WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення АндрейМ »

mmyykkoollaa писав: 24 грудня 2021, 00:09 Сейчас у авиакомпаний есть возможность сказать, что рейс отменен, т.к. аномально большое кол-во работников на больничном (и это правда). При отмене они наверняка будут говорить, что это beyond their reasonable control, и доказать arbitration/ombudsman-у или суду обратное будет сложно.
Бремя доказывать что-то лежит на авиакомпании, а не на пассажире. Существует довольно большая судебная практика, которая выводит большинство причин, связанных с персоналом, из непредвиденных обстоятельств с определенными нюансами.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Tetris »

mmyykkoollaa писав: 24 грудня 2021, 03:01 Але я згоден, коли я два рази цього року летів рейсами із заповненням в 15-20%, при тому, що вони, звичайно заповнені майже на 100% - було не дуже зрозуміло, навіщо авіакомпанії робили ці рейси
Ну як це навіщо. Тут купа причин: від вищезгаданої етики і репутації до необхідності бути присутніми на ринку. Якщо авіакомпанії будуть скасовувати кожен збитковий рейс, ціла галузь може припинити існувати - багато хто з пасажирів просто перестануть літати - виходить, треба до останнього гадати, чи купив хтось квитки, окрім тебе - краще, за можливості, обрати інший транспорт.

Саме через це інколи літають порожні літаки, їздять порожні автобуси і поїзди, артисти виступають перед напівпорожнім залом, а офіціант(к)и скучають у порожньому ресторані, не закриваючи його.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mischko »

mmyykkoollaa писав: 24 грудня 2021, 00:28 В НЛ есть страховки, которые покроют отмены из-за ковида?
Не можу відповісти на це питання. Але попит мав би створювати пропозицію...
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sirko Production »

Tetris писав: 24 грудня 2021, 10:28
mmyykkoollaa писав: 24 грудня 2021, 03:01 Але я згоден, коли я два рази цього року летів рейсами із заповненням в 15-20%, при тому, що вони, звичайно заповнені майже на 100% - було не дуже зрозуміло, навіщо авіакомпанії робили ці рейси
Ну як це навіщо. Тут купа причин: від вищезгаданої етики і репутації до необхідності бути присутніми на ринку. Якщо авіакомпанії будуть скасовувати кожен збитковий рейс, ціла галузь може припинити існувати - багато хто з пасажирів просто перестануть літати - виходить, треба до останнього гадати, чи купив хтось квитки, окрім тебе - краще, за можливості, обрати інший транспорт.

Саме через це інколи літають порожні літаки, їздять порожні автобуси і поїзди, артисти виступають перед напівпорожнім залом, а офіціант(к)и скучають у порожньому ресторані, не закриваючи його.
Тут теж є спірні моменти які залежать від обставин/АК.
Наприклад достатньо згадати мою "улюблену" АК, та що СкайАп, вони чхати хотіли на імідж, етику, присутність на ринку, тощо, оголосили про відкриття 100500 напрямків, не змогли продати достатньо квитків - скасували все до бісової матері.
Тому полеміка про те що Візз погані або роблять щось не клієнтоорієнтовано, на мою думку, перебільшені.
Я особисто прийняв нові "правила гри", і спокійно купую квитки, в т.ч. Візз, усвідомлюючи всі змінні та ризики які зараз є. І тут не питання досвідчений я мандрівник чи ні, тут просто питання здорового глузду, і коли багато пишуть про те що Візз розпродав багато квитків і відмінив рейси, ну шановні камон, чому скаржитись(?) на те що могло статись(саме тому чхати я хотів на акції і розпродажі які відбулись).
І взагалі, я прихильник філософського підходу,як у буддистів, стоїків, тощо, якщо щось стається (в житті) і ти можеш на це вплинути/змінити це, окей дій і змінюй, а якщо обставини склались що ти ніяк на це не вплинеш, то толку взагалі про це паритись і переливати з пустого в порожнє (що в цій темі відбувається вже як мінімум тиждень - про квитки по 2 євро, їх прихильників та антагоністів; про скасування/зміни розкладів), треба "панять и прастить".

Я от в цьому році коли купував квитки в ту ж таки Італію у Візз, замість того щоб брати бо дешево, тупо сидів і чекав коли Італія обновить правила в'їзду, і коли дізнався що правила мене влаштовують - придбав квитки (за 7-9 днів до вильоту) і дуже всім був задоволений.
mischko писав: 24 грудня 2021, 10:41 Не можу відповісти на це питання. Але попит мав би створювати пропозицію...
Ви оцінюєте з точки зору вигоди для пасажира/клієнта, а не з точки зору страхової/продавця.
Впевнений що в страхових не ідіоти сидять, і є аналітики які розглядали і такий варіант продукту, але продукт не з'явився, і не через те що страховики погані, а тому що це просто не вигідно, або тому що вартість такої страхівки буде такою що її просто ніхто не буде купувати.
Це виключно власні припущення.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення АндрейМ »

Sirko Production писав: 24 грудня 2021, 11:13 Це виключно власні припущення.
Ваше припущення абсолютно коректне.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення AlexK »

Слетал впервые WizzAir Abu Dhabi из Киева. Когда я прошёл все контроли—минут за 50 до вылета—самолет уже был у гейта (D10). Посадку объявили минут за 40 до вылета, но все просто скапливались в галерее между дверьми гейта и выходом на улицу. Я не спешил в эту толпу. Реально людей запустили на борт минут за 15 до времени вылета по расписанию. Чемоданы на колесиках, которые были ручной коадью, на стойке регистрации в Борисполе с удовольствием забрали в багаж. Борт был полный—буквально несколько свободных мест. Вылетели с опозданием минут 40. Прилетели почти вовремя. В полёте где-то 4:45.
В креслах нет бортжурналов Виззэйра и меню бортового нет. Когда везут тележку, вообще непонятно, что можно взять и сколько стоит. На стенке тележки наклеены картинки только основных позиций, даже цен на чай-кофе нет. Меню есть только вебсайте WizzAir Abu Dhabi.
До вылета все должны сдать тест и зарегистрироваться на сайте, загрузив туда фото паспорта, фото лица и по возможности сертификаты. По прилету в Абу Даби ещё до паспортного контроля нужно сдать ещё один PCR (бесплатно). Очередь на него была нехилая. Когда сдал, с момента прилета прошло уже хорошо так больше часа. Пограничник уже никаких бумаг не проверяет, ничего не спрашивает, только выдает номер для регистрации в местной Дие (AlHosn app). Результаты ПЦР пришли, когда ехал на такси в гостинтцу—отрицательный.
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення mmyykkoollaa »

АндрейМ писав: 24 грудня 2021, 09:42
mmyykkoollaa писав: 24 грудня 2021, 00:09 Сейчас у авиакомпаний есть возможность сказать, что рейс отменен, т.к. аномально большое кол-во работников на больничном (и это правда). При отмене они наверняка будут говорить, что это beyond their reasonable control, и доказать arbitration/ombudsman-у или суду обратное будет сложно.
Бремя доказывать что-то лежит на авиакомпании, а не на пассажире. Существует довольно большая судебная практика, которая выводит большинство причин, связанных с персоналом, из непредвиденных обстоятельств с определенными нюансами.
Доказать, что аномально большое кол-во работников на больничном, просто. Т.к. это кол-во заметно выше, чем в доковидные годы, авиакомпания может утверждать, что ситуация экстраординарная, они не могли ее "резонно ожидать" и планировать contingency measures etc etc. Идти в суд доказывать обратное, имхо, потеря времени и денег

Если вам известно о судебных кейсах, где авиакомпания отказывала в компенсации из-за неожиданного массового отсутствия работников (не из-за забастовок), а суд становился на сторону пассажира - дайте ссылку, она будет очень полезна читателям форума. Если вам о таких случаях неизвестно - о чем разговор?
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення АндрейМ »

mmyykkoollaa писав: 27 грудня 2021, 02:13 о чем разговор?
Я не знаю - Вы сам себя в чем-то убеждаете, цитируя меня. Если Вам интересна судебная практика, Вы можете ее поискать прежде чем что-либо утверждать.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Igoresha »

AlexK писав: 26 грудня 2021, 01:17 Результаты ПЦР пришли, когда ехал на такси в гостинтцу—отрицательный.
Подождите, результат пришёл через полчаса?
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення AlexK »

Igoresha писав: 28 грудня 2021, 09:47
AlexK писав: 26 грудня 2021, 01:17 Результаты ПЦР пришли, когда ехал на такси в гостинтцу—отрицательный.
Подождите, результат пришёл через полчаса?
Через час где-то. У них там какая-то спецтехнология. На въезде в Абу Даби со стороны Дубаи вообще измеряют электромагнитное излучение и по нему определяют.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

AlexK писав: 28 грудня 2021, 11:22 Через час где-то. У них там какая-то спецтехнология. На въезде в Абу Даби со стороны Дубаи вообще измеряют электромагнитное излучение и по нему определяют.
Скорее всего там не ПЦР, а LAMP.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Olek »

Напоминаю, что ветка о Wizz Air.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Igoresha »

AlexK писав: 28 грудня 2021, 11:22 Через час где-то. У них там какая-то спецтехнология. На въезде в Абу Даби со стороны Дубаи вообще измеряют электромагнитное излучение и по нему определяют.
Ну если так, тогда Абу-Даби выглядит даже поинтересней Дубай, у тех результат, насколько я видел отзывы, минимум через пару часов. Сидеть в отеле безвылазно пару часов (особенно если прилетел утром) - ну такое.
Насколько я понимаю, ограничений, чем добираться из аэропорта, нет?
Аватар користувача
doc
Airbus A321
Повідомлень: 420
З нами з: 03 липня 2013, 17:20
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення doc »

Кто вылетал из Абу Даби с результатом ПЦР в электронном виде? В прошлый раз брал распечатку в лабе, не хочется тратить время, если можно пройти на регистрацию с результатом в смартфоне.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення AlexK »

doc писав: 05 січня 2022, 10:13 Кто вылетал из Абу Даби с результатом ПЦР в электронном виде? В прошлый раз брал распечатку в лабе, не хочется тратить время, если можно пройти на регистрацию с результатом в смартфоне.
Украинские тесты смотрят только на регистрации в аэропорту вылета. По прилёту в Абу Даби украинский тест уже никого не интересует, тк вы сразу сдаёте местный ПЦР.
Или вопрос про вылет оттуда? Тогда результат теста в Al Hosn app будут смотреть.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Собакевич »

doc писав: 05 січня 2022, 10:13 Кто вылетал из Абу Даби с результатом ПЦР в электронном виде? В прошлый раз брал распечатку в лабе, не хочется тратить время, если можно пройти на регистрацию с результатом в смартфоне.
Вылетал 30.12. Все в очереди были с бумажками. Спросил у дамы за стойкой - сказала, что нужен хотя бы распечатанный ПДФ. Хотя зачем он нужен, я не понял, так как она его не забирала. Вероятно, так они заботятся о своих глазах. Так что напечатайте в отеле или еще где-нибудь. Читал, что автоматы для печати есть прямо в аэропорту, за 3-4 дирхама, но сам их не видел.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Igoresha »

Ситуация: есть бронирование в Берлин на 2 человек РТ. Не будет ли проблем для другого пассажира, если человек, который покупал билеты на свой визз клуб, не полетит?
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Собакевич »

Igoresha писав: 05 січня 2022, 13:21 Ситуация: есть бронирование в Берлин на 2 человек РТ. Не будет ли проблем для другого пассажира, если человек, который покупал билеты на свой визз клуб, не полетит?
Не будет.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення devmind »

doc писав: 05 січня 2022, 10:13 Кто вылетал из Абу Даби с результатом ПЦР в электронном виде? В прошлый раз брал распечатку в лабе, не хочется тратить время, если можно пройти на регистрацию с результатом в смартфоне.
В грудні показував на реєстрації PDF з результатами в телефоні. Бзв, росіяни з московського рейсу, яких не реєстрували через відсутність тесту, жалілися, що на стійці сканують QR-коди з тестів. В мене не сканували.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

Повідомлення Sentry »

QR коды обычно читаются и из пдф, для этого не нужно печатать.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Amazon [Bot], Bing [Bot] і 28 гостей