Украинский сертификат о вакцинации

Аватар користувача
katso
Airbus A340
Повідомлень: 919
З нами з: 11 листопада 2015, 13:44
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення katso »

Ferrari писав: 29 жовтня 2021, 17:32
Я конечно все понимаю, но нигде в Европе такого нет, чтобы в общественный городской транспорт только с сертификатом пускали. Самолет - да, поезда дальнего следования - да. Но в метро, городские автобусы и трамваи - нигде
Да не заморачивайтесь Вы - я посмотрю как и кто это будет в метро контролировать.

Сегодня на одной заправке под Киевом (половина посетителей без масок) я спросил "будете ли с понедельника требовать ковид-сертификаты?" - дипломатично ответили "будем работать как обычно, главное заезжайте"
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Sentry »

katso писав: 29 жовтня 2021, 19:05 Сегодня на одной заправке под Киевом (половина посетителей без масок) я спросил "будете ли с понедельника требовать ковид-сертификаты?" - дипломатично ответили "будем работать как обычно, главное заезжайте"
О том, как они будут работать, персонал узнает 1 ноября утром, не у тех спрашиваете :) Общался с несколькими владельцами малого бизнеса - пока не у всех есть четкое понимание того, как будут работать с 1 ноября, а у сотрудников его не может быть тем более.

Тем более, насколько я помню, в распоряжении нет ограничений для АЗС.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Ferrari »

Да, АЗС не подпадают ни под какие ограничения. Как и банки с супермаркетами и продуктовыми магазинами.
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення AZP »

katso писав: 29 жовтня 2021, 19:05
Да не заморачивайтесь Вы - я посмотрю как и кто это будет в метро контролировать.

Теоретически должны ходить полицаи и выборочно проверять.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Liubko »

Sentry писав: 29 жовтня 2021, 18:40 У меня все существующие документы отображаются, и коды для них тоже.
Після оновлення все запрацювало норм. Але тепер портал підвисає.
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення ABC »

Krakowite писав: 29 жовтня 2021, 18:59
Liubko писав: 29 жовтня 2021, 18:29 Дія вчергове заглючила - "Коди для перевірки не завантажено. Спробуйте ще раз". З послугами ідентично.
P.S. Без паперів ніяк.
Можна на всяк випадок сфоткати свій сертифікат іншим телефоном і зберегти картинку
Можно уже и скриншот делать (только в международном полную информацию не скриншотит)
Востаннє редагувалось 29 жовтня 2021, 22:13 користувачем ABC, всього редагувалось 1 раз.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Liubko »

На порталі сертифікат отримав, роздрукував. В додатку - немає даних про вас.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Liubko »

От я сьогодні простояв в черзі в поліклініці. Вузький коридор, душно, набито людьми. Талончики? Нє, жива черга. Пенсіонерів пропускали, бо ще, не дай Бог, би там в коридорі померли.
І ще один цікавий момент. Після вакцинації з'являється в helsi запис про прийом в сімейного, хоча його не було. Типу, що пройшов огляд, якщо щось.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Sentry »

Тему почистил, самых активных участников забанил. Уже обсуждалось не один раз, что эта тема - про сертификат, а не про вакцинацию.

Если хотите обсуждать вакцинацию - заведите, пожалуйста, отдельную тему, чтобы ее легко было контролировать. Тема интересная, но если прийдет к бесконечным конфликтам и хождению по кругу, как "жизнь после пандемии" - будет также закрыта.
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 670
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення nyakove »

В Борисполе пограничники все еще не научились сканировать QR-коды из Дии: просят телефон и рассматривают, что там написано
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Sentry »

nyakove писав: 30 жовтня 2021, 12:58 В Борисполе пограничники все еще не научились сканировать QR-коды из Дии: просят телефон и рассматривают, что там написано
Все они умеют, у меня сканировали :) Может не всем планшеты со сканером выдали, а может часть уже просто не работает по тем или иным причинам.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Olek »

Sentry писав: 30 жовтня 2021, 00:28 Тему почистил, самых активных участников забанил. Уже обсуждалось не один раз, что эта тема - про сертификат, а не про вакцинацию.

Если хотите обсуждать вакцинацию - заведите, пожалуйста, отдельную тему, чтобы ее легко было контролировать. Тема интересная, но если прийдет к бесконечным конфликтам и хождению по кругу, как "жизнь после пандемии" - будет также закрыта.
Я удалил отдельную тему про вакцинацию сегодня. Форум не в том направлении идет. Слишком много оффтоп-тем.
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення mmyykkoollaa »

Olek писав: 30 жовтня 2021, 13:14 Я удалил отдельную тему про вакцинацию сегодня. Форум не в том направлении идет. Слишком много оффтоп-тем.
Даже если не давать форуму идти "не в том направлении", совершенно необязательно, что форум пойдет "в том направлении". Сокращение нежелательного контента не обязательно приводит к увеличению желательного

Люди обсуждают, то, что им важно. На форуме авиапутешественников авиапутешественники пишут о том, что в данный момент важно для авиапутешественников. И с начала 2020 самая большая проблема для авиапутешественников - ковид-ограничения и связанные с ними, вопросы прав пассажиров и требования, вкл вакцинацию, тесты. Поэтому, совершенно логично, что люди обсуждают локдауны, вакцинацию, формальные ограничения итп - как практическую реализацию этих вещей, так и их целесообразность
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Liubko »

Цілком вірно зауважив mmyykkoollaa. Мене от забанили за офтоп. Я не зовсім розумію яким офтопом може бути обговорення вакцинації в темі про сертифікати, особливо зважаючи, що спеціальну тему закрили. Крім того, можу сказати про себе, що мені вакцинація від ковід в плані захисту нафіг не потрібна. Мені потрібен тільки сертифікат для більш-менш вільного переміщення, зокрема авіатранспортом. Тому після 2 років цього всього ідіотизму недоречно говорити, що теми вакцинації, сертифікатів і інші, які пов'язані з ними, не мають відношення до авіафоруму.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Liubko »

nyakove писав: 30 жовтня 2021, 12:58 В Борисполе пограничники все еще не научились сканировать QR-коды из Дии: просят телефон и рассматривают, что там написано
Ви ж розумієте, що ми ж не в Швейцарії, де створили додаток, який можна вільно встановити на телефон і сканувати коди. В нас система інша - треба закупити технічні засоби, програмне забезпечення і накружити на цьому. :smile: Якщо якась особа дуже вже жадібна, то технічні засоби трішки не відповідають заявленим характеристикам. :smile:
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 670
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення nyakove »

Дія дозволяє сканувати інші коди. Про які технічні засоби йде мова?
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Liubko »

nyakove писав: 31 жовтня 2021, 09:41 Дія дозволяє сканувати інші коди. Про які технічні засоби йде мова?
Немає жодних законних підстав зобов'язувати кого-небудь авторизовуватися в Дії, тим більше заради збирання та обробки персональних даних інших осіб. А мова йде про пристрої з програмним забезпеченням SafeBorder.
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 670
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення nyakove »

Але все ж таки, є додаток, який можна встановити на будь-який сучасний пристрій і використовувати для перевірки кодів. В чому проблема встановити його прикордонникам, поліцейським та іншим держслужбовцям, кому потрібно? До речі, ніякі дані не збираються, після сканування коду вони ніде не зберігаються
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Liubko »

nyakove писав: 31 жовтня 2021, 09:54 Але все ж таки, є додаток, який можна встановити на будь-який сучасний пристрій і використовувати для перевірки кодів. В чому проблема встановити його прикордонникам, поліцейським та іншим держслужбовцям, кому потрібно?
Тому що при перевірці коду ви надаєте згоду на обробку персональних даних органу державної влади, а не фізичній особі.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Liubko »

nyakove писав: 31 жовтня 2021, 09:54 До речі, ніякі дані не збираються, після сканування коду вони ніде не зберігаються
Збирання персональних даних є складовою процесу їх обробки і не обов'язково мають зберігатися. Тобто, якщо прикордонник Петренко з свого особистого кабінету в Дії перевірив ваш код, то він обробив ваші персональні дані як фізична особа (а не посадова особа), на що ви не давали згоду і він не мав права цього робити. Суть в тому, що додаток Дія наразі не адаптованих для цілей, про які ви кажете.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Amazon [Bot] і 13 гостей