Авиаперелеты в прошлом

Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Авиаперелеты в прошлом

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 20 вересня 2021, 13:49 Це працює, але це не дуже етично приймати рішення за дорослих повносправних людей. Ну, або визнати, що радянські люди - не зовсім до кінця дорослі і повносправні. Пояснює багато чого про нашу країну, в принципі.
Мои родственники и во времена совка мало куда ездили. Если на море - то только к родственникам в Геническ, Евпаторию, Одессу. Несколько раз были в Харькове, Киеве, Москве, куда врачей отправляли на курсы усовершенствования на пару недель. Но то ж не туризм, а по делу, и, вроде за казенный счет. Правда, одна дальняя родственница, которая была замужем за директором универмага, была один раз была за границей, в Карловых Варах.

Я себе думю, что если бы жил в те времена, постоянно ездил бы то в Москву, Питер, Ригу, Таллинн, Сочи, ЮБК. Может на Дальний восток, заодно катаясь на ИЛ-62.
Но родственники мне говорили, что не все так радужно было бы. В крутые отели селили только иностранцев и номенклатурщиков, а простым совкам могли достаться разве что какие-то левые ночлежки с многоместными номерами а-ля хостел, куда могли подселить чужаков. Ну и головняк с ЖД-билетами (не знаю, как было с авиабилетами), когда нужно было стоять в очередях или вообще "доставать" билеты через знакомых работников железной дороги. Не знаю, насколько это все правда. Что, реально нельзя было себе организовать царский ситибрейк?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Авиаперелеты в прошлом

Повідомлення Bagach »

Krakowite писав: 20 вересня 2021, 14:11 Ну як він може бути найкращим хірургом і не їздити бодай до сусідньої області на симпозіуми
Ездит в Хмель часто: и на "симпозиумы", и ассистирует нашему областному хирургу при надобности.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Авиаперелеты в прошлом

Повідомлення Sentry »

Bagach писав: 20 вересня 2021, 14:28 Что, реально нельзя было себе организовать царский ситибрейк?
Каким-то прогнившим капитализмом пропахивает. Думаю, с такой формулировкой первый же ситибрейк закончился бы в лучшем случае в Сибири.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Авиаперелеты в прошлом

Повідомлення Bagach »

Sentry писав: 20 вересня 2021, 14:32 Каким-то прогнившим капитализмом пропахивает. Думаю, с такой формулировкой первый же ситибрейк закончился бы в лучшем случае в Сибири.
Ну хорошо. Пусть будет генсековский ситибрейк. :)
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Авиаперелеты в прошлом

Повідомлення Labiann »

Bagach писав: 20 вересня 2021, 14:28
mischko писав: 20 вересня 2021, 13:49 Це працює, але це не дуже етично приймати рішення за дорослих повносправних людей. Ну, або визнати, що радянські люди - не зовсім до кінця дорослі і повносправні. Пояснює багато чого про нашу країну, в принципі.

Я себе думю, что если бы жил в те времена, постоянно ездил бы то в Москву, Питер, Ригу, Таллинн, Сочи, ЮБК. Может на Дальний восток, заодно катаясь на ИЛ-62.
Но родственники мне говорили, что не все так радужно было бы. В крутые отели селили только иностранцев и номенклатурщиков, а простым совкам могли достаться разве что какие-то левые ночлежки с многоместными номерами а-ля хостел, куда могли подселить чужаков. Ну и головняк с ЖД-билетами (не знаю, как было с авиабилетами), когда нужно было стоять в очередях или вообще "доставать" билеты через знакомых работников железной дороги. Не знаю, насколько это все правда. Что, реально нельзя было себе организовать царский ситибрейк?

я когда школу казёнил, летал в Москву утром туда и под вечер обратно раза три в неделю...
Аватар користувача
Кот ученый
Airbus A319
Повідомлень: 189
З нами з: 28 квітня 2017, 15:43
Звідки: GZP
Контактна інформація:

Re: Авиаперелеты в прошлом

Повідомлення Кот ученый »

Bagach писав: 20 вересня 2021, 14:28 Я себе думю, что если бы жил в те времена, постоянно ездил бы то в Москву, Питер, Ригу, Таллинн, Сочи, ЮБК. Может на Дальний восток, заодно катаясь на ИЛ-62.
Что, реально нельзя было себе организовать царский ситибрейк?
Потому что не было тогда интернетов, чтобы рассказать о "другой" жизни в пределах страны, всё больше устные городские легенды. Максимум - в столицу (страны или хотя бы республики) за дефицитом.
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: Авиаперелеты в прошлом

Повідомлення chukinson »

Мой первый перелёт в сознательный жизни (тот который я помню) был Брест-Минск-Ростов.. Вот это были впечатления.. АН24 на первом сегменте, потом ТУ134 с посадкой на дозаправку в Харькове. Было весело и интересно.
А потом пошло поехало. Адлер, Пицунда, Москва, Питер.
Батя служил в инженерно аэродромных войсках и каждое лето был новый аэродром (а то и два). Сальск, Гудаута, Клин, Бельбек, Печора это те которые я помню и был
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Авиаперелеты в прошлом

Повідомлення makor »

Bagach писав: 20 вересня 2021, 14:34 Ну хорошо. Пусть будет генсековский ситибрейк. :)
за слово ситибрейк тоже в Сибирь 8-)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Авиаперелеты в прошлом

Повідомлення mischko »

Bagach писав: 20 вересня 2021, 14:28 Не знаю, насколько это все правда. Что, реально нельзя было себе организовать царский ситибрейк?
В радянські часи були екскурсійні поїзди - вночі їдуть - вдень стоять в якомусь місті, поки туристи ходять "місцями бойової і трудової слави радянського народу". В моїх батьків був буклет такого поїзду 70х років.
Також мама в радянські часи встигла злітати туристом в Ригу і в Іркутськ (на Байкал), але вона їздила до своїх колишніх одногрупниць в гості, з якими разом в Харкові навчалася. Розказувала, що вже тоді в Ризі в транспорті косо дивилися на російськомовних і морозилися від них, тому вони з подругою балакали українською і потім вона сама питала у місцевих теж українською. А в Іркутську тоді було багато українців, навіть в приміських поїздах чути було українську, якийсь дід ще при царю переїхав і з нею розмовляв українською.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Авиаперелеты в прошлом

Повідомлення manjeroke »

mischko писав: 20 вересня 2021, 11:36
Bagach писав: 20 вересня 2021, 11:09 Сейчас дядьке под 50, оформил года два назад биометрический паспорт, но ни лететь, ни ехать наземным транспортом никуда не хочет: ни за границу, ни даже по Украине.
Радянським людям взагалі по життю потрібна якась психотерапія. Таке враження, що ці люди бояться жити, бояться свободи вибору, бояться взяти відповідальність хоча б за себе.
Они боятся делать что-то без указания "СВЕРХУ".
"Вот вы СССР хаете, а там так хорошо было. В университете отучился, всем работу давали, через несколько лет квартиру, путевки каждый год на море. А какая вкусная колбаса и пломбир был. Такого сейчас нет..."
Советские люди кайфовали от того что решать ничего не надо, вообще ничего. Не то что сейчас.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Авиаперелеты в прошлом

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 20 вересня 2021, 16:07 Розказувала, що вже тоді в Ризі в транспорті косо дивилися на російськомовних і морозилися від них, тому вони з подругою балакали українською і потім вона сама питала у місцевих теж українською. А в Іркутську тоді було багато українців, навіть в приміських поїздах чути було українську, якийсь дід ще при царю переїхав і з нею розмовляв українською.
Хе. Как моя винницкая тетка в 1984-м выходила замуж на своего одногруппника по Черновицкому универу, который был родом из Ивано-Франковской области, и там же была свадьба, то его односельчане увидев родственников тетки говорили: "Диви, руcкі приїхали". Вот в Прикарпатье хмельничан и винничан считают "рускими", а донецкие тех винничан и хмельничан - "бендерами".
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Авиаперелеты в прошлом

Повідомлення UKCC »

колись давно зустрічався з дівчиною з Деражні, від неї і дізнався про кордон по збручу і вот ето вот всьо, про що пише Багач. Для мене як донечанина в той час ментальний кордон між "біндерами" і "нормальними людьми" пролягав десь по Дніпру, ну все чітко як на сумнозвісній анти-агітці часів помаранчевої революції про три сорти українців :facepalm:
Аватар користувача
Niko
Airbus A321
Повідомлень: 485
З нами з: 21 травня 2017, 12:47
Звідки: AKL
Контактна інформація:

Re: Авиаперелеты в прошлом

Повідомлення Niko »

dtm писав: 17 вересня 2021, 11:48
Літав в 2018 на Scoot з Атен в Сінгапур за менше ніж 300$ RT.
І як Scoot? Як жорстко вони контролюють розмір та вагу ручноі поклажі?
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Авиаперелеты в прошлом

Повідомлення dtm »

Niko писав: 08 січня 2023, 13:54
dtm писав: 17 вересня 2021, 11:48
Літав в 2018 на Scoot з Атен в Сінгапур за менше ніж 300$ RT.
І як Scoot? Як жорстко вони контролюють розмір та вагу ручноі поклажі?
рамочка при вході на гейт була. але проблем не памятаю з цим.
Там ще обмеження по їжі та напоях які теж неможна проносити було в салон але ніхто не перевіряв.
Стан салонів на той час був просто топ новенькі 787 туди і назад.
Місця в салоні я купив заздалегіть бо там примусовий ракндом якщо включити "еко")
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей