Візи та все про них...

Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення АндрейМ »

SergeyL писав: 20 листопада 2021, 12:34 Или такое работает, только если понаехал на длительное время?
Абсолютно верно. Подозрения в нелегальной/удаленной работе возникают только если человек длительное время находится в США. Но сам факт продаж товаров через Амазон я бы удаленной работой не назвал. Тут больше налоговые вопросы возникают, но иммиграционные службы о Вас точно не знают и знать не хотят. :smile:
Аватар користувача
vadimklimenko
Airbus A318
Повідомлень: 70
З нами з: 30 травня 2019, 22:23
Звідки: OZH → IEV
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення vadimklimenko »

В 2017-му році отримував b1/b2 візу по запрошенню від американського клієнта (айті) — відкрили. Прямо запитували, чи я працюю з ним напряму чи через українську компанію. На співбесіду їздили втрьох, в тому числі з CEO української компанії, в якій я працював, притому проходили всі одночасно в трьох віконцях, і відпустили всіх одночасно. Запитували лише про те, як працюємо та на скільки днів їду. Раніше в мене була відмова в візі (але тоді я і сам собі візу не дав би так як лише закінчував школу та не знав, куди хочу :) в 2012-му. CEO колись працював по робочій візі в штатах, може це зіграло якусь роль.

Обтягуючих факторів в 17-му році в мене було досить багато, по яким мені точно не мали б дати візу по попереднім повідомленням — попередня відмова в візі, з штампів в паспорті був лише штамп в Мексику, дружини/дітей/авто/нерухомості немає, є родичі (тітка) в США, працюю по аутстаф-моделі з клієнтом. Виписки з банку ніякі не робив, лише переглянули запрошення (ділова зустріч, консалтинг) і все.

Потім ще раз друг їздив (IT також, здається, що був майже пустий паспорт також), але щось в запрошенні не так вказано було, що вони подумали, що він з ними напряму працює. Прямо на співбесіді йому сказали переоформити документи чи створити запрошення через українську компанію та прийти ще раз. Він оплатив збір ще раз — відкрили на 10 років.

Але це 2017-й рік був, з роками там з'являлись додаткові перевірки. В 2019 були випадки, шо з посольства телефонували власнику компанії та запитували, чи дійсно аплікант працює в цій компанії.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

Щодо CAIPS: підозрюю, що це усе через дурнозвісний Чінук. Обґрунтування має бути розумним "reasonable", тобто має бути логічний ланцюг, завдяки якому офіцер дійшов висновку по справі. Думаю, адвокат/ка в Канаді міг/могла би направити справу на розгляд федерального суду.

Щодо "справедливості" роботи консульств та інших іноземних установ з питань мігрантів по відношенню до іноземців: в ідеальному світі вони (органи) мають бути неупередженими, незаангажованими, та не керуватися стереотипами чи іншими особистими переконаннями у справах іноземців. Але у нашій реальності це неможливо. Адміністративні ограни не є джерелом правосуддя у демократичній країні. Таким джерелом є суд, де треба оскаржувати неправомірні / невірні рішення адмін. органів.
Або ж подавати заяву ще раз, змінивши вхідні параметри.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Візи та все про них...

Повідомлення grzegorz »

v_volf писав: 21 листопада 2021, 03:13 Щодо CAIPS: підозрюю, що це усе через дурнозвісний Чінук. Обґрунтування має бути розумним "reasonable", тобто має бути логічний ланцюг, завдяки якому офіцер дійшов висновку по справі. Думаю, адвокат/ка в Канаді міг/могла би направити справу на розгляд федерального суду.
Що/хто таке/такий Чінук?
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Адіабатичне потепління повітря
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

Inguri писав: 21 листопада 2021, 09:38 Адіабатичне потепління повітря
Це вітер такий, але у цьому контексті це AI система.

Це блог одного з моїх викладачів. Він - імміграційний адвокат. У його записі йдеться про Чінук. https://vancouverimmigrationblog.com/pr ... oversight/
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

v_volf писав: 22 листопада 2021, 00:27
Inguri писав: 21 листопада 2021, 09:38 Адіабатичне потепління повітря
Це вітер такий, але у цьому контексті це AI система.
подумав, що це пов'язано з нещодавною повінню :grin:

Так ця система вже працює щодо європейців, чи тільки поки що для індійців? Зі статті не дуже зрозумів.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

Inguri писав: 23 листопада 2021, 10:21
v_volf писав: 22 листопада 2021, 00:27
Inguri писав: 21 листопада 2021, 09:38 Адіабатичне потепління повітря
Це вітер такий, але у цьому контексті це AI система.
подумав, що це пов'язано з нещодавною повінню :grin:

Так ця система вже працює щодо європейців, чи тільки поки що для індійців? Зі статті не дуже зрозумів.
Наразі нема чіткої відповіді. Різні візові офіси по-різному імлементують цю систему. У будь-якому разі відмова має бути логічною та мотивованою.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Візи та все про них...

Повідомлення grzegorz »

А часто, загалом, вони дають не логічні і не мотивовані відмови? Є зміст пробувати через півроку чи краще пару років зачекати?
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Для відмовника відмова завжди виглядає нелогічною і немотивованою.
Я б радив спочатку отримати якимсь чином візу США.
На неї не набагато більше шансів, але вас може врятувати власна комунікабельність і переконливість - ви все скажете прямо у вічі візовому офіцеру, а не відішлете бездушні ПДФки суворому Чінуку.
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення ABC »

Inguri писав: 24 листопада 2021, 09:07 Для відмовника відмова завжди виглядає нелогічною і немотивованою.
Я б радив спочатку отримати якимсь чином візу США.
На неї не набагато більше шансів, але вас може врятувати власна комунікабельність і переконливість - ви все скажете прямо у вічі візовому офіцеру, а не відішлете бездушні ПДФки суворому Чінуку.
Плюсую. Канада возможно и отказ дала именно по причине отказа в визе США. Думаю увидели где то в базе и зачем им заморачиваться, проще отказать
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Візи та все про них...

Повідомлення grzegorz »

Я не хочу в Штати на даний момент :) Отримувати візу в США заради Канади якось overcomplicated.
ABC писав: 24 листопада 2021, 10:18Канада возможно и отказ дала именно по причине отказа в визе США
Може так. Може ні. Це як шанс побачити бегемота на вулиці - 50%, або побачиш або ні. CAIPS мав би вирішити проблему з причиною відмови - але ніт.
Inguri писав: 24 листопада 2021, 09:07 Для відмовника відмова завжди виглядає нелогічною і немотивованою.
Ну сорі, коли в CAIPS вказана соц-економ причина і в той же час в заявці були документи, які говорять про зовсім інше, то про логічну мотивацію тут мова не йде.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Igoresha »

grzegorz писав: 24 листопада 2021, 12:31 Ну сорі, коли в CAIPS вказана соц-економ причина і в той же час в заявці були документи, які говорять про зовсім інше, то про логічну мотивацію тут мова не йде.
Не соответствуете ожиданиям офицера :lol:
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення ABC »

Человек десять моих знакомых бегемотов собрались на рыбалку в Канаду в 2019 году. В 9-х были визы в США, а у одного бегемота не было. Итог- ему одному визу в Канаду и не дали. Вроде состоятелен. Правда, были ли у него отказы ранее не знаю.
По своему опыту - получив в разное время (повезло наверное) визы США, никогда не имели проблем с получением виз UK и Канады (надеюсь не сглазить)

PS Не убеждаю и не настаиваю. Просто делюсь своими наблюдениями
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Візи та все про них...

Повідомлення grzegorz »

ABC писав: 24 листопада 2021, 14:08 Человек десять моих знакомых бегемотов собрались на рыбалку в Канаду в 2019 году. В 9-х были визы в США, а у одного бегемота не было. Итог- ему одному визу в Канаду и не дали. Вроде состоятелен. Правда, были ли у него отказы ранее не знаю.
По своему опыту - получив в разное время (повезло наверное) визы США, никогда не имели проблем с получением виз UK и Канады (надеюсь не сглазить)

PS Не убеждаю и не настаиваю. Просто делюсь своими наблюдениями
Те, що наявність візи США - великий плюс, я не спорю :)
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

grzegorz писав: 24 листопада 2021, 12:31 Я не хочу в Штати на даний момент :) Отримувати візу в США заради Канади якось overcomplicated.
Ну, заради американської візи я відвідав Сінгапур і Бруней, хоча південно-східна Азія не подобається.
Сподобалася)) і отримав візу США.

І що принципово унікального є у вашому канадському маршруті, чого нема в США? Але в США вам не кортить, де різноманітніше, а саме в Канаду? Підозрюю, така думка промайнула і у Чінука))
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Візи та все про них...

Повідомлення grzegorz »

Inguri писав: 24 листопада 2021, 15:23
grzegorz писав: 24 листопада 2021, 12:31 Я не хочу в Штати на даний момент :) Отримувати візу в США заради Канади якось overcomplicated.
Ну, заради американської візи я відвідав Сінгапур і Бруней, хоча південно-східна Азія не подобається.
Сподобалася)) і отримав візу США.

І що принципово унікального є у вашому канадському маршруті, чого нема в США? Але в США вам не кортить, де різноманітніше, а саме в Канаду? Підозрюю, така думка промайнула і у Чінука))
1. Процес отримання візи. Мені простіше зібрати пару ПДФок і заповнити анкету, ніж їхати туди-сюди в Київ і проходити співбесіду з живою людиною, де можна банально перехвилюватись.
2. Особиста упередженність до США :)

Ну і тут варто зазначити, що Канада мені була цікава саме в контексті Нового Року, так як з відкритих країн де ще не був, куди можна без геморою за адекватну ціну долетіти і де Новий Рік - не пустий звук ( натякаю на різні Ефіопії і т.д), Канада виглядала ідеальним варіантом. Так то Канада не дуже вабить, але вже біометрія оплачена + питання принципу отримати візу після відмови, з США такого нема, так як відмова була логічна і зрозуміла мені.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

grzegorz писав: 24 листопада 2021, 08:04 А часто, загалом, вони дають не логічні і не мотивовані відмови? Є зміст пробувати через півроку чи краще пару років зачекати?
Є зміст пробувати, але зі значно покращеним декларованим статком. Також дуже не раджу приховувати жодну з відмов: за це бан на 5 років. Статок має бути органічним, тобто незрозумілі одноразові депозити до рахунку будуть розглядатися як намір ввести офіцера в оману. Зазвичай, після відмови у візі краще або проконсультуватися у професійного імміграційного спеціаліста / адвоката, або довірити подання документів комусь з них.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

А була б віза США, навіть статок не треба декларувати. Скористалися б CAN+
grzegorz писав: 24 листопада 2021, 15:34 2. Особиста упередженність до США
Навіть у цьому разі є вихід:
Питання 7: У мене є дійсна американська віза, але я ще не їздив до США. Чи буду я мати право на CAN+?
Відповідь: так. Оскільки ваша віза в США дійсна, і у вашому паспорті буде підтвердження цього, коли ви подасте її як частину заявки на отримання канадської візи, ви матимете право на швидшу обробку за програмою CAN+.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

В мене є кейс, коли людина надала довідку про дохід 5 тисяч грн/міс, але заявила про право на CAN+ і трохи пояснила на словах особливості фінансового стану.
Канада повірила і дала візу.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей