Авиационные происшествия

Загальний авіафорум
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення Krakowite »

popTAB писав: 04 вересня 2021, 21:37 Вона хоч догадувалась що летить літаком що нещодавно сідав у супроводі пожежних машин на швидких?
Я думаю, що звичайний пасажир не в курсі цих нюансів
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення Labiann »

popTAB писав: 02 вересня 2021, 09:21
Labiann писав: 02 вересня 2021, 06:07 а почему Вы Россия пишете с маленькой буквы, что она Вам плохого сделала ?!
ця параша всього лиш анексувала частину території та розв'язала війну. Цього мало?
Саша, пліз, в бан сходу!
может не Россия , а российское государство по инициативе того хрена что там во главе ?!

а Россия это название территории, территория существо не одушевлённое, ничего сделать не может...
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення manjeroke »

Labiann писав: 05 вересня 2021, 15:35
popTAB писав: 02 вересня 2021, 09:21
Labiann писав: 02 вересня 2021, 06:07 а почему Вы Россия пишете с маленькой буквы, что она Вам плохого сделала ?!
ця параша всього лиш анексувала частину території та розв'язала війну. Цього мало?
Саша, пліз, в бан сходу!
может не Россия , а российское государство по инициативе того хрена что там во главе ?!

а Россия это название территории, территория существо не одушевлённое, ничего сделать не может...
Конечно, виноваты же только Путин и Гитлер, остальные люди не имели выбора и просто выполняли приказ.
Мне за фразу "Крым - Украина" 3 человека обещали голову проломить, а остальные сказали что я враг и чтобы я валил с той территории. Что я и сделал с удовольствием. При этом это образованные люди, ездящие по миру и неплохо зарабатывающие, которых я знал долгие годы, некоторых из них более 10 лет. В 2014 году ни один не сказал "я согласен с тобой, Крым - Украина". Диапазон был от "тебе п***ец при встрече", до моего любимого либерального "не все так просто, надо посмотреть и т.д.".
По прошествии 7 лет конечно немножко изменилось и уже несколько человек подтерли в соцсетях следы крымнаша, один даже сказал что был не прав. Но только один, большая часть в таком же состоянии как и раньше.
Россия - это очень даже определенное существо и их "хрен во главе" это лучшее на что оно способно.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення Labiann »

manjeroke писав: 05 вересня 2021, 18:31
Labiann писав: 05 вересня 2021, 15:35
popTAB писав: 02 вересня 2021, 09:21
ця параша всього лиш анексувала частину території та розв'язала війну. Цього мало?
Саша, пліз, в бан сходу!
может не Россия , а российское государство по инициативе того хрена что там во главе ?!

а Россия это название территории, территория существо не одушевлённое, ничего сделать не может...
Конечно, виноваты же только Путин и Гитлер, остальные люди не имели выбора и просто выполняли приказ.
Мне за фразу "Крым - Украина" 3 человека обещали голову проломить, а остальные сказали что я враг и чтобы я валил с той территории. Что я и сделал с удовольствием. При этом это образованные люди, ездящие по миру и неплохо зарабатывающие, которых я знал долгие годы, некоторых из них более 10 лет. В 2014 году ни один не сказал "я согласен с тобой, Крым - Украина". Диапазон был от "тебе п***ец при встрече", до моего любимого либерального "не все так просто, надо посмотреть и т.д.".
По прошествии 7 лет конечно немножко изменилось и уже несколько человек подтерли в соцсетях следы крымнаша, один даже сказал что был не прав. Но только один, большая часть в таком же состоянии как и раньше.
Россия - это очень даже определенное существо и их "хрен во главе" это лучшее на что оно способно.
и к чему это ?!

то что у Вас знакомые там не адекваты, это уже Вы говорили не раз, зачем ещё раз повторять...

везде к сожалению "адекватов" хватает...
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення manjeroke »

Labiann писав: 06 вересня 2021, 02:16
и к чему это ?!

то что у Вас знакомые там не адекваты, это уже Вы говорили не раз, зачем ещё раз повторять...

везде к сожалению "адекватов" хватает...
А там есть какие-то другие??? Кто хоть немного адекватен давно сбежал или сгнил в тюрьме.

Вы уверены что те кого Вы знаете адекватны? Есть один способ убедиться. Спросите их чей Крым. Если в Вашей системе координат люди отвечающие "не все так однозначно" считаются адекватными, то наверное там таки есть несколько сот тысяч "нормальных". Сразу скажу в моей системе координат это не считается чем-то лучшим чем откровенный крымнашизм. Участие в выборах, участие и поддержка любых политических организаций которые как-либо проявляют себя в оккупированном Крыму это все в моих глазах стирает любую либеральную ширму.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення Labiann »

manjeroke писав: 06 вересня 2021, 02:44
Labiann писав: 06 вересня 2021, 02:16
и к чему это ?!

то что у Вас знакомые там не адекваты, это уже Вы говорили не раз, зачем ещё раз повторять...

везде к сожалению "адекватов" хватает...
А там есть какие-то другие??? Кто хоть немного адекватен давно сбежал или сгнил в тюрьме.

Вы уверены что те кого Вы знаете адекватны? Есть один способ убедиться. Спросите их чей Крым. Если в Вашей системе координат люди отвечающие "не все так однозначно" считаются адекватными, то наверное там таки есть несколько сот тысяч "нормальных". Сразу скажу в моей системе координат это не считается чем-то лучшим чем откровенный крымнашизм. Участие в выборах, участие и поддержка любых политических организаций которые как-либо проявляют себя в оккупированном Крыму это все в моих глазах стирает любую либеральную ширму.
если Вы не общались/видели адекватов, то это исключительно Ваши проблемы, не надо про это всем рассказывать, так как и не надо равнять всех под одну гребёнку и за всех отвечать...
andruhapx
Airbus A318
Повідомлень: 22
З нами з: 10 листопада 2019, 15:27
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення andruhapx »

69syned писав: 30 серпня 2021, 12:31
В прошлую пятницу, 27 августа, самолет авиакомпании Azur Air Ukraine (рейс QU-4538 «Шарм-эль-Шейх – Борисполь») совершил незапланированную посадку в аэропорту турецкой Анталии.
...
Черкасское издание «Прочерк» приводит свидетельства очевидца рейса из Шарм-эль-Шейха Татьяны Профеты:
«Мы сели в самолет в Шарм-эль-Шейхе, должны были лететь четыре часа. Но через полтора часа в салоне сначала погас свет, потом все загорелось красным и выпали маски. Нам сказали, что произошла разгерметизация и нам надо было одеть маски. Кислорода хватило на один час. Когда он закончился, в салоне появился дым. Пилот нам сказал, что мы делаем экстренную посадку в Анталии, а если не успеем, то сядем на воду».
...
Пилот все же смог посадить самолет.
https://glavcom.ua/ru/news/ukrainskiy-s ... 79301.html
А от чего мог быть дым?
andruhapx
Airbus A318
Повідомлень: 22
З нами з: 10 листопада 2019, 15:27
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення andruhapx »

На исходном сайте https://procherk.info/news/7-cherkassy/ ... nja-litaka
появился комментарий, возможно от перевозчика)


+2#5 М.В. 01.09.2021 17:49
Летіла цим рейсом і я. Не так все страшно як описано!
Ніякого диму в літаку не було, і двигун не відмовляв, про посадку на воді теж ніхто не кричав! Пілот спокійно сказав, що буде аварійна посадка в аеропорту Антонія. Стюардеси так, перелякались, це було очевидно. І так, було страшно, бо це тільки другий мій переліт. Але літак летів рівно, а не так, що "номера машини видно". Нас повідомили про посадку до Антонії ще за хвилин 40 як мінімум!
Стюардеси бігали перевіряли чи все добре з людьми!
Розумію, у страху великі очі, але не треба розпускати плітки!
При посадці нам повідомили, що вилетів новий літак, який прибуде о 16:30, і що нас покормлять. Тому тут теж не треба вже видумувати. Ніхто не каже, що було не страшно - страшно! Але не настільки. Я сиділа в "хвості" літака, всі дихати в маски. у нас було 4 маски, і всі вони були працюючі, і особисто мені кисню вистачило. І в самому літаку теж він ще був, просто десь повільно втрачався, через що і була посадка.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення Glucker »

andruhapx писав: 06 вересня 2021, 23:39 А от чего мог быть дым?
Кисень, який подається у маски, виробляється завдяки термічній реакції. Кисневий генератор відчутно нагрівається, тому цілком реально що може бути запах гарі та дим. І, враховуючи те що на коному ряду він окремий, то і запах може бути не по всьому салоні.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення mischko »

Glucker писав: 07 вересня 2021, 00:00термічній реакції. Кисневий генератор відчутно нагрівається
Chemistry Nazi here ⚗️🧪👨‍🔬

Реакція з виділенням тепла: екзотермічна.

Доречі, цікаво, що це за реакція, де виділення кисню супроводжується нагріванням, я просто не в курсі про цей агрегат
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення Rel »

Я знаю, что в самых простых самоспасателях применяют перекись водорода и катализатор. Образуется кислород, влага и тепло. В изолированных самоспасателях какой-то более сложный реагент, который должен ещё и разлагать выдыхаемый углекислый газ на С и O2.
OmIgor
Airbus A319
Повідомлень: 272
З нами з: 13 липня 2009, 23:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення OmIgor »

Можу трохи поділитися досвідом ))
Я двічи потрапляв у так звану розгерметизацію (відмову системи наддуву повітря у салон).
Другий раз це було правда без випадіння масок. Але цікаво, що я почав здогадуватися ще до того, як командир про це повідомив. З'явилось якесь вже знайоме мені неприємне відчуття, яке трудно описати - начебто дихаєш нормально, але повітря не вистачає. Цього разу командир просто сказав, що ми знижуємося і повертаємось назад через розгерметизацію. Паніки не було, всі сиділи спокійно. Знизилися і повернулись в аеропорт вильоту. На меншій висоті вже дихалося нормально.
А от коли я потрапив в таку ситуацію вперше, тут було трохи інакше. Нажаль, ніхто нічого не повідомляв. Випали раптом маски, пройшов швидко бортпровідник вперед, і повна тиша. Люди спочатку переглядалися, думали, чи то може випадково ті маски випали. А потім почали таки дихати через маски. По салону дійсно пішов дим, не дуже густий, але помітний. Перша реакція - стало страшнувато, чи не горить щось. Але коли я принюхався до того диму, то зрозумів, що нагрівається пил на генераторі кисню. Якщо хтось пам'ятає лампові електроприбори, наприклад телевізори, то там мог бути схожий запах, коли нагрівався пил на лампах при їх нагріванні. Ну а схема дій була, звичайно, така ж сама - знизилися і повернулися в аеропорт вильоту.
Єдине, чого я не знаю, це чи однаково зроблена на літаках система подачі кисню. Чи це завжди багато таких генераторів, чи може бути один на весь салон.
Востаннє редагувалось 07 вересня 2021, 10:04 користувачем OmIgor, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Deep
Airbus A319
Повідомлень: 275
З нами з: 24 березня 2021, 14:22
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення Deep »

Цікаво, чому на інструктажі ніхто не каже, що випадіння масок - це поява диму та запаху? 
Оце дізнався - тепер не запанікую та оточення заспокою. А якби ні? А паніка ой як небажана в такому випадку...
OmIgor
Airbus A319
Повідомлень: 272
З нами з: 13 липня 2009, 23:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення OmIgor »

Можливо тому, що дим з'являється не обов'язково. Так як не завжди накопичується багато пилу )
Перший раз - то було на старенькому MD-82. От там напевно пил і назбирався.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення Olek »

OmIgor писав: 07 вересня 2021, 09:56
Єдине, чого я не знаю, це чи однаково зроблена на літаках система подачі кисню. Чи це завжди багато таких генераторів, чи може бути один на весь салон.
Вот тут можно увидеть, как выглядят генераторы кислорода. Они над каждым блоком кресел есть

https://www.avianews.com/interestingavi ... intenance/
юра сармат
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 27 листопада 2017, 20:55
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення юра сармат »

В росіі під Іркутськом розбився пасажирський Л410,є жертви.
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення converj »

В воскресенье, 12 сентября, под Иркутском (Россия) двухмоторный самолет L-410 упал с низкой высоты. После жесткого приземления воздушное судно загорелось.
https://news.obozrevatel.com/russia/v-r ... bnosti.htm
В Житомирской области, неподалеку от Кмитова упал легкомоторный самолет. Пилота госпитализировали в больницу.
https://www.rbc.ua/rus/news/zhitomirsko ... 63627.html

Зображення
юра сармат
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 27 листопада 2017, 20:55
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення юра сармат »

юра сармат писав: 12 вересня 2021, 20:59 В росіі під Іркутськом розбився пасажирський Л410,є жертви.
По останнім даних вроді всі живі.
avalon1979
Airbus A321
Повідомлень: 463
З нами з: 04 квітня 2013, 09:32
Звідки: Полтава (PLV)
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення avalon1979 »

Три человека погибли при крушении самолёта L-410. Один из них пилот.

Живыми найдены не менее 7 человек. О судьбе остальных людей, которые находились а борту, пока неизвестно.

UPD. По данным пресс-службы областного правительства, при крушении погибло 4 человека.

(Всего на борту было 14 человек).

Источник: MASH
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Авиационные происшествия

Повідомлення makor »

в какой стране то хоть?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 19 гостей