Air France (AF)

Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: Air France (AF)

Повідомлення chukinson »

Затянется или нет.. Инфраструктуры нет. Пока восстановят и сертифицируют все - полгода минимум
Аватар користувача
katso
Airbus A340
Повідомлень: 921
З нами з: 11 листопада 2015, 13:44
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Air France (AF)

Повідомлення katso »

chukinson писав: 26 лютого 2022, 06:47 Затянется или нет.. Инфраструктуры нет. Пока восстановят и сертифицируют все - полгода минимум
Какой инфраструктуры нет?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Air France (AF)

Повідомлення Bagach »

chukinson писав: 26 лютого 2022, 06:47 Затянется или нет.. Инфраструктуры нет. Пока восстановят и сертифицируют все - полгода минимум
Можно же будет использовать ваучер на рейсах внутри Европы или из Европы на другие континенты. Главное будет - добраться как-нибудь до Европы.
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: Air France (AF)

Повідомлення chukinson »

Bagach писав: 26 лютого 2022, 08:17
chukinson писав: 26 лютого 2022, 06:47 Затянется или нет.. Инфраструктуры нет. Пока восстановят и сертифицируют все - полгода минимум
Можно же будет использовать ваучер на рейсах внутри Европы или из Европы на другие континенты. Главное будет - добраться как-нибудь до Европы.
Разве что.
karso, вы из раши пишете? Повылазило на очи?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Air France (AF)

Повідомлення Sentry »

chukinson писав: 26 лютого 2022, 06:47 Затянется или нет.. Инфраструктуры нет. Пока восстановят и сертифицируют все - полгода минимум
Я думаю, все сделают намного быстрее. И восстановят, и сертифицируют, все по временной схеме. Главное победить.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Air France (AF)

Повідомлення Bagach »

Sentry писав: 26 лютого 2022, 09:10 Я думаю, все сделают намного быстрее. И восстановят, и сертифицируют, все по временной схеме. Главное победить.
Если нам предоставят что-то типа Плана Маршалла.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Air France (AF)

Повідомлення manjeroke »

Bagach писав: 26 лютого 2022, 09:14
Sentry писав: 26 лютого 2022, 09:10 Я думаю, все сделают намного быстрее. И восстановят, и сертифицируют, все по временной схеме. Главное победить.
Если нам предоставят что-то типа Плана Маршалла.
Достаточно выбить контрибуцию из замороженного русского триллиона. Я думаю запад прямо сейчас к этому морально готов, главное победить.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Air France (AF)

Повідомлення Bagach »

manjeroke писав: 26 лютого 2022, 11:23 Достаточно выбить контрибуцию из замороженного русского триллиона. Я думаю запад прямо сейчас к этому морально готов, главное победить.
Слышал вчера, что есть идея бабки подсанкционных мордорских олигархов пустить на помощь Украине.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Air France (AF)

Повідомлення manjeroke »

Bagach писав: 26 лютого 2022, 11:57
manjeroke писав: 26 лютого 2022, 11:23 Достаточно выбить контрибуцию из замороженного русского триллиона. Я думаю запад прямо сейчас к этому морально готов, главное победить.
Слышал вчера, что есть идея бабки подсанкционных мордорских олигархов пустить на помощь Украине.
Давняя идея. Просто раньше о таком особо не говорили чтобы оккупантов не злить. Сейчас пох уже. Великий стратег операцией по демилитаризации даст ВСУ кучу западных вооружений на миллиарды $.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Air France (AF)

Повідомлення Bagach »

Маю ваучер Air France, дійсний до лютого наступного року. У лютому планую взяти гнучкий квиток десь на термін близько року від дати купівлі. Якщо не зможу нікуди полетіти, і прийдеться відміняти квиток, чи повернуться усі кошти разом із сумою ваучера?

Таке ж питання і по Air Baltic.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Air France (AF)

Повідомлення Bagach »

Хто повертав квитки, куплені з використанням ваучера?
Я купував по найдорожчому тарифу (Flex), а потім через деякий час відмінив. Сума, яка була доплачена з картки повернулась за два тижні, а ось та частина, що була оплачена ваучером - ще не повернута. Не знаєте, як довго йде повернення в таких випадках?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Air France (AF)

Повідомлення Bagach »

Закінчилась моя чотиримісячна епопея з поверненням коштів від Air France. Виявляється, що одна з двох частин коштів зависла в Сенс Банку, куди була переведена на закритий на той момент рахунок, хоча я купував квиток з картки Приватбанку і використанням ваучера. Виявилося, що та частина коштів, що була оплачена ваучером, повернулась на карту Сенс Банку, яку я використав ще два роки тому при купівлі квитка, при відміні якого я й отримав ваучер. Що цікаво, про те, що кошти поступили на Сенс Банк, я дізнався через телефонну підтримку після того, як в фейсбучній підтримці я дізнався тільки код підтвердження операції повернення (ARN). Сам Сенс Банк також чудив. Банк не прислав мені СМС, що кошти поступили на закритий рахунок, хоча мав би це зробити. Потім його менеджери не змогли з першого разу знайти кошти, але з другого разу це зробили. Air France також чомусь змусив мене бігти в офіс банку, і отримувати нестандартну довідку про те що рахунок закритий, і картка з якої була оплата була була з ним зв'язана. Прийшлось заплатити за таку довідку 150 грн. Але врешті решт все розрулилось. Майте це на увазі, коли купуєте квитки з різних карток різних банків, а також з частковою оплатою ваучером. А також, що при різних типах комунікації можна неочікувано дізнатись про різні цікаві речі.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 40 гостей