит.
Открывают широко дверь - уезжает ещё много миллионов сразу. Европа взвоет.
Ну вот, действительно договорняк.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення mischko »

Зауважте, що це "договорняк" в інтересах:

а) тих, хто все таки зможе виїхати - їм більше місця і краще ставлення буде. А це жінки, діти, пенсіонери, багатодітні батьки.
б) України - більша підтримка країни, яка воює, а не тікає.
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей