Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Inguri

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Inguri »

Візжать не можна, згоден.
immie
Airbus A320
Повідомлень: 358
З нами з: 07 серпня 2013, 10:50
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення immie »

grzegorz писав: 17 грудня 2021, 16:22 Ну камон, тут ніби не зовсім зелені люди сидять. Переносити коментарі "баданте" і т.п з ФБ сюди - поганий тон.
Можу з таких же джерел запостити перевізника Чернівці-Сучава, який стверджує, що всіх з рейсу Сучава-Бергамо пустили, і взагалі нічого не змінилося.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Krakowite »

immie писав: 17 грудня 2021, 16:45 Можу з таких же джерел запостити перевізника Чернівці-Сучава, який стверджує, що всіх з рейсу Сучава-Бергамо пустили, і взагалі нічого не змінилося.
Читаємо одні і ті самі джерела :drunk:

По факту маємо невідь-яке підтвердження, що вчора українцям вдалося скористуватися транзитом через Румунію для подорожі до Італії
svm30055
Airbus A318
Повідомлень: 29
З нами з: 20 серпня 2021, 00:49
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення svm30055 »

Ну Румунія все ж таки країна ЄС, не має паспортного контролю, дещо простіше попасти в Італію. Цікавить як з України, маю квитки до Турина на середину січня, хотів в Альпах на лижах покататися, тепер гадаю, відсотків 90, що рінейр не буде в Києві садити на рейс аля "транзитників" з наприклад квитками на автобус до Франції.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Sentry »

svm30055 писав: 17 грудня 2021, 17:27 Ну Румунія все ж таки країна ЄС, не має паспортного контролю, дещо простіше попасти в Італію. Цікавить як з України, маю квитки до Турина на середину січня, хотів в Альпах на лижах покататися, тепер гадаю, відсотків 90, що рінейр не буде в Києві садити на рейс аля "транзитників" з наприклад квитками на автобус до Франції.
В каком смысле Румыния не имеет паспортного контроля с Италией?
immie
Airbus A320
Повідомлень: 358
З нами з: 07 серпня 2013, 10:50
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення immie »

Румунія — ЄС, але не Шенген, тому повноцінний паспортний контроль. В Турині, як раз часто наші рейси перетинаються з румунськими, разом стоїмо в одній черзі на паспортний контроль.
svm30055
Airbus A318
Повідомлень: 29
З нами з: 20 серпня 2021, 00:49
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення svm30055 »

О, дійсно, контроль є, але Румунія не в списку E для Італії, тому думаю з Румунії рейс менш прискіпливо перевіряють , тим паче мені летіти з Києва, гадаю до нового року буде зрозуміло на практиці кого і як пускають в Італію з України та чи пускають взагалі. Бо поки чув тільки від одного чи двох, що вчора в Борисполі транзитників не пускали, а в Жулянах навпаки садили на рейс
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення AZP »

Krakowite писав: 17 грудня 2021, 17:17
По факту маємо невідь-яке підтвердження, що вчора українцям вдалося скористуватися транзитом через Румунію для подорожі до Італії
А как итальянцы смотрят - по гражданству, или по стране, откуда приехал?
Условно, на прямом автобусе (который через Венгрию и Словению чешет) пустят даже с украинским паспортом?
svm30055
Airbus A318
Повідомлень: 29
З нами з: 20 серпня 2021, 00:49
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення svm30055 »

Ну по правилам вїзду, громадянство взагалі ніякої ролі не грає, головне в якій країна була особа останні 14 днів перед вїздом в Італію, якщо в країні зі списку Е, то з туристичною метою заборонено
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Собакевич »

Внутришенгенский автобус (равно как и поезд, самолет, велосипед) тут вообще из другой оперы. Там же нет границы и, соответственно, контроля.
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення AZP »

Собакевич писав: 17 грудня 2021, 18:14 Внутришенгенский автобус (равно как и поезд, самолет, велосипед) тут вообще из другой оперы. Там же нет границы и, соответственно, контроля.
На самолёте есть тётя, который посадочный сканирует и прививку смотрит - хотя бы на самом гейте.
А выборочный контроль всё же есть - я когда в Берлин прилетел, стояли полицаи (вроде) и как-то выхватывали людей из толпы. По какому критерию - мне неведомо.
Да даже до вируса такое было - прилетел в Жешув из Афин, тоже стояли люди в форме и некоторым вопросы задавали.
Востаннє редагувалось 17 грудня 2021, 18:19 користувачем AZP, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Самый простой способ попасть в Италию для тех кто очень хочет, это лететь в Будапешт (Мюнхен, Франкфурт, Вену, Париж, Амстердам, Цюрих, Женеву), а оттуда уже лететь/ехать в Италию. Только не брать сразу единым билетом, конечно же
svm30055
Airbus A318
Повідомлень: 29
З нами з: 20 серпня 2021, 00:49
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення svm30055 »

Ferrari писав: 17 грудня 2021, 18:17 Самый простой способ попасть в Италию для тех кто очень хочет, это лететь в Будапешт (Мюнхен, Франкфурт, Вену, Париж, Амстердам, Цюрих, Женеву), а оттуда уже лететь/ехать в Италию. Только не брать сразу единым билетом, конечно же
Это да, но у многих уже взяты билеты из Украины прямые(
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Krakowite »

svm30055 писав: 17 грудня 2021, 18:20 Это да, но у многих уже взяты билеты из Украины прямые(
З цими квитками доведеться попрощатися або заплатити збір за зміну дати вильоту
svm30055
Airbus A318
Повідомлень: 29
З нами з: 20 серпня 2021, 00:49
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення svm30055 »

Krakowite писав: 17 грудня 2021, 18:23
svm30055 писав: 17 грудня 2021, 18:20 Это да, но у многих уже взяты билеты из Украины прямые(
З цими квитками доведеться попрощатися або заплатити збір за зміну дати вильоту
В мене в середині січня, ще почекаю, морально вже змирився, що не лечу, але прослідкую, що там з транзитниками буде
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення grzegorz »

Реєструвався тільки що на рейс в Меммінген у Львові ( Раяни). Вирішив спитати в агента, чи посадять в Італію на транзит. Сказали так, якщо стикування до 4х годин :nose:
svm30055
Airbus A318
Повідомлень: 29
З нами з: 20 серпня 2021, 00:49
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення svm30055 »

grzegorz писав: 17 грудня 2021, 19:23 Реєструвався тільки що на рейс в Меммінген у Львові ( Раяни). Вирішив спитати в агента, чи посадять в Італію на транзит. Сказали так, якщо стикування до 4х годин :nose:
дякую. Тобто все ж таки треба літак, квитки на автобус не прокатять. Цікаво, чому саме 4 години, а не 2 чи 8.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення grzegorz »

Мені звучить як брєд від агента. Але це хороший знак - можна пробувати прориватись з такими агентами.
noxflame
Airbus A318
Повідомлень: 2
З нами з: 17 грудня 2021, 19:51
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення noxflame »

Здравствуйте, знающие люди. Помогите советом

Вчера прилетела в Польшу, когда покупала билеты, не знала о новых правилах, что даже у полностью вакцинированных должен быть тест, прилетела без него. Пограничник сказала, что теперь я на карантине, взяла мой номер телефона и адрес пребывания. Сегодня пришла смс, что нужно установить приложение Kwarantanna Domowa. Скачала его из маркета, но оно не позволило мне завершить регистрацию, не присылает смс с подтверждением. Никаких ссылок на техподдержку в нем нет. Я не понимаю, что я должна делать вообще дальше. Если кто-то был в такой ситуации, подскажите, пожалуйста.
nix
Airbus A319
Повідомлень: 266
З нами з: 06 березня 2018, 16:12
Звідки: IEV->DUB
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення nix »

noxflame писав: 17 грудня 2021, 19:57 Здравствуйте, знающие люди. Помогите советом

Вчера прилетела в Польшу, когда покупала билеты, не знала о новых правилах, что даже у полностью вакцинированных должен быть тест, прилетела без него. Пограничник сказала, что теперь я на карантине, взяла мой номер телефона и адрес пребывания. Сегодня пришла смс, что нужно установить приложение Kwarantanna Domowa. Скачала его из маркета, но оно не позволило мне завершить регистрацию, не присылает смс с подтверждением. Никаких ссылок на техподдержку в нем нет. Я не понимаю, что я должна делать вообще дальше. Если кто-то был в такой ситуации, подскажите, пожалуйста.
Если не ошибаюсь, в течении 2 дней можно сдать ПЦР в самой Польше и не сидеть на карантине
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей