COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Закрито
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Tetris »

mischko писав: 15 листопада 2021, 15:15 А чому, власне, вони повинні? А може люди просто не підтримують систему з цифровою диференціацією qr-кодов?
Та не повинні, тут пан питав, чому не хочуть: бо права людини, чи вакцини не досліджені?
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Krakowite »

Inguri писав: 15 листопада 2021, 15:10 А нагадайте, пліз, чому всі юні латентні антивакцинатори не хочуть щепитися?
Тому що вакцина не досліджена чи проти порушень прав людини?
Якщо спроститити лише до міокардитів, то аргумент мінімізаторів в тому, що після вакцинації молодих людей збільшується ризик десь в три рази захворіти на міокардит після щеплення у порівнянні з доковідною епохою.

Але мінімізатори чомусь не хочуть згадувати, що для тих нещеплених молодих, хто захворів на Ковід (а за логікою багатьох в ці гілці КОЖЕН має своє перехворіти) ризик захворіти на міокардит значно вище. Ось я описує захворювання на Ковід у 19-літнього сина батько ( мій хороший знайомий у Києві)
Oleg.JPG
Oleg.JPG (37.49 Кіб) Переглянуто 1757 разів
Востаннє редагувалось 15 листопада 2021, 15:22 користувачем Krakowite, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Ferrari »

Я могу (и уже ответил Вам) почему не прививаюсь от гриппа. На данном уровне вакцин я не вижу для себя в этом смысла (врачи-иммунологи меня, кстати, поддерживают). Но дочку от рака шейки матки привью обязательно.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Krakowite »

Ferrari писав: 15 листопада 2021, 15:14 "Чимось китайським" визнано ВОЗ, как и "шмурдяк" ковишилд.
І та, і друга вакцина непогані вакцини, але молодь хоче вільно мандрувати
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення manjeroke »

Tetris писав: 15 листопада 2021, 15:13
manjeroke писав: 15 листопада 2021, 15:11 За всю жизнь сам к врачам ходил по 3 поводам.
Зачем же? Потеря времени, что они там знают?
manjeroke писав: 15 листопада 2021, 15:11 По двум из них и толку не было если честно.
Я правильно понимаю, что этим вы намекаете, что, в общем-то, незачем к врачам и ходить?

Вы, кстати, в США живете? Медстраховку ведь не покупали?
Живу в США. Страховка есть, даже учитывая что мне платит 75% работодатель на всю семью считаю что полный грабеж. Почему плачу? Чтобы был лимит той суммы на которую меня могут поиметь.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Ferrari »

Tetris писав: 15 листопада 2021, 15:19
mischko писав: 15 листопада 2021, 15:15 А чому, власне, вони повинні? А може люди просто не підтримують систему з цифровою диференціацією qr-кодов?
Та не повинні, тут пан питав, чому не хочуть: бо права людини, чи вакцини не досліджені?
Вы почему кефир не кушаете? Что, не любите? (с)
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Ferrari »

Krakowite писав: 15 листопада 2021, 15:21
Ferrari писав: 15 листопада 2021, 15:14 "Чимось китайським" визнано ВОЗ, как и "шмурдяк" ковишилд.
І та, і друга вакцина непогані вакцини, але молодь хоче вільно мандрувати
Так мы про здоровье или вильно мандрувати? А, точно, вильно мандрувати здоровым наверное.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення mischko »

Tetris писав: 15 листопада 2021, 15:19 Та не повинні, тут пан питав, чому не хочуть: бо права людини, чи вакцини не досліджені?
Ну логічно ж, що будь-який примус викликає спротив. А з вакцинацією виходить саме примус.
Саме питання реакції на пандемію виявилося політизованим (подякуємо виборам в США)
Вакцини не досліджені дійсно, не від хорошого життя Нідерланди відмовляються від мільйонів доз законтрактованих AZ і J&J і це вже в процесі вакцинації вилізло.
Ну і так, є країни, де дії влади навіть з найкращими намірами обмежуються.
Inguri

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Inguri »

Ferrari писав: 15 листопада 2021, 15:24
Tetris писав: 15 листопада 2021, 15:19
mischko писав: 15 листопада 2021, 15:15 А чому, власне, вони повинні? А може люди просто не підтримують систему з цифровою диференціацією qr-кодов?
Та не повинні, тут пан питав, чому не хочуть: бо права людини, чи вакцини не досліджені?
Вы почему кефир не кушаете? Что, не любите? (с)
Ага, значить-таки, права людини, мой юний друг))
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Tetris »

manjeroke писав: 15 листопада 2021, 15:22 Живу в США. Страховка есть, даже учитывая что мне платит 75% работодатель на всю семью считаю что полный грабеж. Почему плачу? Чтобы был лимит той суммы на которую меня могут поиметь.
Да кто ж вас поимеет? как врачи могут вас поиметь, если вы к ним не будете обращаться?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення manjeroke »

Tetris писав: 15 листопада 2021, 15:29
manjeroke писав: 15 листопада 2021, 15:22 Живу в США. Страховка есть, даже учитывая что мне платит 75% работодатель на всю семью считаю что полный грабеж. Почему плачу? Чтобы был лимит той суммы на которую меня могут поиметь.
Да кто ж вас поимеет? как врачи могут вас поиметь, если вы к ним не будете обращаться?
Вы хотите чтобы не вакцинированные совсем не обращались к врачам? Или что?
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Tetris »

mischko писав: 15 листопада 2021, 15:25 Ну логічно ж, що будь-який примус викликає спротив. А з вакцинацією виходить саме примус.
Так само як з податками, необхідністю користуватись пасками безпеки, забороною курити в громадських місцях і т.п.
Звикнете.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення mischko »

Tetris писав: 15 листопада 2021, 15:32
mischko писав: 15 листопада 2021, 15:25 Ну логічно ж, що будь-який примус викликає спротив. А з вакцинацією виходить саме примус.
Так само як з податками, необхідністю користуватись пасками безпеки, забороною курити в громадських місцях і т.п.
Звикнете.
Ну от бачите, ви самі все сказали:

-Чому ти не хочеш стати раком?
-А чому я повинен?
-Бо я можу тебе примусити, ставай!
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Tetris »

manjeroke писав: 15 листопада 2021, 15:31 Вы хотите чтобы не вакцинированные совсем не обращались к врачам? Или что?
Не то, чтобы хочу, я просто не понимаю логики. Ну вот не доверяешь ты врачам, считаешь их бесполезными, а потом у тебя случается аппендицит/рак/перелом ноги и ты бежишь к этим бесполезным выколачивателям денег, которые хотят всех поиметь, спрашиваете, что делать, покупаете у них высокомаржинальные лекарства и т.п. Зачем?
Врут они про вакцини, глупости говорят, чтоб вас поиметь - так и не позвольте им себя поиметь.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення mischko »

Igoresha писав: 15 листопада 2021, 15:17 "я не знаю, но так написано". (извините за небольшой оффтоп)
тут тобі відповіли:
Tetris писав: 15 листопада 2021, 15:32 Так само як з податками, необхідністю користуватись пасками безпеки, забороною курити в громадських місцях і т.п.
Звикнете.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Tetris »

mischko писав: 15 листопада 2021, 15:33 -Чому ти не хочеш стати раком?
-А чому я повинен?
-Бо я можу тебе примусити, ставай!
Рівно те саме казали (а деякі упороті до сих пір кажуть) коли запроваджувались податки, паски безпеки і акцизи на табак.
Це тішить, насправді.
Inguri

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Inguri »

Tetris писав: 15 листопада 2021, 15:35
manjeroke писав: 15 листопада 2021, 15:31 Вы хотите чтобы не вакцинированные совсем не обращались к врачам? Или что?
Не то, чтобы хочу, я просто не понимаю логики. Ну вот не доверяешь ты врачам, считаешь их бесполезными, а потом у тебя случается аппендицит/рак/перелом ноги и ты бежишь к этим бесполезным выколачивателям денег, которые хотят всех поиметь, спрашиваете, что делать, покупаете у них высокомаржинальные лекарства и т.п. Зачем?
Врут они про вакцини, глупости говорят, чтоб вас поиметь - так и не позвольте им себя поиметь.
Просто апендицит вже досліджений, і його можна довірити лікувати коновалам, а ковід коновали ще не вивчили, сакральні знання є тільки в бетонщика.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення mischko »

Tetris писав: 15 листопада 2021, 15:37 Рівно те саме казали (а деякі упороті до сих пір кажуть) коли запроваджувались податки, паски безпеки і акцизи на табак.
Це тішить, насправді.
Так чому ви дивуєтесь, що від податків всі йдуть у ФОПи, від пасків безпеки - заглушка на замок і натягування ременя рукою на живіт, коли проїжджають пост (реально в Італії навіть), а акцизи обходять контрабандою, підробкою і ще багато чим нехорошим.

Мені здається, ви лукавите, вас не тішить, вас бомбить, що в Україні так легко можна обійти всі ці постанови. Як писали вище:
grzegorz писав: 15 листопада 2021, 13:01
mischko писав: 15 листопада 2021, 12:52
Liubko писав: 15 листопада 2021, 12:44 Араби вважають, що алкоголь є злом, тому він заборонений. Можуть собі таке дозволити навіть законодавчо.
Для чого далеко ходити. У славетному місті Лева повернули можливість купити бухло цілодобовому магазині?
Завжди можна було. Інше діло, що з 22 по 10 офіційно ніззя, по факту - все можна, якщо дуже треба.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Liubko »

Tetris писав: 15 листопада 2021, 15:37 Рівно те саме казали (а деякі упороті до сих пір кажуть) коли запроваджувались податки, паски безпеки і акцизи на табак.
Це тішить, насправді.
Чергове порівняння х... з пальцем. :smile:
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Igoresha »

mischko писав: 15 листопада 2021, 15:36 тут тобі відповіли:
Я к сожалению слишком устал от всей истории с ковидом. Слишком много "за", "против", неоднозначностей и прочего. Но мне хочется, как в Дании и Швеции сейчас, чтобы уже без масок, чем как в Украине сейчас, где вовсю пляшет средневековье с чипами, аутизмом от вакцин и заговорами. У меня было слишком много наглядных примеров людей, не желающих вакцинироваться (не у всех аргументы были глупыми, надо признать, не все они были молодыми или старыми), но которые впоследствии болели хуже, чем они надеялись (хотя многие действительно болели легко).
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 57 гостей