COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Закрито
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення mischko »

Tetris писав: 23 листопада 2021, 15:01 Ну это не удивительно, учитывая, что большинство профессиональных спортсменов росли по принципу "если школа мешает спорту - нужно бросить школу".
Питання довіри до вакцини - це точно не в компетенції шкільного курсу знань. Власне, рішення про безпеку вакцин приймає не тьотя Маша на кухні ("ще не скис - можна подавати"), а цільний орган ЄС - EMA. Висока довіра до вакцин в західному суспільстві (порівняно зі східноєвропейчиками) не тому, що тут люди академічно розумніше. Навпаки - тут і з шкільним курсом знань можна вести гідне життя, а культу "університетської корочки" нема від слова взагалі. В західній Європі люди довіряють вакцинам, притримуються базових правил - бо так сказала влада, якій вони теж довіряють. Логіка бюргера проста - я плачу зі своїх (високих) податків хорошу зарплату цьому дядькові, щоб він приймав рішення, то в чому прикол недовіряти його рішенням? В Східній Європі, зокрема в тій же Болгарії, яка навіть уже в Нідерландах стала антиприкладом з вакцинацією все навпаки - дуже низька довіра до влади.
Так що, на мій превеликий жаль, «антикорупція» може бути не тільки суспільним запитом, а й технологією, яка дозволяє Кремлю допомагати своїм прихильникам посилювати вплив навіть тоді, коли їх не підтримує більшість населення.
(с) Портніков - https://lb.ua/world/2021/11/22/499189_b ... rumen.html

Вибрали - бо проти бариг, чи будемо його слухатись - нехай його син бариги слухає!

Підумок: плоскоземельників серед людей, які не вакцинувались мізерний відсоток, це не криза знань про вакцину, це криза довіри до тих людей, яким делеговано вирішувати питання вакцинації.
Не забувайте - Україна - країна "Таміфлю".
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Tetris »

manjeroke писав: 23 листопада 2021, 15:25 Средний спортсмен такого же интеллектуального уровня как средний гражданин. Или Вы хотите сказать что мало неспортсменов заканчивающих школу для галочки?
Мало. Кроме проституции и торговцев я не знаю других профессий, где работа начинается задолго до окончания школы.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення manjeroke »

Tetris писав: 23 листопада 2021, 15:30
manjeroke писав: 23 листопада 2021, 15:25 Средний спортсмен такого же интеллектуального уровня как средний гражданин. Или Вы хотите сказать что мало неспортсменов заканчивающих школу для галочки?
Мало. Кроме проституции и торговцев я не знаю других профессий, где работа начинается задолго до окончания школы.
:lol: :lol: :lol: Вопросов больше нет
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Ferrari »

Tetris писав: 23 листопада 2021, 15:30
manjeroke писав: 23 листопада 2021, 15:25 Средний спортсмен такого же интеллектуального уровня как средний гражданин. Или Вы хотите сказать что мало неспортсменов заканчивающих школу для галочки?
Мало. Кроме проституции и торговцев я не знаю других профессий, где работа начинается задолго до окончания школы.
Вам шашечки или ехать?
Ходить в школу или учиться?
Шахматисты - тоже тупы? А IT при этом умны?
Компьютерный геймер, ходящий в школу умнее или тупее пловца, который учится заочно и сдает все экстерном?

Но в целом, согласен, вопросов к Вам больше нет.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Tetris »

mischko писав: 23 листопада 2021, 15:28 Питання довіри до вакцини - це точно не в компетенції шкільного курсу знань.
А я не про знання з предметів, а про загальну обізнаність в базових речах. Якщо тобі років з 10-13 (авже з цього віку зрозуміло, чи будуть дитину "натаскувати" на рівень профі, чи його футбол/легка атлетика/гребля залишуться хоббі) говорять, що головне результат, все інше пофігу, то людина так і не навчиться думати.
Почитай, що говорять всі як один бразильські футболісти, що приїжджають в Україну на питання, чим займаєшся у вільний час - граю на базі в плейстейшн.
mischko писав: 23 листопада 2021, 15:28 Не забувайте - Україна - країна "Таміфлю".
Саме так. Радянська освіта була найкращою в світі. І мільйони людей, що заряджали воду перед телевізором - найкраще тому підтвердження.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Tetris »

Ferrari писав: 23 листопада 2021, 15:36 Ходить в школу или учиться?
Учиться, конечно. В школу многие из них даже ходят. Даже до самого последнего класса. Не все, конечно, но многие все же ходят.
Но что толку от такого хождения, если ребенок в школе после утренней тренировки и думает там только о вечерней тренировке и предстоящих сборах, а о том, как дела в школе, его никто не спрашивает?
Востаннє редагувалось 23 листопада 2021, 15:56 користувачем Tetris, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення mischko »

Tetris писав: 23 листопада 2021, 15:41 Почитай, що говорять всі як один бразильські футболісти, що приїжджають в Україну на питання, чим займаєшся у вільний час - граю на базі в плейстейшн.
Ти взагалі не зрозумів про що я зверху написав. В мене перед очима люди з дипломом медакадемії, які працюючи на бюджетній роботі за мізерні гроші ще й доплатили за фальшиву довідку про вакцинацію. Тут нема такої кореляції з інтелектом як тобі би хотілося (я вакцинований - значить умний, а остальні - бидло).
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Tetris »

mischko писав: 23 листопада 2021, 15:45
Tetris писав: 23 листопада 2021, 15:41 Почитай, що говорять всі як один бразильські футболісти, що приїжджають в Україну на питання, чим займаєшся у вільний час - граю на базі в плейстейшн.
Ти взагалі не зрозумів про що я зверху написав. В мене перед очима люди з дипломом медакадемії, які працюючи на бюджетній роботі за мізерні гроші ще й доплатили за фальшиву довідку про вакцинацію. Тут нема такої кореляції з інтелектом як тобі би хотілося (я вакцинований - значить умний, а остальні - бидло).
Я це зрозумів, але коментуючи новину, Ферарі писав, що це не дивно, що футболіст боїться вакцинуватись. Це не питання довіри до влади/вчених/медицини. Просто щось в тіктоці побачив і все. Або родичам в Африці шаман сказав, що вакцинуватись не тре.
Поведінка футболістів зазвичай достатньо примітивна. Як і їхній інтелект.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення mischko »

Tetris писав: 23 листопада 2021, 15:55 Просто щось в тіктоці побачив і все. Або родичам в Африці шаман сказав, що вакцинуватись не тре.
Расист!
Футболіст заробляє дуже хороші гроші, не знаю, як називається цей феномен, коли людина ігнорує пораду людей, які знаходяться на соціальній драбині на рівні нижче, але гадаю, що тут якраз в цьому справа.
Ну і те, що такому багатінькому другу дуже рідко заперечують, ці люди не схильні чути критику на свою адресу.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Tetris »

mischko писав: 23 листопада 2021, 15:58 Расист!
В Африці живуть люди різних рас :)
Тут я не про раси,а, скоріше про примітивні релігійні вірування, що до сих пір панують в деяких місцях переважно Африки та Південної Америки.
mischko писав: 23 листопада 2021, 15:58 Футболіст заробляє дуже хороші гроші, не знаю, як називається цей феномен, коли людина ігнорує пораду людей, які знаходяться на соціальній драбині на рівні нижче, але гадаю, що тут якраз в цьому справа.
Ну і те, що такому багатінькому другу дуже рідко заперечують, ці люди не схильні чути критику на свою адресу.
Може і таке. У всіх свої причини бути, скажемо так, обмеженим. Але те, що їх інтереси і погляди досить специфічні - факт.
Та що далеко ходити - в Україні є проблеми зі спортсменами через їх недалекість. Дуже ж багато зашкварились політично. І я не про участь у виборчих списках, а про висловлювання з приводу Криму, Росії і т.п. І не ватники ж - просто тупі. І це ж найрозумніші - ті, що можуть в камеру щось сказати.
Але це ми вже від теми віддаляємось.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення mischko »

Ще тиждень до зими, а Нідерланди вже майже впритул наблизилися до минулорічного піку госпіталізацій.

І це при тому, що групи ризику провакциновані на 90% і вище.

Пік минулої зими був 2890, зараз в лікарнях вже 2540, темпи теж вражаючі - 349 нових пацієнтів, рекорд за 2021-й рік.

Так що несемось.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Ferrari »

mischko писав: 23 листопада 2021, 16:16 Ще тиждень до зими, а Нідерланди вже майже впритул наблизилися до минулорічного піку госпіталізацій.

І це при тому, що групи ризику провакциновані на 90% і вище.

Пік минулої зими був 2890, зараз в лікарнях вже 2540, темпи теж вражаючі - 349 нових пацієнтів, рекорд за 2021-й рік.

Так що несемось.
Чем объясняют власти?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення mischko »

Ferrari писав: 23 листопада 2021, 16:31 Чем объясняют власти?
Та все тим же: мало вакцинувалися, а ті, що вакцинувалися нехай ще третю дозу накатять.
Ну і, звичайно, те, що обмежень зараз сильних немає. Тому давайте не будемо говорите про погане, а краще зробимо!
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Ferrari »

А там и лето, и очередные успехи вакцинации не за горами
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Igoresha »

Ну в прошлом году, насколько я могу судить с новостей, в этот период уже ослабляли ограничения, которые были строже, чем сейчас
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення mischko »

Igoresha писав: 23 листопада 2021, 16:39 Ну в прошлом году, насколько я могу судить с новостей, в этот период уже ослабляли ограничения, которые были строже, чем сейчас
Не в нас. Навпаки, ще потім і комендантською годиною зверху, х*як! Масочки ввели 1 грудня тоді.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Ferrari »

Новая наука подоспела:

В условиях пандемии COVID человечеству нужно использовать подход "вакцина плюс", чтобы продолжать повседневную жизнь. Другими словами - соблюдать комплекс мер против коронавируса.

Об этом заявляет директор Европейского регионального бюро ВОЗ Ханс Клюге.

По его словам, подход "вакцина плюс" означает получение стандартных доз вакцины, ревакцинацию, если таковая предлагается, а также включение профилактических мер в обычный распорядок дня.

"Ношение маски, мытье рук, проветривание помещений, поддержание физического расстояния и чихание в локоть - простые и эффективные способы получить контроль над вирусом и поддержать жизнь общества" - отметил Клюге.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Igoresha »

mischko писав: 23 листопада 2021, 16:42 Не в нас. Навпаки, ще потім і комендантською годиною зверху, х*як! Масочки ввели 1 грудня тоді.
Ну вроде же открывали музеи, басейны. Или тогда так и не открыли?
https://www.government.nl/latest/news/2 ... o-continue
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення mischko »

Музеї відкрили, але потім майже одразу закрили
https://www.government.nl/latest/news/2 ... een-people
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення АндрейМ »

mischko писав: 23 листопада 2021, 15:28 дуже низька довіра до влади.
Не лише до влади, як такої, а і саме до вакцинації також. Ще у 2019 році до Ковіду дослідження в Україні показало, що вакцинацію вважають безпечною лише 29% людей. Ситуація із вакцинацію проти Ковіду чудово відображає ці результати. І виправляти цю ситуацію немає кому, оскільки серед лікарів цифри довіри до вакцинації будуть не кращими, а кому людина повинна вірити у питанні вакцинації, як не лікарю? Влада тут не настільки важлива, як важливі лікарі. До Ковіду було багато соціальної реклами і закликів вакцинуватися від грипу, а хто чув такі заклики від своїх сімейних лікарів? Так, із Ковідом зараз вилазять різні імунологи та інфекціоністи, які розповідають про вплив на ДНК та "потрібно дочекатись результатів досліджень довгострокового впливу", і коли людина десь це вже читала або чула, а тут ще і лікар підтверджує, то і маємо такий результат. Якщо лікар відмовляє людину вакцинуватись, як це трапляється в Україні, то жодна влада нічого тут не зробить. На жаль.
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей