COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Закрито
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Ferrari »

doc писав: 12 листопада 2021, 12:36 Зачем вакцинировать детей?
Мы же не об этом сейчас говорим. Мы говорим о том, что дети не могут нормально учиться.
550 госпитализаций и 100 смертей из 2 млн - это, конечно, серьезный аргумент для вакцинации всех 2 млн. В стиле Кличко
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення mischko »

doc писав: 12 листопада 2021, 12:36 Зачем вакцинировать детей?
А на скільки коректно взагалі порівнювати ці цифри, якщо результат першої групи (2млн невакцинованих дітей перехворіло) впливає на результат другої (2млн дітей вакциновані і хворіють менше). Це ж різні групи в різний час пандемії.
Навіть якщо це інші діти, то друга група з другого року пандемії, під час якої:

а) слабкі і хворі ("низько висячі фркути") померли і статистику не погіршать
б) ті, хто вижили набули додаткового імунітету на додачу до вакцинації
в) діти з краще засвоїли правила гігієни, базові правила (соціальна дистанція, чхати в рукав)
Аватар користувача
doc
Airbus A321
Повідомлень: 420
З нами з: 03 липня 2013, 17:20
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення doc »

Какие меры эффективны в снижении передачи инфекции? Симуляционное исследование из Ю Кореи
https://www.science.org/doi/10.1126/sci ... um=Twitter
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення manjeroke »

Детская смертность в 2020 году
Всего в течение 2020 года в Украине умерли 3 350 детей в возрасте до 17 лет. Из них по внешним причинам умерли 756 детей.

Главные причины смертей:
в результате ДТП погиб 181 ребенок;
утонули – 131;
В логике Кличко нужно запретить детям ездить в любом транспорте и плавать. Может даже ванну принимать запретить до определенного возраста, только душ оставить. И главное 2600 детей умерло не по "внешним причинам", почему их всем светом не спасаем?
Востаннє редагувалось 12 листопада 2021, 13:01 користувачем manjeroke, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Ferrari »

Потому что ковид - это другое...
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Sentry »

https://reyestr.court.gov.ua/Review/100881750

На Сумщині суд наклав штраф на чоловіка, який перебував на вулиці без паспорта. Пізно ввечері 1 листопада його зупинили поліцейські з проханням надати документ, проте він його при собі не мав.

8 листопада Роменський міськрайонний суд ухвалив рішення про штраф за порушення правил карантину, йдеться в Єдиному реєстрі судових рішень. Інцидент трапився в селі Хмелів Роменського району.

Суд визнав, що постанова Кабміну про запровадження в Україні карантину забороняє громадянам перебувати на вулиці без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи їх спеціальний статус, без посвідчення про взяття на облік бездомної особи, довідки про звернення за захистом в Україні. Винним саме в цьому порушенні й визнали чоловіка.

Тепер він має сплатити 17 тисяч гривень штрафу, а також 454 гривні судового збору. На оскарження такого вироку відповідач має 10 днів.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Ferrari »

Думали вакцинировались и всё? Но тут снизу постучали…

Глава МОЗ Німеччини Єнс Шпан виступив за посилення правил доступу на масові заходи, наприклад, на різдвяні ринки, з огляду на зростання числа заражень.
"Інакше це буде гіркий грудень для всієї країни" - сказав Шпан.
Так званого правила 3-G – щеплений, видужав чи має негативний тест – на думку міністра, буде недостатньо. Шпан висловився за те, щоб доступ до публічних заходів був дозволений лише тим, хто був вакцинований і одужав і на додачу має негативний тест, який слід робити щоденно. Він назвав це "2G-плюс".

Міністр планує підписати розпорядження, згідно з яким тести на коронавірус знову стануть безкоштовними для громадян. Документ набуде чинності в суботу, сказав Шпан.
Міністр наголосив, що якщо нічого не робити зараз, кількість випадків подвоюватиметься кожні два тижні.
Він також використав формулювання, що нагадує попередження канцлерки Ангели Меркель на початку пандемії навесні 2020 року: "Ситуація серйозна, і я рекомендую всім нам поставитися до неї серйозно".

Ну что вам тяжело каждый день немножечко делать тест?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення mischko »

Німецькі лабораторії дуже серйозно заробили на тестуванні. Нідерланди теж там тести обробляють, крім того німецькі лікарі працюють (а може і є засновниками) комерційних тестових центрів в Нідерландах. Думаю, там непогане лобі, яке зуміло продати "безпеку" уряду.

включіть субтитри:
Аватар користувача
Бекас
Airbus A319
Повідомлень: 219
З нами з: 31 липня 2019, 13:50
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Бекас »

Будь-хто на місці фармкомпанії прикладав би макс.зусиль- аби якомога довше продовжити це свято
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення AZP »

Sentry писав: 12 листопада 2021, 13:12 Тепер він має сплатити 17 тисяч гривень штрафу, а також 454 гривні судового збору. На оскарження такого вироку відповідач має 10 днів.
Формально они правы, фактически до***лись на пустом месте. :mad:
Как с тем мужиком, которого в селе на автобусной остановке без маски поймали. Но тогда суд не оштрафовал.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення alex.s »

AZP писав: 12 листопада 2021, 13:47
Sentry писав: 12 листопада 2021, 13:12 Тепер він має сплатити 17 тисяч гривень штрафу, а також 454 гривні судового збору. На оскарження такого вироку відповідач має 10 днів.
Формально они правы, фактически до***лись на пустом месте. :mad:
Как с тем мужиком, которого в селе на автобусной остановке без маски поймали. Но тогда суд не оштрафовал.
Не было ни документов, ни 200 грн. Вот и обиделись.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Ferrari »

Бекас писав: 12 листопада 2021, 13:43 Будь-хто на місці фармкомпанії прикладав би макс.зусиль- аби якомога довше продовжити це свято
АстраЗенека, кстати, закончит год с убытком
Анатолий
Airbus A319
Повідомлень: 181
З нами з: 20 лютого 2012, 18:34
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Анатолий »

Всем добрый день,
Много про прививки, всё не читал. Поднимался в теме вопрос про переболевших?
Пускают ли какие либо страны со справкой о выздоровлении, принимают ли перевод? Подтягивал кто либо справку в Helsi или Дию?
Если у кого-то есть опыт, поделитесь пожалуйста. Ясно, что и после болезни можно и нужно(тем кто хочет) вакцинироваться, я это понимаю. Но есть срок 3 месяца в который надо как-то жить и ездить. + врач решает/разрешает вакцину уже по показателям анализов.

Сейчас конкретный вопрос, мне надо в Вену, будет приглашение по медицине. Жена хочет со мной. Оба только вот переболели. Есть справки от врача 028-1/о, но здесь https://www.oesterreich.gv.at/en/themen ... rance.html пишут что справка должна быть на немецком или английском языке. Антитела пока не очень высокие.
Примут ли заверенный перевод?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Ferrari »

Наш форумчанин и коллега Globetrotter, вакцинированный Модерной в Бостоне, заболел во время путешествия в Чад.
Его текст без изменений:

ЧАД – поїдка у чАД
У Чад я збирався дуже давно. Я хотів поїхати дійсно не у галочну поїздку з відвідинами столиці Нджамени і районів навкруги. Я хотів заглибитися у країну – проїхати на відоме плато Еннеді, побачити всю красу Сердя Сахари. Але завжди були якісь стримуючі моменти. До того ж, така довга поїздка по пустелі – 2 тижні з проживанням у наметах, без нормального туалету і душу, в досить екстремальних умовах дещо лякало мене. В кінці кінців, вибір зроблено, фактично країна, з якої майже починався відлік останньої десятки невідвіданих країн – членів ООН з 2 новими державами, які мали стати наступними у цій подорожі, ЦАР і Камеруном.
Перші декілька днів були в цілому очікувано організаційно наповнені різними отриманнями віз, пермітів тощо. І почався виїзд у реальну пустелю – через місто Абеше, що є другим найбільшим містом Чаду, до Калаїту та Фади, неймовірного плато Еннеді і далі на північ.
25 жовтня вдень, коли наша експедиція була в ущелині і на озері Guelta d’Archei, що є однією з візитних карток Чаду, я відчув дуже сильну слабкість – навіть не пішов на гору робити класні фото ущелини – так мені було недобре. Увечері вдалося зміряти температуру – 39,5! Було прийнято велику дозу парацетомолу і вітамінів і якось вдалося заснути.
На ранок була сильна слабкість, якось і не хотілося їсти, але все ж таки щось поїв, знову зміряв температуру – 38,5. Прийняв парацетомол і навіть вирішив випити антибіотик.
Наступні 2 дні – ситуація повторювалася, я пив ліки – якось приходив у більш менш нормальний стан і продовжував подорож. Я ж вакцінований повністю, 2 дози вакцини Moderna, зроблені у Бостоні. Тобто, я навіть не міг подумати, що це може бути Корона, були припущення, що то просто застуда і скоро пройде.
28 жовтня зранку було знову недобре. Так само зле почував себе мій друг і великий колега по мандрах Віктор Ганущин, з яким ми проїхали Афганістан, Малі, Буркіна Фасо, Ніжер так багато чого іншого. У одного з членів експедиції був з собою польовий антиген тест на ковід. Я зробив тест – і оскільки я не спеціаліст, то не зовсім зрозумів – він таки позитивний чи ні. Вірити не хотілося…
Вдень доїхали до містечка Фада, де з’явився мобільний інтернет і де таки підтвердилося, що тест таки позитивний… Віра в те, що все таки вакцина дасть мені пережити вже зрозумілий ковід ще була, але маса думок роїлося у голові. До найближчої нормальної лікарні у столиці Нджамені–біля 2000 км по бездоріжжю, 3- 4 дні у дорозі… І ниби вже краще, бо нюх, что напередодні пропав – знову з’явився!
Вся ніч на 29 жовтня пройшла у прийомі ліків і роздумах, що треба ж було заїхати у найбільш віддалені місця від цивілязації, щоб хворіти тут на Ковід – 19. Було прийнято рішення, зранку будь що, повертатися до столиці і йти до лікарні!
Ранком 29 жовтня я повідомив нашому гіду про це рішення, зібрав речі і разом з Віктором вирушив на джипі у Фаду. У містечку Фада є навіть аеропорт і є у Нджамені авіакомпанія, яка за 12 тис. євро могла забрати нас звідти. Вже були повідомлені про перебіг справ близькі друзі, прийшла деяка інформація ( дякую за швидкі реакції Костянтин Симоненко, Діна Міненко, Сергій Терещук, Олексій Малюков).
З літком не вдалося, бо неясно було, чи страхова за тут евакуацію заплатить. Наш Гід Амід знайшов хлопця в Джипом, що мав нас довезти до Абеше, де кожну годину їхав експрес автобус до Нждамени ( 16-18 годин у дорозі). Але перший стрибок треба було зробити з Фади через Калаїт до Абеше…
Хлопець, який явно дорвався до авто свого батька, був ще тим джигітом! Погнав по пустелі ривками до 120 км за годину і через приблизно годину такої їзди потрапив у піщаний бархан і тупо забуксував… Ми десь посередині – у пустелі – між Фадої і Калаїтом. До Фади 130 км , до Калаїту 160 км… Між цими пунктами – ЖОДНОГО населеного пункту… Приїхали… Води 4 пляшки, температура на сонці під 50С! Якось розумієш, що ти – взагалі between Nowhere, причому це between Nowhere – реальна жопа.
Якось з горем навпіл, виповзла та машина з бархану, але кудись поділась його джигітська прить… Авто не набирало обертів, їхало від сили 20 км /год і постійно глохло на більш-меншому підйомі…
Назустріч трапилася інша машина і , як ще прийнято у номадів, вони зупинилися і щось там ніби підремонтували. Ніби поїхали, ніби краще, але так само повільно… Знову зустріли номадів – знову щось там підкрутили- поїхали… Доїхали ми з Віктором на тому крутому джипі до Калаїту за безмежну кількість годин, але доїхали… Нам організували просто під відкритим небом місце для ночівлі, дали дуже теплі верблюжі ковдри і ми заснули, накачавшись ліками, під високим чадським нічним зоряним небом… Спали, до речі, дуже добре, що нам там вже наснилося – розказувати не буду. Але прокинулися ми рано, наш джигіт поїхав ремонтувати машину для продовження нашого раллі до Абеше… Місце нашого пересипу було між якимось курятником, пари глинобитних халуп і барханом… Ну, у такому місці я точно ніколи ще у житті не спав, буває…
Доїхали за 5 годин все таки до Абеше, де сіли на рейсовий автобус до Нджамени. Я вже мав досвід поїздок на таких автобусах по Африці, тому взяв всі теплі речі, вдягнув їх на себе, маска, шапка… Кліматизація там так працювала все дорогу, що можна легко підхопити запалення легенів. Накачаний ліками я і Віктор старалися спати всю дорогу до самої столиці.
Коли ми нарешті доїхали вранці 31 жовтня до Нджамени, виявилося що якась сволота вкрала рюкзак Віті з усіма гаджетами, окулярами, їжею… Добре, що хоч там не було документів, грошей і паспортів….
Нам чітко сказали їхати до лікарні з назвою Модерна, куди ми і попрямували як тільки змили з себе багатоденний шар пилу і піску чадської пустелі… Приїхали – швидкий тест підтвердив наші побоювання – так, ми з позитивним тестом на Ковід 19. Зробили нам тест ПЛР ще, взяли кров на аналіз та повезли у спеціальну клініку – центр для Ковід хворих, що за межами міста… Хоч дозволили нам забрати наші речі з готелю…
Розмістили нас вдвох у палаті. Скажу, що у цілому, палата дуже непогано обладнана. Нас почали лікувати згідно регламенту, крапельницями з антибіотиками, парацетомолом, вітамінами… Була проблема спілкування, бо англійською вони не говорять, а наша французька – далека від ідеалу… Але, поки був мобільний інтернет, Гугл перекладав і це дуже допомагало…
До речі, у Віктора, окрім Ковіду, знайшли ще малярію, яку швидко локалізували і правильно вилікували!
Випадково, через тиждень лікування познайомилися з російськомовним лікарем-чадцем, що прожив у Росії досить довго, а через день до нас завітав ще один російськомовний лікар, що навчався у Іваново. Якось стало простіше спілкуватися, бо питання можна було через мессенджер адресувати і якось вирішувати.
Були питання з харчуванням, які вирішені були на 80% , бо місцевим, хто лежав у інших палатах приносили їжу родичі, а там фактично потрібно було її замовляти з доставко з якогось ресторану…
До речі, нас у нашому відділені ковід хворих було не більше 6 осіб.
Великою проблемою була незрозумілість, скільки нас будуть тримати – відповіді, що завтра вам все скажуть були фактично щодня. Ця невизначеність ще підкріплювалася повною неможливістю спланувати щось з квитками додому, так як наші старі квитки вже давно пропали…
Тому, як тільки пару днів тому нам повідомили, що тест негативний – ми кинулися купувати квитки додому… Нарешті, я вдома, дуже ослаблений, але дома стіни лікують…
Видно, забагато було у мене у цьому році Африки, що у такому місці, у такій країні, мене двічі вакцинованого, таки наздогнав Ковід… Не знаю, як би я переніс цю хворобу, якби не був вакцинований, можливо, набагато гірше… Тому я все таки закликаю пройти вакцинацію і ставитися до свого здоров’я дуже уважно!
Всім – не хворіти!!!
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення mischko »

Крута історія. Я в 2018-му, здається, теж недобре себе почував в Гватемалі. Тільки я тоді з дружиною був, було стрьомно. Думаю, справа в акліматизації, яка послаблює імунітет і робить його вразливим. Добре, що все добре.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення alex.s »

Зайдет на форум - расскажет как они с активным ковидом в автобусе местных радовали
Аватар користувача
doc
Airbus A321
Повідомлень: 420
З нами з: 03 липня 2013, 17:20
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення doc »

Український інститут майбутнього презентує соціологічне дослідження, проведене спільно з Нью Імідж Маркенг Груп щодо відношення громадян України до вакцинації.
https://uifuture.org/publications/vakcz ... vten-2021/
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення mischko »

alex.s писав: 12 листопада 2021, 16:08 как они с активным ковидом в автобусе местных радовали
Там майже напевно поширений расизм, коли білу людину стараються не трогати зайвий раз. І сам стикався і чув від багатьох про інакше ставлення до європеоїдів.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Ferrari »

Сегодня в Харьков приехала куча каких-то азиатов, ходят по центральной улице компаниями по 3-6 человек. Все в масках гуляют. Вакцинированы же 100%
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення mischko »

Ferrari писав: 12 листопада 2021, 16:24 Сегодня в Харьков приехала куча каких-то азиатов
Може це буряти? Чий там прапор зараз над ОДА?
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей