COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Закрито
Аватар користувача
doc
Airbus A321
Повідомлень: 420
З нами з: 03 липня 2013, 17:20
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення doc »

Ferrari писав: 15 листопада 2021, 16:56 Вакцинация должна быть добровольной. У нас ее нет совсем
Можете добровольно купить Гардасил. Он зарегистрирован в Украине. Добровольная не равно бесплатная. Вакцина от гриппа тоже добровольная, но не бесплатная.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Tetris »

Ferrari писав: 15 листопада 2021, 16:56 Вакцинация должна быть добровольной. У нас ее нет совсем
Как же нет? Куча вакцин в частных клиниках. Как и от гриппа.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Krakowite »

Ferrari писав: 15 листопада 2021, 15:25 Так мы про здоровье или вильно мандрувати? А, точно, вильно мандрувати здоровым наверное.
Хто хоче читати про міокардити, той керується піклуванням про власне здоров'я
Хто хоче просто хоче потрапити до Варшави, той щеплюється тим, чим його попросила місцева влада.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Krakowite »

АндрейМ писав: 15 листопада 2021, 16:54 Беда, беда в Украине с врачами.
Олександр обрав для себе пару лікарів-іммунологів, які для нього авторитетні.

Припускаю, що, скажімо, Федор Лапій, теж лікар-іммунолог, для нього не авторитет
Inguri

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Inguri »

mischko писав: 15 листопада 2021, 16:28
Inguri писав: 15 листопада 2021, 16:27 Ні, ти не зрозумів, це заспокоєння, щоб не смикались, а далі звикнуть.
Оце от "звикнуть" може спрацювати лише в таких країнах як Білорусь ("А може так і треба").

Тут має прийти vito і розповісти анекдот про трьох представників братніх слов'янських народів і стулку з цвяхом.
Угу, але поки що білоруси вільно їздять світом, а австралійці в сусіднє село не можуть виїхати.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 15 листопада 2021, 17:16 Угу, але поки що білоруси вільно їздять світом, а австралійці в сусіднє село не можуть виїхати.
Вільно їздять світом після сплати виїзного мита, унікальний збір з власних громадян. І нічо, не жжужать, ще 20 років Бацька сидітиме.
Inguri

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Inguri »

mischko писав: 15 листопада 2021, 15:15 А може люди просто не підтримують систему з цифровою диференціацією qr-кодов?
А от тут своє слово мають сказати айтішнєги, що спротив марний, що битва програна давно - з появою гугла, кукі, сім-карт мобільного зв'язку.
Але не скажуть - бо вони і є творцями цифрого концтабору, і саме їх спалюватимуть на довідках від сімейного!
Inguri

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Inguri »

mischko писав: 15 листопада 2021, 17:18
Inguri писав: 15 листопада 2021, 17:16 Угу, але поки що білоруси вільно їздять світом, а австралійці в сусіднє село не можуть виїхати.
Вільно їздять світом після сплати виїзного мита, унікальний збір з власних громадян. І нічо, не жжужать, ще 20 років Бацька сидітиме.
Якщо проблема в грошах, то це не проблема.
Можливо, у подорожчаннях наших закордонних паспортів теж закладений прихований збір)
Підозрюю, що австралійці радо б заплатили таке, аби їздити.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Ferrari »

Krakowite писав: 15 листопада 2021, 17:14
АндрейМ писав: 15 листопада 2021, 16:54 Беда, беда в Украине с врачами.
Олександр обрав для себе пару лікарів-іммунологів, які для нього авторитетні.

Припускаю, що, скажімо, Федор Лапій, теж лікар-іммунолог, для нього не авторитет
Я обрав для себя докторов-иммунологов, которые вакцинируют меня и мою семью уже 15 лет. В том числе меня от дифтерии, кори и столбняка. Также я обрав для себя доктора, благодаря которому я на данном этапе поборол острую ЖКБ без операции. Логично, что я дослухаюсь их рекомендаций.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Liubko »

chukinson писав: 15 листопада 2021, 17:01 Или вы на 300% знаете, что вы туда не попадете?
Так, впевнений. І зауважте, що я не антиваксер. Але вакцинувався виключно заради сертифікату.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Ferrari »

chukinson писав: 15 листопада 2021, 17:01 И тогда не будет этих дебильных локдаунов, удаленного обучения и прочей дичи.
Пока голландцы с вами не согласны
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Ferrari »

И французы тоже:
Через погіршення епідемічної ситуації з 15 листопада носіння масок знову стало обов'язковим у початкових школах по всій Франції.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 15 листопада 2021, 17:24 що битва програна давно - з появою гугла, кукі, сім-карт мобільного зв'язку
Тільки там все ненав'язливо зроблено. І взамін отримуєш нові зручності і можливості: це ж чудові винаходи людства - смартфони, мобільний зв'язок, соцмережі, карти з gps і соціальним наповненням, дуже допомагає в незнайомих місцях.

А тут - вчора можна піти в туалет в Маріуполі на ринку, а сьогодні - лише з вакцинацією. І ковід-активісти, які розповідають, що це стане нормою, що от в трусах же не прийдеш в театр і т.д.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Liubko »

Ferrari писав: 15 листопада 2021, 17:34 Пока голландцы с вами не согласны
То не аргумент. Людей так туго затягнуло, що вони не можуть прийняти факти, що людина, яка перехворіла, має як мінімум такий ж імунітет, чи що вакцинація не запобігає зараженню.
Inguri

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Inguri »

mischko писав: 15 листопада 2021, 17:39
Inguri писав: 15 листопада 2021, 17:24 що битва програна давно - з появою гугла, кукі, сім-карт мобільного зв'язку
Тільки там все ненав'язливо зроблено. І взамін отримуєш нові зручності і можливості: це ж чудові винаходи людства - смартфони, мобільний зв'язок, соцмережі, карти з gps і соціальним наповненням, дуже допомагає в незнайомих місцях.
Десь я таке чув: це все робиться заради вашого ж блага. Вже не буду розписувати, як це можна перекрутити.
Inguri

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Inguri »

mischko писав: 15 листопада 2021, 17:18
Inguri писав: 15 листопада 2021, 17:16 Угу, але поки що білоруси вільно їздять світом, а австралійці в сусіднє село не можуть виїхати.
Вільно їздять світом після сплати виїзного мита, унікальний збір з власних громадян. І нічо, не жжужать, ще 20 років Бацька сидітиме.
Местный сбор за пересечение транспортными средствами Государственной границы Республики Беларусь

У тебе є інші дані? Бо саме людям можна безкоштовно.
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення chukinson »

Liubko писав: 15 листопада 2021, 17:32
chukinson писав: 15 листопада 2021, 17:01 Или вы на 300% знаете, что вы туда не попадете?
Так, впевнений. І зауважте, що я не антиваксер. Але вакцинувався виключно заради сертифікату.
99,9% лежащих в больницах и реанимациях тоже так думали. и не вакцинировались, а потом "спасите, помогите". Жаль нельзя реализовать ситацию когда против вакцины - напиши отказ от реанимации и носи в кармашке. Не верил в медицину - нечего занимать место того кто нуждается в помощи по другим причинам.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 15 листопада 2021, 17:42 Десь я таке чув: це все робиться заради вашого ж блага. Вже не буду розписувати, як це можна перекрутити.
але тут людям не треба втирати з графіками і табличками реальність блага. Ну і завжди є можливість не купувати сімку, а якщо вже купив - користуватися старою кнопочною нокією. На вході не стоїть бугай зі сканером - а ну покажи свій телефон, яка там прошивка.

Все погано з агітацією за вакцинацію. Тільки Тетріс написав правду - право сили, а не сила права.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Liubko »

chukinson писав: 15 листопада 2021, 17:45 99,9% лежащих в больницах и реанимациях тоже так думали. и не вакцинировались, а потом "спасите, помогите". Жаль нельзя реализовать ситацию когда против вакцины - напиши отказ от реанимации и носи в кармашке. Не верил в медицину - нечего занимать место того кто нуждается в помощи по другим причинам.
Я вам ще раз повторюю. Я перехворів на коронавірус. Для мене цей вірус не створює жодної небезпеки. Що ж до віри в медицину, то я консультувався з сімейним, вона також підтвердила, що мені вакцинуватися не обов'язково, хіба для сертифікату. Нащо ви ці дурні страшилки пишите?
UnaUnso
Airbus A319
Повідомлень: 245
З нами з: 05 липня 2012, 22:48
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення UnaUnso »

chukinson писав: 15 листопада 2021, 17:45 99,9% лежащих в больницах и реанимациях тоже так думали. и не вакцинировались, а потом "спасите, помогите". Жаль нельзя реализовать ситацию когда против вакцины - напиши отказ от реанимации и носи в кармашке. Не верил в медицину - нечего занимать место того кто нуждается в помощи по другим причинам.
Підтримую!
У приватних розмовах багато знайомих висловлюють саме таку думку - але на жаль вона ніколи не буде підтримана урядами...

Проблема не в тому що дехто не хоче вакцинуватися - це приватна справа.
Проблема у тому що коли когось зіб'є машина чи станеться інсульт і його привезуть у швидку - а там усі місця зайняті тими хто вірив у свій імунітет але на жаль помилився. І тому це є суспільна проблема. І відмова від реанімації вирішила б її.
Востаннє редагувалось 15 листопада 2021, 17:57 користувачем UnaUnso, всього редагувалось 1 раз.
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей