Візи та все про них...

Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення artml »

Кілька днів тому вирішив подивитися сайт посольства США щоб зробити візи батькам — а вони припинили обробку не-імміграційних кейсів взагалі :(

Цікаво, чи відновлять повноцінну роботу хоч у 2022-му.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Что, и Interview Waiver тоже?

Мне в этом плане понравилось как с запоребриковыми обошлись. Чтобы получить миграционную визу надо ехать в Варшаву, куда нужна виза и я даже не знаю сейчас как с получением шенгенских виз.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення АндрейМ »

artml писав: 09 листопада 2021, 20:58 Цікаво, чи відновлять повноцінну роботу хоч у 2022-му.
Здається, що на травень-червень 2022 є запис.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

АндрейМ писав: 10 листопада 2021, 07:51
artml писав: 09 листопада 2021, 20:58 Цікаво, чи відновлять повноцінну роботу хоч у 2022-му.
Здається, що на травень-червень 2022 є запис.
Ага, а весной была запись на октябрь-ноябрь...
Мои родители неделю не успели на интервью в 2020. Несколько раз приходило письмо, что ждите нашей отмашки на запись.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення АндрейМ »

manjeroke писав: 10 листопада 2021, 14:18 Ага, а весной была запись на октябрь-ноябрь...
Была. Потом начали переносить на начало 2022 года. Сейчас есть запись на начало лета 2022 года. Я говорю как есть, а как будет предвидеть не могу.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

mmyykkoollaa писав: 15 листопада 2021, 18:20 Что касается виз в ЮК, почему ЮК не сделала "безвиз" для гр-н Украины, я не понимаю. Человек из Украины в относительно здоровом уме в ЮК нелегалом жить не будет
Не любят нас, да и все. Мексиканцы и бразильцы, наверное, им роднее.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Візи та все про них...

Повідомлення grzegorz »

grzegorz писав: 15 жовтня 2021, 19:55 Спробували податись на візу в Канаду, хотіли їхати на Новий Рік - відмова.

I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on the purpose of your visit.


В носі я мав залишатись в Канаді, хотіли лише виключно НР там відмітити ( планували поїздку на 9 днів, квитків не купували, план розписав по днях, бюджет заявив і документально підтвердив дуже ок як на такий період).

По документах теж ніби все ОК - виписка з ФОП рахунку з солідними сумами за останні півроку, тревел хісторі ( 2 проштамп паспорти, 50+ країн з різними Чилі і т.д), ФОП реєстрація, свідоцтво про одруження. Аналогічно і в дружини все, крім доходу, але все одно не копійки + в обох залишок на рахунку теж пристойний. Все або на англ мові, або з перекладом. З негативного бекграунду лише відмова в США візі +- 5р тому.

На 99% був впевнений у успіху, і тут на тобі. За півроку-рік подамось ще раз, тим паче біометрія вже оплачена і діє 10 років, питання тільки - що могло не сподобатись їм? Звісно, CAIPS замовлю як тільки вернусь в Україну, зараз немає змоги щось друкнути і засканувати. Але якщо місцеві експерти можуть тикнути пальцем, де я провтикав щось - welcome.

Можливо, треба було указати, що ми чіповані, чи навряд чи це допомогло б?
Отримав CAIPS, нотатка взагалі не інформативна і дурна:

The purpose of visit does not appear reasonable given the applicant's socio-economic situation and therefore I am not satisfied that the applicant would leave Canada at the end of the period of authorized stay.

Weighing this factor in this application. I am not satisfied that the applicant will adhere to the terms and conditions imposed as a temporary resident.

For the reason above I have refused this application
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Igoresha »

Отличная формулировка. А какие-либо свидетельства собственности в Украине вы подавали?
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення chukinson »

На визу в США сейчас реально податься, если ее никогда не было? Или там до сих пор не принимают заявки
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Візи та все про них...

Повідомлення grzegorz »

Igoresha писав: 19 листопада 2021, 09:44 Отличная формулировка. А какие-либо свидетельства собственности в Украине вы подавали?
Де-юре немає власності оформленої на нас. Я без уяви що їїх не влаштовує в соціально-економічному плані- одружені ( без дітей, ок, це єдиний мінус), зп на рівні середньої канадської (в дружини поменше буде, але на рівні України не найгірша), єдиний варіант, як писав Inguri раніше - бояться, що "удальонщики" залишуться в них працювати, але я б це хотів бачити в нотатках офіцера, а так - така ж вода, як у офіційній відмові.

Загалом, каіпс абсолютно нічим не допоміг, спробуємо пізніше ще раз цю лотерею.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення АндрейМ »

chukinson писав: 19 листопада 2021, 10:01 На визу в США сейчас реально податься, если ее никогда не было? Или там до сих пор не принимают заявки
Заполнить анкету и оплатить сбор Вы то можете, но интервью сейчас доступны только на лето 2022 года. Но старт интервью уже несколько раз переносили, так что и июнь может оказаться оптимистической датой.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Igoresha »

grzegorz писав: 19 листопада 2021, 10:12 Де-юре немає власності оформленої на нас. Я без уяви що їїх не влаштовує в соціально-економічному плані- одружені ( без дітей, ок, це єдиний мінус), зп на рівні середньої канадської (в дружини поменше буде, але на рівні України не найгірша), єдиний варіант, як писав Inguri раніше - бояться, що "удальонщики" залишуться в них працювати, але я б це хотів бачити в нотатках офіцера, а так - така ж вода, як у офіційній відмові.

Загалом, каіпс абсолютно нічим не допоміг, спробуємо пізніше ще раз цю лотерею.
Ну, наверное, логика в том, что вас ничего не привязывает к Украине: ни работа (ФОП и удалёнщиком может быть), ни недвижимость или собственность прочего имущества.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

grzegorz писав: 19 листопада 2021, 10:12 ( без дітей, ок, це єдиний мінус)
Я завжди наводжу приклад моєї дружини.

Взимку 2017-го піймав дешеву пакетну Флоріду з перельотом на Дрімлайнері і тижневим проживанням в Девенпорті в будинку з басейном за € 1.103,50 на двох.
В мене віза була, а в жінки ні. Глядіти дітей приїхала теща. Жодної нерухомості в Нідерландах тоді ще не було, житло винаймали. Дозволи - тимчасові.
В жінки роботи теж не було, але її просто спитали хто буде сидіти з дітьми і дали візу на 10 років.

А брату, який має трикімнатну квартиру в Харкові і роботу з якою їздить на конференції в Європу - кілька років тому відмовили, бо холостяк, без дітей, а шенгенські штампіки їм до сраки.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення АндрейМ »

mischko писав: 19 листопада 2021, 11:04 В мене віза була, а в жінки ні.
Я думаю, что тут больше сработал фактор того, что у Вас уже виза была, Вы ездили и вернулись. Если бы вы оба подавались в первый раз, то результат мог бы быть иным при вводных, которые Вы озвучили.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Візи та все про них...

Повідомлення grzegorz »

Igoresha писав: 19 листопада 2021, 10:53
grzegorz писав: 19 листопада 2021, 10:12 Де-юре немає власності оформленої на нас. Я без уяви що їїх не влаштовує в соціально-економічному плані- одружені ( без дітей, ок, це єдиний мінус), зп на рівні середньої канадської (в дружини поменше буде, але на рівні України не найгірша), єдиний варіант, як писав Inguri раніше - бояться, що "удальонщики" залишуться в них працювати, але я б це хотів бачити в нотатках офіцера, а так - така ж вода, як у офіційній відмові.

Загалом, каіпс абсолютно нічим не допоміг, спробуємо пізніше ще раз цю лотерею.
Ну, наверное, логика в том, что вас ничего не привязывает к Украине: ни работа (ФОП и удалёнщиком может быть), ни недвижимость или собственность прочего имущества.
Імхо, цей фактор мав би перекритись історією поїздок і фін положенням. Ну то таке, питання в тому, що ми знову гадаємо по кавовій гущі, минулого місяця вибудували теорію про план поїздки, який не підійшов канадцям, зараз іншу будуємо, а все через шаблонні відповіді і нотатки офіцера. Тупо це якось, коли не маєш чіткої відповіді по своїй відмові.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

АндрейМ писав: 19 листопада 2021, 11:15
mischko писав: 19 листопада 2021, 11:04 В мене віза була, а в жінки ні.
Я думаю, что тут больше сработал фактор того, что у Вас уже виза была, Вы ездили и вернулись.
Та може то я в розвідку їздив?
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 670
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення nyakove »

Вот поэтому и не хочется подаваться на визу США и Канады - можно потратить немалую сумму денег и кучу времени, и получить ничем не мотивированный отказ. Мы с женой тоже IT ФОПы, детей нет, как нет и малейшего желания перебираться в Америку на ПМЖ. Но убедить в этом визового офицера - прям лотерея.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

nyakove писав: 19 листопада 2021, 11:32 Мы с женой тоже IT ФОПы
З ІТ ФОПами у них інші страхи - не нелегальна міграція, а особлива небезпека, яку злі українські хакери можуть становити для американо-канадського суспільства. Знайомій родині ІТшників в Нідерландах не дали канадську візу, бо в них в дипломі (КНУ) є щось про "Захист інформації" чи щось таке.
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 670
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення nyakove »

Канада вимагає показувати диплом для отримання туристичної візи?
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Візи та все про них...

Повідомлення grzegorz »

nyakove писав: 19 листопада 2021, 11:39 Канада вимагає показувати диплом для отримання туристичної візи?
Є пункт про освіту в анкеті.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей