Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення grzegorz »

Та нормальні правила в'їзду там. І ліцензію там мають навіть відносно дешеві задрипані гести.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

А, згадав, що ще комендантська година з 23 (казали господарі), але для нас це не актуально, наша комендантська година - це діти.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

vl1 писав: 31 грудня 2021, 13:37 Если я хочу психонуть и полететь завтра в Рим (билет дешёвый и там я теряю 299), меня пустят в Италию, которую закрыли?
Италию не закрывали.
Пустят
Montana
Airbus A319
Повідомлень: 168
З нами з: 09 лютого 2019, 22:19
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Montana »

mischko писав: 31 грудня 2021, 13:38 А, згадав, що ще комендантська година з 23 (казали господарі), але для нас це не актуально, наша комендантська година - це діти.
комендантская година - не актуально ;) дожилися
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення grzegorz »

mischko писав: 31 грудня 2021, 13:38 А, згадав, що ще комендантська година з 23 (казали господарі), але для нас це не актуально, наша комендантська година - це діти.
Там і без дітей в 20:00-21:00 життя зупиняється :)
immie
Airbus A320
Повідомлень: 358
З нами з: 07 серпня 2013, 10:50
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення immie »

Може комусь цікаво — щойно друзі без зупинки на автомобілі перетнули швейцарсько-австрійський кордон (перед тим був рейс Київ-Цюріх).
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення manjeroke »

immie писав: 31 грудня 2021, 15:28 Може комусь цікаво — щойно друзі без зупинки на автомобілі перетнули швейцарсько-австрійський кордон (перед тим був рейс Київ-Цюріх).
А в шенгене стали останавливать на границе? Нельзя проехать на скорости 110км/ч?
immie
Airbus A320
Повідомлень: 358
З нами з: 07 серпня 2013, 10:50
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення immie »

Для мене інформація актуальна, бо у мене немає трьох вакцинацій, які вимагають австрійці.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення grzegorz »

Два тижні тому їздили громадськким транспортом ( електричка, міський автобус) Німеччина-Австрія-Ліхтеншейн і назад, контрольом і не пахне. Та і який контроль, якщо гром транспорт між країнами там кожні 15-30 хв їздить?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

immie писав: 31 грудня 2021, 15:40 Для мене інформація актуальна, бо у мене немає трьох вакцинацій, які вимагають австрійці.
Австрийцы не требуют трех вакцинаций для въезда. Достаточно двух (не более 270 дней после второй)+тест 72 часа.
Три дозы - только от "красных" стран. Из европейских это Великобритания, Нидерланды, Дания и Норвегия

Fully vaccinated passengers must hold proof of either having received 2 doses of AstraZeneca (Covishield, Vaxzevria), Moderna, Pfizer-BioNTech (Comirnaty), Sinopharm, Sinovac (CoronaVac), Covaxine, Conovax and Nuvaxovid or 1 dose of the Johnson and Johnson vaccine and at least 22 days have passed since the last dose prior to arrival, or proof of past Covid-19 infection and 1 dose of a vaccine. If the passenger has received a third dose of the vaccine, this must have been administered at least 120 days after the second dose.

Vaccine certificates are valid for 9 months from the second dose of a 2 dose vaccine, the first dose if the passenger has previously recovered from Covid-19, and from a third (booster) shot. They are valid for 270 days from the date of a 1 dose vaccine. The 1-dose Johnson and Johnson vaccine is only valid until 3 January 2022, after this date a booster jab is required.

Test:

Unvaccinated passengers: Passengers who are not fully vaccinated, including a booster vaccine shot, must hold a medical certificate that is not older than 72 hours confirming a negative Covid-19 molecular biological test result. Passengers aged from 6 years to 15 years old travelling unaccompanied may hold a medical certificate that is not older than 48 hours confirming a negative Covid-19 antigen test result instead.

Fully vaccinated passengers: Test is not required for passengers who have received a third dose of the vaccine.

Other exempt passengers:

Passengers aged from 12 years to 15 years old provided accompanied by an adult;
Passengers who hold an official recovery certificate confirming the passenger has recovered from an Covid-19 infection in the past 180 days, or those who hold proof of recovery and have also received at least 1 dose of the vaccine within the past 360 days; or
Regular commuters who may hold either a vaccination certificate or Covid-19 antigen test obtained with 24 prior to arrival in lieu of a molecular test result.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Glucker »

Зареєструвався сьогодні за 5 годин до вильоту для інтересу на рейс райанів Київ-Катанія, яким я по всім відомим причинам полетіти не зможу. Система видала посадкові талони з порядковими номерами 42 і 43. Зовсім пустий літак буде.
Якщо буде велика затримка рейсу або скасування, спробую повернути кошти.
immie
Airbus A320
Повідомлень: 358
З нами з: 07 серпня 2013, 10:50
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення immie »

Ferrari писав: 31 грудня 2021, 15:59
immie писав: 31 грудня 2021, 15:40 Для мене інформація актуальна, бо у мене немає трьох вакцинацій, які вимагають австрійці.
Австрийцы не требуют трех вакцинаций для въезда. Достаточно двух (не более 270 дней после второй)+тест 72 часа.
Три дозы - только от "красных" стран. Из европейских это Великобритания, Нидерланды, Дания и Норвегия
Ви звісно праві, але я зараз в Італії і тут повний хаос з тестами записатися практично нереально. До того ж Австрії підходить, як я розумію, лише ПЛР, тут це "задоволення" 65€ з носа. Для інтересу подивився, найближчий запис — 18 січня. Звісно, можна сказати "у мене симптоми" — тоді зроблять.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

immie писав: 31 грудня 2021, 16:15 [зараз в Італії і тут повний хаос з тестами записатися практично нереально. До того ж Австрії підходить, як я розумію, лише ПЛР, тут це "задоволення" 65€ з носа. Для інтересу подивився, найближчий запис — 18 січня. Звісно, можна сказати "у мене симптоми" — тоді зроблять.
У нас бы такую зраду развели, что я даже представить боюсь)
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення grzegorz »

Glucker писав: 31 грудня 2021, 16:05 Зареєструвався сьогодні за 5 годин до вильоту для інтересу на рейс райанів Київ-Катанія, яким я по всім відомим причинам полетіти не зможу. Система видала посадкові талони з порядковими номерами 42 і 43. Зовсім пустий літак буде.
Якщо буде велика затримка рейсу або скасування, спробую повернути кошти.
аналогічно робив з Барі в середу, за 7 год до вильоту отримав SEQ 31. На жаль, затримки не було :)
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення grzegorz »

Зато на Познань за 5 год до вильоту отримав SEQ 112, все таки не я один такий "отчаянньій", який з горя поміняв Італію на Польщу.
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mmyykkoollaa »

manjeroke писав: 31 грудня 2021, 06:22 Только самое забавное, что Байден на 80-90% повторяет политику Трампа.
В относительно здоровой стране это как раз нормально: одна (даже две) ветвь власти не может резко разворачивать политику. Если каждые 4-5 лет, после выборов президента политика поворачивается на 180 или даже 90 градусов - это признак банановой республики, где президент - выборный диктатор. Ни делать бизнес, ни даже жить в такой стране не комфортно.

Ну вот в Украине сейчас Зе президент с контролем парламента без контроля судебной власти - и что мы имеем? Они могут делать что угодно (втч добивать и брать под контроль остатки судебной системы) и делают, что хотят. В Украине постоянно только одно: каждый новый президент борется с возможностями майданов и пытается посадить предшественника
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mmyykkoollaa »

immie писав: 31 грудня 2021, 15:28 Може комусь цікаво — щойно друзі без зупинки на автомобілі перетнули швейцарсько-австрійський кордон (перед тим був рейс Київ-Цюріх).
в Шенгене кордоны на дорогах между странами, имхо, были редкость в 2020-21. Между некоторыми странами такое кол-во маленьких дорог, что их непроконтролируешь. Плюс, приграничные бытовые мелочи, типа ближайшая удобная заправка может быть за границей

Но ковидные правила нарушать - плохая идея, особенно для не-ЕЮ граждан. Всегда есть небольшая вероятность проверки, нарушение антиковидных правил - мелкое, но преступление, т.е. к штрафу можно получить еще и запрет на въезд.

Но вы ж, вроде, ничего не нарушаете
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення ant0xa »

manjeroke писав: 31 грудня 2021, 15:29
immie писав: 31 грудня 2021, 15:28 Може комусь цікаво — щойно друзі без зупинки на автомобілі перетнули швейцарсько-австрійський кордон (перед тим був рейс Київ-Цюріх).
А в шенгене стали останавливать на границе? Нельзя проехать на скорости 110км/ч?
это же Швейцария, она не ЕС, поэтому там есть таможенные посты.
у меня даже в мирное время там один раз проверяли паспорт и документы на авто.
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mmyykkoollaa »

vito писав: 31 грудня 2021, 11:22
mmyykkoollaa писав: 28 грудня 2021, 15:48 Ну ок, скажите, сколько госпитализаций итп занимают остальные орви.
приведу пример одной районной больницы:
:grin: :grin: :grin:

не, это интересный пример, только он не имеет отношения к вопросу
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Був свідком, як в італійському ексклаві Кампеоне італійські служби приймали бус з мутними східноєвропейськими обличчями всередині.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей