PRG-DXB-HKG by Emirates A380

Відповісти
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

PRG-DXB-HKG by Emirates A380

Повідомлення dmtr »

З Праги в Дубаї літає Airbus A330-200, котрий в січні замінять на Boeing 777, бо еміратські ейрбаси 330 вже старенькі, і згідно плану мали бути зняті з рейсів ще 2 роки тому.
В дубайському аеропорті А330, котрий виглядає великим, наприклад, в Празі, є таким собі малюком серед десятків 777х, 380х і тд)

Зображення

Політ до Дубаї займає 6 годин з хвостиком. На прильоті нас зустрічав працівник готелю, котрий будучи філіпінцем доволі зрадів дізнавшись про наші плани :)
Готель знаходиться в транзитній зоні самого аеропорту, відповідно ані виходити з терміналів, ані жодних віз непотрібно.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

З вікна номера видно бізнес-лаунж внизу.
Зображення

Зображення

Завдяки перерві на ніч ми планували пом'якшити jet lag, ну і фізично легше летіти 6 + 8 годин, аніж 1+12.

Дубайський аеропорт такий, яким його і очікував побачити - великий, просторий, світлий, зручний. Нічого особливого з одного боку, з іншого - а чи потрібні ці особливості, коли все зручно і якісно?
Зображення

Зображення

Світлий колір личить аеропортам. Водначе з ним треба бути обережним, щоб це не виглядало як туалет. У DXB такої проблеми нема - все дуже адекватно.
Зображення

Готель нас розбудив й нагадав, що вже й можна йти на наш наступний рейс в Гонк Конг. Я на нього дуже чекав - а як же ще - адже він виконувався на А380 =))

Ось він наш красень!
Зображення

Цей політ офіційно є найкращим flight experience, що в мене був.
переваги витікають з того, що на новіші, кращі і більш понтовіші літаки ставлять кращі crew, відповідно рівень сервісу на них ще вищий, ніж на інших.
багато дрібниць - від великого вибору фільмів в системі розваг, до шкарпеток, "спальних наочників" і тд і тп) просторі туалети, зручні сидіння, менше шуму, оббиті "під дерево" ілюмінатори, USB-порт і тд
Зображення

Зображення

Просиш віскі - питають чи дабл і чи з льодом))
Зображення

Столові прибори - залізні, а не срані одноразові. Іншого я і не очікував
Зображення

Зображення

Таким чином пробігло 14 годин в повітрі (6+8), і ніч між ними - на наступний день прилетів я на інший кінець землі абсолютно повний сил, енергії, і практично невтомлений. Висновок один - якщо летіти економ-класом на трансконтинентальних рейсах, то тре брати готель на пересадку, бо це реально варто того.
Аватар користувача
uahero
Airbus A340
Повідомлень: 890
З нами з: 02 листопада 2010, 10:05
Звідки: ARN <- KBP <- HRK
Контактна інформація:

Re: PRG-DXB-HKG by Emirates A380

Повідомлення uahero »

Отличный отчет, спасибо. А отель я так понял отделать брали, да? Сколько он там стоит примерно?
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: PRG-DXB-HKG by Emirates A380

Повідомлення dmtr »

так, готель брали самі. трошки більше $210 чи якось так вийшло. правда у Емірейтс правило, що якщо пересадка більше 8 годин і не було інших альтернатив з меншою кількістю годин, то вони надають готель (правда не цей).
а ще якщо більше 4х годин пересадка, то безкоштовний обід або в макдональдсі, або в тайському фастфуді гг))
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: PRG-DXB-HKG by Emirates A380

Повідомлення Alександр »

Спасибо за отчет. Тоже запланировал остановку в Дубае на перелете Киев-Дубай-Сингапур. Но отель забронировал на море, благо стыковка почти сутки. Тоже протестирую А380, правда сингапурских авиалиний на плече Сингапур-Гонгконг. У сингапурцев есть места эконом-класса на верхней палубе - забронировал себе. Про Дубай немножко не согласен. Меня расстроило практически полное отсутствие нормального обзора летного поля (как в Гонгконге, например) и плитка на полу в 3-м терминале (в 1-м-ковролин, а он уютней). Аэропортовый отель тоже понравился, а вот дютик и компания Эмирейтс не очень. Но это сугубо ИМХО
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: PRG-DXB-HKG by Emirates A380

Повідомлення dmtr »

HKG відчутно старіший, і wi-fi там нема окрім старбакса і інший закладів, а в Дубаї він усюди :)
Емірейтс дещо не однаковий - я виходить що 3 рейси спробував - в-з Праги в Дубаї, з Дубаї в Гонк Конг, і з Маніли в Дубаї - всі 3 дещо різні були. Тобто простежується дещо різниця в сервісі між напрямками і літаками. Ну але це усюди так, мені здається.
alexander415
Airbus A318
Повідомлень: 32
З нами з: 01 червня 2011, 19:40
Звідки: UKBB
Контактна інформація:

Re: PRG-DXB-HKG by Emirates A380

Повідомлення alexander415 »

А готель ви бронювали, одразу, при купівлі квитків в них на сайті?
Аватар користувача
Pan Am
Airbus A340
Повідомлень: 948
З нами з: 26 жовтня 2010, 16:27
Звідки: IFO
Контактна інформація:

Re: PRG-DXB-HKG by Emirates A380

Повідомлення Pan Am »

Запитання до dmtr:
- Чи не користувались ви часом послугами філіпінської авіакомпанії SEAIR?
Якщо користувались, з яких літаків флот складається?
Буду вдячний за будь-яку відповідб. :smile:
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: PRG-DXB-HKG by Emirates A380

Повідомлення dmtr »

не пам"ятаю чи можна на сайті Emirates бронювати цей готель. брали його на booking.com, тому що сайт готелю не дозволяє використовувати AMEX як підтвердження бронювання (тільки Visa i MasterCard), при тому шо власне на reception AMEX'ом заплатити можна. і ні, не одразу, а через 1-1.5 місяця після того як квитки купили. ну але це не принципово.
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: PRG-DXB-HKG by Emirates A380

Повідомлення dmtr »

Pan Am писав:Запитання до dmtr:
- Чи не користувались ви часом послугами філіпінської авіакомпанії SEAIR?
Якщо користувались, з яких літаків флот складається?
Буду вдячний за будь-яку відповідб. :smile:
не користувався і зараз тільки вперше про її існування дівзнався - в аеропортах її теж не пам"ятаю. усюди літають 3 лоу-коста- Cebu Pacific, AirPhilExpress і ZestAir, ну і Філіпінські Авіалінії.
Аватар користувача
uahero
Airbus A340
Повідомлень: 890
З нами з: 02 листопада 2010, 10:05
Звідки: ARN <- KBP <- HRK
Контактна інформація:

Re: PRG-DXB-HKG by Emirates A380

Повідомлення uahero »

AMEX? А им ктото пользуется? ;)
Аватар користувача
Pan Am
Airbus A340
Повідомлень: 948
З нами з: 26 жовтня 2010, 16:27
Звідки: IFO
Контактна інформація:

Re: PRG-DXB-HKG by Emirates A380

Повідомлення Pan Am »

dmtr писав:
Pan Am писав:Запитання до dmtr:
- Чи не користувались ви часом послугами філіпінської авіакомпанії SEAIR?
Якщо користувались, з яких літаків флот складається?
Буду вдячний за будь-яку відповідб. :smile:
не користувався і зараз тільки вперше про її існування дівзнався - в аеропортах її теж не пам"ятаю. усюди літають 3 лоу-коста- Cebu Pacific, AirPhilExpress і ZestAir, ну і Філіпінські Авіалінії.
Дякую!
Авіакомпанія виконує польоти на лінії Hong Kong - CRK Luzon Is, Philippines.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей