WizzAir / Wizz Air (WU/W6) - общая ветка

gast

Re: WizzAir - отзывы, проблемы, решения.

Повідомлення gast »

+36 1 777 9444 та
+44 0904 475 9500

Сьогодні перевірив замовлення – в ньому вже перебронбовано з рейсу о 7.50 на 15.30,
нове підтвердження ще не прийшло. Я все розумію, що ще більше місяця до рейсу, що можливі зміни і тд. Просто я вважаю, що в такому разі систему зворотнього зв`язку треба б налаштувати краще…
А квиток ДБ був Дортмунд-Цюріх, Schweiz-Special з резервацією, я можу його здати за 15 Є (а це майже половина вартості самого квитка), та і замовити новий – то не проблема, але де впевненість, що за день чи за два рейс знов не відмінять чи не перенесуть. Особливо вражає графік з перервами по пів-години для одного літака:
Київ (5.00)-Дортмунд (Кьольн, Лондон чи ще щось)-Київ-Львів-Дортмунд(Лондон)-Львів-Київ… В пунктуальність віриться слабо…

Взагалі, якщо ви маєте відношення до Віззу цікаво взнати, чому обрали власне Дортмунд та Кьольн? З багатолітнього досвіду поїздок до Німеччини виглядає, що найбільший пасажиропотік зі Львова є в Нюрнберг, не думаю що то дуже дорогий порт, звідти найкраще сполучення до Мюнхена, Штуттгарта, Дрездена, Берліна і тд…, крім того поряд Чехія. Приблизно те ж можна сказати і про Штуттгарт – там Швейцарія, після входу в Шенген стає ще більш привабливою, чи не вартує подумати про це?

А про відповідальність – в мене були вже подібні речі з Swiss – квитки на залізницю перебронювали вони самі з бонусом…
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir - отзывы, проблемы, решения.

Повідомлення Olek »

30 хв. це реальний показник... Навіть у Львові. Це перевірено. Хоча! Безумовно можливі затримки... Не може все і весь час йти за планом. Наскільки я зрозумів, проблема саме з англійським кол-центром? Чи ви не змогли дотелефонуватись й до українського кол-центру? І Зміни до речі можливі... Ви самі про це казали. Розклад корегується...
Відносно правил - це офіційно казали і це є в правилах - Візз не відповідає за коннекти, це ви робите на власний ризик. Це не зручно, я розумію, але тоді й не буде таких цін... Бо у ціну доведеться тоді включати страхування таких ризиків... Свіси працюють в іншому сегменті, тому не є доречним порівняння з ними. Краще порівняйте в Райнейр чи ІзіДжет.
Відносну вибору маршрутів та аеропортів - така вже практика - йде Гамбург, Кельн, Дортмунд, Берлін, Франкфурт-Хан. Але я спитаю! Дякую за ідею.
Відносно Швейцарії. Я не думаю, що ті, кому потрібно в Швейцарію з України, масово будуть літати лоу-костами :)
Гість

Re: WizzAir - отзывы, проблемы, решения.

Повідомлення Гість »

Ясно що проти правил не підеш, проте... Я думаю в Україні доволі хибно оцінюють кількість
українців, котрі живуть в Німеччині, Австрії та Швейцарії... В основній масі дуже багато людей,
студентів, докторантів і тд, тобто тих хто регулярно буває в Україні, але не може робитb то часно
через високі ціни, відсутність нормального залізничного сполучення і жахливі автобуси...
Для того, щоб оцінити потік просто заради розваги достатньо помоніторити пассажиропотік з львівського
автовокзалу в Німеччину по неділях, післяріздвяні дні - то взагалі окрема пісня... І то буде лише третина,
багато їдуть до Польщі і далі... Тож при співмірній з автобусом ціні і навіть вищій - попит гарантовано...
Про Швейцарію і Шенген я вже писав, а додайте, що Швейцарські порти лоу-костів не люблять, дуже високі збори портів, тому щоб зекономити (австріяки вже потроху скидають ціни, то зараз в районі 500 $ до Львова а місяць тому було 750) люди охоче б літали наприклад з Штуттгарта...
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir - отзывы, проблемы, решения.

Повідомлення Olek »

я дякую за ідею і обов’язково спитаю відносно маршрутів в Німеччину!!!... :hot:
Але не можу гарантувати оперативну відповідь.
відносно змін розкладу, вони повинні вас повідомити! Чи телефонували вони за вказаними вами телефонами, чи надіслали на електрону пошту?
Проблеми з розкладом будуть завжди на етапі становлення. Але як показує робота в тій ж Польщі, потім все налагоджується!

До речі, якщо не помиляюсь, розглядається можливість перельотів в Франкфурт-Хан... Але ви самі розумієте, що все залежить від урядових договорів... Та дозволів. Україна не є учасником відкритого неба... А це - певні обмеження :?
des

Re: WizzAir

Повідомлення des »

Http://www.avianews.com/go.php?http://w ... ay/367.htm

О Новых возможнотях зимнего отдыха благодаря ВиззЭир!!!
Гість

Re: WizzAir - отзывы, проблемы, решения.

Повідомлення Гість »

цензор: ну вже ж писали в іншій гілці і лінк давали :)



P.S. А вам в кол-центре все правильно сказали! ВиззЭир Украино абслуживает только свои рейсы которые начинаются с кода WU... например WU940 а поменять билет или сменить фамилию в ВиззЭир Украина на рейс например W6... вы просто не сможете.
gast

Re: WizzAir - отзывы, проблемы, решения.

Повідомлення gast »

2 Alexander
Не знаю, чи то само собою чи завдяки Вашій допомозі, але сьогодні прийшло нове підтвердження на
мейл. Наразі дякую за допомогу та оперативнясть :klass:
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir - отзывы, проблемы, решения.

Повідомлення Olek »

gast писав:2 Alexander
Не знаю, чи то само собою чи завдяки Вашій допомозі, але сьогодні прийшло нове підтвердження на
мейл. Наразі дякую за допомогу та оперативнясть :klass:
все ж таки то автоматично розсилається :) Але ви правильно казали, що це можуть бути неостаточні зміни...
Гість

Re: WizzAir - отзывы, проблемы, решения.

Повідомлення Гість »

Про неостаточні зміни це "прозорий натяк", я сподіваюсь що вони не відмінять ті рейси взагалі чи може обіцяний новенький А-320 таки теж затримається з прибуттям? То було б добре знати вже зараз...
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir - отзывы, проблемы, решения.

Повідомлення Olek »

Гость писав:Про неостаточні зміни це "прозорий натяк", я сподіваюсь що вони не відмінять ті рейси взагалі чи може обіцяний новенький А-320 таки теж затримається з прибуттям? То було б добре знати вже зараз...
Зверну вашу увагу на мій статус. Я засновник сайту, але не директор Візз Ейру. Скасовувати рейси наврядчи будуть, а от про зміни в розкладі - все можливо. Затримки з А320 бути не повинно. Навпаки вони раніше його отримають - в грудні 2008, а не в січні 2009. Через те й початок рейсів був перенесений з 15 на 3 січня 2009. Але читайте уважно правила. Вони однакові навіть у звичайних авіаперевізників - розклад не гарантується...
Практика перельотів польського Візз Ейру показує, що зміни чи затримки носять мінімальний характер. Те саме буде й у Візз Ейр Україна, але згодом. Зараз йде активне планування, і ви це бачите...
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Olek »

Літав Віззами 6 разів цього року. Якщо цікаво, можу написати більш докладно :)
gast

Re: WizzAir - отзывы, проблемы, решения.

Повідомлення gast »

Не сприймайте за образу, я ні в якому разі не вважав Вас за спірівробітника Віззу, просто Ви в Києві і до
"неофіційної інформації" ближче (ну вже точно ніж я:), а часом така інформація буває дуже і дуже корисна.
Аватар користувача
Andrzej
Администратор
Повідомлень: 710
З нами з: 21 жовтня 2008, 00:21
Звідки: Polska-Ukraina
Контактна інформація:

Re: WizzAir - отзывы, проблемы, решения.

Повідомлення Andrzej »

Первая в Украине low-cost авиакомпания Wizz Air подала заявку на открытие авиарейса Львов-Лондон, Львов-Штутгарт, Львов-Валенсия и Киев-Дортмунд, сообщил председатель Госавиаадминистрации Украины Александр Давидов.
Давидов также заявил, что в планы компании входит увеличение количества самолетов, задействованных в Украине, с одного до трех в течение 2008-2009 годов.

Ранее сообщалось, что Wizz Air Украина получила лицензию украинских авиационных властей на выполнение международных полетов.

Напомним, что компания Wizz Air Украина отказалась от планов запуска рейсов в Харьков и Запорожье с 15 сентября.

http://korrespondent.net/business/companies/594741
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir - отзывы, проблемы, решения.

Повідомлення Olek »

Ще з новин...
Компанія не планує розширення маршрутної сітки. Пояснення просте - розклад під два літака... Буде 3-й, будуть нові маршрути...
Але то не раніше літа.
+ не забувайте, що всі маршрути за кордон вимагають зміни міжурядових угод
Agent
Airbus A318
Повідомлень: 53
З нами з: 26 жовтня 2008, 21:55
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Agent »

сейчас на перелёт в донецк акция, туда - обратно примерно 1200 грн, так что вперёд)
Аватар користувача
Andrzej
Администратор
Повідомлень: 710
З нами з: 21 жовтня 2008, 00:21
Звідки: Polska-Ukraina
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Andrzej »

Agent писав:сейчас на перелёт в донецк акция, туда - обратно примерно 1200 грн, так что вперёд)
просто копейки :lol:
Хотя честно, не смешно... платить за 50 минутный полет 1200 грн. При этом это минимальный тариф...
Но ведь с поездами не лучше. Билеты за несколько дней на поезд Донецк-Киев купить нереально. А поезда добавлять особо не собираются...
Авиакомпании на этой линии тоже особо не стремятся добавлять...
А больше всего бесят слова господина Давыдова о том, что надо защищать отечественные авиакомпании... От кого? от самих себя?
Аватар користувача
Andrzej
Администратор
Повідомлень: 710
З нами з: 21 жовтня 2008, 00:21
Звідки: Polska-Ukraina
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Andrzej »

Первая украинская лоу-кост авиакомпания Wizz Air Ukraine устраивает беспрецедентную в истории Украину распродажу.

С 15 по 21 декабря 2008 года авиаперевозчик намерен реализовать 10 тысяч билетов по цене 9 грн. (около 1,5 дол.) с учетом всех сборов на рейсы по Украине и на направления из Львова и Киева в Польшу, Германию, Норвегию и Великобританию.

На маршрутах из Европы в Украину минимальная стоимость билетов составит 199 грн. на рейсах из Германии, Норвегии и Польши и 299 грн. (+ 40 фунтов экологический сбор) на маршрутах из аэропорта Лондона "Лутон" во Львов и Киев.

Распродажа будет проводиться на рейсы, выполняемые в период с 12 января по 29 марта 2009 года.

"Мы уверены, что украинские пассажиры оценят данное предложение. Выходя на украинский рынок, мы обещали показать, что авиаперелет - это не только удобный, но и доступный способ путешествия", - заявила глава авиакомпании Wizz Air Ukraine Наталия Казмер.

http://www.avianews.com/ukraine/2008/december/8.htm
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Olek »

До речі, розпродаж стосується не тільки України.. а всієї групи... І почався на відміну від України вже 12 грудня
З Британії рекламується тариф з урах. всіх зборів в 19 євро або 10 фунтів... З Німеччини - 14... З Польщі 34 злотих... :hot:
gast

Re: WizzAir

Повідомлення gast »

Можливо хтось вже знає чи чув: новий борт Віззів вже прибув? Ґніби планували на кінець грудня... :?:
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: WizzAir

Повідомлення Olek »

gast писав:Можливо хтось вже знає чи чув: новий борт Віззів вже прибув? Ґніби планували на кінець грудня... :?:
:( я думав, ви читаєте новини... :( на цьому сайті ще 2 дні тому вже було...
http://www.avianews.com/ukraine/2008/december/24.htm
Первая low-cost авиакомпания в Украине Wizz Air Ukraine пополнила свой флот вторым по счету самолетом Airbus A320. Как и первый авиалайнер этого типа, который авиакомпания получала в июне 2008 года, аэробус был поставлен новым напрямую с завода.

23 декабря около 19:30 по Киеву авиалайнер прибыл в международный аэропорт "Борисполь" спецрейсом из Тулузы.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 30 гостей