COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Закрито
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Ferrari »

Все пенсионеры, которые хотели вакцинироваться или которых хотели затащить на вакцинацию дети, уже давно вакцинировались. Поднять процент вакцинированных 60+ закрытием для них доступа в рестораны, кинотеатры и ночные клубы - совершенно бесперспективная затея.
Аватар користувача
doc
Airbus A321
Повідомлень: 420
З нами з: 03 липня 2013, 17:20
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення doc »

mischko писав: 10 листопада 2021, 12:06А мама на селі?
На таких сейчас запущена телереклама. Она хорошо действует именно на таких пенсов. Телек в селе практически единственное развлечение.
Больше я вам ничего сказать по этому поводу не могу.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення mischko »

Ferrari писав: 10 листопада 2021, 12:11 Поднять процент вакцинированных 60+ закрытием для них доступа в рестораны, кинотеатры и ночные клубы - совершенно бесперспективная затея.
Не просто безпреспективна, а шкідлива! Так, затягнемо на вакцинацію гіпстерів, але пошлемо хибний сигнал вразливим верствам: "вакцинація - це щоб на поїзді їздити", крізь який не проб'ється сигнал "вакцинація - це щоб перехворіти у легкій формі". Це дуже безвідповідально так вчиняти в країні, де такий низький рівень вакцинації серед літніх людей. Для порівняння даю розподіл вакцинованих за віковими групами в Нідерландах, де дійсно можна добивати відсоток вакцинованих таким чином, старих уже не заманиш:
netherlands_vaccination_by_age_group.png
netherlands_vaccination_by_age_group.png (19.32 Кіб) Переглянуто 1764 разів
Зверніть увагу на градієнт - чим старша група, тим вищий відсоток вакцинованих.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Ferrari »

Главное, чтобы помимо телека в каждом селе был пункт вакцинации, а не только в райцентре, до которого 50 км на автобусе, который ходит два раза в день
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення AZP »

Ferrari писав: 10 листопада 2021, 12:15 Главное, чтобы помимо телека в каждом селе был пункт вакцинации, а не только в райцентре, до которого 50 км на автобусе, который ходит два раза в день
...чтобы сесть на который нужна вакцинация.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Tetris »

Ferrari писав: 10 листопада 2021, 11:09
Tetris писав: 10 листопада 2021, 10:51 Я как-то не видел, чтобы серьезному человеку пришло в голову приводить аргументы плоскоземельщикам
Уважаемый, ну давайте тактичнее. Я не первый раз прошу. Без ярлыков, пещерных людей и вот этого всего. Когда-то на кострах и круглоземельщиков сжигали
Не очень понял, что не тактичного. Я ведь в адрес "доктора", а не кого-то из форумчан. В том, что вы постоянно смеетесь над наукой вы нетактичности не видите, а когда кто-то оценивает необходимость аргументов против откровенно абсурдных вещей, проводя аналогии - вы сразу апеллируете к тактичности.
alex.s писав: 10 листопада 2021, 11:11 Легким движением руки 7 лет опыта в центральной инфекционке превращается в "лаборантика-антиваксера".
Не руки, а рта и языка перед включенной камерой.
alex.s писав: 10 листопада 2021, 11:11 И антиваксерами становятся все, у кого все прививки кроме ковида. Это как в роспропаганде наши евреи стали фашистами сразу, бо не любят пу
Не знаю, может вам так нравится, но я участников данной дискуссии антиваксерами не называл и не считаю таковыми. Это к слову о ярлыках. На этом форуме есть всего пара человек, которых я не считаю умными и интересными с т.з. дискуссии, но я просто не отвечаю на их сообщения.
mischko писав: 10 листопада 2021, 11:34 Ну поки-що я бачу, що прийнято рішення піднімати відсоток вакцинації за рахунок "низько висячих фруктів" - гіпстерів, яким треба в кафе - спортзал - до мами в Козятин.
А что делать, когда вакцины есть, очередь желающих привиться есть, а пенсионеры прививаться не спешат? Отказывать желающим пока пенсионеры не привьются? Какая альтернатива, я вот не пойму?
alex.s писав: 10 листопада 2021, 11:07 1. Переболевшие сотрудники отделения повторно не болеют.
Лично знаю несколько человек, которые переболели дважды. С положительным ПЦР и положительным контрольным ПЦР. Вы скажете, что это могут быть те самые мизерные доли процента, но вот у того, кто утверждает, что повторно не болеют, тоже нет исследования с репрезентативной выборкой. Плюс никто не знает, сколько этот иммунитет длится. Потому и глава Файзера говорит, что незнает. как долго длится эффект от прививки. Откуда он может это знать?
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Tetris »

doc писав: 10 листопада 2021, 12:14
mischko писав: 10 листопада 2021, 12:06А мама на селі?
На таких сейчас запущена телереклама. Она хорошо действует именно на таких пенсов. Телек в селе практически единственное развлечение.
Больше я вам ничего сказать по этому поводу не могу.
А как в других странах? Доктор Булавинова когда-то говорила, что в Украине проблема антиваксеров не так велика, как в некоторых странах ЕС.
Как там решают проблему? Я вот просто не представляю, как противостоять этому? Минздраву нанять ботоферму?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення mischko »

Tetris писав: 10 листопада 2021, 12:21 А что делать, когда вакцины есть, очередь желающих привиться есть, а пенсионеры прививаться не спешат? Отказывать желающим пока пенсионеры не привьются? Какая альтернатива, я вот не пойму?
Мова йде про заганяння людей на вакцинацію, бажаючих отримати щеплення побільшало з введенням анальних заходів, а це дуже поганий сигнал.
Ну не можна з дорослими людьми "Їж, а то не пущу на вулицю гуляти". Особливо в країні з тривалою історією державного інституціонального насильства над народом. В умовах відкритого суспільства це не тільки не працює, але й завдає шкоди.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Ferrari »

Tetris писав: 10 листопада 2021, 12:21 В том, что вы постоянно смеетесь над наукой вы нетактичности не видите, а когда кто-то оценивает необходимость аргументов против откровенно абсурдных вещей, проводя аналогии - вы сразу апеллируете к тактичности.
Как научный работник в прошлом, я никогда не смеюсь над наукой, если эта "наука" не притянута за уши, чтобы подогнать решение задачи под ответ.
Возможно, я ошибаюсь, но пока все выглядит именно так.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Tetris »

mischko писав: 10 листопада 2021, 12:25 Мова йде про заганяння людей на вакцинацію, бажаючих отримати щеплення побільшало з введенням анальних заходів, а це дуже поганий сигнал.
Не знаю, що поганого. Те, що люди пішли вакцинуватись щоб поїхати за кордон чи щоб пустили в маршрутку чи ресторан говорить про те, що це ніякі не антиваксери, а просто люди, які забивали на вакцинацію. Те, що вони щеплені - добре.

Втім, ти не відповів, що робити замість цього. В березні привезли вакцини і на вакцинацію не пускали нікого, крім груп ризику. Бажаючих нема. Замість цього є купа бажаючих щепитись. Що треба було робити Уряду?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення mischko »

Tetris писав: 10 листопада 2021, 12:33 Те, що вони щеплені - добре.
Те, що вони щеплені - добре, хоча не критично добре, це і так люди, які хворіють вдома і медицину не обтяжують. Те, якою ціною вони щеплені - дуже погано. Я вже пояснив чому.

Що робити? Не знаю. За 2 роки можна було б напевно зняти "Слугу Лікарні", зуміли ж продати 50+ Голобородька, двічі пєнси прийшли і проголосували. Чому не можна зняти фільм, де ті самі двічі прийдуть і провакцинуються?
Думали, що пронесе?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Ferrari »

Tetris писав: 10 листопада 2021, 12:33 Втім, ти не відповів, що робити замість цього.
Гречка, сахар, макароны, тухес папір, скидка на оплату коммунальных услуг, прибавка к пенсии. Пробовали хоть что-то из этого?
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 671
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення nyakove »

Можно еще платить пенсию только вакцинированным.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Tetris »

mischko писав: 10 листопада 2021, 12:38 Що робити? Не знаю.
З такою позицією критикувати легко.
mischko писав: 10 листопада 2021, 12:38 За 2 роки можна було б напевно зняти "Слугу Лікарні", зуміли ж продати 50+ Голобородька, двічі пєнси прийшли і проголосували. Чому не можна зняти фільм, де ті самі двічі прийдуть і провакцинуються?
Не працює. В суспільстві хтонічна недовіра до влади. Коли ти простий хлопець - ми за тебе. Коли ти Президент чи міністр - ти мудило і ми вже шукаємо/чекаємо нового простого хлопця, за якого проголосуємо.
Доктор Комаровській, від якого "кіпятком пісяют" домогосподарки, абсолютно для них непереконливий.
mischko писав: 10 листопада 2021, 12:38 Думали, що пронесе?
Впевнений, що так і було під час спадання кожної хвилі. Чемпіонами світу себе проголосили. От ми вже і чемпіони світу з Ковіду. Чи ще поки віце-чемпіони?
Ти, до речі, писав у знесеній темі, що ця хвиля має бути набагато легшою. А воно бач, як.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Ferrari »

nyakove писав: 10 листопада 2021, 12:43 Можно еще платить пенсию только вакцинированным.
Это геноцид, и любой суд это подтвердит. А вот прибавка к пенсии, продуктовые наборы, скидки на коммуналку - вперед и с песнями.
Клёв будет такой, что клиент позабудет обо всем на свете (с)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення mischko »

Ferrari писав: 10 листопада 2021, 12:40 Гречка, сахар, макароны, тухес папір, скидка на оплату коммунальных услуг, прибавка к пенсии. Пробовали хоть что-то из этого?
Як не крути, а це теж погані сигнали. Що батіг, що пряник - хибні стимули. Плюс треба ж ще, щоб не лише провакцинувалися, а й дотримувалися базових правил. Десь бачив, що в Росії успішно вакцинується Білгородська область - там губернатор зберіг первинну ланку медицини і довіра до фельдшерів велика, вони працюють з людьми не лише, коли тим вже погано. Фельдшерам ввели доплату за відсоток вакцинованих і вони успішно агітують бабушок. Але знову ж таки - це системна робота повинна бути, побудована на вірі і довірі. Як "Слуга Народу" тільки про лікарні.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення mischko »

Tetris писав: 10 листопада 2021, 12:44 Ти, до речі, писав у знесеній темі, що ця хвиля має бути набагато легшою. А воно бач, як.
З логіки випливало, що має бути. В Нідерландах таки легша. Важко оцінити відсоток тих, хто перехворів. Але навіть якщо він високий і багато вакцинованих - дивись мій пост про Лімбург сьогодні.
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 671
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення nyakove »

Прибавки к пенсии и продуктовые наборы - это лишний козырь антиваксам: так хотят всех уколоть, что аж гречку стали раздавать.

Если не платить пенсию - геноцид, то можно хотя бы бесплатный проезд заблокировать, пока не вакцинируешься. Даже если убедить вакцинироваться не выйдет, будут меньше шляться и цеплять вирус.
Востаннє редагувалось 10 листопада 2021, 12:48 користувачем nyakove, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Ferrari »

mischko писав: 10 листопада 2021, 12:45
Як не крути, а це теж погані сигнали. Що батіг, що пряник - хибні стимули. Плюс треба ж ще, щоб не лише провакцинувалися, а й дотримувалися базових правил.
Из двух зол нужно выбирать мЕньшее. Вернее нужно было выбирать. Сейчас массово гнать стариков на вакцинацию опасно. Вот в январе, сразу после НГ, когда будет спад - вполне возможно. И подарок под ёлку в нагрузку)
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: COVID-19: новости, тренды, вакцинация.

Повідомлення Ferrari »

nyakove писав: 10 листопада 2021, 12:47 Прибавки к пенсии и продуктовые наборы - это лишний козырь антиваксам: так хотят всех уколоть, что аж гречку стали раздавать
Верно. Но собака лает, а караван идет. Нужно не обращать внимание, а делать дело. Если цель, конечно, стоит правильная
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей