Украинский сертификат о вакцинации

Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення artml »

AZP писав: 30 грудня 2021, 21:06 Ого, молодец какой.
Зображення
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Ferrari »

artml писав: 30 грудня 2021, 21:51
AZP писав: 30 грудня 2021, 21:06 Ого, молодец какой.
Зображення
Ну вот только не нужно драматизировать… Про зимнюю резину, штаны и маски тоже не надо, плиз
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення artml »

Ferrari писав: 30 грудня 2021, 23:10Ну вот только не нужно драматизировать…
знаєте, в ситуації коли топовий професіонал настільки накрутив собі голову що ладен зіпсувати кар‘єру аніж вакцинуватися — драматизую явно не я
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення manjeroke »

artml писав: 30 грудня 2021, 23:26
Ferrari писав: 30 грудня 2021, 23:10Ну вот только не нужно драматизировать…
знаєте, в ситуації коли топовий професіонал настільки накрутив собі голову що ладен зіпсувати кар‘єру аніж вакцинуватися — драматизую явно не я
А что если он вакцинирован, но просто считает неприемлемым в день по 5 раз доказывать что он не верблюд? А если тест покажет что инфицирован, при том что у него никаких симптомов нет, то карьеру ему будут портить уже другие...
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення artml »

manjeroke писав: 30 грудня 2021, 23:54А что если он вакцинирован, но просто считает неприемлемым в день по 5 раз доказывать что он не верблюд?
от я ж і кажу, драматизує абсолютно рутинну ситуацію на рівному місці

лаєк, це професійний спортсмен, йому власна медична команда очі вийме якщо він неправильні ліки від застуди вип‘є, я вже не кажу про більш серйозні кондиції. його тіло це в першу чергу засіб виробництва, воно не те шоб йому на 100% належить

як там казав Біл Шенклі — «це не твоє коліно, це коліно Ліверпуля». гадаєте у тенісистів инакше?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення manjeroke »

artml писав: 31 грудня 2021, 00:07
manjeroke писав: 30 грудня 2021, 23:54А что если он вакцинирован, но просто считает неприемлемым в день по 5 раз доказывать что он не верблюд?
от я ж і кажу, драматизує абсолютно рутинну ситуацію на рівному місці

лаєк, це професійний спортсмен, йому власна медична команда очі вийме якщо він неправильні ліки від застуди вип‘є, я вже не кажу про більш серйозні кондиції. його тіло це в першу чергу засіб виробництва, воно не те шоб йому на 100% належить

як там казав Біл Шенклі — «це не твоє коліно, це коліно Ліверпуля». гадаєте у тенісистів инакше?
Для Вас оно ровное, а для других людей нет. У человека есть протест и он считает правильным выразить его так, даже в ущерб карьере. Я это уважаю и поддерживаю, так как не вакцинированный теннисист не представляет никакой опасности окружающим.
Мой протест в том что штат Вирджиния не увидит моих налогов, а американские АК не увидят моих денег, как минимум до отмены неадекватного требования масок на двухлетних детях.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення artml »

протестувати це його (і ваше) святе право, я ж не зазіхаю анітрохи

я лише насолоджуюся драматизмом ситуації
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення mischko »

artml писав: 31 грудня 2021, 00:43 протестувати це його (і ваше) святе право, я ж не зазіхаю анітрохи

я лише насолоджуюся драматизмом ситуації
Now do Капєрнік.

Чи він поганим розігруючим був і його кар'єри не шкода?

Чи може там привід для протесту вписувався в твою картину світу, а тут - ні?
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення artml »

mischko писав: 31 грудня 2021, 04:19Чи може там привід для протесту вписувався в твою картину світу, а тут - ні?
в мою картину світу очевидно вписуються обидва приводи для протесту, тільки один я вважаю вартим уваги а другий — дурною драмою

капєрніка з його кар'єрою не сильно шкода, він дорослий хлопчик і навіть без футболу отримав непоганий контракт з найком. he will be okay.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Liubko »

Пане Sentry, поясніть будь ласка - яке відношення має вислів "no airbags we die like real man" до цієї теми?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Sentry »

Liubko писав: 01 січня 2022, 12:55 Пане Sentry, поясніть будь ласка - яке відношення має вислів "no airbags we die like real man" до цієї теми?
Тут очень много чего не имеет отношения к теме. У меня нет ни времени ни желания это разбирать. Закрываем тему?

Но оскорбления или переходы на личности по отношению к пользователям форума я терпеть не буду. Выбор за Вами.
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення vito »

Ferrari писав: 30 грудня 2021, 12:10 Все готовы?
{достает попкорн} :tea:
Ferrari писав: 30 грудня 2021, 12:10 ченые допустили, что ...
дальше можно не читать
{убирает попкорн}
Ferrari писав: 30 грудня 2021, 12:10 А ну-ка, vito, расскажите нам,
"ad personam" detected

"Что ответитшь на это, Илон Маск? Шах тебе и мат!"
((С) что-то скрепное из-за поребрика)
Ferrari писав: 30 грудня 2021, 12:10 от какой болезни делают по три прививки ежегодно
Cholera vaccines:
2 or 3 doses are typically recommended. The duration of protection is 2 years in adults and 6 months in children
For the first 6 months after vaccination they provide about 85% protection, which decreases to 50% or 62% during the first year. After 2 years the level of protection decreases to less than 50%.

Typhus vaccines:
2 doses were injected subcutaneously four weeks apart.
Booster doses were required every 6 to 12 months.
Liubko писав: 30 грудня 2021, 12:30
vito писав: 30 грудня 2021, 11:25 И после какого количества доз будет достигнут долгосрочный (в идеале - пожизненный) иммунитет?
Ви мене, звичайно, вибачте, але в адекватної людини такого питання не виникає. :facepalm:
Не вибачаю
в адекватної людини є знання, щодо наступного:
* довготривалий (довічний) імунітет після 2 доз є у таких вакцин:
measles
mumps
rubella
chicken pox
hepatitis A

* довготривалий (довічний) імунітет після 3 доз є у таких вакцин:
hepatitis B

* довготривалий (довічний) імунітет після 5 доз є у таких вакцин:
polio

* тривалий імунітет (10 років) після 4 доз є у таких вакцин:
pertussis (whooping cough)

* тривалий імунітет (10-25 років) після 5 доз є у таких вакцин:
tetanus
diphtheria

У той же час - відносно короткотривалий імунітет є у таких вакцин:
cholera 0.5-2 р. (після 2-3 доз)
typhus 0.5-5 р. (після 2 доз)
influenza < 1 р.
tick-borne encephalitis 3-5 р. (після 3 доз )
Meningococcal 3-5 р.
typhoid fever 4 р.
human papillomavirus 4.5 р.


Пройшло ~2 роки від початку епідеміі ковід, та ~1 рік від початку застосування ковід-вакцин.
Цілком природньо, що поки невідомомо, якою буде тривалість іммунітету після 3-ї, 4-ї, 5-ї дози (див вище приклади tetanus, diphtheria, pertussis, polio, hepatitis B).

Та само, як свого часу було невідомомо, якою буде тривалість іммунітету у:
1796, коли розробили вакцину від smallpox
1880, коли розробили вакцину від cholera
1885, коли розробили вакцину від rabies
1890, коли розробили вакцину від tetanus
1896, коли розробили вакцину від typhoid fever
1921, коли розробили вакцину від tuberculosis
1923, коли розробили вакцину від diphtheria
1926, коли розробили вакцину від pertussis (whooping cough)
1932, коли розробили вакцину від yellow fever
1937, коли розробили вакцину від typhus
1941, коли розробили вакцину від tick-borne encephalitis
1952, коли розробили вакцину від polio (Salk )
1954, коли розробили вакцину від Japanese encephalitis
1962, коли розробили вакцину від oral polio (Sabin )
1963, коли розробили вакцину від measles
1967, коли розробили вакцину від mumps
1970, коли розробили вакцину від rubella
1977, коли розробили вакцину від pneumonia
1978, коли розробили вакцину від meningitis
1981, коли розробили вакцину від hepatitis B
1984, коли розробили вакцину від chicken pox
1985, коли розробили вакцину від Haemophilus influenzae type b (HiB)
1991, коли розробили вакцину від hepatitis A

P.S.
якщо в адекватної людини не вистачає знаннь в якійсь галузі, то в адекватної людини виникають пелевантні питання, а не безапеляційні стрвердження
Liubko писав: 30 грудня 2021, 12:30 Який пожиттєвий імунітет до ГРВІ?
У мене для Вас новина:
РВІ = "респіраторна вірусна інфекція"
"респіраторна інфекція" = Механізм передавання повітряно-крапельний.
Відома значна кількість збудників (понад 200) належать до різних нозологічних груп вірусної природи.
до респіраторних вірусних інфекцій (механізм передавання — повітряно-крапельний) зокрема відносяться (в числі тих 200+):
smallpox
measles
mumps
rubella
chicken pox
І всі ці 5 інфекцій мають пожиттєвий імунітет.
Inguri писав: 30 грудня 2021, 12:25
Ferrari писав: 30 грудня 2021, 12:10 расскажите нам, от какой болезни делают по три прививки ежегодно абсолютно всему населению???
Ще й безкоштовно.
"Подумайте! Если повышают цены, тарифы, ухудшения жизни людей, голод, болезни, нет пенсий, нет зарплат, нет работы, и вдруг бесплатная вакцина! Еще и тысяча в придачу, земля уже продана, задайте себе элементарный вопрос? Зачем?"
ЕМНИП, гос.бюджету вакцинация обходится дешевле, чем госпитализация/реанимация/кислородные концентраторы/ИВЛ или выплата "похоронных" (2-месячная пенсия).
элементарня арифметика
Liubko писав: 01 січня 2022, 12:55 Пане Sentry, поясніть будь ласка - яке відношення має вислів "no airbags we die like real man" до цієї теми?
Це, очевидно, self-explanatory
Ferrari писав: 30 грудня 2021, 15:06 В NY Times недавно умер редактор через неделю после бустера Модерной от сердечной недостаточности. Полгода назад был привит Джонсоном.
...а также в Staffordshire умер Covid-sceptic и антиваксер - 40-летний музыкант Marcus Birks - умер в больнице от Covid. Не был привит.
https://www.bbc.co.uk/news/uk-england-s ... e-58376709
https://www.bbc.co.uk/news/uk-england-s ... e-58597909
Former Covid sceptic from Staffordshire Marcus Birks dies in hospital
A Covid sceptic who was hospitalised with the virus and went on to urge other people to get vaccinated has died.
Marcus Birks, 40, from Leek, Staffordshire, died on Friday leaving his family "shattered".
Speaking to the BBC earlier, Mr Birks said: "If you haven't been ill, you don't think you're going to get ill, so you listen to the [anti-vaccine] stuff.
"When you feel like you can't get enough breath, it's the scariest feeling in the world."
He said information had been skewed by social media and conspiracy theorists and he had not had the vaccine.
The 40-year-old said his symptoms started with a flu-like feeling, which got progressively worse, and he was eventually admitted to hospital, suffering from breathing difficulties.
"First thing I am going tell all my family to do is get the vaccine and anybody I see," he said.
Sentry писав: 01 січня 2022, 13:45 У меня нет ни времени ни желания это разбирать. Закрываем тему?
"Пионервожатый на собрании:
- А тех пионеров, которые, б%%%, ругаются и пьют, к е%%%й матери будем из пионеров гнать!
- На%%%, на%%%!! - кричали пьяные пионеры...."
((С)Анекдот)

P.S.
Закрываем тему
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Liubko »

Sentry писав: 01 січня 2022, 13:45 Но оскорбления или переходы на личности по отношению к пользователям форума я терпеть не буду.
Ви це робите з завидним завзяттям та, очевидно, з великим задовлення. Півсторінки відвертої спаму, мачні та абсурду (які ще епітети я забув зазначити?) від вельмишановного vito. І що? Нормально стерпіли. :smile:
Я думаю ми не будемо повертатися до розмови про недопустимість порівняння віспи і ковіду.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Sentry »

Liubko писав: 01 січня 2022, 16:06 Ви це робите з завидним завзяттям та, очевидно, з великим задовлення. Півсторінки відвертої спаму, мачні та абсурду (які ще епітети я забув зазначити?) від велишановного vito. І що? Нормально стерпіли. :smile:
Это потому, что я читаю не все подряд, а то, что мне интересно. Ни у кого нет обязанности читать и отвечать на все сообщения на этом форуме. Если я вижу такую длинную простыню, и вижу что она не относится к интересующей меня теме, то я ее не буду читать.

Я вижу, что модерация общения про ковид не работает. Ну или можем передать эту задачу тому, кому своему времени не жалко. Так что имеем 2 варианта: отсутствие модерации общения про ковид в отдельных темах (сейчас), либо полный запрет на обсуждение ковида на форуме. С учетом его сильного влияния на авиацию, и на путешествия, мне бы не хотелось идти вторым вариантом. Но если большинство решит, что так будет лучше, то можем организовать.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Liubko »

Sentry писав: 01 січня 2022, 16:13 Это потому, что я читаю не все подряд, а то, что мне интересно.
Вибачте, я спершу неправильно зрозумів вашу позицію.Тобто маю честь, що мої повідомлення вами читаються і також маю честь бути періодично попередженим і забаненим. А от ця вся маячня від vito, artml вас не цікавить, тому вони не мають такої честі. :smile:
Все зрозумів, тему закрито.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Sentry »

Liubko писав: 01 січня 2022, 16:28 Вибачте, я спершу неправильно зрозумів вашу позицію.Тобто маю честь, що мої повідомлення вами читаються і також маю честь бути періодично попередженим і забаненим. А от ця вся маячня від vito, artml вас не цікавить, тому вони не мають такої честі. :smile:
Все зрозумів, тему закрито.
Последние предупреждения и бан были не за оффтоп, и не за обсуждение ковида, а исключительно за оценочные суждения в отношении других пользователей форума. Это недопустимо, и за такое наказания будут всегда.

Кроме того, я, в отличии от Вас, не допускаю таких высказываний про написанное другими, как "маячня". Хотя понятно, что мнение по этому поводу у меня есть, и оно не всегда совпадает с Вашим.
Аватар користувача
katso
Airbus A340
Повідомлень: 919
З нами з: 11 листопада 2015, 13:44
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення katso »

Так что, можно продолжать оффтопить про ковид, не забанят?
Тут выше провели параллель с подушками безопасности - хорошая параллель кстати - учеными доказана эффективнось подушек, но вот продажу машин без подушек правительства как-то пока не запретили, оставляют на разумный выбор самому человеку, так ведь? Так почему же вакцинирование не могут оставить на выбор человека? Не потому ли что за год акции Пфайзера выросли в цене в 2 (!) раза? - https://www.google.com/search?q=pfizer+ ... refox-b-ab
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Olek »

Бан на месяц за каждое сообщение оффтоп. Жаловаться мне на почту потом не нужно.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Ferrari »

Міністр охорони здоров'я Франції Олів'є Веран оголосив, що з 15 лютого однією з умов збереження дійсною "вакцинної перепустки" буде бустерне щеплення через чотири місяці після другої дози двокомпонентної вакцинації.

Как думаете, наши отреагируют?
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 670
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення nyakove »

Найближчим часом може бути прийнято рішення про дозвіл на отримання бустерної дози вакцини проти коронавірусу для всіх охочих.

Джерело: головний державний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв'ю Українському радіо

Пряма мова: "Є вже рішення Національної технічної групи експертів (НТГЕІ – ред.) про рекомендацію дозволити проводити бустерні дози для осіб віком 60+ років. Це рішення найближчим часом буде введено наказом Міністерства охорони здоров’я... Я думаю, що з 10-15 січня.

Також ми очікуємо рішення НТГЕІ, яке буде проводитись 5 січня, де буде розглядатися питання про універсальний доступ до бустерних доз вакцини, для всіх охочих".
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей