Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Ferrari писав: 23 грудня 2021, 17:18 Не, ну как по мне, власти повсеместно опять как-то слишком удила закусили... Так можно всю оставшуюся жизнь от всех ОРВИ зимой прятаться.
Бо нема довгострокової стратегії. Зараз Нідерланди пробують з різними експертами виробити таку. Але для мене теж дивно, що очевидні речі, такі, як постійна мутація вірусу, нестовідсотковий захист від вакцин, пасивність і опір вакцинації, ("не")сезонність виявилися для "учьоних" і політиків сюрпризом. На другий рік пандемії ми до сих пір не маємо плану дій, уряди діють реактивно.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Ну, стратегия все-таки была - вакцинируем 65% (потом 70, потом 80, потом 85) населения, и вернемся к нормальной жизни. Только вот стратегия не сработала. Надеюсь, до окончательного маразма не дойдет.
Montana
Airbus A319
Повідомлень: 168
З нами з: 09 лютого 2019, 22:19
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Montana »

а если устал от карантинных ограничений - это считается симптомом :)
интересно, какое государство первым признает что маска не является защитой при омникорне и всех его дальнейших более передаваемых штамах.
Inguri

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Inguri »

Ferrari писав: 23 грудня 2021, 17:24 Ну, стратегия все-таки была - вакцинируем 65% (потом 70, потом 80, потом 85) населения, и вернемся к нормальной жизни. Только вот стратегия не сработала. Надеюсь, до окончательного маразма не дойдет.
Ознакою маразму є те, що два роки (ОМГ, 2 роки!) нічому не навчили.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Montana писав: 23 грудня 2021, 17:34 а если устал от карантинных ограничений - это считается симптомом :)
интересно, какое государство первым признает что маска не является защитой при омникорне и всех его дальнейших более передаваемых штамах.
По моєму ж очевидно, що уряди вводять маски не для захисту людей, а навпаки, щоб людям було незручно. Щоби відповідь на питання "Куди?" була простою - "Тільки не туди, де маски". Чого уряди і добиваються: щоб менше шастали, а вдома сиділи. Аналогічно по вимогам з тестом - тести не вберегли Нідерланди від Омікрону, але створюють людям незручності, збільшують ціну подорожі, заставляють замислитися про ризики, а отже і зменшують к-ть людинорухів.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Ио ли в Бельгии, то ли в Германии, то ли в какой-то другой стране, но точно европейской, обязали даже на улице носить маски FFP2 для группы риска, намекая на то, что она их защитит от омикрона.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Ferrari писав: 23 грудня 2021, 17:50 Ио ли в Бельгии, то ли в Германии, то ли в какой-то другой стране, но точно европейской, обязали даже на улице носить маски FFP2 для группы риска, намекая на то, что она их защитит от омикрона.
Факт, сам бачив німецьких пенсіонерів на парковці супермаркету в ФФП-2

А як ти ще заставиш людей вдома сидіти? В Росії пробували з смс-кодами на вихід з дому, але це занадто хай-тек для бабусь і дідусів. А тут очевидне рішення - зробити так, щоб ти сам не хотів ходити на вулицю і проконтролювати легко.
Inguri

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Inguri »

Нащо це урядам, якщо серйозно? Невже у 190+ урядів є якісь сакральні знання, які керують їх діями? Ну от не бачу логіки, окрім захоплення марсіанами/виробниками тестів. Версія "на догоду виборцям", як на мене, дуже сумнівна.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 23 грудня 2021, 17:53 Версія "на догоду виборцям", як на мене, дуже сумнівна.
Треба ж щось робити (реактивний підхід). Ну і смертність це таки зменшує через зменшення контактів через незручність таких засобів захисту навіть для молодих і здорових, а уяви як бабусі повітря тягнути через цю маску?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Sentry »

Inguri писав: 23 грудня 2021, 17:53 Нащо це урядам, якщо серйозно? Невже у 190+ урядів є якісь сакральні знання, які керують їх діями? Ну от не бачу логіки, окрім захоплення марсіан/виробниками тестів. Версія "на догоду виборцям", як на мене, дуже сумнівна.
Имхо, стелят соломку. Информации об Омикроне пока недостаточно, и небольшая вероятность коллапса медсистемы есть. Такой коллапс избиратели точно не простят. А вот возмущенние по поводу ограничений - величина предсказуемая, и видимо решили, что проблем не будет.

Ну и вообще, избиратели любят власть, которая о них заботится, об их здоровье и безопасности. С учетом большего среднего возраста в Европе - имеем результат.
Inguri

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Inguri »

Тобто, версія "на догоду виборцям" реальна? Є свіжа статистика підтримки дій урядів?
Було б цікаво глянути ще й статистику по найбільшим платникам податків.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Пришло письмо из Венской оперы - теперь пускают либо с бустером, либо выздоровел+2 дозы, либо две дозы+тест ПЦР 72 часа...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Я позавчора і вчора спілкувався з однокласницею з Мадриду. Вона почула, що в Нідерландах локдаун і запрошувала в Іспанію. Мовляв, в Мадриді голова ліберальна, заганяти людей по хатам не буде. Я кажу, еге, а глянь на Каталонію, а вона мені: так у них ніяких протиепідемічних заходів і обмежень не було, от туди і лізли з усієї Європи, ото й привезли.

Отак мислить обиватель - нові варіанти виникають десь там (і у випадку Іспанії, це логічно, у них високий рівень вакцинації, вірусу нема де розвернутися).
І туристи їх привозять, а щоб місцеві не страждали треба (парадокс!) зробити місцеві умови непривабливими для туристів, які заразу везуть.

Вся Європейська єдність, вся національна єдність у великих країнах котиться коту під хвіст, коли у мене на трапі літака при виході з салону жандарм перевіряє вакцинацію на рейсі Лілль - Аяччо.
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Globetrotter »

Так а що там такого страшного в Каталонії? Комендантська година аж від 1 ночі до 6 ранку і то не всюди, а лише в регіонах з найгіршими показниками. Я вважаю, що Іспанія в цілому проходить цю хвилю досить спокійно. Принаймні поки що. Навпаки іспанський уряд зараз сильно критикують експерти за недостатню кількість обмежень. Але поки проблем з госпіталізацією немає, то і нових обмежень не буде. Зараз там більше проблема з первинною ланкою медицини. Народ біжить в поліклініки, як тільки відчує симптоми, а неможливо таку кількість обслужити.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Globetrotter писав: 23 грудня 2021, 19:11 Я вважаю, що Іспанія в цілому проходить цю хвилю досить спокійно.
Маски на вулиці, це точно не ствердна відповідь на "Путешествия в пандемию. Чем? Куда?"
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

"С 27 декабря иностранцы, не имеющие разрешения на постоянное проживание в Чехии, должны при въезде в Чехию предъявить отрицательный результат ПЦР-теста", - говорится в сообщении.

При этом отмечается, что въезд на территорию Чехии без теста разрешен тем, кто получил три прививки от COVID, а также привитые двумя дозами вакцины от коронавируса дети в возрасте от 12 до 18 лет.
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Globetrotter »

mischko писав: 23 грудня 2021, 19:16
Globetrotter писав: 23 грудня 2021, 19:11 Я вважаю, що Іспанія в цілому проходить цю хвилю досить спокійно.
Маски на вулиці, це точно не ствердна відповідь на "Путешествия в пандемию. Чем? Куда?"
Маски для іспанців - це вже давно невід'ємна частина гардеробу :smile: Більшість їх ніколи не знімала. Для іспанців маска на вулиці особливим обмеженням не вважається.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Liubko »

А хтось задав собі запитання: До чого ми докотилися, що банальне проведення НР на Тенеріфе стало якимось квестом з неймовірними пригодами? :smile: І що це все відбувається через, вибачте, засраний ГРВІ, який в більшості випадків навіть не викликає нежитю. :drunk: Абсурд, маразм і навіть не знаю що ще сказати :?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Я даже не знаю сможем ли мы когда-то как раньше летать на НГ по маршруту Харьков-Стамбул-Сингапур-Бали-Куала-Лумпур-Стамбул-Харьков без единой визы, бумажки и разрешения…
Кто бы мне рассказал два года назад, когда я летел с детьми по маршруту Киев-Лондон (стоп)-Орландо-Канкун-Майями-круиз по Карибам-Майями-Лондон (стоп)-Киев, что скоро мне нужно для путешествий иметь справку о прививке, справку с результатом анализов и носить маску на лице, покрутил бы у виска пальцем…
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

Globetrotter писав: 23 грудня 2021, 20:48 Маски для іспанців - це вже давно невід'ємна частина гардеробу Більшість їх ніколи не знімала. Для іспанців маска на вулиці особливим обмеженням не вважається.
В Барселоне в начале ноября на улице никто (или почти никто) масок не носил.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 42 гостей