Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення АндрейМ »

Javelin писав: 15 січня 2022, 01:27 С сертификатами пускают везде, то есть нет того правила что нужна третья прививка.
С завтрашнего дня, вернее, уже с сегодняшнего, с 15-го января. Для всего "общепита".
immie
Airbus A320
Повідомлень: 358
З нами з: 07 серпня 2013, 10:50
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення immie »

Australia's immigration minister revoked the unvaccinated tennis champion's visa for a second time Friday, saying his presence in Australia could lead to an "increase in anti-vaccination sentiment" and even incite “civil unrest.”

Жодних юридичних аргументів, абсолютно не криючись кажуть, що він нам тут всю методичку про локдауни і вакцинацію знецінює
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Загроза не тому, що збрехав, що хворів, а тому, що не вакцинований і не хворів!
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення AZP »

Нефиг было изначально праздник спорта в концлагере проводить.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Liubko »

AZP писав: 15 січня 2022, 10:32 Нефиг было изначально праздник спорта в концлагере проводить.
Абсурд має бути повним і постійно пробивати дно. В Австрації розказують, що невакцинований може спричинити до заворушень, а той же час в зовсім невакцинованому Сенегалі проходить Кубок Африки з глядачами.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

С 16 февраля для вакцинированных туристов открываются Филиппины
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення АндрейМ »

immie писав: 15 січня 2022, 09:44 Жодних юридичних аргументів, абсолютно не криючись кажуть, що він нам тут всю методичку про локдауни і вакцинацію знецінює
Ви прочитали усі 10 сторінок рішення чи використовуєте дві-три цитати із ЗМІ? :hmm: По-перше, законодавець надав Міністрові право скасовувати візи або депортувати із країни майже з будь-якої причини. Отже, юридично він має на це повноваження. По-друге, зважаючи на реакцію антиваксів (навіть, поза меж Австралії), міністр-таки має рацію, що перебування Джоковича у країні небажано. Зі своїми правилами по чужим домівкам не ходять, а сидять вдома.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Liubko »

Liubko писав: 15 січня 2022, 11:38 Абсурд має бути повним і постійно пробивати дно. В Австрації розказують, що невакцинований може спричинити до заворушень, а той же час в зовсім невакцинованому Сенегалі проходить Кубок Африки з глядачами.
Вибачте, за описку. Кубок Африки проходить в Камеруні.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення devmind »

Ferrari писав: 15 січня 2022, 12:14 С 16 февраля для вакцинированных туристов открываются Филиппины
А можно посилання на новину? Я так зрозумів, що для тієї маленької групки іноземців, яким було дозволено відвідування Філіппін, додалася вимога повної вакцинації. Ніякого туризму для всіх, ніяких туристичних віз тощо.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Там непонятно. Вчера партнеры прислали, что вакцинированные туристы после китайского НГ - wellcome. Но ни протоколов, ни подробностей пока не сообщили
immie
Airbus A320
Повідомлень: 358
З нами з: 07 серпня 2013, 10:50
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення immie »

АндрейМ писав: 15 січня 2022, 12:17
immie писав: 15 січня 2022, 09:44 Жодних юридичних аргументів, абсолютно не криючись кажуть, що він нам тут всю методичку про локдауни і вакцинацію знецінює
Ви прочитали усі 10 сторінок рішення чи використовуєте дві-три цитати із ЗМІ? :hmm: По-перше, законодавець надав Міністрові право скасовувати візи або депортувати із країни майже з будь-якої причини. Отже, юридично він має на це повноваження. По-друге, зважаючи на реакцію антиваксів (навіть, поза меж Австралії), міністр-таки має рацію, що перебування Джоковича у країні небажано. Зі своїми правилами по чужим домівкам не ходять, а сидять вдома.

Він (міністр) має повноваження зробити те, що зробив. Джоковіч не погодився і оскаржив. Як на мене, затримання його не мало жодного сенсу, адже від суду не ухиляється. З понеділка по вечір п'ятниці влада шукала аргументи і не знайшла. Тому, використали поняття "інтересу держави". В наших реаліях такі рішення нагадують діяльність РНБО, яка посилається на всесильне "тощо" в своїй діяльності, адже інших законних аргументів немає (я не обговорюю правильність рішень, лише правове обґрунтування).
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Когда рассуждают имел или не имел права Джокович прилетать в Австралию, правильно или неправильно он себя ведет в вопросе вакцинации (которая, к слову, добровольная), я хочу напомнить, что речь идет о Новаке Джоковиче, лучшем действующем теннисисте мира, одном из лучших теннисистов и спортсмене в истории вообще. Никоим образом не хочу унизить чувства и достоинство громадян, но личности такого масштаба всегда выносятся за скобки. В ковидных правилах многих стран черным по-белому написаны исключения для въезда профессиональных спортсменов и их команд для участия в турнирах на территории этой страны. Это было прописано и у США в период действия бана на путешествия до 8 ноября 2020 года, это до сих пор прописано у Италии.
У австралийцев такого нет, но есть такое:
Passengers who hold an exemption to the travel restrictions issued by the Australian government;

Виза, данное exemption у Новака были. Причем выданы они были самим Australian government...

Под давлением СМИ и общественного мнения кто-то решил заработать себе политического рейтинга и катать неделю личность планетарного масштаба по обезьянникам и клоповникам. Таскать его по судам и допросам. Как-будто, будь он опасен для общества, во время всех этих телодвижений он менее опасен для австралийского народа, чем во время игры на корте во время матча мужского одиночного разряда. Или как-будто будь он хоть четырежды вакцинирован, он был бы менее опасен для австралийского народа, чем сейчас.

Вся эта история не добавляет имиджа организаторам Australian Open и австралийским властям в целом. Первые не могут отстоять приглашенного ими же лучшего игрока мира, принесшего косвенно Австралии и ёё теннису не один десяток миллионов долларов. Вторые играют в какие-то непонятные игры с человеком, к которому так нельзя относиться хотя бы из-за его статуса и элементарного уважения. И, повторюсь, не нужно рассказывать сказки, мол, перед законом все равны. Все мы прекрасно знаем, что это так лишь отчасти.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення АндрейМ »

immie писав: 15 січня 2022, 13:39
Він (міністр) має повноваження зробити те, що зробив. Джоковіч не погодився і оскаржив. Як на мене, затримання його не мало жодного сенсу, адже від суду не ухиляється. З понеділка по вечір п'ятниці влада шукала аргументи і не знайшла. Тому, використали поняття "інтересу держави". В наших реаліях такі рішення нагадують діяльність РНБО, яка посилається на всесильне "тощо" в своїй діяльності, адже інших законних аргументів немає (я не обговорюю правильність рішень, лише правове обґрунтування).
Ще раз перепитаю чи читали Ви всі 10 сторінок рішення чи апелюєте до двох-трьох цитат зі ЗМІ? Стосовно правового обґрунтування - законодавець надав міністру повноваження видаляти із країни будь-якого іноземця з будь-якої причини, тобто, жодного обґрунтування непотрібно. Навіть на попередньому суді суддя підтвердив, що існує low bar для депортації іноземця. Можливо, варто дочекатись суду завтра і дізнатись якими саме аргументами керувався міністр? Коли його затримали в аеропорту, то перші повідомлення ЗМІ теж були про те, що він всіх правил дотримався, а його все одного затримали, але потім з'ясувалося, що він і в анкеті брехав і не мав звільнення від вакцинації для в'їзду.
Ferrari писав: 15 січня 2022, 13:54 Когда рассуждают имел или не имел права Джокович прилетать в Австралию, правильно или неправильно он себя ведет в вопросе вакцинации (которая, к слову, добровольная), я хочу напомнить, что речь идет о Новаке Джоковиче, лучшем действующем теннисисте мира, одном из лучших теннисистов и спортсмене в истории вообще. Никоим образом не хочу унизить чувства и достоинство громадян, но личности такого масштаба всегда выносятся за скобки.
Я не знал кто такой этот Джокович до его приезда в Австралию. Мне вообще непонятно такое отношение к спортсменам. Что это за достижение такое - "лучший теннисист"? Мне непонятна его польза для планеты Земля. Нет никого масштаба у этой личности. Есть неприязнь к нему за то, что он так нагло, демонстративно нагло, себя ведет. Его не за скобки выносит надо, а наоборот грубо ставить на место. Ваш пост очень наглядно демонстрирует и логику Джоковича.
Ferrari писав: 15 січня 2022, 13:54 Виза, данное exemption у Новака были. Причем выданы они были самим Australian government...
Сам Джокович сказал, что exemption у него был от турнира и от штата, в котором турнир проводится. Он думал, всего лишь думал (надеюсь, что есть чем), что этого достаточно и для федеральных властей с целью въезда. Федеральная власть не признает перенесенную болезнь (оставим за скобками сомнения в том, что он болел) основанием для exemption. Но Вы продолжаете оперировать альтернативными фактами, что федеральное правительство дало ему exemption.
immie писав: 15 січня 2022, 13:39Вторые играют в какие-то непонятные игры с человеком, к которому так нельзя относиться хотя бы из-за его статуса и элементарного уважения.
И этот человек должен иметь элементарное уважение к стране, в которую он собирается. Не врать в анкете, а уважать законы страны. Я не могу понять почему его надо уважать за то, что он хорошо играет в какую-то игру, как и не могу понять что у него за "статус" такой.
immie писав: 15 січня 2022, 13:39И, повторюсь, не нужно рассказывать сказки, мол, перед законом все равны. Все мы прекрасно знаем, что это так лишь отчасти.
Я вообще не знаю как это комментировать. :shock: Для таких, как Джокович, закон еще строже должен быть. Что это за комплексы у нас, что мы какого-то Джоковича ставим выше других? Джокович и попал в такую ситуацию, так как думал, что ему все позволено. Но он не в Восточной Европе, где это бы прокатило. В США, например, он получил бы бан за ложь в анкете и улетел бы обратно тем же рейсом. Австралия еще нянчится с ним.
immie
Airbus A320
Повідомлень: 358
З нами з: 07 серпня 2013, 10:50
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення immie »

АндрейМ. Щоб прийнятно відповісти, прочитав рішення міністра. Можна знайти за посиланням https://www.fedcourt.gov.au/services/ac ... 512022.pdf

Свою думку, яка базувалася на аналізі BBC не змінив. Головний наголос робиться саме на антивакцинальних настроях дуже відомої та успішної людини. Міністр вважає, що перебування Джоковіча в країні буде шкодити бустерній кампанії та укріпить рішення не вакцинуватися тих, хто ще не вакцинуватися.
Міністр враховує те, що Джоковіч подав неправдиві відомості у декларації (про те, що був в Іспанії), АЛЕ це не має значного впливу для прийняття рішення про скасування візи.

Завтра суд має вирішити чи правильну оцінку дав міністр Джоковічу, як людині, котра "завдає шкоди громадському порядку", саме через його популярність і погляди, а не через неточності в документах, чи через відсутність вакцинації (з медичної, а не суспільної точки зору).
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення asu »

АндрейМ писав: 15 січня 2022, 14:37 Я не знал кто такой этот Джокович до его приезда в Австралию. Мне вообще непонятно такое отношение к спортсменам. Что это за достижение такое - "лучший теннисист"? Мне непонятна его польза для планеты Земля. Нет никого масштаба у этой личности.
Не знати, хто такий Джокович - абсолютно нормально для людей далеких від спорту. Але достатньо відкрити будь-який сайт провідних світових ЗМІ, щоб зрозуміти, що ситуація навколо серба та його намагань потрапити в Австралію є однією з провідних тем у світі. На тому ж BBC ця новина займає більше місця ніж величезний секс-скандал у королівській родині.

P.S. Як для людини, що пропагує толерантність, в Ваших постах буває занадто багато агресії та безапеляційності. Розумію, що Ваша природня емпатія може призводити до надмірної емоційності, але знецінення думок опонентів на підставі того, що Ви особисто спортом не цікавитеся і не розумієте, чому умовний Джокович для величезної кількості людей є особою планетарного масштабу, не дуже в'яжеться з базовими принципами толерантної дискусії.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення АндрейМ »

asu писав: 15 січня 2022, 15:35 Розумію, що Ваша природня емпатія може призводити до надмірної емоційності, але знецінення думок опонентів на підставі того, що Ви особисто спортом не цікавитеся і не розумієте, чому умовний Джокович для величезної кількості людей є особою планетарного масштабу, не дуже в'яжеться з базовими принципами толерантної дискусії.
Я розумію, що умовний Джокович є особою планетарного масштабу для деяких інших людей, але я не розумію чому він має бути особою планетарного масштабу для держави і законів. Казати, що закон один для всіх, не є знеціненням думки опонента. Ми не можемо тлумачити і застосовувати закони в залежності від того, хто для кого є особою планетарного масштабу. Закони і суспільний договір для того і існують. Я не розумію чому я та інші повинні приймати особливість Джоковича лише через те, що він є куміром для когось. Я розумію, що є люди, які люблять спорт так само, як я люблю еволюційну біологію або літати на симуляторах, але правила і ставлення до них у нас мають бути однаковими.
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення vito »

mischko писав: 14 січня 2022, 18:23 Ти говориш про "стару" нормальність. Ще не розсунуту в усі боки. А я вже про "нову" (не)нормальність, де людей саджають натурально під арешт ні за що - просто так. І так, я розумію, що зараз може прийти vito
"Не згадуйте імя vito всує..."
mischko писав: 14 січня 2022, 18:23 зараз може прийти vito і навести докази
"замєтьтє - нє я ето прєдложил"
mischko писав: 14 січня 2022, 18:23 докази, що примусовий карантин - це всігда так було.
Ну, якщо ви так наполягаєте...
"ви хочетє пєсєн - іх єсть у мєня":

"Ніколи такого не було - і ось знову":

(NB для модераторів:
Текст нижче (до P.S.) - про "Путешествия в пандемию")

Звідки взагалі пішло те страшне слово - "карантин"?
"Карантин" (від італ. "quaranta" — сорок) - Первинне слово «карантин» означало «час, що триває 40 днів» (італ. quarantena, від італ. quaranta giorni — 40 днів).
1368 року 60-й венеціанський дож Андреа Контаріні видав указ про необхідність примусового поселення тих людей, що прибували до Венеції, на окраїні міста в спеціально відведених будинках протягом 40 днів з постійним спостереженням за ними. Існує також думка, що карантинні закони були видані у 1374 р., в італійському місті Реджія (провінція Модена).
Незабаром багато міст, що розташовані на берегах Адріатичного та Середземного морів, стали застосовувати тривалу ізоляцію для суден, що прибували з Єгипту та Константинополя. У XV столітті практика карантину вказала на необхідність мати карантинні лазарети, які були влаштовані у Венеції, Генуї та Марселі.

Каральні методи порушення карантинних норм відрізнялися крайньої жорстокістю; так, у Женеві порушників спалювали, а місті Дінь-ле-Бен в 1629 р. було заборонено жителям виходити з міста під страхом смертної кари.

Запланований термін перебування в карантинах був наданий на розсуд чиновників, оскільки переконалися, що навіть 40-денне перебування не завжди гарантує безпеку. У карантинах Середземного моря після невизначеного довгого терміну, так званого «sereinage» слід було перебування в карантинному лазареті, що тривало не менше 18 і до 25—30 днів, якщо судно прибувало з Туреччини або Єгипту; у Марселі судам, що прибували з Тунісу або Алжиру, в 1786-87 рр. термін перебування у карантині тривав до 50 днів.

Наприкінці XVIII століття вкоренилось і друге значення цього слова — «власне будинок, в якому приїжджі із заразливих місць мусять проводити перебування своє». Карантин при багатьох інфекційних хворобах, передусім натуральної віспі і чумі, до XX ст., тривав 40 днів.

До середини XIX століття Османська імперія створила карантинні станції, в тому числі в Анатолії та на Балканах. Наприклад, у порту Ізмір всі кораблі та їх вантаж оглядали, і в разі підозри на чуму, буксирували до окремих доків, а їхній персонал розміщувався в окремих будинках протягом певного періоду часу. У Фессалії, уздовж грецько-турецького кордону, всі мандрівники, що в'їжджають та виходять із Османської імперії, піддавалися карантину протягом 9–15 днів.

NB
Можливо, середньовічні 40 днів під страхом смертної кари та спалювання порушників
- це трохи інше, ніж
"ковідні" 14 днів (а подекуди й 10, або ж часом 7, чи навіть 5 днів) під страхом штрафу чи недопущення до кафе/ барів/ресторанів/ чужих країн.


P.S.
Або ж приклад пожиттєвого карантину, як у добре відомому випадку - "Тифозна Мері" (англ. Typhoid Mary) - Мері Меллон (1869 — 1938) - перша людина у США, що визнана безсимптомним носієм черевного тифу.
Мері двічі примусово була відправлена у карантин державою: перший карантин був 3 роки (1907 - 1910), другий карантин був пожиттєвим (1915 - 1938).


P.P.S.
Ще один відносно "свіжий" приклад - холера в Одесі 1970:
Можливо, пам'ятаєте такий "народній опус" про примусовий карантин/обсервацію в Одесі в 1970р, коли усі курортники, що подорожували в пандемію ( sic!) холери до Одеси, застрягли там на дещо довший час, ніж очікувалося:

'Чтоб я так жил, как мне нужна эта холера!
Но тут врачами была выдумана мера,
Чтоб в страшных муках всем нам не ус@аться,
Определили нас в одну из обсерваций.

Нет, нам вакцин-таки французских не давали,
Велели, чтобы @опу хлоркой обмывали,
А чтоб имели мы к тому чего смешного,
К нам подсадили даже Мишу Водяного.

Чтоб я так жил, какой обед нам подавали -
Его гуляш вам захотелося б едва ли,
Зато еду мы получали троекратно -
Какого х@@а вы б хотели за бесплатно!

Затем врачи нас всех забрали на заметку,
Велели всем они покакать на газетку,
И как сказала тётя Соня с Молдаванки -
Зас@али все с-под майонеза банки!

Нет, за любовью женской мы-таки не гнались,
Молили бога, чтоб роскошным был анализ.
Какую даму за го@но вы б не спросили,
Она кокетливо ответила вам - "Или!"

Вот вам история одной из обсерваций,
Где нам пришлось для государства обос@аться'
Аватар користувача
vl1
Airbus A319
Повідомлень: 296
З нами з: 29 травня 2019, 11:43
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення vl1 »

Переведите пожалуйста наш МИД
Вакцинированным нужен тест? или абзац про тест касается только НЕвакц?
Спс
Вкладення
Untitled1.png
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Sentry »

Для вакцинированных при въезде в Германию тест не нужен. Когда Украина была в high risk areas - тоже не был нужен. В общем, текст на сайте МИД нигде не утверждает противоположное.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Pursuant to the Circular of the Republic of Turkey Ministry of Interior published on January 15, 2022, vaccination, immunization and a PCR test result are not required for boarding Turkish domestic flights. The HES codes will be checked and passengers whose health status are risky will not be permitted to board the flights.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей