Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення grzegorz »

ant0xa писав: 02 вересня 2021, 22:38 пытался найти подходящую тему относительно вопросов accomodation - не нашел ничего, поэтому пишу сюда.
viewtopic.php?f=16&t=800&p=253398&hilit ... 8B#p253398
kievnick
Airbus A318
Повідомлень: 34
З нами з: 17 квітня 2020, 08:26
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення kievnick »

Читаю новости по Норвегии и не могу до конца понять https://www.regjeringen.no/en/aktuelt/m ... id2870035/

Они уже принимают короновак или только в планах.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

kievnick писав: 04 вересня 2021, 11:47 Читаю новости по Норвегии и не могу до конца понять https://www.regjeringen.no/en/aktuelt/m ... id2870035/

Они уже принимают короновак или только в планах.
Если верить этому абзацу:

COVID-19 certificates from four new countries accepted
North Macedonia, Turkey, and the Ukraine are now connected to the EUDCC gateway. Norway will also begin accepting Scottish Covid certificates that can be verified using a QR code from Friday 3 September at 5 pm. This means that people from these countries who have been fully vaccinated using a vaccine that has been approved by the European Medicines Agency (EMA), the UK, the USA, or WHO will be able to enter Norway without any restrictions,

то уже
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення grzegorz »

Наступної суботи буде вільний вечір у Відні. Хз що робити там увечері, крім кафе/пабів, де можна погуляти, крім банального Старого Міста?

Ну і ще таке дивне питання - є варіант піти в оперу, хоча ми взагалі до того далекі, але можна спробувати провести там вечір. Питання тільки в тому, чи є зміст, якщо не знаєш німецької мови?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Я гуляв островом на Дунаї. Можна в якусь філармонію, жінка ходила
Аватар користувача
Deep
Airbus A319
Повідомлень: 275
З нами з: 24 березня 2021, 14:22
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Deep »

grzegorz писав: 05 вересня 2021, 18:07 Наступної суботи буде вільний вечір у Відні. Хз що робити там увечері, крім кафе/пабів, де можна погуляти, крім банального Старого Міста?

Ну і ще таке дивне питання - є варіант піти в оперу, хоча ми взагалі до того далекі, але можна спробувати провести там вечір. Питання тільки в тому, чи є зміст, якщо не знаєш німецької мови?
Мені Хофбург подобається, рекомендую.
Бельведер вже ж був? Якщо ні, то спочатку він...
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення asu »

grzegorz писав: 05 вересня 2021, 18:07 Ну і ще таке дивне питання - є варіант піти в оперу, хоча ми взагалі до того далекі, але можна спробувати провести там вечір. Питання тільки в тому, чи є зміст, якщо не знаєш німецької мови?
В опері навіть на найдешевших місцях стоять планшети, на яких можна дивитись текст кількома мовами. Як на мене, йти варто, особливо якщо на Вагнера.
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення ABC »

Если с детьми, то Пратер. Хотя мне и без детей там нравится
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення grzegorz »

Deep писав: 05 вересня 2021, 18:44
grzegorz писав: 05 вересня 2021, 18:07 Наступної суботи буде вільний вечір у Відні. Хз що робити там увечері, крім кафе/пабів, де можна погуляти, крім банального Старого Міста?

Ну і ще таке дивне питання - є варіант піти в оперу, хоча ми взагалі до того далекі, але можна спробувати провести там вечір. Питання тільки в тому, чи є зміст, якщо не знаєш німецької мови?
Мені Хофбург подобається, рекомендую.
Бельведер вже ж був? Якщо ні, то спочатку він...
ABC писав: 05 вересня 2021, 19:14 Если с детьми, то Пратер. Хотя мне и без детей там нравится


Приїзд 18:30, на жаль, пізно дня тих атракцій
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ostap »

Для Пратера не пізно. Хіба ковід-обмеження. Тоді лишається жратва-бухло хіба
Аватар користувача
Дон Себастьян
Airbus A318
Повідомлень: 72
З нами з: 23 січня 2017, 10:37
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Дон Себастьян »

Господа. подскажите, в Германию чипированых синоваком (китайцем) с нашими сертификатами (ДИЯ) пускают?
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Собакевич »

Дон Себастьян писав: 05 вересня 2021, 20:57 Господа. подскажите, в Германию чипированых синоваком (китайцем) с нашими сертификатами (ДИЯ) пускают?
нет. Придется делать тест.
VidenskaKava
Airbus A318
Повідомлень: 35
З нами з: 22 березня 2021, 23:56
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення VidenskaKava »

grzegorz писав: 05 вересня 2021, 18:07 Наступної суботи буде вільний вечір у Відні. Хз що робити там увечері, крім кафе/пабів, де можна погуляти, крім банального Старого Міста?

Ну і ще таке дивне питання - є варіант піти в оперу, хоча ми взагалі до того далекі, але можна спробувати провести там вечір. Питання тільки в тому, чи є зміст, якщо не знаєш німецької мови?
Як вже сказали, там є планшети с субтитрами. 100% є сенс туди піти, якщо полюбляєтет оперу. Якщо афіша не передбачає в той день вистави, можна піти в Theater an der Wien, там теж чудові вистави -опери, цінник більш демократичний, субтитри англійською нагорі сцени. Але, якщо чесно, в опері субтитри, на мій погляд не так й потрібні, лібретто відоме, якщо не знаєте саме до опери, що дивитесь, почитайте заздалегідь. Ще чудова Volksoper Wien - може пощаститьпотрапити на Летючу Мишу. Це просто феєрія якась, субтитри теж англійською, тут вони мають знадобитись, бо це оперетта. А ще є сенс подивитись программу в філармоніі та церквах, там бувають чудові концерти. Крім того, по місту ходять"ряжені", продають квитки на концерти музики Моцарта й Штрауса. Розвага, звісно, більш туристична, але гарного, професійного рівня. Позитиіні емоціі гарантовані.

О, до речі, в багатоьох кав'ярнях, типа Sperl, Central, ввечірі грають на роялі. Й вечеря, й музика).
Але я після ковіду ще не була, не знаю, чи актуально зараз. :(
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення grzegorz »

VidenskaKava писав: 05 вересня 2021, 22:00
grzegorz писав: 05 вересня 2021, 18:07 Наступної суботи буде вільний вечір у Відні. Хз що робити там увечері, крім кафе/пабів, де можна погуляти, крім банального Старого Міста?

Ну і ще таке дивне питання - є варіант піти в оперу, хоча ми взагалі до того далекі, але можна спробувати провести там вечір. Питання тільки в тому, чи є зміст, якщо не знаєш німецької мови?
Як вже сказали, там є планшети с субтитрами. 100% є сенс туди піти, якщо полюбляєтет оперу.
В тому і питання, що взагалі не фанати :) але вже були у Відні, центр +- знаємо, ввечері по тих знайомих місцях не особливо цікаво буде. В пабі чи кафе сидіти весь вечір теж не хочеться, тому й шукаємо альтернативу.

Концерти в церквах і т д не розглядаємо, бо взагалі не фанати такого, але, думаю, в Віденську оперу все таки є зміст завітати хоча б через її культурний масштаб, та і ціни доволі адекватні ( від 15 є в місті де яблучний штрудель коштує 5 є).
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення AZP »

grzegorz писав: 05 вересня 2021, 22:54, але, думаю, в Віденську оперу все таки є зміст завітати хоча б через її культурний масштаб, та і ціни доволі адекватні ( від 15 є в місті де яблучний штрудель коштує 5 є).
До злого вируса стоячка стоила 3-4 €
Сейчас посмотрел - её заменили на сидячку и теперь по 10€
VidenskaKava
Airbus A318
Повідомлень: 35
З нами з: 22 березня 2021, 23:56
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення VidenskaKava »

grzegorz писав: 05 вересня 2021, 22:54
VidenskaKava писав: 05 вересня 2021, 22:00
grzegorz писав: 05 вересня 2021, 18:07 Наступної суботи буде вільний вечір у Відні. Хз що робити там увечері, крім кафе/пабів, де можна погуляти, крім банального Старого Міста?

Ну і ще таке дивне питання - є варіант піти в оперу, хоча ми взагалі до того далекі, але можна спробувати провести там вечір. Питання тільки в тому, чи є зміст, якщо не знаєш німецької мови?
Як вже сказали, там є планшети с субтитрами. 100% є сенс туди піти, якщо полюбляєтет оперу.
В тому і питання, що взагалі не фанати :) але вже були у Відні, центр +- знаємо, ввечері по тих знайомих місцях не особливо цікаво буде. В пабі чи кафе сидіти весь вечір теж не хочеться, тому й шукаємо альтернативу.

Концерти в церквах і т д не розглядаємо, бо взагалі не фанати такого, але, думаю, в Віденську оперу все таки є зміст завітати хоча б через її культурний масштаб, та і ціни доволі адекватні ( від 15 є в місті де яблучний штрудель коштує 5 є).
Якщо не фанати опери й годинний концерт - класика - лайт дається складно, то опера чотири години на місці за 15євро, де Ви не побачите 100% сцени (а в деяких ложах й взагалі не побачите, а стояти чотири години складно) здадуться пеклом, бо оперу треба все ж таки любити. Просто подивитись будівлю можна й на екскурсії. Може, ряжені-лайт зайдуть. Популярні вальси Штрауса, відомі коротенькі арії Моцарта....
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

Вернулся из французского вояжа. Посещал Монако и Париж. Вместе с транзитом в Киеве путешесвие вышло длительностью в 7 дней. Подробности позже.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення grzegorz »

AZP писав: 05 вересня 2021, 23:01
grzegorz писав: 05 вересня 2021, 22:54, але, думаю, в Віденську оперу все таки є зміст завітати хоча б через її культурний масштаб, та і ціни доволі адекватні ( від 15 є в місті де яблучний штрудель коштує 5 є).
До злого вируса стоячка стоила 3-4 €
Сейчас посмотрел - её заменили на сидячку и теперь по 10€
Ага, знаю про стоячі місця, але стояти 3-4 год я б не витримав, навіть якби мені доплатили :)
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення AZP »

grzegorz писав: 06 вересня 2021, 07:49 Ага, знаю про стоячі місця, але стояти 3-4 год я б не витримав, навіть якби мені доплатили :)
Я далёк от оперы, но два раза стоял с удовольствием.
Потому что за смешные деньги (4€ - это +- два кебаба в турецком квартале) ты приходишь в знаменитое на весь мир заведение и перед тобой точно выступают настоящие профессионалы своего дела.
Кого попало в Венскую оперу явно не пригласят.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Собакевич »

Bagach писав: 05 вересня 2021, 23:56 Вернулся из французского вояжа. Посещал Монако и Париж. Вместе с транзитом в Киеве путешесвие вышло длительностью в 7 дней. Подробности позже.
Где пересекали границу и с какими ковид-документами?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей