Події в США

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

Один мій знайомий живе в Амстердамі поруч з багатоповерхівкою, де дуже багато чорношкірих, непропорційно багато. Там дуже часто стоїть асоціальний шум, крики, викликають поліцію регулярно через побутові конфлікти. Він (не при голландцях) жартома називає цей будинок "Monkey Town" - мережа дитячих розважальних центрів, де теж стоїть шум і крики. Це расизм? Він же так їх називає виключно через
АндрейМ писав: 12 серпня 2021, 12:07 поведение человека без привязки к какому-либо иному признаку
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення АндрейМ »

Mischko, давайте обсуждать конкретную ситуацию – пассажиров сняли с рейса за то, что они не умеют себя вести. Причем, сняли после предупреждений на двух предыдущих рейсах о недопустимости такого поведения. До нормального человека дошло бы, что так вести себя нельзя.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Igoresha »

АндрейМ писав: 12 серпня 2021, 11:30 Есть конкретные ситуации. КЛМ не сняли их за их религию, а сняли за поведение – на трех рейсах. Вот, нет этих объективных фактов о том, что экипажу просто не понравилась их вера (если они вообще о ней догадывались)
Так я и не говорю, что их сняли на почве дискриминации. Как разу здесь логично - нет конкретных фактов дискриминации - нет обвинений в дискриминации. Но в случае с Флойдом, полицейского обвинили в расизме на основании только тех предубеждений, которые существуют в Штатах (об объективности предубеждений я писал ранее), а не конкретных фактов конкретного случая.
Inguri

Re: Події в США

Повідомлення Inguri »

АндрейМ писав: 12 серпня 2021, 12:07 У меня есть другие слова в отношении людей, который ведут себя как хотят, из-за поведения которых страдают другие люди, потому что из-за них задерживают рейсы, которые считают, что им все дозволено, а правила не для них, и что они на рейсе (в ресторане, на пляже, в другом месте) одни, но я не буду употреблять их на форуме. «Принцессами» я их называть точно не буду.
І ліпити образливі ярлики "стадо" на всю групу пасажирів теж не варто. Тим більш, лише з огляду на газетну статтю.
Я читав ваші судження про БЛМ, Палестину тощо, і був здивований вашею заповзятливістю ліплення ярликів на цілу групу пасажирів, які, ймовірно, не всі були принцессами, але й не всі були плебсами.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення АндрейМ »

Inguri писав: 12 серпня 2021, 13:44 І ліпити образливі ярлики "стадо" на всю групу пасажирів теж не варто. Тим більш, лише з огляду на газетну статтю.
Я читав ваші судження про БЛМ, Палестину тощо, і був здивований вашею заповзятливістю ліплення ярликів на цілу групу пасажирів, які, ймовірно, не всі були принцессами, але й не всі були плебсами.
Для меня более оскорбительным является поведение таких людей, чем слово «стадо», но я так понимаю, что для Вас главное сказать что-то вопреки. Другие пассажиры пострадали из-за задержки рейса, но все это является второстепенным в Ваших глазах.
Из группы пассажиров не улетели только 18 человек, вот именно их я и назвал стадом, а не всю группу пассажиров. И почитайте, пожалуйста, о том, что такое «ярлык». Я, вроде, бы не приписывал им какие-то качества в общем, а всего лишь выразился об их поведении на конкретном рейсе. Об этой ситуации есть множество публикаций, как европейских, так и американских, и заявление авиакомпании есть. Что Вы здесь защищаете – мне непонятно. Как и непонятно чем слово «плебс» менее оскорбительно, чем стадо. И в том, и в том случае дается оценка поведению людей. (Правда, причем здесь «плебс» к неумению себя вести в общественном транспорте?). Возможно, Вас устроит вместо «стадо» слова «невоспитанная часть группы»? Но это опять будет ярлыком, так как, может, они и воспитанные, а именно по пути в Украину и обратно – на этих трех рейсах – о воспитании забыли.
Я не удивлюсь, если в следующем сообщении Вы меня обвините в их поведении и в том, что это я снял их с рейса. Как-то резко мы перешли с обсуждения поведения этих пассажиров на то, как я их поведение называю. Я думал, что главное – первое…

P.S. И зачем Вы сюда прилепили палестинцев и БЛМ? Эти девицы за что-то борются? За право плевать на правила, установленные авиакомпанией и на которые они согласились при покупке билета? В чем страдание этих мучениц и жертв плохого воспитания? Ваши аналогии иногда удивляют, если не приводят в ужас…
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

:drunk:

Більш нема у США подій, ніж затримка одного рейсу.

І нікого не хвилює проблема в NASA, у котрих затягується підготовка до лунної місії Новина прошла у нас непоміченою

https://www.google.com/amp/s/www.ixbt.c ... v.amp.html
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

Нарешті це озвучили
Голова британського Міноборони Бен Уоллес назвав виведення військ з Афганістану великою помилкою. В Об'єднаному Королівстві переконані, що тепер країна перетвориться на розсадник тероризму
https://www.5.ua/svit/vyvedennia-viisk- ... 52059.html
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Події в США

Повідомлення Rel »

Аватар користувача
katso
Airbus A340
Повідомлень: 921
З нами з: 11 листопада 2015, 13:44
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення katso »

Rel писав: 16 серпня 2021, 04:29
Язык дан политику, чтоб скрывать свои мысли
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

Найбільша ганьба Америки з часів В'єтнаму.

Зате не Трамп!
Аватар користувача
Deep
Airbus A319
Повідомлень: 275
З нами з: 24 березня 2021, 14:22
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Deep »

Ото клятий Байден напідписував у Катарі 29го лютого минулого року...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

Deep писав: 16 серпня 2021, 10:49 Ото клятий Байден напідписував у Катарі 29го лютого минулого року...
Трамп же розповів, що вивід військ мав відбуватися відповідно до реальної обстановки в країні.
Порох теж підписав Мінські угоди, справа ж в їх імплементації. Можна було виводити, заявляти про порушення, переставати виводити, вимагати припинити бойові дії і т.д. А так, як це зробив Байден - це ганьба всесвітня. Не знаю, яким треба бути упоротим, щоб цього не бачити. Це і демократичні медіа визнають.
Аватар користувача
Deep
Airbus A319
Повідомлень: 275
З нами з: 24 березня 2021, 14:22
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Deep »

Вже давно не дивуюсь, звідки взялись 73%
Dixi
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Krakowite »

Цікаво, коли радянські війська у 1986 році виводили війська з Афганістану, чи критикував хтось це рішення керівництва СРСР з присутніх на форумі
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення АндрейМ »

mischko писав: 16 серпня 2021, 11:02 А так, як це зробив Байден - це ганьба всесвітня.
И количество военных до 2,500 тоже Байден уменьшил? И переговоры с Талибаном без афганского правительства тоже Байден вел? И прессинговал афганское правительство выпустить 5000 талибов из тюрем, которые пошли воевать против тех, кто их пустил, тоже Байден? Все происходящее - на Трампе.
А, в принципе, эта война американцам не нужна. Она непопулярна. Если население Афганистана хотят жить в религиозном мракобесии, то пусть живут.
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

Krakowite писав: 16 серпня 2021, 11:22 Цікаво, коли радянські війська у 1986 році виводили війська з Афганістану, чи критикував хтось це рішення керівництва СРСР з присутніх на форумі
У 1989ому.

Присутні на форумі тоді могли ще не народитися, або бути в люльці
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

Таке враження, що згодом Байден постане як найслабший президент Штатів.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

Dormice писав: 16 серпня 2021, 11:44 Таке враження, що згодом Байден постане як найслабший президент Штатів.
Так не в Байдені справа. Це американське суспільство розколоте і замкнуте на самих собі зараз найслабкіше за останні роки. Кому цікаво проектувати силу і поширювати цивілізацію, якщо 15 із 17 ґендерів в небезпеці, а поліцейський задушив чорношкірого рецидивіста! Гайда зносити статую конфедеративного генерала!
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Tetris »

Історія, звісно, ганебна, але з точки зору перспектив, вірна, виходячи з того, що Байдену цей спадок (включно з підписаною угодою з талібами) лишили 3 попередники. Вірна от чому:

1) Днями в гості приїде Зєля, якому Байден скаже: "знаєш, друже, якщо ти нещодавно читав новини, то міг дізнатись, що може бути зі слабким корумпованим урядом, який загрався в розпил наших грошей, якщо нам це набридне". Це буде дуже крутий жупел, яким лякатимуть всіх, хто отримує допомогу від нормальних країн
2) Рашка, Китай та Іран, які так раділи невдачам США у Афганістані, зараз отримають купу проблем. Особливо рашка, бо центральноазійські режими (включно з нічим від Туркменістану не відрізняющимся Казахстаном) тепер можуть посипатись як карткові будинки навіть без прямого вторгнення талібів. Також не треба забувати, що Афганістан до приходу американців був центральним терористичним хабом, де готували бойовиків всі кому не лінь, тому через років 3-5 варто чекати нового загострення в Чечні, наприклад. Це я описав ще не найгірші варианти. Найгірші - це початок військової операції Ірану по захисту шиїтів від талібів або ІДІЛ, а такох російської армії по створенню "буферної зони" для захисту таджико-афганського кордону, що його охороняє російська армія.
3) Варто визнати, що таліби нічого не захоплюють. Афганістан - це і є Талібан. Принаймні відсотків на 70. Американці спробували витягнути цю країну з печерної доби, але 20 років виявилось недостатньо. Кого дуже шкода, так це тих (переважно жителів Кабула), хто повірив в цю афганську версію американської мрії, що там може бути щось подібне до цивілізованої держави. Думаю, американцям заради них варто було б там лишитись ще років на 10-20, але це лише американцям вирішувати, чи готові вони спалити ще трильйон доларів і віддати 2000 життів.

У американців була дилема: далі вдавати, що все ок, втрачати гроші і людей, або визнати правду і зганьбитись. "Лучше ужасный конец, чем ужас без конца", как-то так.
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення converj »

В чем история ганебна?
Забить хрен на страну, которая решила вернуться в XV век?
Они теперь сами деградируют.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей