LOT - POLISH AIRLINES (LO) отзывы/відгуки

Оцените авиакомпанию

1
8
17%
2
2
4%
3
2
4%
4
1
2%
5
2
4%
6
2
4%
7
3
6%
8
8
17%
9
1
2%
10
19
40%
 
Всього голосів: 48
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

LOT - POLISH AIRLINES (LO) отзывы/відгуки

Повідомлення Olek »

Купить авиабилеты на рейсы LOT Polish Airlines

Пришлось летать LOT-ом на внутренних рейсах.
Краков-Варшава. Время полета по расписанию 50 минут. Фактически - 35 минут.
За время полета успевают разнести сок/воду. Раньше давали бутербод :)
Фактически время в пути от центра до цента - 2,5 часа.
Для сравнения - цена 1 класса Интерсити в 2 раза меньше цены на самолет, время в пути от центра до центра - 3 часа.
Самолет Эмбраер-170, хотя на линии чаще бывают АТР-ы. Сам самолет нормальный, компоновка кресел приемлемая, сами кресла не потертые. Но вот система вентиляции - не очень. Если в аэробусах воздух выдувается вверх, то в Эмбраерах он дует прямо на пассажира сверху.

Терминал внутренних линий в Кракове сравним по площади с терминалом А в Борисполе. Кафе нет - только стойки регистрации, пункт информации, офис ЛОТа, автоматы кофе/чай. Слева - пункт контроля и комнатка ожидания. Справа - зал прилетов с 1 лентой транспортером. Очередей нет никаких. Но вот на контроле "шмонают" всех и сильно =)
Krakow_domestic.jpg
krakow_check-in.jpg
Из плюсов можно отметить - возможность зарегистрироваться он-лайн и выбраь место за сутки до вылета.
В целом же на такое короткое растояние легче и дешевле перемещаться Интерсити. Самолет больше подходит в случае, если Варшава неконечный пункт. а транзитный.
sp_lde.jpg
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO) отзывы/відгуки

Повідомлення gast »

Того разу мені повезло набагато більше ніж багатьом паксам по всій Європі. Летів я з Цюріха до Львова через Варшаву 21.12. Погода обіцяла багато проблем, бо вранці в Цюріху валив сніг, температура була біля -2-0, проте в аеропорту ранкові рейси були відмінені лише в Рим та Лондон, решта паксів жваво реєструвалася і здавала багаж. Мені тут не повезло перший раз, бо мій «е-квиток» від Льота не мав ні «номера», ні інших реквізитів дл реєстрації онлайн чи на автоматі, паспорт зчитуватися також не хотів, то ж я пішов в чергу і чекав хвилин 15, і вже потім поплівся на всі контролі, замість Фоккера 100 Contact Air нам подали А-320 Swiss, 2002 року, вже доволі поюзаний в конпоновці 180 точно як Візз, тільки перші 4 ряди крісел булі названі «бізнесом» і відгороджені шторкою. Загалом паксів було чимало, яле я сидів в передостанньому ряду сам, запізнились з вильотом на годину – чекали в черзі на деайсинг, потім його дуже ретельно робили хвилин 15, потім порулили на зліт і не зупиняючись злетіли, загалом все було ніби ОК, проте «їжею» виявився одинокий круасан і напій на вибір – тут від бюджетників втікли недалеко, проте то був лише ранок.
За 1 год 40 хв почали сідати в Варшаві, там мело не на диво, і коли вже от-от мали торкнутися смуги літак заревів і ми пішли на друге коло, народ не на диво перелякавшись почав панікувати, проте капітан Клаудіо Тіціані  зразу вийшов на звязок і сказав що з полоси не прибрався борт, його до речі було видно і то був старезний Боїнг Белавіа з Мінська. З другого разу ми сіли і порулили через кучугури до своро гейту. Сам порт Варшави виявися доволі скромним з дуже спокійним трафіком і там снували – сиділи – лежали на підлозі – спали незлічені пакси. Загалом враження трохи сумне. Здивувало то, що з персоналу порту мінімум може говорити англійською чи німецькою, дістати якусь інформацію було жахливо важко, а ставлення їх і прикордонної варти до людей порівняно навіть зі Львовом – то була «жєсть». Ну зрештою я затупав до терміналу А, де не було впасти яблуку. Рейси на Одесу, Київ (Світу), Петербург, Софію, Чікаго, Торонто, Москву (АФ) затримувались не менше як на годину. Рим, Дюссель та Амстердам просто скасовано. Через годину прилетів Світівський боїнг, вийшло паксів 60, сіло десь в сумі 40, 8 з яких вперто шукали, оголошуючи по радіо разів 10, зрештою світ відчалив, потім Софія, Петербург, Москва. Нашу посадку оголосили з іншого гейту і на півгодини пізніше. Автобуси що підвозили нас до літака заслуговують фору від львівських, і ближчі до скотовоза за станом, під завірюхою по черзі заходиди в стааарезний ATR-72 «Єврольоту», яких там стояло 4 в ряд, в салоні було страшно брудно, запах міг вбити кого завгодно, деякі дюзи подачі повітря вирвані і заклеєні скотчем, а головне – то холод, стюарди були в пальто, шапках і рукавицях. Там також в хвості виявились місця бізнесу – то просто знущання. Дуже довго грузили багаж, двері в салон лишались відкриті, потім привезли чоловіка на візку і занесли в салон – заробітчанин мав травму хребта. І тихо сиділи. В мене скінчився терпець і я почав зачіпатися до стюарда в чому річ, чому ми не летимо, чого чекаємо і чому не можна включити опалення в літаку (на дворі було -13). Мене підтримало ще з десяток паксів особливо з дітьми, той щось побубнів але подзвонив в кабіну і опалення на 15 хв включили, пізніше зясувалося що ми чекаємо паксів з Торонто, Ванкувера та Чикаго, хоча частина торонтівських вже сиділа на місцях, за півгодини вони прибули, зайшли в літак і ми стішились що летимо, проте капітан сказав, що ми ще чекаємо на їх багаж, що зайняло ще 1.5 години… Коли я вже був годен потримати всіх тих панів за горло літак загудів і ми потихеньку почмихали до полоси, там чекали знов на деайсинг, який був значно скромніший за швейцарський, пропустили борт ВА на Лондон і за ним рванули. В польоті я згадав забуту романтику польоту на АН-24, запах керосину, проте вибору не було і страшенно хотілося вже накінець прибути додому. Від «неспеціальної їжі» в складі сендвіча з тунцем і напою я гонорово відмовився. Сіли ми у Львові о 16.30 практично перед з Тюркішами, австріяк вже збирався назад на Відень, можливо не стільки мороз як вітер проймав наскрізь, пасконтроль пройшли швидко, а от багажу ждали десь хвилин 20 – гружчики (всього 5) розривалися між 3 літаками, і коли привезли той багаж, то мали колір як їх комбінезони – насичений синій від холоду...
Одним словом фацит про Льот – з року в рік гірше й гірше, при наявності вибору краще уникати і Льоту, і Варшави... Хоча загалом мій улюблений варіант Цюріх-Дюссель-Дортмунд-Львів (AirBerlin+Wizz) навряд чи спрацював би – всі північно-західні німецькі порти та Амстердам залишались закриті...
По даних check-my-trip по дорозі назад мене чекають два Ембраєри Льоту, побачимо як воно буде там...
Аватар користувача
Dima
Airbus A319
Повідомлень: 162
З нами з: 21 квітня 2009, 01:50
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO) отзывы/відгуки

Повідомлення Dima »

нифига себе, вот это вам, уважаемый, не повезло :)) я ЛОТом летал только летом по маршруту Франкфурт-Гданьск-Мюнхен. На счет "бизнес класса" я согласен, это смешно :))) Еда тоже не очень. В 2009 давали только бутерброд какой-то и напитки, а вот в 2008 чуть-чуть больше было, там еще какие-то печенюшки сували и т.д. :) Ну да ладно, это не так страшно, чуть больше часа в полете, я уже ничего лучше и не ожидал :) а вот салон был довольно в хорошем состоянии всегда :)
Аватар користувача
Scorpio
A380
Повідомлень: 1250
З нами з: 19 лютого 2009, 23:40
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO) отзывы/відгуки

Повідомлення Scorpio »

Краков-Варшава, Lot - Polish airlines.
KRK_WAW.

От города до аэропорта можна добраться на ЖД экспрессе, который курсирует 2 раза в час c главного ЖД вокзала Кракова. Стоимость проезда - 10 злотых (около 28 грн.). Время в пути - 17 мин. После прибытия до Терминалов можна пройти пешком или на бесплатном шатл-басе, который поедет изначально до внутреннего, а потом - до международного терминала.
Внутренний терминал небольшой, примечательно то, что пол в здании - обычный бетон - никакая даже не плитка.
Перелёт до Варшавы - около 55 минут на ATRe-72. Не самые комфортные ощущения перелёта на данном ВС, но стоимость перелёта по промо-тарифу - 99 злотых (275 грн.) делает перелёты внутри страны более доступными нежели в Украине.
Заполняемость на рейсе - около 80%. Место назначается автоматически при покупке билета, но доступна функция его изменения до начала рейса. Салон несколько поюзан, кресла в кожанной обшивке. Стюардессы очень приветливые.
Бортпитание - чай (с лимоном)/кофе + маленький батончик. Для такого рейса достаточно.
В общем впечатления позитивные.
Вкладення
DSCN3002.JPG
DSCN3034.JPG
DSCN3036.JPG
DSCN3038.JPG
DSCN3039.JPG
DSCN3042.JPG
DSCN3040.JPG
Аватар користувача
XII
A380
Повідомлень: 1917
З нами з: 24 січня 2011, 22:48
Контактна інформація:

LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення XII »

А что из себя представляют межконтинентальные перелеты ЛОТом? Как у них с сервисом, развлечениями на борту, что за самолеты? Долго выбирал, чем отправлять маму в Торонто. Вариантов было много (Люфтганза, Австрийцы, КЛМ, ЭирФранс, ЛОТ, Алиталия), ЛОТ предлагал наиболее удобную стыковку по времени. Купили тем не менее КЛМовские билеты, так как Схипол хорошо знаком, да и сервис, мне кажется, у голландцев получше. Но про ЛОТ все равно интересно узнать. Кто-то летал?
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення jurkok »

XII писав:А что из себя представляют межконтинентальные перелеты ЛОТом? Как у них с сервисом, развлечениями на борту, что за самолеты? Долго выбирал, чем отправлять маму в Торонто. Вариантов было много (Люфтганза, Австрийцы, КЛМ, ЭирФранс, ЛОТ, Алиталия), ЛОТ предлагал наиболее удобную стыковку по времени. Купили тем не менее КЛМовские билеты, так как Схипол хорошо знаком, да и сервис, мне кажется, у голландцев получше. Но про ЛОТ все равно интересно узнать. Кто-то летал?
Я ЛОТ'ом за океан не літав, але знаю, що поляки останньо дуже часто на ці рейси почали нарікати. Старі, брудні літаки 767. За останні пів року здається було кілька випадків, що з технічних причин верталися після вильоту назад, або були запізнення з вильотом. Вони вже чекають, не дочеаються 787. Може тоді буде все ок.
Юрко-81
Airbus A319
Повідомлень: 252
З нами з: 01 березня 2011, 14:06
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення Юрко-81 »

Літав LOTом не раз по маршруту LWO-WAW-ORD.
Охарактеризувати можна як "дешево і сердито". Останні роки тенденція до погіршення.
Якщо ще років 7 тому ЛОТ хвалився наймолодшим флотом, то з тих пір вони здається нічого нового на трансатлантику не купували.
Літають досить поюзані Boeing-767-300ER, хавчик більш-менш ОК, 2 роки тому скасували другу халявну валізу і халявний алкоголь.
Розваги - музика в навушниках+2 фільми на великих екранах, в хвості продубльовані на телевізорах над проходами. Продають дюті-фрі товари під час польоту.
При тому всьому особливих проблем у мене ніколи не було, один раз відстав багаж через запізнення одного з рейсів. У знайомих-родичів - траплялося й ночувати у Варшаві, але не з вини компанії. Ще був випадок - затримка на 5 годин через ремонт туалетів.
Не дуже маю з чим порівнювати. Хіба з AA - те саме, практично 1:1.

При тому всьому - це, мабуть, найзручніше по часу і майже завжди найдешевше сполучення зі Львова за океан.
макс

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO)

Повідомлення макс »

Летал я в канаду ЛОТОМ ой это ж что то ужаснейшее. персоонал не приветливый ,за 11 часов лета у нас ни фильма не показали только карта была. наушники не работали. дорожных наоров нет. дополнительных пледов нет. питание говно. в общем целом из 10ти я бы поставил 2. меня очень разочаровал этот полет.
Гість

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO) отзывы/відгуки

Повідомлення Гість »

у ЛОТа паршивейший long-haul и очень достойный short-haul. парадоксально, но вот так вот
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO) отзывы/відгуки

Повідомлення AlexK »

Странная ситуация: сразу несколько бортов Nordica "вышли из строя". Странно, что в эстонской статье нигде не говорится, что, по-сути, это LOT (поэтому сюда и пощу). Но, как видим, когда у небольших а/к из ЕС случаются траблы, к ним тоже не прилетают зубные феи.
http://m.postimees.ee/section/476/4232693
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO) отзывы/відгуки

Повідомлення jurkok »

AlexK писав:Странная ситуация: сразу несколько бортов Nordica "вышли из строя". Странно, что в эстонской статье нигде не говорится, что, по-сути, это LOT (поэтому сюда и пощу). Но, как видим, когда у небольших а/к из ЕС случаются траблы, к ним тоже не прилетают зубные феи.
http://m.postimees.ee/section/476/4232693
Мда, це як жеж треба постаратися, щоб вивести з ладу 4 літаки одночасно ?
Mikki
Airbus A318
Повідомлень: 86
З нами з: 28 квітня 2016, 08:05
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO) отзывы/відгуки

Повідомлення Mikki »

jurkok писав:
AlexK писав:Странная ситуация: сразу несколько бортов Nordica "вышли из строя". Странно, что в эстонской статье нигде не говорится, что, по-сути, это LOT (поэтому сюда и пощу). Но, как видим, когда у небольших а/к из ЕС случаются траблы, к ним тоже не прилетают зубные феи.
http://m.postimees.ee/section/476/4232693
Мда, це як жеж треба постаратися, щоб вивести з ладу 4 літаки одночасно ?
Подобные ситуации возникают из-за обнаружения не качественных комплектующих установленных на в.с. Иногда выявляется скрытый дефект который обнаруживается на каком-то конкретном борту. Потом выявляются все самолеты на которые они были установлены. Моментально прекращаются полеты этих в.с. до полной проверки или замены. В конкретном случае ни кто их из строя не выводил. Эти меры связаны исключительно с безопасностью полетов.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO) отзывы/відгуки

Повідомлення АндрейМ »

Слетали ЛОТом в Нью-Йорк. Летели ими первый раз. Туда - Премиум эконом, а обратно - бизнес. Туда в JFK, а обратно - из EWR.
Общие впечатления самые приятные. До этого Премиум эконом летал только с ВА и АА, и если отбросить золотую карточку ВА и оценивать только с точки зрения пассажира без статуса, то более, чем конкурентный продукт. В бизнес классе могу сравнивать с большим количеством авиакомпаний, но и тут ЛОТ вполне приемлемая опция, даже не смотря на старые кресла. Главное для нас тут была кровать, и ЛОТ успешно с этой задачей справился. Хотя если лететь одному, то сидеть рядом с незнакомцем и постоянно через него переступать было бы не очень комфортно.

В КВР работали 5 стоек. Премиум эконом чекинится вместе с бизнес классом и годлами Стар альянса. Очереди были везде. Рад, что ЛОТ не жлобятся на стойки. У нас было 4 места багажа, но мы ничего не доплачивали, поскольку каждый мог взять по 2 сумки.

Пассажиры премиум эконом могут пользоваться фасттрэк секьюрити. Это приятно удивило.

Оказывается, у ЛОТ Премиум эконом есть и на коротких рейсах по Европе, что выгодно отличает их от друг авиакомпаний, предлагающих это класс обслуживания на Трансатлантике. Бизнес и премиум эконом пассажиры сидят в одной кабине, отделенной шторкой от эконом класса. У бизнеса заблокировано среднее место и напитки им подают в стекле, а не пластике. Если я не ошибаюсь, то выбор напитков тоже шире, но я не уверен. По крайней мере, в Премиум экономе у меня не спрашивали какое вино я хочу, а в бизнес предложили выбрать. Давали приветственный напиток - сок или воду. Меню не давали. Выбора еды не было. Все получили одинаковые подносы.

Зображення

Овощной салат, куриная грудинка и хумус. Все свежее и очень вкусное. Вино также было довольно приятным. Обслуживание было очень хорошим - все вежливо и внимательно. Рейс короткий и пролетел быстро. Кстати, рейс был забит во всех классах (В737).
Зображення

В Премиум эконом классе нет доступа в лаунж, поэтому мы пошли в аэропортовский по Priority Pass. Лаунж довольно сносный. Большой выбор напитков и еды.

В Нью-Йорк рейс выполнял В789. Если я не ошибаюсь, там больше расстояние между креслами в Премиум экономе, чем в В788. Кресла - шикарные. Я бы сказал, что лучшие в своем классе (опять-таки, сравнивать могу только с ВА и АА). Когда их раскладываешь, то полукровать получается. Но выйти из кресла у окна - та еще мука. Если пассажир спереди отклонил спинку, то приходится тревожить и своего соседа и впереди сидящих пассажиров, чтобы выбраться. Мужа тревожить можно и перелазить через него можно, но не могу себе представить что делают те, кто летит сам.

Зображення

В кресле нас ждали дорожный набор, одеяло и подушка. В дорожном наборе была только маска для глаз, по-моему. Из смешного - я настолько привык к маскам на рот, что перед сном сначала долго пытался натянуть маску на рот... :lol:
Опять раздавали приветственный напиток - воду или сок. Меню на этом рейсе тоже не было, что разочаровало.
После взлета предложили напитки и орешки. Мы взяли игристое вино (о наличии которого бортпроводники не знали :smile: ), которым оказалось очень достойное просекко.

Зображення

Из еды предлагали лосось, вермишель с курицей и какое-то мясо. Мы взяли первые 2 блюда. Закуска была одинаковой - слабосоленый (очень вкусный) лосось и салат.
Зображення
Зображення

Лосось немного разочаровал, так как был суховат, а курица оказалась очень даже вкусной.

Второе обслуживание было ну очень скромным. Эти рулетики можно было разве что на закуску предложить. Рейс все-таки долгий.

Зображення

Несмотря на то, что мы вылетели с часовой задержкой, прилетели мы минут на 20 раньше. Формальности прошли быстро, багаж вышел одним из первых, и мы уже к 10 вечера были в Манхэттене. Наша гостиница (Conrad Midtown) только недавно открылась после ковидного закрытия, и ресторан еще не открыт, но благо рядом был бар, работающий до 4 утра, поэтому мы перекусили там.

Зображення

Обратно мы улетали из Ньюарка. Я знал, что этот аэропорт - еще та клоака, так часто ВА оттуда улетал. Поскольку вылет был поздним (22:55) и мы не знали будет ли там какой-то лаунж или какой-то работающий ресторан, то мы остановились в ресторане недалеко от аэропорта, чтобы перекусить, перед тем, как отдать машину прокатному агентству. Стойки у ЛОТа в подвале (как и ВА). Очередей не было и мы быстро сдали сумки. У супруга долго проверяли сертификат вакцинации.

Работающий лаунж в Ньюарке есть, Люфтганзы, но работает он до 21:30, а мы пришли в 21:20. Мы застали какие-то остатки еды, выпили воды и пошли в бар ждать начала посадки. Алкоголя в лаунже нет. Из двух работающих баров место было сложно найти, так как делать в аэропорту больше нечего, народу много, а заведений - мало. В одно время с нами улетал рейс ТК.

Зображення
Я так понимаю, что сенаторский лаунж только для голдов, но никто не следил кто куда передвигается, да, и ничего особенного в той секции не было.

Зображення

Зображення

Для приветственного напитка предлагали только воду и сок, что слегка разочаровало. Меню также не было, что очень удивило. Когда начали раздавать еду, то бортпровидница просто спросила - "chicken, beef or fish?". Очень описательно. На выбор были 3 белых и 3 красных вина, а также шампанское (лучше бы давали просекко). Вина были очень достойные. Удивило, что ЛОТ не жлобится на алкоголь. Я на ВА или АА не пил такие вина в бизнес классе.

Зображення

Зображення

Почему-то нас попросили заполнить формы для Польши, хотя у нас только стыковка была. Причем на рейсе в Нью-Йорк также просили заполнить формы для Нью-Йорка, хотя штат их давно не требует.

Зображення
В дорожном наборе были тапочки, что очень удобно. Я всегда с собой вожу самолетные тапочки для дальних полетов.

На закуску была, по-моему, индейка, но мы не уверены. Вкусно.
Зображення

Зображення

Супруг взял мясо, которое он очень хвалил.

Зображення

А я взял курицу, которая оказалась суховатая и которую я не доел, а вернул.
Зображення

Зображення

На десерт я взял сырную тарелку с отличным портвейном (удивился, что ЛОТ его предлагают, а бортпровидница удивилась, что я удивился :smile: )

Зображення

В моем кресле не работал разъем для наушников, потому смотреть ТВ не мог. Бортпроводница предложила пересесть, но я отказался.

Я очень сладко поспал где-то пять часов. Очень удобная кровать.

Завтрак был немного underwhelming. Выбора не было. Всем давали один и тот же поднос.
Зображення
Но нам сделали Мимозу, и настроение улучшилось. :smile:
Зображення

Рейсом мы остались довольно. Хоть бизнес класс и выглядит outdated. Кресло-кровать делает свое дело. Обслуживание тоже порадовало.

Зображення

Лаунж ЛОТа мало чем отличался от аэропортовского. Людей было много, а места - мало. Можно было заказать горячую еду.
Зображення
Зображення
Также были сэндвичи и разные закуски на выбор.

Зображення

Зображення

Рейс выполнялся на Е195. также вода или сок как приветственный напиток.
Зображення
Экипаж был просто великолепный. За часовой рейс они успели и добавки раздать кто хотел.

В общем, мы остались очень довольны перелетами и решили, что впредь будет рассматривать ЛОТ для полетов в США, особенно учитывая, что ВА в Киев перестали летать и теперь надо лететь в Лондон МАУ и менять аэропорт.
Спасибо, что прочитали. :smile:
Востаннє редагувалось 16 жовтня 2021, 20:58 користувачем АндрейМ, всього редагувалось 4 разів.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO) отзывы/відгуки

Повідомлення Bagach »

АндрейМ писав: 16 жовтня 2021, 20:19 Спасибо, что прочитали.
Спасибо вам. Побольше бы таких обзоров.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO) отзывы/відгуки

Повідомлення popTAB »

Мені от просто цікаво чому опис від чоловічого роду, а згадується 'супруг'
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO) отзывы/відгуки

Повідомлення mischko »

Видно, хто в офтоп теми не ходить
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO) отзывы/відгуки

Повідомлення Vitaliy »

popTAB писав: 17 жовтня 2021, 09:23 Мені от просто цікаво чому опис від чоловічого роду, а згадується 'супруг'
Там кілька раз таке,
Мабуть спільна творчість
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO) отзывы/відгуки

Повідомлення alex.s »

Vitaliy писав: 17 жовтня 2021, 20:26
popTAB писав: 17 жовтня 2021, 09:23 Мені от просто цікаво чому опис від чоловічого роду, а згадується 'супруг'
Там кілька раз таке,
Мабуть спільна творчість
Не правильный ответ ;-)
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO) отзывы/відгуки

Повідомлення syxiv_dan »

А чого це так когось бентежить?)
І що там в оффтопі? Киньте, почитаю
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: LOT - POLISH AIRLINES (LO) отзывы/відгуки

Повідомлення АндрейМ »

syxiv_dan писав: 17 жовтня 2021, 22:31 А чого це так когось бентежить?)
Дуже влучне питання.
syxiv_dan писав: 17 жовтня 2021, 22:31І що там в оффтопі? Киньте, почитаю
Доведеться багато читати в різних гілках. Мені б дуже не хотілося перетворити цю гілку на ще один офф - навпаки, я хотів зробити огляд перельоту, які мало хто тут робить, і я був би радий, якщо коменти були б про подорож, а не про чоловіка. Якщо стисло, то я - хлопець і в мене є чоловік, і оскільки я не знаю як інакше, окрім "чоловік", його називати, оскільки ми одружені, то так і називаю.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей